Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 27 серпня 2018, 19:25


5 принципів глобалістів.. шо і наблюдаємо... зокрема через мультикультуралізм і просування нетадиційної сексуальності...
====

==

:olen:
---
Востаннє редагувалось 27 серпня 2018, 21:02 користувачем Telecaster, всього редагувалось 1 раз.
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Vollmer » 27 серпня 2018, 19:53

Телекастер! Припини розкидати сенсації де попало. Перенеси, будь ласка, сам, до "Хаосу". Дякую за розуміння.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2018, 19:58

stan700 писав:
Sintez писав: Так колись же його треба починать? Ну он зібралися вони на Форум до Юльки... І шо?
Ну я десь можу й погодитися з тим Блавацьким. Якщо є Пєтруха, на нього можна зписувати власну недолугість, мовляв я супер, але Петруха заважає...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2018, 20:03

Vollmer писав: Телекастер! Припини розкидати сенсації де попало. Перенеси, будь ласка, сам, до "Хаосу". Дякую за розуміння.
Та хай буде, принаймні тут я думаю не завадить, в міру звичайно.

Фурсов звичайно кацап і точка сидіння визначає точку зору, але слухати можна. Я лсь на це звернув увагу:



Мені здаєцця, що вальцмани й гройсмани разом зі своїми хазяями мріють таку "Індію" у нас тут витворити.... Щоб ніхто й не вякав...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2018, 20:07

Telecaster писав:
СпойлерРозкрити
Без кешу буде концтабір.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2018, 20:16

Vollmer писав:
Sintez писав: У ліберальної тусовки розрив шаблона. Кричуще потрібні репресивні заходи проти мафії, рішучі й невідкладні, але ліберальна "прошивка" не дає, ібо це ж "сталінізьм". Тому чипляюцця за "договір" й "нову Конституцію". Хоча вже сьогодні ясно, що мафія кластиме на всі новації.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Сподіваюсь, Ви не підозрюєте мене у симпатіях до ліберальної тусовки. НМСД, у нас вона зрослася з олігархатом, і слугує йому "шляпоотражатєлєм". Там всі шаблони давно порвані, і розтягнуті, по всіх координатах, одночасно. Я дико ізвіняюся за таку оцінку, але така правда. Ліберальну тусовку зкурвили і купили ще в 90-х, соросята. А зараз - вже грають на повний шток, на всю відтяжку, там уже пішло в діло друге покоління зкурвлених лібералів, якщо не третє. Але така наша реальність. Юлька, зауважте, що зробила - вкинула ідею, і запустила процес її опрацювання. І це, між іншим, ламає modus vivendi ліберальної тусовки, активно розшаровує її, на працездатні вершки і решту полови і шлаку, радикалізує погляди, поляризує, і я Вас запевняю, ми незабаром матимемо своїх якобінців, у асортименті, і належно калірованих.

І, так, це - один із фрагментів загального процесу, і саме так його слід сприймати.
Ну що процес іде - уже добре. Принаймні наміри начебто благі, і то добре.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 01 вересня 2018, 19:43


:to_keep_order:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 вересня 2018, 16:24

Просто цитата зі старої гілки. Ретроспектива так сказать...

Додано: 29 жовтня 2010 01:06

Як правило, й у новинах, й тут на форумі перемивають кістки якимсь окремим проблемам.
А чому б не спробувати охопити одразу всю державу, й спробувати створити хай й спрощену, але загальну картину? Імхо багато політиків пламєнно боряться за щастя народу, навіть не задумуючись над речами, про які піде мова далі... А може й задумуюцця, але гадять навмисне, роблячи вигляд наївних заблудших овечок.
Дуже багато років всі вирішують, як там нам розбудовувати державу, реформувати її, ну й т.п., а от у мене проскочила думка – нафіга вона нам, держава та? Тим більше, що останні роки в нас посилено забиваєцця за допомогою засобів масової дезінформації теза про те, що окремий „індівідум” це набагато краще, потужніше, ніж колектив, й майстерня-гараж куди краще, ніж заводський цех...
Отож, думки... Коли допустити, що ми потомки абізян, то що змусило протолюдей збиватися в племена? Відповідь як на мене очевидна: намагання гуртом підвищити безпеку й збільшити шанси на виживання кожного. Коли історики не брешуть (такий шанс все ж існує, хоч і маленький ), одним з найстрашніших покарань було вигнання з племені. Зрозуміло чому – шаблезубі тигри будуть раді свіжині.
Отож й зараз можна імхо визначити забезпечення суспільної безпеки як головну мету існування держави. Хоча звичайно зараз круг завдань по забезпеченню безпеки (тавтологія, пардон) куди ширший, ніж у первісному світі.
Може не повністю, але спробую накреслити хоча б загальні контури.
1. Власне збройний захист, створення, озброєння армії й забезпечення її боєготовності. Звичайно, повинна існувати доктрина, що робити у випадку нападу, щоб після бойової тривоги не скликати РНБО й радитися, що робити – стріляти чи нести хліб-сіль. Доктрина єсь?
2. Далі. Забезпечення екологічних умов життя для людей, захист середовища від забруднень, а також від браконьєрського хижацького винищення. Ця задача під силу лише державі, хоча приватні ініціативи теж можуть непогано допомогти, але в разі злісної непокори затятих порушників каральні заходи може застосовувати лише держава. Тут же й боротьба з наркоманією у широкому сенсі, включаючи алкоголізм й тютюнопаління. Сюди ж можна віднести контроль за безпекою харчових продуктів, ліків.
3. Забезпечення можливості людям нормально працювати, й захист громадян від різного роду грабіжників й шахраїв, котрі хочуть насильно заволодіти продуктом праці громадянина.
4. окремою частиною можна виділити забезпечення державою стабільної фінансової системи.
5. Забезпечення санітарної безпеки, тобто захист від хвороб
6. Забезпечення цивільного захисту, тобто захисту від катастроф, пожеж й інших техногенних, (а точніше антропогенних) й природніх катаклізмів.
7. Забезпечення в державних масштабах мереж шляхів сполучення, зв”язку, комунікацій, енергомереж й т.п.
8. Забезпечення безпеки громадян, коли вони перебувають за кордоном.
9. Забезпечення єдиної метрологічної служби, щоб узгодити точність вимірювань у державі.
10.Забезпечення постійного відновлення виробничого потенціалу, як матеріального, так і людського.
11. Регулювання користуванням природних (загальнонародних) ресурсів (а не видачу їх у власність, тобто безконтрольне й хижацьке пограбування.)
12. Боротьба з монопольним диктатом цін як підрозділ пункту 3.
13. Забезпечення фінансування вищенаведених пунктів, шляхом збору податків.
Тепер по пунктах разборки:
1. Армію можна не сприймати всерйоз, й справа не в мат. тех. забезпеченні, хоча й воно важливе. Армія, як і вся країна, не має царя в голові. Захист країни, вибачаюся, нікого не іпе, більш того, кого ж власне захищати? Присяга на вірність народові, як казали у Совку „долг пєрєд родінай”– це звичайно добре, але ж хлопці теж бачать, що один народ їздить на роботу у трамваї, а інший – у Лєксусі... Й чогось „лєксусники” своїх дітей до армії не відправляють... Який же тоді „долг”?
2. Захист екології практично зведений нанівець корупцією.
3. Існуюча юридична нібито правоохоронна система замкнулася на забезпеченні власних потреб й безпеки, практично ігноруючи інтереси всіх, хто не входить у круг „своїх” або „потрібних людей”.
4. Кредитно-фінансова система практично контролюється з-за кордону, оскільки гривня прив’язана до долара США. Хоча забезпечення стабільності національної валюти оголошене приоритетним завданням Нацбанку, на практиці він легко девальвує гривню, коли треба, й ніхто ніякої відповідальності не несе.
5. Санітарні служби теж знищені корупцією, все зведено до збирання хабарів, про що свідчать неодноразові масові отруєння людей.
6. Цивільна оборона практично занедбана, немає навіть тієї показухи, що була в СССР, не кажучи вже про якусь продуману стратегію реагування а головне попередження техногенних катастроф.
7. Шляхи, енергосистеми ще функціонують, але схоже лише тому, що по них здійснюється розкрадання ресурсів держави й вивезення їх за кордон.
8. Про забезпечення безпеки громадян за кордоном красномовно свідчить досвід захоплення заручників Сомалійськими піратами – потуги наших дипломатів виглядають просто жалюгідно, оскільки матеріально слова підкріпити нічим, залишається лише просити. В той же час, є інформація. Що наприклад американців або росіян пірати остерігаються захоплювати, оскільки ще жива пам’ять про американський лінкор, котрий лупасив по Лівії...
9. Метрологічна й інші служби стандартизації працюють, але оскільки нічого не робиться по пункту 12, то ціни на ці послуги фантастично великі, хоча в інтересах держави було б взагалі зробити метрологічну службу безкоштовною, а зарплату метрологам виплачувати з бюджету.
10. Забезпечення постійного відновлення виробничого потенціалу, як матеріального, так і людського.
Ну це взагалі-то стрижень, основа функцій держави. Що ж ми маємо?
Починаючи з род. будинків, вся система зведена нанівець. Жінки просто тупо БОЯЦЦЯ родити дітей, особливо вдруге, згадуючи, як родили першу.
Далі – дошкільна/шкільна освіта. Ніяка насправді це не освіта, а тупе відбування часу. Щоб діти не вешталися вулицями. Те, що реально треба в нашому житті, діти могли б засвоїти буквально років за 3-4, як раніше в ЦПШ. Так, знань дають багато, а от методів як їх застосувати – майже 0.
Далі. Трохи знаючи справу, можу сказати, що професійна освіта як така зведена на нівець. Й не тому, що погано працюють ПТУ й ВУЗи, а тому, що розірвана найголовніша ланка – практичне навчання молодих працівників на робочих місцях. Чому? Конкуренція називаєцця. Всім треба працівники з о/р. Але де його взяти? Раніше цей о/р давав дядя Ваня, до якого прикріплювали молодого пацана. Зараз же дядя Ваня або давно викинутий на вулицю „мєнєджером” сопливим, якого вчили в акабєнії що таких дядь Вань як гівна на кожному розі, або коли й працює, в умовах безробіття просто не захоче вчити пацана, бо той є його конкурентом на це ж саме робоче місце...
Про відновлення засобів виробництва мови взагалі не йде. Бо у умовах, коли з кожною зміною влади курс змінюєцця на 180 градусів, купувати можна лише засоби, котрі вміщуюцця в кишені... Втім, пункт 3 не виконувався при будь-якій владі, отож яке там відновлення? Залишаєцця найкращий спосіб надійно використати обладнання – вирізати й здати в брухт, що й робицця.
11. Регулювання користуванням природних (загальнонародних) ресурсів (а не видачу їх у власність, тобто безконтрольне й хижацьке пограбування.)
Просто – знищене корупцією, та й завдяки калейдоскопічному мисленню ніхто й не думає про завтрашній день, головне сьогодні бубло в кишеню покласти.
12. Боротьба з монопольним диктатом цін.
Виродилася у зведення рахунків з неугодними під прикриттям боротьби з монополізмом.
13. Забезпечення фінансування вищенаведених пунктів, шляхом збору податків.
Виконуєцця лише перша частина, тобто збір грошей. Що парадоксально начебто, це те, що ніхто, ні влада, ні опозиція, не цікавляцця глибоко й системно, а як там справи з витратами? Не афішуюцця ці речі... Імхо відповідь проста – влада пиляє бюджет, отже у розголосі й суспільному аналізові не зацікавлена, а опозиція надієцця зайняти місце влади...
Звичайно, я не можу повністю проаналізувати всю систему, але імхо й цього досить для невтішного (а може якраз навпаки) висновку– держава практично не виконує ЖОДНОЇ з функцій, для яких має існувати. Так що намагання реформувати по окремих напрямках є безперспективними.
До речі, такий висновок дає право громадянинові поставити під сумнів саму легітимність такої держави, й її претензії на те, щоб громадянин державу любив й поважав й керувався її законами...
Отакий аналіз...
ПС. 14. Ще держава повинна захищати громадян від бродячих собак. На ділі ж за традицією все навпаки.
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 7#p1236637
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 вересня 2018, 16:25

Це було вісім факін років тому. А тепер порівнюємо з тим, що маємо на сьогоднішній день.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 06 вересня 2018, 16:47

Sintez писав: Це було вісім факін років тому. А тепер порівнюємо з тим, що маємо на сьогоднішній день.
тому я і шукаю відео хароше про" прогрес" людства
олень придумав свійтермін на сьогодення - reality-dead цивілізація
того шо ніякого полета на марс не буде
я не розумію де всі філософи ділися і ніхто не констатує СМЕРТЬ РЕАЛЬНОСТІ (яку прикривають маскують "прогресом") яку ми спостерігаємо
все інше просто похідне від цього!

REALITY IS DEAD! не плутай з богом :olen:
СпойлерРозкрити
собственно до цього все і йшло.. пздц скільки люди ломають над цим голову... познати пустоту.... :facepalm2:
коли олень був просветльонним ще в студенчестві - він писав книжки разкази
де сказав якшо ти познав бога тобто ВСЕ - а нахуя?
тому написано знанія нічто... нафуя познавати те шо НІЧТО?

роботи тому і бігають по кругу від атлантіди і т.п. по кругу...
ми придумали винайшли пиздуємо далі...КУДИ? якшо пустота бесконечна?

ЗНАЙТИ КОНЕЦ НАЧАЛА ВСЕГО і наоборот - ЦЕ СУІЦИД - це АД по факту! - знати все!

це любий кіт тобі скаже з підворотні... ібо іскать больше НЕЧЕГО!

:smoke:
нахуя пиздувати туди де нічого нема і завжди пусто?
ум не може познати себе - він просто зійде з себе... з ума.. шо доведено всякими ЕБОНАТАМИ.
хочь стати ебонатом - флаг в руки - але попадеш ти туди ж де коти прості ....

нема ніякого просвітленія - це головне просвітленіє!

----
а всі ваші політики кукли клоуни ... таких же кукол і клоунів тільки вище і вище тобто савсем наоборот нижче і нижче
а роботи читають новини шо їм розказують клоуни про війну і врага чергового...
а для чого роботи не думають --- виживать треба якось.... роботам...

пс
і це фактично реально смерть всім вашим релігіям і богам.
ібо де релігя і бог - там роботи!
борьба прботів прадалжаеться ібо вона вічна - хіба це не вічне життя? робот?
спитай себе - достігать большего де нема кінця?
====
Робот мой, робот мой
Что с твоею головой?
Ты никак достичь не можешь горизонта…
Ты бежишь по прямой,
ты не мертв и не живой
Твои модули сгорают без ремонта
• Горизонт недостижим
• Горизонт непостижим
• Горизонт - твое воображенье
• Горизонт манит тебя
• Убегай прочь от себя
• Ослеплен надеждой на сближенье
Робот мой, робот мой
Ты теряешь весь контроль
Твои счетчики считают бесконечность
Ты забыл о судьбе, ее нет больше в тебе
Как ты избежишь всю неизбежность?
• Горизонт недостижим
• Горизонт непостижим
• Горизонт - твое воображенье
• Горизонт манит тебя
• Убегай прочь от себя
• Этот бег - твое «освобожденье»
Робот мой, робот мой
расскажи мне про любовь…
Почему ты так напуган ее страстью?
Твои боги глупы - твои руки пусты
Поищи в своих программах слово «счастье»….
(2000)
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 06 вересня 2018, 23:37

шо цікаво - мене класифікують ну там напився :lol:
дятли
мені поф всі нації народи землі і глобалізації
страшно аж жуть

оленя цікавить одне - ТВОРЧЕСТВО
не творец бог і все таке
а творчество... хуй його зна шо таке... життя мабуть.
це пояснити важко - я просто встаю і роблю те шо хочу і всі роботи йдуть нахуй - десь так
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 07 вересня 2018, 02:09

ваша проблема шо ви стаєте на сторону того шо вам втирають
:smoke:

ви розумієте як шо вам втирати шо ми на луне ви повірите
шо страшний бабай явиця і всіх хто в нього не вірив - сожгет в аду
шо діктатор весь час хімією травить свій народ бо він хоче шоб його вбили
шо в зубах більше фтору а в мозгах ще більше осознанія себе коли прочитаеш вікіпедію
шо вірити і любити одне й те саме дерьмо
і шо ми всі кудись рухаємося прогресуєму.... роботи прогресують...

одна девіца в молодості спитала мене - у відповідь на я тебе люблю... а зачем?
потім я перестав рахувати.
тоді я все поняв...

а нахуя?

ви все вже отримали тут і зараз
трахайтесь! роботи!
=
люблю - а зачем?
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 вересня 2018, 14:34

Ну ще Іллічь свого часу казав, шо із всєх іскуств для них важнєйшим являєцця кіно. Бо телевізора тоді не було ще. Промивка мізків шляхом показу рухливих яскравих картинок...

І таки дивись: десятки років, крізь покоління, толпі вішають лапшу, підсовуючи як тему всяке лайно. Щр у совку роздували крик то за одну, то зі іншу НІКЧЕМНУ фігню, щр зараз - однаково.
Навскидку: символіка; козацтво; пам'ятники; Євро2012; "декомунізація"; ("безвіз" іще, йолпт!), зараз ось Томасом тим задовбали вже... Толпа хаває, підключаєцця, сорочки рве... А воно все - порожняк. Пшик. А пацани між тим роблять гешефти реально, і в тиші.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Vollmer » 21 вересня 2018, 14:50

Sintez писав: зараз ось Томасом тим задовбали вже...
================================================================
================================================================

Ну, за новими даними розвідки, приїзд екзархів до України був для Пєціка абсолютною несподіванкою.
В перекладі зрозумілою мовою, "Хтось" форсує процес автокефалізації, і робить це помимо Пєціка, і не для пєцікового паблісіті. А задля реального послаблення позицій Мокшкви в Україні і її фінансового покарання. Ну, один екзарх із Штатів, другий з Канади, легко здогадатися чия то все робота.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 вересня 2018, 18:42

Так я ж про те, що то їхні міжбандицькі (чи то міжметрополійні) розборки, лохам з того вигоди ніякої, баранам від зміни пастухів користі мало - різатимуть й стригтимуть однофіг.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 21 вересня 2018, 21:00

Sintez писав: Ну ще Іллічь свого часу казав, шо із всєх іскуств для них важнєйшим являєцця кіно. Бо телевізора тоді не було ще. Промивка мізків шляхом показу рухливих яскравих картинок...

І таки дивись: десятки років, крізь покоління, толпі вішають лапшу, підсовуючи як тему всяке лайно. Щр у совку роздували крик то за одну, то зі іншу НІКЧЕМНУ фігню, щр зараз - однаково.
Навскидку: символіка; козацтво; пам'ятники; Євро2012; "декомунізація"; ("безвіз" іще, йолпт!), зараз ось Томасом тим задовбали вже... Толпа хаває, підключаєцця, сорочки рве... А воно все - порожняк. Пшик. А пацани між тим роблять гешефти реально, і в тиші.
Дослівно-кіно і цирк.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 вересня 2018, 21:39

... віно і доміно!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Telecaster » 22 вересня 2018, 02:22

проблема в чому
оленей так ганяють - там добро - там зло (праве ліве і інше дерьмо)
олені побігли потім оказалось не в ту сторону.

факт!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 22 вересня 2018, 07:51

Sintez писав: І таки дивись: десятки років, крізь покоління, толпі вішають лапшу, підсовуючи як тему всяке лайно. Щр у совку роздували крик то за одну, то зі іншу НІКЧЕМНУ фігню, щр зараз - однаково.
Навскидку: символіка; козацтво; пам'ятники; Євро2012; "декомунізація"; ("безвіз" іще, йолпт!), зараз ось Томасом тим задовбали вже... Толпа хаває, підключаєцця, сорочки рве... А воно все - порожняк. Пшик. А пацани між тим роблять гешефти реально, і в тиші.
ну, и кто этой «толпе», состоящей из отдельных, конкретных особей, мешает не «хавать», а думать? Злые силы?
п.с.
вот кто тебе лично (или мне) может помешать думать?!

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення stan700 » 22 вересня 2018, 08:09

Telecaster писав: • Горизонт недостижим
• Горизонт непостижим
• Горизонт - твое воображенье
• Горизонт манит тебя
• Убегай прочь от себя
• Этот бег - твое «освобожденье»
теле - шо ти куриш?

Відповісти