Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2022, 19:40

Я цілком доступно пояснив вище. Який нафік штампік?
" Один дурень задасть стільки питань, що і сто мудреців не зможуть відповісти ".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2022, 19:41

М_Мам не дивитися, категорично.



Арестович, @Павел Щелин: Символическое мышление и цена его утраты
151 480 переглядів18 вер. 2022 р.

- Слишком многие сегодня принимают невроз за патриотизм.

Это - в точности российский путь, бросивший их на завоевание чужих народов.

Но однажды придёт время очнуться и дай Бог, чтобы это пробуждение было не таким, как российское.

Главная опасность для Украины после нашей военной победы, в которой уже никто не сомневается - воинствующий антиинтеллектуализм, когда колоссальный по глубине невроз, приобретает ничтожные по эффективности формы рационализации:

- типа отменим тут у нас колониальную разновидность модерна, чтобы установить модерн истинно патриотический.

В то время, как эта война - это война за выход из ловушки модерна вообще.

Как мы дошли до жизни такой и что делать дальше - в новой беседе с Павлом Щелиным.

СпойлерРозкрити
21 сентября начинается новый курс Павла Щелина «Введение в политическую теологию», где в течении четырех занятий участники познакомятся с историей политических идей и их развитием.
А именно трансформации идей религиозных, так как именно они изначально описывали наш мир и все что в нем содержится.
Это описание производилось с помощью символических систем, которые видоизменялись и перетекали одна в другую. Именно эти, неочевидные на первый взгляд, связи мы и будем изучать.
https://apeiron.school/pol-theology
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 19 вересня 2022, 23:24

Sintez писав: Який нафік штампік?
До чого тут штампік взагалі?
Це Ви вигадали еталон, що є популярним у деяких країнах. А питання щодо графи "сімейний стан" стосується наявності неодружених. У багатьох з яких є діти. І навіть від декількох різних жінок. От просто цікаво, Який відсоток еталонних сімей у Вашому оточенні? І які саме сім'ї підпадають під ознаку "еталон"? Наприклад, сім'я з двох геїв, що виховують своїх дітей? Вище були ще питання, мабуть невдобні?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 20 вересня 2022, 00:22

Sintez писав: Символическое мышление и цена его утраты
:1: Пан, що не вірить у філософію, та вважає слово "агностик" образою, раптово зацікавився чисто філософською дискусією. Пан певен, що розуміє усі терміни, що звучать у ролику? :blush2:


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 вересня 2022, 12:25

M_M писав: До чого тут штампік взагалі?
?!! А що стоїть у
M_M писав: у пашпорті є графа "сімейний стан"?
?
M_M писав: Це Ви вигадали еталон, що є популярним у деяких країнах.
Я вигадав?!!11 Офігєть. Можя Я казав і "Плодіцця й розмножуйтеся"? Та ну нах! :patient:
M_M писав: У багатьох з яких є діти. І навіть від декількох різних жінок. От просто цікаво, Який відсоток еталонних сімей у Вашому оточенні? І які саме сім'ї підпадають під ознаку "еталон"?
!00%. Решта - то не сім"ї, а помилка. Хай хоч сто штампіків у паспорті буде.
M_M писав: І які саме сім'ї підпадають під ознаку "еталон"? Наприклад, сім'я з двох геїв, що виховують своїх дітей?
У підорів НЕ МОЖЕ бути своїх дітей. Це біологічно неможливо.
M_M писав: Вище були ще питання, мабуть невдобні?
Про бріків-фріків? Ігнорую. НАх-нах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 вересня 2022, 12:31

M_M писав:
Sintez писав: Символическое мышление и цена его утраты
:1: Пан, що не вірить у філософію, та вважає слово "агностик" образою, раптово зацікавився чисто філософською дискусією. Пан певен, що розуміє усі терміни, що звучать у ролику? :blush2:
Що значить "не вірить"? Наука ж не сприймає нічого на віру, нє? Втім, про щось говорити можна предметно. Отже, цитатку можнв, де саме я писав що "не вірю в філософію", чи як завжди?

Та куди ж мені, сірому, розуміти високонаучьні терміни, це ж тільки на катедрах "еліта" спроможна на таке.

Тьху, гидота. :bad:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 24 вересня 2022, 14:01

Sintez писав:
M_M писав: :1: Пан, що не вірить у філософію, та вважає слово "агностик" образою, раптово зацікавився чисто філософською дискусією. Пан певен, що розуміє усі терміни, що звучать у ролику? :blush2:
Що значить "не вірить"? Наука ж не сприймає нічого на віру, нє? Втім, про щось говорити можна предметно. Отже, цитатку можнв, де саме я писав що "не вірю в філософію", чи як завжди?

Та куди ж мені, сірому, розуміти високонаучьні терміни, це ж тільки на катедрах "еліта" спроможна на таке.

Тьху, гидота. :bad:
Звісно, як завжди. Справжня філософія десь у горах, Агностик - не знаю що це таке... Найнижчий рівень. А дискусія на відео - чи не на найвищому рівні. Якщо Вам усе зрозуміло, я тільки радий, бо це може свідчити про рух у правильному напрямку. Я ж просто запитав. Може навіть підпишетесь на відомих українських філософів та внесете трохи різноманіття.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2022, 12:17

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2022, 12:18

M_M писав: Найнижчий рівень.
gy[
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 жовтня 2022, 13:04

Від тебе? А що ти можеш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 жовтня 2022, 13:44

M_M писав:
Sintez писав: А що ти можеш?
Можу допомогать.
Я вірю, що ти хочеш допомогти. Але чи можеш?. Чим? Яким ресурсом?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 15 жовтня 2022, 14:18

Sintez писав:
M_M писав: Можу допомогать.
Я вірю, що ти хочеш допомогти. Але чи можеш?. Чим? Яким ресурсом?
Я не думаю, що вам насправді потрібен повний перелік можливостей. На схід та на південь ми частенько щось передаємо. Те, чого нема, шукаємо, іноді у Європі.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 жовтня 2022, 14:26

Та давай уже на "ти", чого там.

Я зрозумів, про яку ти допомогу. Ні, дякую. Слава Богу, поки що обходимося. Якби не систематичні обстріли, взагалі можна було б сказати, що життя нормальне. Але все одно дякую.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 жовтня 2022, 14:29

Гуманітарку возять. І, до речі, купа суб"єктів користуєцця нею абсолютно безсовісно, маючи достатню кількість грошей для того, щоб купити те ж саме у магазині. Ця проблема перекочувала у війну із мирного життя, й з війни у нього ж повернецця. От що із цим робити?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 жовтня 2022, 14:32

Мене більше цікавить те, чим зайняті напримєр Романенко, Дацюк, Арестович і їхні гості. Насправді це мегаактуально для абсолютно всіх. Хоча ці всі ні сном ні духом.

Із цим ти можеш допомогти?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 15 жовтня 2022, 14:46

Sintez писав: Романенко, Дацюк, Арестович
У цих трьох три різні бачення, три різні фронти допомоги. Хоча є дещо спільне: Україна.
Культура дискусії, знання філософії, історії. Не знаю, чим можу їм допомогти.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 жовтня 2022, 14:56



Око за око. Мосейчук - Асман
221 791 просмотр
18 мая 2022 г.
13 тыс.
Не нравится
Поделиться
Сохранить
Наталія Мосейчук
344 тыс. подписчиков
За що нас вбивають, ребе? - спитала я Моше Асмана. 5 місяців тому я те саме питання ставила йому в річницю Бабиного Яру «за що вас, євреїв, вбивали?»

Ребе опинився в епіцентрі війни. Ребе не зрадив свою общину. Ребе довів, що він справжній духовний лідер.

00:00 Моше Реувен Асман, головний рабин України
3:30 Де і як застала війна
7:23 Про своє звернення до росіян
9:50 Як намагався допомогти людям в окупованих Бучі та Ірпіні
12:53 Чи знають і розуміють росіяни, що насправді відбулося у передмістях Києва
15:50 Чому не виїхав з України, коли почалася війна
18:03 Чи повинні українці мстити росіянам за те, що вони накоїли
24:55 За що вбивають українців
30:42 Чи ухвалила світова еліта рішення, як має закінчитися війна в Україні
38:39 Про пісню та кліп. Кому присвячена
46:17 Наскільки Ізраїль допомагає Україні на державному рівні
48:20 Про висловлювання Лаврова щодо Єврейської крові Гітлера
53:54 Про президента Зеленського. Що потрібно зробити, щоб Україна стала іншою
1:00:10 Про українських олігархів-євреїв
1:06:14 Як закінчиться війна

#Мосейчук #Асман
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти