Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 07:44

Vollmer писав: як дійде до ресентименту - то якась біда, просто.
Враження таке, що там - щось особисте.
Ну, і все, що з ресентиментом пов'язане.
Ну, можливо, він мріє шоб у науці для потомків залишилося щось типу терміна "ресентимент Дацюка", напримєр.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 08:00

Погуглив... "Ресентимент: - то висєр Ніцше... Карочє, модня штука.
Сєрьога, найкраще - забудь Ніцше, пам'ятай лише, що він зкінчив свої дні у реальному дурдомі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 лютого 2020, 08:50

Sintez писав: Погуглив... "Ресентимент: - то висєр Ніцше... Карочє, модня штука.
Сєрьога, найкраще - забудь Ніцше, пам'ятай лише, що він зкінчив свої дні у реальному дурдомі.
так у чувака, реально, тараканы в голове?!
Ну, и как мне, внимая его мудрости, отсеять его же бредятину?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 11:42

главспец писав:
Sintez писав: Погуглив... "Ресентимент: - то висєр Ніцше... Карочє, модня штука.
Сєрьога, найкраще - забудь Ніцше, пам'ятай лише, що він зкінчив свої дні у реальному дурдомі.
так у чувака, реально, тараканы в голове?!
Ну, и как мне, внимая его мудрости, отсеять его же бредятину?
Виключно за допомогою свого розуму/мудрості. Як там у Лема, "лише людина хоч трохи розумна може слухати мудрих порад", чи якось так.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 11:46

Я ж писав, Дацюк маладєц, але його "філософська" освіта йому заважає. Нмд, єссно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 лютого 2020, 12:02

Sintez писав:
главспец писав:
так у чувака, реально, тараканы в голове?!
Ну, и как мне, внимая его мудрости, отсеять его же бредятину?

Виключно за допомогою свого розуму
/мудрості. Як там у Лема, "лише людина хоч трохи розумна може слухати мудрих порад", чи якось так.
логично!
Но тогда, я должен быть, как минимум, не глупее его! И нафига мне, в таком случае, его «мудрость», если своя в наличии?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 12:17

главспец писав:
26 лютого 2020, 12:02
Sintez писав:

Виключно за допомогою свого розуму
/мудрості. Як там у Лема, "лише людина хоч трохи розумна може слухати мудрих порад", чи якось так.
логично!
Но тогда, я должен быть, как минимум, не глупее его
......
З чого такий дивний висновок? Якби воно насправді так було, тоді відпав би сенс у будь-якій освіті/просвіті етк. Але на щастя це не так.
Інша справа, що ти маєш вміти критично оцінювати ту інформацію, котра надходить, і вміти на основі якоїсь своєї методології вирізняти де він каже діло, а де несе пургу.
Так, це не просто, але можливо, було б бажання. І сміливість, між іншим. Бо відхід від "загальновідомого" завжди череватий звіздюлінами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 13:28

Джангіров.
Зпершу там про вибори в США, я пропустив, тому поставив початок із 49-ї хв.




Джангиров: Олигархи как Карлсоны, нафаршированный Блумберг и путь Роксоланы для Украины
UKRLIFE.TV
.
112 267 просмотров
Опубликовано: 24 февр. 2020 г.
Дмитрий Джангиров на UKRLIFE.TV: о рейтингах кандидатов в Президенты США, грядущем "супервторнике", войне за "синих воротничков", "Козыре" и Пенсе, коронавирусе и отношениях США с Китаем, ОРДЛО и выборах в октябре, перестановках в украинской власти, "электоральном гетто", роли и значении олигархов.

4:00 - Блумберга нафаршировали рейтингом;
11:10 - метания между "любимой фигурой" и той, которая может победить Трампа;
14:25 - Бутиджич - типично мальтийская фамилия;
19:00 - "ржавый пояс" может проголосовать за Сандерса - это то, что мы видим и в Европе;
30:00 - России не выгодно делать ставку одновременно на Трампа и на Сандерса
36:40 - в ценностном ряду Трампа Украина переместилась в ТОП-50 или даже ТОП-100
43:30 - если Трамп выиграет, то с большой вероятностью и конгресс будет республиканским;
49:10 - почему у нас не получится Приднестровье;
56:00 - если провести выборы в октябре;
58:50 - разведение без дальнейших действий малоэффективно;
1:02:25 - решающая стадия - всё равно договоренности между Киевом и Москвой;
1:04:35 - Зеленскому уже неким заменить Пристайко;
1:07:00 - на ключевых постах вообще нет людей Президента в правительстве;
1:09:45 - я не удивлюсь, если правительство будет реорганизовано с учётом влияния олигархов;
1:12:20 - олигархический консенсус неизбежно опирается на договорную демократию;
1:13:40 - я не вижу никаких механизмов Запада для подготовки выборов в октябре;
1:16:35 - начался процесс формирования "электорального гетто" "Слуги народа";
1:21:05 - люди проецируют, что Президент как институт не просто может, а должен использовать силовые институции для наведения порядка лично;
1:25:00 - у олигархов появилась возможность несколько восстановить свои позиции;
1:30:10 - Россия в Украине не будет сильно активным игроком в обозримое время;
1:31:20 - у России нет "плана А" в отношении Украины, но есть чёткий "план Б";
1:32:00 - большинство наших олигархов не создаёт, а уничтожает прибавочную стоимость;
1:35:35 - наши олигархи в своём положении могут только предложить;
1:37:20 - этой ситуации нам хватит надолго, возможно - навсегда;
1:39:00 - может быть, Украина пойдёт по пути Роксоланы;
1:42:45 - абсурд тем прекрасен, что не имеет дна и границы;
1:44:10 - у нашего правительства "слайдовое мышление";
1:49:20 - Шекспир даёт Украине надежду.

Интервью провела Людмила Немиря
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 лютого 2020, 13:54

Sintez писав: Інша справа, що ти маєш вміти критично оцінювати ту інформацію, котра надходить, і вміти на основі якоїсь своєї методології вирізняти де він каже діло, а де несе пургу.
именно так я и делаю с любой информацией!
Остаётся вопрос: а зачем мне дацюки и джангировы?
п.с.
Вот что ты лично, особо полезного почерпнул из двух вышепреведенных тобою роликов, чего ты не знал до более чем 2,5 часового просмотра «Катрусиного кинозалу»?!
Можешь хоть один тезис привести?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 17:31

Ну напримєр після роліка Джангірова я зрозумів, що "зелені" - теж "іхтамнєти", тільки політичні. Інструмент/зброя глобальної політики, за допомогою якого мафія веде подальше захоплення України.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2020, 19:33

Sintez писав: Ну напримєр після роліка Джангірова я зрозумів, що "зелені" - теж "іхтамнєти", тільки політичні. Інструмент/зброя глобальної політики, за допомогою якого мафія веде подальше захоплення України.

Ну, так, "зелені" - інструмент, і їхня роль - інструментальна. І викинуті будуть, як зношене свердло.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 26 лютого 2020, 19:57

Sintez писав: на основі якоїсь своєї методології вирізняти де він каже діло, а де несе пургу
Якщо Ви заздалегідь знаєте де діло, а де пурга, то Ви нічого нового не почуєте. Який сенс витрачати час?
А якщо навіть почуєте щось нове, то все одно буде потрібно двічі перевіряти...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 лютого 2020, 20:30

Sintez писав: Ну напримєр після роліка Джангірова я зрозумів, що "зелені" - теж "іхтамнєти", тільки політичні. Інструмент/зброя глобальної політики, за допомогою якого мафія веде подальше захоплення України.
замечательно! И что с этим знанием ты теперь будешь делать?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 22:58

M_M писав:
Sintez писав: на основі якоїсь своєї методології вирізняти де він каже діло, а де несе пургу
Якщо Ви заздалегідь знаєте де діло, а де пурга, то Ви нічого нового не почуєте. Який сенс витрачати час?
А якщо навіть почуєте щось нове, то все одно буде потрібно двічі перевіряти...
Не знаю. Я навіть не знаю, який взагалі сенс життя, не кажучи вже про нюанси. Роблю те, що мені здаєцця потрібним і цікавим, хз чому. Звик уже. Це погано?

А на що слід витрачати час? На те, щоб заробити купу бабла? А навіщо? Щоб купити айфон і джип? Ну і що? А далі? Ну накупили свого часу певні жителі Золотого або Красногорівки якої собі цих цяцьок - радує воно їх тепер? Чи краще витратити час на півлітру й шмат ковбаси?

Це може Ви знаєте відповіді на всі питання, я нє. Одне мені цікаво - чому Вас так турбує, на що я витрачаю свій час? Ви мені не батько й не нянька, начебто. Тоді чому Ви вирішили, що я потребую цінних порад, на що його той час витрачати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 23:01

главспец писав:
26 лютого 2020, 20:30
Sintez писав: Ну напримєр після роліка Джангірова я зрозумів, що "зелені" - теж "іхтамнєти", тільки політичні. Інструмент/зброя глобальної політики, за допомогою якого мафія веде подальше захоплення України.
замечательно! И что с этим знанием ты теперь будешь делать?!
Ділитися. І використовувати на практиці.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2020, 23:10

Нє, ну і ви забули, що я сталініст, таємний кацапський агент і сектант. Які ще можуть бути питання? Що єретик - так і на табличці написано...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 27 лютого 2020, 01:18

Нагадало...
— Злочини проти суспільного порядку… Errores Hussitarum… Fides haeretica.. Розпуста і святотатство… Crimen. Слідством доведено…

— Здається, — сказав, стоячи на стременах, Урбан Горн, — що зараз тут будуть наочно підсумовувати наш дорожній диспут.

— До того йде, — сковтнув слину Рейневан. — Гей, люди! Кого будуть страчувати?

— Гаратиків, — пояснив, повертаючись, чоловік із зовнішністю жебрака. — Схопили гаратиків. Кажуть, гусів чи якось так…

— Не гусів, а гусонів, — виправив його інший, так само обдертий, і з таким же польським акцентом. — Палити їх будуть за святотатство. Бо гусакам святе причастя давали.

— Ет, темнота! — прокоментував з другого боку возу прочанин із нашитими на плащ мушлями. — Нічого вони не знають!

— А ти знаєш?

— Знаю… Слава Ісусу Христу! — прочанин помітив тонзуру ксьондза Ґранцішека. — Єретики звуться гуситами, а береться це від їхнього пророка Гуса, а зовсім не від гусаків. Вони кажуть, гусити тобто, що чистилища нема зовсім, а причастя приймають обома способами, тобто sub utraque specie. Тому-то й кажуть теж на них — утраквісти…

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 08:30

Sintez писав:
главспец писав:
26 лютого 2020, 20:30


замечательно! И что с этим знанием ты теперь будешь делать?!
Ділитися. І використовувати на практиці.
лукавишь, однака!
Делиться - это когда своим, а в данном случае, как с этими роликами в твоём «Катрусином кинозале», просто - ретрансляция. Не более.

Кста, а вдруг ты ошибся в оценке:
Sintez писав: вміти на основі якоїсь своєї методології вирізняти де він каже діло, а де несе пургу.
и что, пойдёт ретрансляция пурги?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 10:01

главспец писав: Делиться - это когда своим,
Да? А з чужими ніззя? А як ти відділяєш "своїх"?
А якщо у мене "чужих" немає, як тоді?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 10:03

M_M писав: Єретики звуться гуситами,
Зараз єрєтики - це, напримєр, ті, хто сміє називати підарасів підарасами. Страшна єресь!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти