Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 01 лютого 2024, 20:34

Sintez писав: Війна - це крах політики й політиків.
сумніваюсь, що гітлерівців можна було оговтати якось інакше.
На жаль, війна - це частина політики, як хірург є досі лікарем у сучасній медицині.
(Хоча ти, звісно, при потребі, підеш лікуватися не до нього, а в ліс)

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2702
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 02 лютого 2024, 08:39

Sintez писав:
На турецком телевидении мечтают о «Великой Турции»

В 2025 году к существующей территории страны планируют добавить половину Ирака, большую часть Сирии, Армению, Кипр и другие регионы. В мечтах, конечно же.

Читать MANTRA
Щось це мені нагадує... Таганрог, Кубань, Зелений Клин...
Sintez писав: Нам не пощастило, ібо зелені ідіоти замість петляти радісно й прямолінійно, як рельса, кинулися у конфронтацію з кацапами.
Sintez писав: Діалог - це і є політика. Якщо нема діалогу - починаєцця мордобій, тобто війна. Теза що "війна - це продовження політики іншими засобами" є брехливою. Чи скоріше свідчить про нерозуміння що таке політика. Війна - це крах політики й політиків. Саме тому зелені - що завгодно, але не політики. Тепер уже це абсолютно ясно.
Тобто ти стверджуєш, що зелені - причина війни. Тоді поясни, чому, якщо вважати, що ти кацап, то всі твої закидони отримують логічне пояснення, а якщо повірити, що ти з Нікополя, то все що стосується тебе не тримається купи?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2024, 22:18

Olga писав:
Sintez писав: О всякій епосі були охочі знайти "козлів, котрі мєшають жить" правильним кошерним вінтікам системи.
а як називати тих, хто себе розглядає поза системою, користуючись нею, живучи в ній?
Людьми, мабуть.

Ті ж, хто не мислить себе поза системою - це, очевидно, її елементи, позбавлені власної волі й/або суб'єктності. Гвинтики.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2024, 22:22

Olga писав:
Sintez писав: Війна - це крах політики й політиків.
сумніваюсь, що гітлерівців можна було оговтати якось інакше.
На жаль, війна - це частина політики, як хірург є досі лікарем у сучасній медицині.
(Хоча ти, звісно, при потребі, підеш лікуватися не до нього, а в ліс)
Хірурги не роблять операцій у масштабах країн і континентів, тільки індивідуально. Так що аналогія так собі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2024, 22:32

Саня писав:
Sintez писав: Щось це мені нагадує... Таганрог, Кубань, Зелений Клин...
Sintez писав: Нам не пощастило, ібо зелені ідіоти замість петляти радісно й прямолінійно, як рельса, кинулися у конфронтацію з кацапами.
Sintez писав: Діалог - це і є політика. Якщо нема діалогу - починаєцця мордобій, тобто війна. Теза що "війна - це продовження політики іншими засобами" є брехливою. Чи скоріше свідчить про нерозуміння що таке політика. Війна - це крах політики й політиків. Саме тому зелені - що завгодно, але не політики. Тепер уже це абсолютно ясно.
Тобто ти стверджуєш, що зелені - причина війни. Тоді поясни, чому, якщо вважати, що ти кацап, то всі твої закидони отримують логічне пояснення, а якщо повірити, що ти з Нікополя, то все що стосується тебе не тримається купи?
Я стверджую що зелені - причина війни? Щось у тебе із сприйняттям написаного не дуже. Зелені не тягнуть на "причину війни", на мою думку. Хіба що якщо причиною війни вважати некомпетентність, самодурство й бездіяльність/імпотенцію, що стали очевидними у історіях із недомобілізацією й недовідставкою Залужного. А так - шайка авантюристів і прохіндєїв.

Якщо у бабушки виріс би %¥%, то її можна було б вважати дєдушкою. Щодо причин війни - їх дохріна, не тільки зелені чи шоколадні. Левова частина причин перечислена у шапці цієї гілки. Причиною є й моя бездіяльність/пасивність у тому числі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2024, 22:35

Почитай, тобі корисно буде.
Арестович писав: - Я долго думал, где мы свернули не туда?..

Пока один мой американский товарищ, классический дипстейт, завешанный наградами за специфические методы защиты американской родины, не сказал:

- нашей главной ошибкой было сделать ставку на американских и канадских украинцев.

Они у нас считались специалистами.

Они не знали реальной Украины 1991 года и хотели, больше всего на свете хотели вернуться в будущее, как в прошлое.

И начали кроить из тогдашней, огромной и разнообразной Украины, одну большую землянку УПА.

И потеряли все.

Трансгендерная операция по отношению к целой, живой Украине.

——-

От себя добавлю - потом к этой землянке прикрутили флаг ЛГБТ и все стало на «свои» места совсем.

Думаю, еще годик +/- и все станет окончательно вовсе.

- Причем Иван Марчук - классический украинец, украинский гений, даже - архетипический украинец.

И посмотрите - какую оценку он нам всем дает.

Лишний пример того, что художественный метод - точнее чем все think tank-и вместе взятые, если, конечно, это настоящее искусство.
Вкладення
IMG_20240202_221309_133.jpg
IMG_20240202_221309_133.jpg (109.62 Кіб) Переглянуто 41 раз
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2024, 22:37

M_M писав:
Sintez писав:
Поняття не маю що це таке.
То почитайте відому Вам Жолобак, це її головна спеціалізація.
Навіщо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 02 лютого 2024, 22:53

Sintez писав:
Olga писав: а як називати тих, хто себе розглядає поза системою, користуючись нею, живучи в ній?
Людьми, мабуть.

Ті ж, хто не мислить себе поза системою - це, очевидно, її елементи, позбавлені власної волі й/або суб'єктності. Гвинтики.
так ви не мисліть, ви будьте.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 02 лютого 2024, 22:56

Sintez писав:
Olga писав: сумніваюсь, що гітлерівців можна було оговтати якось інакше.
На жаль, війна - це частина політики, як хірург є досі лікарем у сучасній медицині.
(Хоча ти, звісно, при потребі, підеш лікуватися не до нього, а в ліс)
Хірурги не роблять операцій у масштабах країн і континентів, тільки індивідуально. Так що аналогія так собі.
Під кожною могильною плитою спочиває цілий світ.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 01:42

Sintez писав: О всякій епосі були охочі знайти "козлів, котрі мєшають жить" правильним кошерним вінтікам системи.
Християни не захотіли себе вважати гвинтиками системи, яка їм не подобалась - і ішли на смерть, але не жили в ній

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 02:59

Olga писав:
Sintez писав: Людьми, мабуть.

Ті ж, хто не мислить себе поза системою - це, очевидно, її елементи, позбавлені власної волі й/або суб'єктності. Гвинтики.
так ви не мисліть, ви будьте.

Не мислити я не вмію.
Тобто, добровільно самоідіотизуватися? А нафіга воно, таке "буття" без мислення? Нє, ну я знаю що існують всякі псевдо"духовні" практики з "очистки свідомості" етк. Але я у це не граю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:03

Olga писав:
Sintez писав: Хірурги не роблять операцій у масштабах країн і континентів, тільки індивідуально. Так що аналогія так собі.
Під кожною могильною плитою спочиває цілий світ.
Нічого там не спочиває. Дух не знає втоми. Я так думаю(с). Під плитою ж просто відпрацьована оболонка. Як стара зміїна шкура.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:07

Olga писав:
Sintez писав: О всякій епосі були охочі знайти "козлів, котрі мєшають жить" правильним кошерним вінтікам системи.
Християни не захотіли себе вважати гвинтиками системи, яка їм не подобалась - і ішли на смерть, але не жили в ній
Це легенди, вигадані стародавніми Подоляками. Так само, якби у ІІWW переміг Гітлер, то через 1000 років церковники терли б про "святого Адольфа-визволителя" чи щось подібне.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:09

Sintez писав:
Olga писав:
так ви не мисліть, ви будьте.

Не мислити я не вмію.
Тобто, добровільно самоідіотизуватися? А нафіга воно, таке "буття" без мислення? Нє, ну я знаю що існують всякі псевдо"духовні" практики з "очистки свідомості" етк. Але я у це не граю.
ви, противники системи, де вакцинують від нових вірусів, або оголошують путінську державу новим агресором, не мисліть себе поза нею, а будьте поза нею. Так ясніше, мислителю?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:10

Sintez писав:
Olga писав: Під кожною могильною плитою спочиває цілий світ.
Нічого там не спочиває. Дух не знає втоми. Я так думаю(с). Під плитою ж просто відпрацьована оболонка. Як стара зміїна шкура.
так-так, смерти нет, но всегда пожалуйста (с)

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:11

Помирати назло системі - це все одно що купити квиток і назло кондуктору піти пішки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:12

Sintez писав:
Olga писав:
Християни не захотіли себе вважати гвинтиками системи, яка їм не подобалась - і ішли на смерть, але не жили в ній
Це легенди, вигадані стародавніми Подоляками. Так само, якби у ІІWW переміг Гітлер, то через 1000 років церковники терли б про "святого Адольфа-визволителя" чи щось подібне.
ти такий передбачуваний, якби ти знав.
ОК, важко спілкуватися з мислячим себе поза історією світу. В нинішній його системі.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:15

Olga писав:
Sintez писав:


Не мислити я не вмію.
Тобто, добровільно самоідіотизуватися? А нафіга воно, таке "буття" без мислення? Нє, ну я знаю що існують всякі псевдо"духовні" практики з "очистки свідомості" етк. Але я у це не граю.
ви, противники системи, де вакцинують від нових вірусів, або оголошують путінську державу новим агресором, не мисліть себе поза нею, а будьте поза нею. Так ясніше, мислителю?
О, поряд із порохоботами й зеленоботами вимальовуєцця контур "системоботів"? Таких собі "войовничих гвинтиків"?

Вірна ознака, що у системи справи кепські.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25159
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:18

Olga писав:
Sintez писав: Нічого там не спочиває. Дух не знає втоми. Я так думаю(с). Під плитою ж просто відпрацьована оболонка. Як стара зміїна шкура.
так-так, смерти нет, но всегда пожалуйста (с)
Ну це кому як. Чи кожному своє, інакше кажучи.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1606
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:19

Sintez писав:
Olga писав: так-так, смерти нет, но всегда пожалуйста (с)
Ну це кому як. Чи кожному своє, інакше кажучи.
то чому голосиш за континентами?

Відповісти