Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2022, 18:54

Так що я б тобі порадив заткнутися щодо "очистки".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2022, 19:00

ПОвернемося до сьогодення. Я навів відео із "філософом" Дацюком, записане у критичні дні 2014, коли ГІркін штурмував СБУ у донбасляндії. Що родили "філософи" у наступні вісім років? Аж нікуя. Доказом - наступне відео, уже 2022 року:



О будущем Украины, - Дацюк, Чудновский, Никитин, Корсунский и Сорока
32 885 переглядів • 25 бер. 2022 р.

Як кажуть у певних колах, "Вихлопу - нуль".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2022, 19:04

Тепер конкретні питання. Із ЧИМ ( а не з КИМ!)ми моюємо? Що/хто є головною зброєю хуйла? Що є опорою українців і що, власне, не влаштовує їх у пропонованому хуйлом рузьке мірє?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 16 квітня 2022, 19:54

Sintez писав: До речі, роман і закінчився злочином - ВБИВСТВОМ Шарікова... Але ж фігня, профессіоналам можна, да?
а еще он не сочувствовал детям Германии и не любил пролетариат! И автор вовсе не выводит его как героя, посвятившего свою жизнь борьбе за счастье людства.
п.с.
а сколько тебе было лет, когда ты сообразил, что дед с бабой испекли Колобка, чтобы тупо сожрать его? Т.е. - убить?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 16 квітня 2022, 20:00

Sintez писав: Так що я б тобі порадив заткнутися щодо "очистки".
ну ты же сам знаешь, что я тебе посоветую сделать с твоими порадами?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 00:11

главспец писав:
Sintez писав: Так що я б тобі порадив заткнутися щодо "очистки".
ну ты же сам знаешь, что я тебе посоветую сделать с твоими порадами?
Ти будеш їх слухати. Бо діватися тобі нікуди.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 00:12

Так що із відповідями на мої питання?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 12:06

Sintez писав:
главспец писав: ну ты же сам знаешь, что я тебе посоветую сделать с твоими порадами?
Ти будеш їх слухати. Бо діватися тобі нікуди.
ты в своём уме?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 12:11

Sintez писав: Так що із відповідями на мої питання?
у тебя был ко мне один конкретный вопрос о пр.Преображенском, остальное - безадресные размишлизьмы, будь любезен, формулируй внятно.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 13:59

главспец писав:
Sintez писав: Ти будеш їх слухати. Бо діватися тобі нікуди.
ты в своём уме?!
Абсолютно. Питання більше у тому, в чиєму умі ти. У мене на сьогоднішній день все зходицця куди краще, аніж у попередні багато років. Інша справа, що я гнав від себе такі жорстокі варіанти. Емоції не давали тверезо поглянути на реальність.

Я бачив у житті чимало таких як ти, знаю чим ви дихаєте. Я не спеціально, воно само якось так виходить. У вас просто немає вибору, бо ви на підсвідомому рівні знаєте, що я правий. Але різні "статуси", "корони" заважають і вам самим бачити ту ж реальність і примушують чиплятися за звичні ілюзії. Бо, щоб позбавитися ілюзій, потрібні сила й мужність, а не завжди вони є.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 14:06

Да, ще потрібне уточнення. Серйозно заважає стандартна інстинктивна реакція мужика як самця, коли інший дорослий мужик чомусь намагаєцця його вчити, це інстинктивно зприймаєцця як наїзд і спроба домінування. Так от нічого такого подібного мені не потрібно, корона у мене вже є саме потрібного мені розміру, мені потрібне суспільство, здатне протистояти зовнішнім факторам. У суто меркантильних цілях.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 14:09

главспец писав:
Sintez писав: Так що із відповідями на мої питання?
у тебя был ко мне один конкретный вопрос о пр.Преображенском, остальное - безадресные размишлизьмы, будь любезен, формулируй внятно.
Та просто немає у тебе відповідей, тебе таким речам не вчили. А сам вчитися не хочеш/боїшся.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 17 квітня 2022, 14:10

Sintez писав: інший дорослий мужик чомусь намагаєцця його вчити
Тут на форумі один дуже дорослий чоловік намагається вчити цілий форум уму-розуму. Це по темі? :lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 14:12

Sintez писав:
главспец писав: у тебя был ко мне один конкретный вопрос о пр.Преображенском, остальное - безадресные размишлизьмы, будь любезен, формулируй внятно.
Та просто немає у тебе відповідей, тебе таким речам не вчили. А сам вчитися не хочеш/боїшся.
задавай смелее конкретные вопросы!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 14:18

Sintez писав:
главспец писав: ты в своём уме?!
Абсолютно. Питання більше у тому, в чиєму умі ти. У мене на сьогоднішній день все зходицця куди краще, аніж у попередні багато років. Інша справа, що я гнав від себе такі жорстокі варіанти. Емоції не давали тверезо поглянути на реальність.

Я бачив у житті чимало таких як ти, знаю чим ви дихаєте. Я не спеціально, воно само якось так виходить. У вас просто немає вибору, бо ви на підсвідомому рівні знаєте, що я правий. Але різні "статуси", "корони" заважають і вам самим бачити ту ж реальність і примушують чиплятися за звичні ілюзії. Бо, щоб позбавитися ілюзій, потрібні сила й мужність, а не завжди вони є.
так то у тебя "все зходицця ", конспирологически! И наздоровье!
Я же не обязан эту чушь втыкать, равно как твои и видосики с плешивыми экспертами.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 14:27

M_M писав:
Sintez писав: інший дорослий мужик чомусь намагаєцця його вчити
Тут на форумі один дуже дорослий чоловік намагається вчити цілий форум уму-розуму. Це по темі? :lol:
Чи це не той, котрий від чужого імені створює фейкові "теми"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 14:42

главспец писав:
Sintez писав: Абсолютно. Питання більше у тому, в чиєму умі ти. У мене на сьогоднішній день все зходицця куди краще, аніж у попередні багато років. Інша справа, що я гнав від себе такі жорстокі варіанти. Емоції не давали тверезо поглянути на реальність.

Я бачив у житті чимало таких як ти, знаю чим ви дихаєте. Я не спеціально, воно само якось так виходить. У вас просто немає вибору, бо ви на підсвідомому рівні знаєте, що я правий. Але різні "статуси", "корони" заважають і вам самим бачити ту ж реальність і примушують чиплятися за звичні ілюзії. Бо, щоб позбавитися ілюзій, потрібні сила й мужність, а не завжди вони є.
так то у тебя "все зходицця ", конспирологически! И наздоровье!
Я же не обязан эту чушь втыкать, равно как твои и видосики с плешивыми экспертами.
Так тебе ж тут ніхто за вуха й не тримає. Це неможливо фізично. Щодо "конспірологичєскі" - я не знаю, що значить цей псевдо"термін". З ним розбирайся сам.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 14:44

главспец писав:
Sintez писав: Та просто немає у тебе відповідей, тебе таким речам не вчили. А сам вчитися не хочеш/боїшся.
задавай смелее конкретные вопросы!
Конкретне питання. Проти чого воюють українці?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 14:50

Sintez писав:
главспец писав: задавай смелее конкретные вопросы!
Конкретне питання. Проти чого воюють українці?
этнические? Сегодня или вообще?
п.с.
насколько мне понятно, РФ нарушила границы и оккупировала часть территории. Идут бои.

Відповісти