Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 06 березня 2024, 12:03

rad писав: вже просто нема слів...
диванний недополковник у військових питаннях НІХТО і звати його НІЯК - вумнічає для диванних домогосподарок, які досі заглядають до цього пустого роту, я писав, шо дуже обережно ще у 22-у пояснював дружині на просто катастрофічні для війькової сфери "висновки" цього дурисвіта, зараз вже з часом погоджується на 100 відсотків
у нас зараз таких "ікспердів" кожний другий дядя вася з вранішнього бодуна віщає, після почесання причинного місця
тисяча негайних переглядів - десь п'ять доларів, не менше. В нього мінімум мільйон переглядів під кожним щоденним відео. Рахуємо - п'ять тисяч доларів, щодня.
Він бога за бороду вхопив, і не відпускає.
І всі інші, кого Сінтез сюди сумлінно приносить. Наше спостерігання обкладинок відео, правда, нічого не додає у скарбничку їм...

Пишу це не від заздрості і не від зневаги - а для Сінтеза, щоб знав.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Віра » 06 березня 2024, 17:07

Sintez писав:
Віра писав: "Гєнєралу-Победа" Залужному
До речі, звідки ти це взяла? Яка "побєда"?
А ты слухаєш світана? Оцей недольотчик його так називає. А я взяла в лапки. Бо у нього була можливість стати генералом-побєдою. І зброї було більше ніж зараз. Не дотягує він до цього звання.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 березня 2024, 17:14

Непохитна воля ідіотів(с).

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Віра » 06 березня 2024, 17:40

Sintez писав: За темою: Їжа та інтим: як зберегти гостроту розуму на старості

:umnik2:

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 06 березня 2024, 19:49

Віра писав: А ты слухаєш світана? Оцей недольотчик його так називає. А я взяла в лапки. Бо у нього була можливість стати генералом-побєдою. І зброї було більше ніж зараз. Не дотягує він до цього звання.
ну ясно, не став у позу недопокори до офісних крис - значить недогенерал,
а постачання зброєю займаються не бойові генерали, що готують військові операції, а міністр оборони як адміністративна постать та штабні штафірки,
хоча Віра к нас великий військовий стратег, це всім давно відомо
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 10:48

Віра писав: або працюй в тилу майже безкоштовно, а зарплату віддавай тим хто за тебе захищає країну, або ....
Тут тобі відповіді, щодо безплатної праці.



Хоча й зпочатку непогано послухати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:08

Olga писав: Зі свого невеличкого досвіду зазначу, що спеціальність "Політологія" в університетах Канади, а, отже мабуть і Штатів - обирається тими, хто не мав здібностей ні на що інше, у багатьох випадках. Більш здібні діти йдуть деінде.
Так що кажіть спасибі за тих, що є.

Мабуть, тільки якісь переломи у суспільстві - громадянські війни, тощо - виносять на вершечок зацікавлених політикою талановитих і повних сил.
Угу. Так і є, кругом. У совку це називалося "за залишковим принципом". При тому, що врешті й викладачі й вся "наука" невпинно деградують. Питання лише у тому, відбуваєцця це просто здуру, чи кимось задумано, як думаєш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:26

Olga писав:
Sintez писав: Захід стрімко стає совком
ні, навпаки - все, що його втримує від стагнації - намагання втілити справді певні ідеї, з якими носилися у совку.

Що я пам'ятаю зі свого 1991-го мабуть року, чи раніш - до нас в універ прибула делегація з якоїсь із західно-європейських країн.
І мене, як ту, що вже десь мусила вивчати англійську хоч трохи серйозно, для вступу в аспірантуру мабуть - викликали на цю зустріч.
І я досі пам'ятаю очі і поведінку іноземного відвідувача, і слова мені "Ви серйозно вважаєте що ви будуєте комунізм чи соціалізм?.. Ба ні - це ми будуємо його зараз у Західній Європі"

І не вздумай, Сінтезе, казати, що це погано. Please.
Що саме "погано", я не зрозумів, вибачаюся.

Соціалізм/комунізм? Це не погано, це просто нереально. Соціалізм/комунізм - абстрактна, ілюзорнв ідея, нездійснена на практиці. Спроби створити instance в реалі досить швидко призодять до смерті, тобто до запуску матерії на новий цикл розвитку. Нічого поганого у цьому нема, загалом, закон природи. Якщо хочеш, можна спробувати розвернути це докладніше.

Тут навіть не так. Сама система псевдо"координат" типу "комунізм" vs "капіталізм" є дивною абстрактною вигадкою, котра на реальність не налазить.

Задача - виправити помилки. Ума мені поки що на це не вистачає. Але процес іде.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:36

Olga писав: Щодо Штатів зараз, їх кандидатів - мені дуже не подобається Трамп, я вже пояснювала хто він, і чому і як зміг завоювати мізки своїх прихильників. І так хотілось би щоб він десь відсіявся, і республіканці прийшли до влади зі своїм іншим кандидатом, жінкою походженням із Індії, так. Всі притомні прихильники республіканців голосують за неї. Але їх поки що мало, бо Трамп загарбав всі уми.
Хрін редьки не солодше.
Хейлі (насправді Німрата Рандхава) уже всьо.

Вибір між індуїсським кастовим світоглядом і "філософією" Айн Ренд, котру сповідує Трамп, насправді як між чумою й холерою. Але Штати досі у полоні ілюзії, що вони найпотужніші форевер, тому можуть собі дозволити знущатися над системою й ставити до руля кловунів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:45

Olga писав:
rad писав: вже просто нема слів...
диванний недополковник у військових питаннях НІХТО і звати його НІЯК - вумнічає для диванних домогосподарок, які досі заглядають до цього пустого роту, я писав, шо дуже обережно ще у 22-у пояснював дружині на просто катастрофічні для війькової сфери "висновки" цього дурисвіта, зараз вже з часом погоджується на 100 відсотків
у нас зараз таких "ікспердів" кожний другий дядя вася з вранішнього бодуна віщає, після почесання причинного місця
тисяча негайних переглядів - десь п'ять доларів, не менше. В нього мінімум мільйон переглядів під кожним щоденним відео. Рахуємо - п'ять тисяч доларів, щодня.
Він бога за бороду вхопив, і не відпускає.
І всі інші, кого Сінтез сюди сумлінно приносить. Наше спостерігання обкладинок відео, правда, нічого не додає у скарбничку їм...

Пишу це не від заздрості і не від зневаги - а для Сінтеза, щоб знав.
Тю. Та знаю давно. Й з Фейгіним вони розіср@лися скоріш всього через гроші.

І шо? Я не бачу нічого поганого у тому, що за генерацію якихось ідей хтось отримує гроші. Той же Романенко - перш за все ділок, він тут (точніше на старому майданчику) був під псевдонімом "Сурок" і зовсім не приховував цього.

Інших у мене для вас нема.(с). Хочете написати краще - напишіть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:48

Віра писав:
Sintez писав: До речі, звідки ти це взяла? Яка "побєда"?
А ты слухаєш світана? Оцей недольотчик його так називає. А я взяла в лапки. Бо у нього була можливість стати генералом-побєдою. І зброї було більше ніж зараз. Не дотягує він до цього звання.
Не було ніякої можливості. І немає. Світан може вигадувати що завгодно, Залужний же чесно написав про тупик.

Зєля його у Лондон сплавив. Дивно що не у Аргентину.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25030
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 березня 2024, 11:50

Віра писав:
Sintez писав: За темою: Їжа та інтим: як зберегти гостроту розуму на старості

:umnik2:
:lol: Так, задача актуальна. І щороку актуальніша.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 14:27

Sintez писав: Соціалізм/комунізм? Це не погано, це просто нереально. Соціалізм/комунізм - абстрактна, ілюзорнв ідея, нездійснена на практиці.
країна, де кожен - може отримати найсерйознішу вищу освіту (а саме такою стала Канада за часів Трюдо - влада оплачувала і оплачує зі свого карману навчання студентам з сімей, що заробляють нижче середнього, не в борг надає кошти, а просто оплачує, як в СРСР у нас було. Правда, якщо до влади повернуться консерватори, вони миттєво припинять цю практику, це сто процентів.
Країна, де будь-хто, хто лишається безпорадним - буде жити, і жити непогано, підтримка інвалідів надійна і хороша. Тут СРСР в цім як до неба, ІМХО. Інваліди в СРСР не мали такої підтримки і уваги і турботи. Хіба інваліди війни тільки.

Це те, що я бачу на власні очі, і чому я дуже поважаю і дуже вдячна країні, в яку мала щастя потрапити.
Вдячна за пропозицію мені колись - імігрувати, яку я прочитала у невеличкій статті про еміграцію до Канади, у Вінниці, у газеті "Зарубіжжя", яку трапилось переглядати.

Так не хочеться, щоб ти знову зліпив своє категоричне кобівське ні з якихось слів саме з цієї моєї тиради...
Будь ласка - обмини саме цей пост.

Звісно, це все за рахунок і податків, тягар побільшився на тих, хто заробляє вище середнього. Так що можеш бідкатися, як і ті всі, хто за консерваторів в зв'язку з цим, бо ті на пальцях їм пояснюють щодня і щогодини, що тільки оберіть - зразу поменшимо цей страшний тягар, несправедливий. Нащо всяку бідоту вчити - обійдуться. Або лікувати і підтримувати.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 14:47

Цікаво, що у консерваторів, вже давно, політична зброя за повернення влади - щоденна робота з масами, їздять персонально до своїх прихильників, ручкаються-обіймаються, фотографуються, виступають, просто з людьми весь час.
Лібералам цього робити не треба. Бо той, хто знає, що треба за них голосувати і проти консерваторів - той обробки обіймами не потребує. Бо обійми мають бути тими, про які я тобі розказала вище - відчутними для того, хто в біді.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 14:59

Відколи я тут, час від часу зустрічаю у місті бідового чоловічину, погано одягненого, невеличкого, худенького, веде себе дивно, возить за собою у сумці якийсь пристрій, з якого, мабуть повітря, чи якісь ліки потрапляють через тонкий провід йому до носа, з явними порушеннями людина, і рухається якось не так. І бачу відколи імігрувала.
Отже він живе всі ці роки, ходить сам собі - найімовірніше, бо його підтримує держава. Житлом, харчуванням, і ліками.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 15:07

Ще я запам'ятала, той день, коли віддавала меншого до школи, в чотири роки вона тут починається - як разом зі всіма першого вересня перетнула поріг до класу дитина у інвалідній колясці.

І також я пам'ятаю, що в СРСР цього не було.

А це саме і є соціалізм - система протистояння капіталізму, що не зобов'язаний звертати увагу на людей, на соціум.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 08 березня 2024, 15:56

Olga писав: віддавала меншого до школи, в чотири роки вона тут починається
дикуни, варвари
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 16:22

rad писав:
Olga писав: віддавала меншого до школи, в чотири роки вона тут починається
дикуни, варвари
чого? Ну, може в мене особливий випадок - менший явно хотів бути дорослішим ніж він є, не любив, коли я його одягала у одяг, що нагадував всім, що він ще недавно був немовлям, у порівнянні зі старшим братом, можливо. Не любив щоб речі у нього, постіль, тощо - виглядали дитячими, в той час як у старшого сина вони такими вже бути не могли. То просто летів в ту школу, і навіть секунди проблем не було, а, навпаки, щастя і спокій.
А, і школа всього три години на день)

Так що мені в голову до цієї миті не приходило, що це може бути погано...

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 08 березня 2024, 16:41

іронізую,
наші сусіди по дачі. вже майже десять років за океяном живуть, до війни раз на рік влітку приїздили,
онучка їх теж у чотири до школи пішла, хоча то не та школа у нашому класичному сприятті,
я все одно глузував, казав, шо до першого класу у 7 читав та рахував до 100, а ви там дітям руки калічите, бо кисть руки ще не сформована,
сусід завжди був з гумором, але запізно второпав, шо я просто глузую з нього, настільки вони глибоко вросли у вороже середовище
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 08 березня 2024, 17:59

rad писав: іронізую
збиралася додати до попереднього повідомлення, але відволікли по роботі. Що в деяких випадках то могло бути дійсно зарано.
Маленька товаришка меншого (я здружилась з її мамою, ми прибули в Канаду одночасно, але вона з Софії, з Болгарії) пропускала ті дні школи, коли мій менший, через застуду - не міг там бути. Чому. Тому що не збиралася сідати в шкільний автобус без нього. Отак. Боялася і не хотіла.

Відповісти