Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 березня 2023, 19:46

Хайнлайнівський рецепт (книга "Зоряний десант") - порядок тіпа можуть навести ветерани, котрі повернуться з війни. Але на сьогодніщній день він не реальний. Вони сміливі й самовіддані, але неграмотні. А якби й хотіли навчитися, то "суспільствознавство", "юриспруденція" етк влаштовані саме так, щоб надійно виключити набуття ними реальної дієздатності у політичних процесах. Жаль, але це саме так. Тому, після Перемоги, їх просто використовуватимуть політичні прохіндеї. Уже ж було.

Втім, радий буду помилитися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 29 березня 2023, 20:23

Sintez писав: Не знаю. Хірурга забули навчити.
я знаю - есть власть, которой ты и я платим налоги, и которая существует именно для принятия эффективных упр.решений. С последующим выполнением оных.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 березня 2023, 20:45

главспец писав:
Sintez писав: Не знаю. Хірурга забули навчити.
я знаю - есть власть, которой ты и я платим налоги, и которая существует именно для принятия эффективных упр.решений. С последующим выполнением оных.
Це додаток до мого списку сумнівних мантр. Те, що у нас є - колектив ентузіастів. Які, можна надіятися, мають найкращі наміри. Але цього мало. Вони стараються, і закордон допомагає, велика йому дяка. Але закордон він такий, що в першу чергу має свої інтереси... І це звичайно природно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 березня 2023, 20:49

А головне - щоб ефективно контролювати НАЙНЯТИХ (як ти пишеш) спеціалістів НАЙМАЧ ( тобто народ, за твоєю версією) має КОНТРОЛЮВАТИ найнятих фахівців.

Чи зможеш ти контролювати, скажімо, найнятих будівельників, ніфіга сам не петраючи у будівництві? Ні. Єсть варіант - найняти перевірену іншими бригаду. Але то не про нас. Був хоч якийсь Саака, й того зробили дурнем і вигнали.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 29 березня 2023, 21:39

Sintez писав: Чи зможеш ти контролювати, скажімо, найнятих будівельників, ніфіга сам не петраючи у будівництві?
Типова теза совкової ідеології. Учьот, контроль, пятілєтка за чєтирє года. Бо за замовчанням крадуть усі.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 29 березня 2023, 21:58

Sintez писав: А головне - щоб ефективно контролювати НАЙНЯТИХ (як ти пишеш) спеціалістів НАЙМАЧ ( тобто народ, за твоєю версією) має КОНТРОЛЮВАТИ найнятих фахівців.

Чи зможеш ти контролювати, скажімо, найнятих будівельників, ніфіга сам не петраючи у будівництві? Ні. Єсть варіант - найняти перевірену іншими бригаду. Але то не про нас. Був хоч якийсь Саака, й того зробили дурнем і вигнали.
ага, и для того, чтобы контролировать своего автомеханика, я должен "петрать" в авторемонте, а своего стоматолога - "петрать" в стоматологии и т.д.?!
Кста, а реальный контроль сложных процессов, возможен только если квалификация контролера выше, чем исполнителя. И как с этим жить?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 29 березня 2023, 22:14

Sintez писав: Чи зможеш ти контролювати, скажімо, найнятих будівельників, ніфіга сам не петраючи у будівництві?
Зачекай зі своєю КОБою, ти ще про Гітлера, який винайшов щось корисне не розповідав.

Стислий виклад:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 06:06

главспец писав:
Sintez писав: А головне - щоб ефективно контролювати НАЙНЯТИХ (як ти пишеш) спеціалістів НАЙМАЧ ( тобто народ, за твоєю версією) має КОНТРОЛЮВАТИ найнятих фахівців.

Чи зможеш ти контролювати, скажімо, найнятих будівельників, ніфіга сам не петраючи у будівництві? Ні. Єсть варіант - найняти перевірену іншими бригаду. Але то не про нас. Був хоч якийсь Саака, й того зробили дурнем і вигнали.
ага, и для того, чтобы контролировать своего автомеханика, я должен "петрать" в авторемонте, а своего стоматолога - "петрать" в стоматологии и т.д.?!
Кста, а реальный контроль сложных процессов, возможен только если квалификация контролера выше, чем исполнителя. И как с этим жить?
Ти запитав - я відповів. Так, найважливіші питання у житті ти повинен знати. Самостійно. Або - спеціаліст, перевірений на чужому досвіді. У нас немає ні першого, ні другого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 09:14

Sintez писав: Ти запитав - я відповів. Так, найважливіші питання у житті ти повинен знати. Самостійно. Або - спеціаліст, перевірений на чужому досвіді. У нас немає ні першого, ні другого.
Sintez писав: сам не петраючи у будівництві? Ні. Єсть варіант - найняти перевірену іншими бригаду.
где гарантия, что тебе не впарят "бригаду проходимцев"? И как ты тому "иншому" выкатишь предъяву? Это все равно как требовать от продавца результат "а должно быть как в рекламном видосике!".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:17

Можливо й так. Тоді ми повертаємося до п.1 - самим все знати, проектувати й виконувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 09:20

Sintez писав: Був хоч якийсь Саака, й того зробили дурнем і вигнали.
судя по финалу, он даже для себя лично и своих семей не смог. И нафига мне такой "проверенный"?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:21

Тут суспільство впираєцця лобом у те, про що ми давно говорили - у толєрацію й байдужість до брехні. Нам брехали, що безпека гарантована - ми вірили. Що нафік ми нікому не потрібні. Що часи великих війн пройшли. Просто от вірили - і все. Нові часи, постіндустріальна епоха, марсобджоли...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 09:22

Sintez писав: Можливо й так. Тоді ми повертаємося до п.1 - самим все знати, проектувати й виконувати.
способ Робинзона Крузо - уж ему никто не накосячит.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:23

главспец писав:
Sintez писав: Був хоч якийсь Саака, й того зробили дурнем і вигнали.
судя по финалу, он даже для себя лично и своих семей не смог. И нафига мне такой "проверенный"?
Я кажу "хоч якийсь" у тому сенсі, що у Грузії щось зробив. Тимчасово.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:25

главспец писав:
Sintez писав: Можливо й так. Тоді ми повертаємося до п.1 - самим все знати, проектувати й виконувати.
способ Робинзона Крузо - уж ему никто не накосячит.
Ні. Спосіб суспільства. Де не намагаються одне одного надурити. Фантастика для нас на сьогодні, не спорю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 09:29

Sintez писав: Нам брехали, що безпека гарантована - ми вірили.
а сейчас верим в
Sintez писав: Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!
? И в чем же принципиальная разница, теперь не обманут?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 09:32

Sintez писав:
главспец писав: судя по финалу, он даже для себя лично и своих семей не смог. И нафига мне такой "проверенный"?
Я кажу "хоч якийсь" у тому сенсі, що у Грузії щось зробив. Тимчасово.
а результат на табло(с).

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:46

главспец писав:
Sintez писав: Нам брехали, що безпека гарантована - ми вірили.
а сейчас верим в
Sintez писав: Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!
? И в чем же принципиальная разница, теперь не обманут?
Я нікому нічого не нав'язую. Кожен вільний вірити у що хоче. І огрібати відповідно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 09:48

главспец писав:
Sintez писав: Я кажу "хоч якийсь" у тому сенсі, що у Грузії щось зробив. Тимчасово.
а результат на табло(с).
Один не може віддуватися за всіх. Так і Саака. Кримінальний спосіб мислення толпи переміг і потяг назад до кацапії.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 10:33

Sintez писав:
главспец писав: а результат на табло(с).
Один не може віддуватися за всіх. Так і Саака. Кримінальний спосіб мислення толпи переміг і потяг назад до кацапії.
ну нада же, и этому тоже "не готовый к приходу мессии народ попался..." (Помнишь Ющенка?)

Відповісти