Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 квітня 2024, 08:49

rad писав: ну ще й медведчуківської прошм@ндовки тут не вистачало, все ж таки Янєвський мав би бути більш розбірливим
На "марафон" його мабуть забули запросити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 квітня 2024, 16:14

Та шо ж такоє, кругом кремляді...

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2024, 05:30

Чому про провал фронту суспільство дізнаєцця від ДіпСтейт?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7602
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 28 квітня 2024, 08:41

Хочу всіх попередити.

Всі розуміють, що зараз війна. Моє ставлення до цього крайнє - ненавість до русні, та їх агентів - порошенко, медведчуки та інше.

Але в нас на форумі є колаборанти та зрадники, які ведуть антидержавну політіку.

Я не буду сидіти за них у тюрмі по статтям за колаборантство, бо то не я обісрав весь форум зрадою. Я лише власник площадки, і не згоден з їх позицією.

Наслідки ОСОБИСТО ДЛЯ СЕБЕ ці довбні мають розуміти, якщо до мене прийдуть спецслужби України.

Тому будь ласка, до кінця війни фільтруйте свій базар. Мені вже натякали на неприємності, і я не та людина, що буде терпіти.

Відповісти