Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 14 квітня 2022, 21:57

Ты хуёво всасываешь гавно летучее?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 22:00

Саня писав: Ты хуёво всасываешь гавно летучее?
ты воспитывался на помойке, судя по лексикону?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 22:18

Єсть вапроз по фалометрії, котрою ви засераєте гілку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 22:26

главспец писав:
Sintez писав: Так, результату можна добитися з різними втратами. Чим вища якість управління процесом, тим менші втрати задля досягнення результату. Тебе цьому твої пріснопам"ятні вчителі не вчили?
именно поэтому я и хочу понимать, насколько качественно и эффективно управляют процессом. У тебя к "управляющим" вопроов нет?
Фігассє у тебе набір питань, маю сказати!

Але ж вибач, ти ж тіпа управлінець, чому питаєш у мене, "ПТУшника"?

Але чому б і ні. Тільки тут без "конспірології" не обійтися. Ібо наскільки я розумію, процесом управляють кілька рівнів управлінців, котрі мають нерідко геть різні уявлення про поточні процеси.

Питання у мене звичайно єсть, але навряд вони на них зможуть відповісти, як і ти, напримєр.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 22:41

Власне, чому б ні. Пам"ятаєш свій убогий тіпа сарказм щодо моїх зауважень про глобальну кризу, котра накрила людство? Так от, нічого не змінилося. Кризи породжують війни. Так, "велика депресія" породила WW2, напримєр.

Так, гірко й досадно, страшно й криваво, що війна приперлася саме до нас. Але ми не перші, на кого наїхало хуйло Якби 30 років не страждали куйнею, а вчилися й будували суспільство так як треба, хуйло просто засцяло б лізти. А так - маємо те, що маємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 22:45

Sintez писав: Але чому б і ні. Тільки тут без "конспірології" не обійтися. Ібо наскільки я розумію, процесом управляють кілька рівнів управлінців, котрі мають нерідко геть різні уявлення про поточні процеси.

Питання у мене звичайно єсть, але навряд вони на них зможуть відповісти, як і ти, напримєр.
на самом деле, сегодня есть полтора десятка лиц, которые готовят и принимают решения, нижние уровни - только выполняют, как умеют. И поэтому, спрос, в первую очередь с верхних. Как за качество упр.решений, так и за организацию исполнения. Ну и как обычный гражданин может оценить эффективность, если ему доводят только некоторые результаты, но скрывают, а какой же ценой они достигнуты?!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 14 квітня 2022, 22:47

главспец писав:
Саня писав: Ты хуёво всасываешь гавно летучее?
ты воспитывался на помойке, судя по лексикону?
Это блять язык на котором мокши пиздят, вот с тобою на твоём родном и общаюсь. Привыкай.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 22:52

Sintez писав: Власне, чому б ні. Пам"ятаєш свій убогий тіпа сарказм щодо моїх зауважень про глобальну кризу, котра накрила людство? Так от, нічого не змінилося. Кризи породжують війни. Так, "велика депресія" породила WW2, напримєр.

Так, гірко й досадно, страшно й криваво, що війна приперлася саме до нас. Але ми не перші, на кого наїхало хуйло Якби 30 років не страждали куйнею, а вчилися й будували суспільство так як треба, хуйло просто засцяло б лізти. А так - маємо те, що маємо.
да пёс с ней, с глобальной кризой, тут своя хата горить!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 22:56

Саня писав:
главспец писав: ты воспитывался на помойке, судя по лексикону?
Это блять язык на котором мокши пиздят, вот с тобою на твоём родном и общаюсь. Привыкай.
да мне начхать, лишь бы тебе привычно и комфортно было!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 23:06

До речі, зверни увагу на причину більшості сьогоднішніх срачів - величезну кількість часу сьогодні всі витрачають на те, щоб довести самим собі, що вони - безвинні жертви, що у війні винні усі навколо, окрім мене коханого. Ти теж, вірно? Так от, почати слід з того, що це невірно. Війну породила колективна безвідповідальність. І твоя, і моя, у числі інших. З цього слід почати. Це боляче й тяжко, але необхідно. Без цього нічого не буде.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 23:15

Sintez писав: До речі, зверни увагу на причину більшості сьогоднішніх срачів - величезну кількість часу сьогодні всі витрачають на те, щоб довести самим собі, що вони - безвинні жертви, що у війні винні усі навколо, окрім мене коханого. Ти теж, вірно? Так от, почати слід з того, що це невірно. Війну породила колективна безвідповідальність. І твоя, і моя, у числі інших. З цього слід почати. Це боляче й тяжко, але необхідно. Без цього нічого не буде.
слабый аргумент. Ну вот и шо конкретно, я должен был сделать, плясать с бубном? А ты?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 23:20

главспец писав:
Sintez писав: Але чому б і ні. Тільки тут без "конспірології" не обійтися. Ібо наскільки я розумію, процесом управляють кілька рівнів управлінців, котрі мають нерідко геть різні уявлення про поточні процеси.

Питання у мене звичайно єсть, але навряд вони на них зможуть відповісти, як і ти, напримєр.
на самом деле, сегодня есть полтора десятка лиц, которые готовят и принимают решения, нижние уровни - только выполняют, как умеют. И поэтому, спрос, в первую очередь с верхних. Как за качество упр.решений, так и за организацию исполнения. Ну и как обычный гражданин может оценить эффективность, если ему доводят только некоторые результаты, но скрывают, а какой же ценой они достигнуты?!
Півтора десятки - далеко не найвищий рівень. Вищих ти не бачиш, а вони реалізують свій глобальний план.

Щодо "спросу" - мушу тебе розчарувати. Ті, хто розуміють мало, не у змозі пред"явити реальні претензії тим, хто розуміє більше. Таке життя. Твоя собака, напримєр, не може пред"явити якісь претензії тобі. Хоча, справедливості заради, маю визнати, що бувають "люди" настільки тупі, що дозволяють врешті собаці себе вкусити чи й взагалі загризти...

Як "обьічньій" може оцінити? Ну знову ж таки, Якщо матиме відповідні знання, достатні для оцінки. Якщо цього немає, то ніяк і не оцінить, саме тому я завжди й пишу, що "вибори" й "ріфірєндуми" на сьогодні - лохотрон.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 23:43

главспец писав:
Sintez писав: Власне, чому б ні. Пам"ятаєш свій убогий тіпа сарказм щодо моїх зауважень про глобальну кризу, котра накрила людство? Так от, нічого не змінилося. Кризи породжують війни. Так, "велика депресія" породила WW2, напримєр.

Так, гірко й досадно, страшно й криваво, що війна приперлася саме до нас. Але ми не перші, на кого наїхало хуйло Якби 30 років не страждали куйнею, а вчилися й будували суспільство так як треба, хуйло просто засцяло б лізти. А так - маємо те, що маємо.
да пёс с ней, с глобальной кризой, тут своя хата горить!
Ну от бачиш, ти тупо й вперто не бажаєш розуміти, що твоя локальна хата - частина глобального Всесвіту. Як квартира у багатоповерхівці. Ти й подібні тобі будували "хатинки", пиляючи й продаючи все, що погано лежало, ігноруючи при цьому інтереси решти суспільства. Це не наїзд, просто я вкрай примітивізував погляд на ситуацію. Тепер ти вимагаєш щоб ігнороване тобою суспільство тебе захищало? А з якого переляку? І чим?

НЕ ВИЙДЕ "пес с ней". Скільки не шліфуй "євроремонт" у окремій квартирі, це до ср-ки, якщо у будинку хєровий фундамент. Або у процесі побудови з3,14здили три чверті цементу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 квітня 2022, 23:47

Sintez писав: Як "обьічньій" може оцінити? Ну знову ж таки, Якщо матиме відповідні знання, достатні для оцінки. Якщо цього немає, то ніяк і не оцінить
ок. Разгромили танковую колонну врага. Отлично! А сколько там было танков, и сколько наших там полягло? Адекватный был размен?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 23:51

главспец писав:
Sintez писав: До речі, зверни увагу на причину більшості сьогоднішніх срачів - величезну кількість часу сьогодні всі витрачають на те, щоб довести самим собі, що вони - безвинні жертви, що у війні винні усі навколо, окрім мене коханого. Ти теж, вірно? Так от, почати слід з того, що це невірно. Війну породила колективна безвідповідальність. І твоя, і моя, у числі інших. З цього слід почати. Це боляче й тяжко, але необхідно. Без цього нічого не буде.
слабый аргумент. Ну вот и шо конкретно, я должен был сделать, плясать с бубном? А ты?
Повинні були
Sintez писав: не страждали куйнею, а вчилися й будували суспільство так як треба,
Ти прекрасно знав, що і де робицця не так, як треба. І я теж. Але мовчали, надіючись як той Швейк що якось воно буде. Ну отЮ воно якось і є. ХYй@во, у даному випадку. До речі, нмд навіть сьогодні ще до десь 80-90% досі не дійшло, що життя КАРДИНАЛЬНО Й НЕПОВОРОТНО змінилося, й ніколи не повернецця до довоєнного стану. Ну загалом і добре, а то ще нам кількох мільйонів збожеволілих не вистачало.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2022, 23:59

главспец писав:
Sintez писав: Як "обьічньій" може оцінити? Ну знову ж таки, Якщо матиме відповідні знання, достатні для оцінки. Якщо цього немає, то ніяк і не оцінить
ок. Разгромили танковую колонну врага. Отлично! А сколько там было танков, и сколько наших там полягло? Адекватный был размен?
Дивлячись із позицій якого року дитися. Для 2022 року - так, адекватний. Інакше замість одиниць загиблих солдатів була б нова Буча, або десятки чи сотні Буч. А от напримєр з точки зору 2005 року - зовсім неадекватний, ібо якби, замість цілувати Паскуду на сцені Майдану, Юля свиснула мужикам і наказала заарештувати його за явну зраду й організувати прямо там суд - історія могла б піти зооовсім іншим шляхом, із куди меншими жертвами, не було б ніякої "Небасної Сотні" через десять років, не було б може й ніяких колон танкових сьогодні...

Але це так, лірика.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 15 квітня 2022, 00:00

Sintez писав:
главспец писав: да пёс с ней, с глобальной кризой, тут своя хата горить!
Ну от бачиш, ти тупо й вперто не бажаєш розуміти, що твоя локальна хата - частина глобального Всесвіту. Як квартира у багатоповерхівці. Ти й подібні тобі будували "хатинки", пиляючи й продаючи все, що погано лежало, ігноруючи при цьому інтереси решти суспільства. Це не наїзд, просто я вкрай примітивізував погляд на ситуацію. Тепер ти вимагаєш щоб ігнороване тобою суспільство тебе захищало? А з якого переляку? І чим?

НЕ ВИЙДЕ "пес с ней". Скільки не шліфуй "євроремонт" у окремій квартирі, це до ср-ки, якщо у будинку хєровий фундамент. Або у процесі побудови з3,14здили три чверті цементу.
не передёргивай. Хирург должен оперировать конкретных больных, получая зп, или разрабатывать концепцию медреформы в глобальном масштабе?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 15 квітня 2022, 00:07

Sintez писав: Дивлячись із позицій якого року дитися. Для 2022 року - так, адекватний. Інакше замість одиниць загиблих солдатів була б нова Буча, або десятки чи сотні Буч.
откуда ты знаешь про "одиници"? Информации по нашим потерям нет. Вообще.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2022, 07:35

главспец писав:
Sintez писав: Дивлячись із позицій якого року дитися. Для 2022 року - так, адекватний. Інакше замість одиниць загиблих солдатів була б нова Буча, або десятки чи сотні Буч.
откуда ты знаешь про "одиници"? Информации по нашим потерям нет. Вообще.
Єсь локальні відкриті джерела, у кожному маленькому місті, де в цілому всі всіх знають. Тому, маючи знайомих у кількох таких містах, можу приблизно судити про масштаби втрат. Але звичайно це моя приватна вигадка, да. Як і решта моєї писанини.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2022, 07:41

главспец писав:
Sintez писав: Ну от бачиш, ти тупо й вперто не бажаєш розуміти, що твоя локальна хата - частина глобального Всесвіту. Як квартира у багатоповерхівці. Ти й подібні тобі будували "хатинки", пиляючи й продаючи все, що погано лежало, ігноруючи при цьому інтереси решти суспільства. Це не наїзд, просто я вкрай примітивізував погляд на ситуацію. Тепер ти вимагаєш щоб ігнороване тобою суспільство тебе захищало? А з якого переляку? І чим?

НЕ ВИЙДЕ "пес с ней". Скільки не шліфуй "євроремонт" у окремій квартирі, це до ср-ки, якщо у будинку хєровий фундамент. Або у процесі побудови з3,14здили три чверті цементу.
не передёргивай. Хирург должен оперировать конкретных больных, получая зп, или разрабатывать концепцию медреформы в глобальном масштабе?!
Так не подобаєцця - не читай, які проблеми?
Це дивлячись який хірург. Чув про такого собі Амосова?

Якби ви, уродці, замість саун із бл@д@ми ці 30 років добросовісно робили свою справу, нах би воно мені здалося, ковирявся б у своїх улюблених залізяках. Залізяки куди чесніші й порядніші за вас, вони працюють без обману, скільки можуть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти