Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Vollmer » 11 листопада 2019, 20:34

M_M писав:
Sintez писав: Аллора, ДЕ я писав, що "зберігаю владу для себе"? Цитата, чи як завжди? На які шматки й що я драв? Яким чином я "ділю країну"?
Див власну творчість про свій альтруїзм від 10 листопада 2019, 10:22.

Ділите, бо не шукаєте компромісів, порозуміння чи спільних мотивів. Але навпаки, рекламуєте сталінізм та КОБ, тобто ворожу для України ідеологію. На пошук спільного це не схоже.

М_М, гляди, сова порветься.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 20:41

M_M писав:
Sintez писав: Аллора, ДЕ я писав, що "зберігаю владу для себе"? Цитата, чи як завжди? На які шматки й що я драв? Яким чином я "ділю країну"?
Див власну творчість про свій альтруїзм від 10 листопада 2019, 10:22.

Ділите, бо не шукаєте компромісів, порозуміння чи спільних мотивів. Але навпаки, рекламуєте сталінізм та КОБ, тобто ворожу для України ідеологію. На пошук спільного це не схоже.
Цитати немає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 11 листопада 2019, 20:41

Vollmer писав: сова порветься
То беріть глобус меншого розміру.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 20:46

Vollmer писав: Горбацєвіч напропалу брехав, розповідаючи про події в Форосі.
Тому, особисто я, вважаю, що все він знав, тільки не хотів брати відповідальність на себе, а волів відсидітись, подивитися, чим воно закінчиться.
Звичайно знав і брехав. І бухав зі страху - бо розстріл заробив стопудово. Але діватися йому було нікуди.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 20:54

M_M писав: Ділите, бо не шукаєте компромісів, порозуміння чи спільних мотивів. Але навпаки, рекламуєте сталінізм та КОБ, тобто ворожу для України ідеологію. На пошук спільного це не схоже.
Компромісів із ким? Із професійними брехунами й срачетворцями типу Таміли? Так, не шукаю. А повинен? Я такого не обіцяв.
Що значить "рекламую"? Згадую? Так, згадую. Хочете мені "темник" причепити? На яких підставах Ви берете на себе нахабство ділити "ідеології" на "ворожі" й "дружні", окрім власних по суті релігійних переконань? І де ж хвалена "толерантність"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 11 листопада 2019, 20:55

Sintez писав:
Vollmer писав: Горбацєвіч напропалу брехав, розповідаючи про події в Форосі.
Тому, особисто я, вважаю, що все він знав, тільки не хотів брати відповідальність на себе, а волів відсидітись, подивитися, чим воно закінчиться.
Только расстрел ему врядли грозил...
Спэцслужбы, купили недорого.
Вцк царька, устроили Цирк.
Нарот повёлся...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 11 листопада 2019, 20:56

M_M писав:
Vollmer писав: сова порветься
То беріть глобус меншого розміру.
Не понимаю, к чему.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 20:57

Чи може я маю шукати компромісів із такими як Шрайк, котрі мають народ за бидло й вважають себе в праві затикати йому рот?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 11 листопада 2019, 20:57

Личная неприязнь?
На камерном форуме это выглядит неприглядно...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 11 листопада 2019, 20:59

Sintez писав: Чи може я маю шукати компромісів із такими як Шрайк, котрі мають народ за бидло й вважають себе в праві затикати йому рот?
Это те, кто имеют право.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 11 листопада 2019, 21:02

Бесправные граждане организовали Форум.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 11 листопада 2019, 21:17

Sintez писав: На яких підставах Ви берете на себе нахабство ділити "ідеології" на "ворожі" й "дружні", окрім власних по суті релігійних переконань? І де ж хвалена "толерантність"?
Толерантність - для мешканців України та тих, хто не має ворожих намірів щодо України. Для кримнашистів ніякої толерантності бути не може. Нахабство засуджувати сталінізм має Україна на державному рівні, Європа на рівні ОБСЄ, та частково навіть батьківщина сталінізму, тобто росія. Нахабство вважати росію агресором мають... 73 країни з 2016 року. Перелічити? Нахабство вважати КОБ російською ідеологією мають... та-дамммм... автори КОБ. Але продовжуйте про моє нахабство, мої релігійні переконання, тощо. Модератору все можна.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 листопада 2019, 21:23

Vollmer писав: Бо, одразу після початку путча, передатчики "Голосу", і "Свободи" - різко збільшили потужність, приблизно в 3 - 4 рази, при тому, що всі інші, від DW до RC- залишилися на попередній потужності.
а как они это сделали технически? Поставили «ризко» новые передатчики, или до этого экономили, вещали на четверть выходной мощности?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 21:30

Clone писав:
Sintez писав: Чи може я маю шукати компромісів із такими як Шрайк, котрі мають народ за бидло й вважають себе в праві затикати йому рот?
Это те, кто имеют право.
Clone писав: Бесправные граждане организовали Форум.
Ти маєш право на все. І несеш за все повну відповідальність. Якщо не будеш слухати тих, хто обманом намагаєцця тебе цього права позбавити, обіцяючи, що вони "беруть відповідальність на себе". Бо відповідати/огрібати доведецця все одно тобі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 21:32

M_M писав: Толерантність - для мешканців України та тих, хто не має ворожих намірів щодо України. Для кримнашистів ніякої толерантності бути не може.
А хто відсортовує? Матіос?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 21:33

M_M писав: Нахабство засуджувати сталінізм має Україна на державному рівні, Європа на рівні ОБСЄ, та частково навіть батьківщина сталінізму, тобто росія.
Не нада про ОБСЄ... Так, засуджують. Бо сницця, гад... Із ревізією.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 21:37

M_M писав: Нахабство вважати КОБ російською ідеологією мають... та-дамммм... автори КОБ.
Цитату?.. Чи як завжди?..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення oborzevatel » 11 листопада 2019, 21:38

Vollmer писав: все він знав
Vollmer писав: він залишався на проводі з Москвою, ждав, чим закінчиться
Стопроцентно! Более того, у меня есть подозрение, что он так или иначе обсуждал с ГКЧПистами их планы, дал им возможность попробовать их осуществить на практике и уехал в Форос со словами: "будь, что будет"...

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення oborzevatel » 11 листопада 2019, 21:46

Sintez писав:
M_M писав: Нахабство вважати КОБ російською ідеологією мають... та-дамммм... автори КОБ.
Цитату?.. Чи як завжди?..
Не, ну а КОБ-то чем преступен? Кто понёс от него жертвы?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 листопада 2019, 21:47

M_M писав: Але продовжуйте про моє нахабство, мої релігійні переконання, тощо. Модератору все можна.
Спроба приплести сюди моє модерство просто жалюгідна. Майте мужність.
"Нахабство" - тому що Ви лізете розсуждати про речі, котрих не читали. Я вважаю це нахабством. Примушують це робити ваші вірування, зокрема антисталінісські. Те, що я модератор, не забороняє мати мені свої погляди на історію, ідеології, й інші речі, про які вам не розповідали викладачі. І не Вам розсуждати, "ворожі" ці речі, чи "кошерні". Обійдуся якось.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти