Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2024, 13:40

M_M писав: Уклад, культура та ще декілька розумних слів є складовими частинами глобального явища.
Якого?
M_M писав: Мауглі (реальний, а не книжковий персонаж) виріс у нелюдському середовищі і людиною так і не став.
Дякую, Кеп. Я запишу.
M_M писав: Щодо часток без свідомості, можете пояснити, що яка з часток (чи певна їх група) відповідає за свідомість? І що таке свідомість взагалі?
Ні. Точніше, не бачу сенсу морочити з цим голову. Навіщо?
M_M писав: Щодо "впарюєцця"... різні слова з'являються щоб вказати на певний предмет, дію, чи ознаку. Певна група людей чомусь розмовляє українською та живе в Україні. Українці. Це що таке? Пацани впарили лохам ще одне нікому не потрібне слово?
Українці - це група людей, котра намагаєцця жити своїм укладом, якось так. Нажаль, внятної (тим паче строгої, типу наукової) бази під це не підведено, все на основі емоцій й так званого "міфодизайну", себто вигадок. Поганенька основа для будівництва, з моєї точки зору. Нє?

Так, всякі не чисті на руку "пацани" систематично розводять лохів. І щоб перестати бути лохами, лохи мають це усвідомити. Не вір, не бійся, не проси - або, краще - знай, керуй, володій. Але для цього слід включити ту саму свідомість. СВОЮ.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2024, 13:46

Olga писав: У кожного монастиря свій устав, у кожної нації свій уклад. Чому ж ти не зовеш міфічною обітницю монаха?
Догори
Питання у тому, хто пише ті "устави".

Щодо церковників - у мене немає жодних ілюзій щодо цієї публіки й ціни їхніх "святенницьких" закидонів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2024, 13:50

Саня писав:
Sintez писав: ?! Пардон шо вопросом на вопрос, але можеш пояснити, від кого ти чекаєш якихось гарантій і на яких, власне, підставах?
Власне це риторичне питання, так що звідки ти взяв, що я чекаю від когось якихось гарантій незрозуміло.
Себто, щоб рот провітрити? Теж треба. Нічєго слова єйо нє значілі...(с).

Між тим, саме гарантії є чи не основою суспільних відносин. Без них воно розлазицця, як стара ганчірка. Що ми й спостерігаємо сьогодні, глобально.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 17 квітня 2024, 17:49

Sintez писав: знай, керуй, володій
То що Вам заважає керувати тв володіти?
Sintez писав: Точніше, не бачу сенсу морочити з цим голову. Навіщо?
Ви складені з часток.
Ви маєте свідомість.
Частки свідомості не мають.

Ці три тези одночасно не можуть бути правдою.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2024, 18:25

M_M писав: То що Вам заважає керувати тв володіти?
МенІ? Ніщо. Але мені заважають й становлять пряму загрозу ідіоти (з одного боку), й, з іншого боку, дуже бажаними були б розумні й порядні однодумці.
M_M писав: Ви складені з часток.
Ви маєте свідомість.
Частки свідомості не мають.

Ці три тези одночасно не можуть бути правдою.
Серйзоно? З якого переляку?

Іще раз - мені на ці всі викрутаси просто на.... . Хочеш так вважати - вважай і радій.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2024, 18:38

Схоже, слід починати "копати" із самої глибини, ab ovo.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 17 квітня 2024, 19:40

Sintez писав: Питання у тому, хто пише ті "устави".
мешканці. Всі ми. Ти і я. Навіть я - тим, що тириндю на цім краєчку всесвіту зараз українською
Sintez писав:
M_M писав: Національна пам'ять існує у вигляді середовища, що створено мешканцями зовсім не з нуля. Казки, приказки, анекдоти, вірші, пісні, танці, писемність, арифметика, вміння робити різноманітні речі... Відомий приклад прототипа Мауглі показує, що відбувається з людьми, що не мають людської національної пам'яті.
Це називаєцця уклад, притаманний певній частині людського суспільства.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 17 квітня 2024, 21:04

Sintez писав:
M_M писав: Ви складені з часток.
Ви маєте свідомість.
Частки свідомості не мають.

Ці три тези одночасно не можуть бути правдою.
Серйзоно? З якого переляку?
Перша теза несумісна з рештою.
Просте додавання несвідомих часток одна до одної не створить свідомості.
Так що ми не просто складені з часток.
А за цим складенням такий довгий шлях... Атеїсти вважають, що природній. Віруючі вважають інакше.
Але самі частки так просто у свідомість ажніяк не складуться...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 17 квітня 2024, 21:11

Sintez писав: Щодо церковників - у мене немає жодних ілюзій щодо цієї публіки й ціни їхніх "святенницьких" закидонів.
Ти дуже категорично до всього підходиш, і у всім бачиш лише чорне чи біле.

Релігія - це мораль. А до певного часу це була і наука (її роллю була і історія, і хронологія, і філософія)

Це допомагало часткам, складеним у свідомість - розвивати цю свідомість як слід. Так чи інакше. І попри негативні прояви.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 18 квітня 2024, 15:15

Sintez писав: МенІ? Ніщо. Але мені заважають й становлять пряму загрозу ідіоти
Які саме ідіоти (оминемо попереднє "ніщо")?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 18 квітня 2024, 15:25

Sintez писав: Себто, щоб рот провітрити? Теж треба.
Тримай Риторичне запитання
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 18 квітня 2024, 15:32

Sintez писав: Між тим, саме гарантії є чи не основою суспільних відносин.
Мова йде не про суспільні, а про МІЖНАРОДНІ відносини, основою яких є послідовність та наступність зовнішньої політики протягом тривалого часу. А коли 30 років "Идёт налево песнь заводит, направо - сказки говорит"(с) то про які гарантії може йти мова?

PS Тому "коллективному Западу" чи не досить Туреччини з Угорщиною, а тепер ще з Словаччиною?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 квітня 2024, 18:39

Понеслась, по кочькам? Арестович натякав, що незабаром почнецця щось.

Тим, хто вціліє, буде що згадати.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 19:55

Mack Mack у гілці Що таке перемога писав:
Sintez писав: Вас взагалі не дивує, що це питання (що таке Перемога) стоїть на 11-й(!) рік війни, і очевидно що відповіді на нього немає? Не напружує, ні? Задуматися ніколи, пригать нада?
Я тому цю тему ы зробив. ;)
Проблема у тому, що хз з чого починати. Перемога кого над ким? Хто більший ворог - ті, хто стріляють у морду, чи ті, хто десятки років тихенько непомітно цідить твою кров?

Як я можу судити сьогодні, практично ВСІ розглядають свою перемогу як повернення у минуле. Із місцевими вараціями, але тим не менше. І Трамп, і Сі, і французи, і брити, й кацапи, й укрсучпатрійоти. У майбутнє хоч криво-косо, схоже, дивицця лише Маск, та й той збираєцця емігрувати на Марс. Як думаєш, єсть перспективи чиєїсь "перемоги" за таких обставин?

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 21:00

Olga писав:
Sintez писав: Серйзоно? З якого переляку?
Перша теза несумісна з рештою.
Просте додавання несвідомих часток одна до одної не створить свідомості.
Так що ми не просто складені з часток.
А за цим складенням такий довгий шлях... Атеїсти вважають, що природній. Віруючі вважають інакше.
Але самі частки так просто у свідомість ажніяк не складуться...
Саме тому я й не хочу морочити з цим голову. Ібо що воно таке "свідомість" із нашого рівня ми самі посянити повністю не можемо - потрібна ВИЩА свідомість/інтелект. Коротше, не зараз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 21:12

Olga писав: Ти дуже категорично до всього підходиш, і у всім бачиш лише чорне чи біле.
По можливості. А чому ні? Хіба можна, напримєр, збрехати, але трошки? Ні, пардон. Або правда, або брехня. Світ квантовий, тобто дискретний, І у цьому я бачу майбутнє, котре умовно називаю для себе цифрократією.
Olga писав: Релігія - це мораль.
Ні. Буквальний переклад слова "релігія" - "зв'язок", маєцця на увазі зв'язок із Богом. Мораль - це певний набір правил, порушення котрих недопустиме не зі страху, а зі свідомості. що так не можна. Так що це різні речі.

До речі, те, що нині церковники нахабно присвоїли слово "релігія", лише підтверджує, що до Бога вони як я до балєту. Хоча мабуть я куди ближчий до балєту, да.
Olga писав: А до певного часу це була і наука (її роллю була і історія, і хронологія, і філософія)
Знову ти плутаєш. Це була не релігія, а ДИКТАТУРА церковників над вищеперечисленими галузями. Що довело людство до чуми й інших "радощів", тому вченим довелося виповзати з-під попівського диктату.
Olga писав: Це допомагало часткам, складеним у свідомість - розвивати цю свідомість як слід. Так чи інакше. І попри негативні прояви.
Часткам "допомагав" Бог, або Всесвітній Інтелект, назва ролі не грає. Той самий, який до церковників майже ніяким чином.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 21:13

M_M писав:
Sintez писав: МенІ? Ніщо. Але мені заважають й становлять пряму загрозу ідіоти
Які саме ідіоти (оминемо попереднє "ніщо")?
Войовничі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 21:16

Саня писав:
Sintez писав: Між тим, саме гарантії є чи не основою суспільних відносин.
Мова йде не про суспільні, а про МІЖНАРОДНІ відносини, основою яких є послідовність та наступність зовнішньої політики протягом тривалого часу. А коли 30 років "Идёт налево песнь заводит, направо - сказки говорит"(с) то про які гарантії може йти мова?

PS Тому "коллективному Западу" чи не досить Туреччини з Угорщиною, а тепер ще з Словаччиною?
Міжнародне суспільство воно теж суспільство, як не крути. Отаке от різношерстне й кривокосе, згоден. І саме тому величезні проблеми, що в ньому царюють не слова й гарантії, а "інтелігентне" наіпалово. Досі це ще не зрозуміло?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 квітня 2024, 21:20

Саня писав:
Sintez писав: Себто, щоб рот провітрити? Теж треба.
Тримай Риторичне запитання
Для мене питання про гарантії не риторичне. Вистачить одного лише Будапештського мумурандуму, щоб зрозуміти, що ми маємо справу із шахраями й кидалами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 20 квітня 2024, 00:43

Sintez писав: Міжнародне суспільство воно теж суспільство, як не крути. Отаке от різношерстне й кривокосе, згоден. І саме тому величезні проблеми, що в ньому царюють не слова й гарантії, а "інтелігентне" наіпалово. Досі це ще не зрозуміло?
Sintez писав: Для мене питання про гарантії не риторичне. Вистачить одного лише Будапештського мумурандуму, щоб зрозуміти, що ми маємо справу із шахраями й кидалами.
Тобто ти вважаєш що ті гарантії повинні принесті на блюдечку з блакитним кантиком, а бути суб'єктним, з зубами та відстоювати свої інтереси до кожної літери в угодах то зайве? Ну тоді хникай далі про відсутність гарантій і наїпалово.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти