Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 15:03

Саня писав: Зачекай зі своєю КОБою
Кому шо, а Сані КОБа.

Радій, що вона влаштована так, що на злу справу непридатна. Та й кацапи феєричні ідіоти, не по сєнькі шапка. Але, з іншого боку, й наші арестовичі-дацюки навряд її засвоять й імплементують. Хоча хз, із Щедровіцким контакт мають, а він же теж не любимий "правильними". Інша справа, що нажаль порожняк.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 15:07

главспец писав:
Sintez писав: Один не може віддуватися за всіх. Так і Саака. Кримінальний спосіб мислення толпи переміг і потяг назад до кацапії.
ну нада же, и этому тоже "не готовый к приходу мессии народ попался..." (Помнишь Ющенка?)
Чудово пам'ятаю, чого ж. Глечики, бзджілки, кажанчики, любі друзі... А шо? Як дбали, те і мали. Інше питання - що змінилося у мізках українців за ці вже... 18, блін(!) років.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 15:20

главспец писав: чтобы контролировать своего автомеханика, я должен "петрать" в авторемонте, а своего стоматолога - "петрать" в стоматологии и т.д.?!
А от на цьому я б хотів зупинитися пападробнєє. Саме так. Я петраю і у тому, що робиться під капотом, і що робиться у мене в роті. І коли приходжу до стоматолога, то знаю, що й коли вона робить. І, між іншим, я бачу що їй подобається моя обізнаність і зацікавленість. Це погано?

Щодо СТО. Я колись грішним ділом сам мало не втрапив у автоелектрики, і трошки бачив цю кухню зсередини. Тому вважаю, що КОРИСНО й ВИГІДНО фінансово розуміти, що у тебе робиться під капотом. Проміж іншого, така обізнаність ДУЖЕ зменшує шанс проїхатися на евакуаторі. Але, як казав геніальний Жванєцкий, "Можна етого і нє дєлать. Єслі вас нє інтєрєсуєт рєзультат"(с). Геній.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 17:58

Sintez писав:
главспец писав: чтобы контролировать своего автомеханика, я должен "петрать" в авторемонте, а своего стоматолога - "петрать" в стоматологии и т.д.?!
А от на цьому я б хотів зупинитися пападробнєє. Саме так. Я петраю і у тому, що робиться під капотом, і що робиться у мене в роті. І коли приходжу до стоматолога, то знаю, що й коли вона робить. І, між іншим, я бачу що їй подобається моя обізнаність і зацікавленість. Це погано?

Щодо СТО. Я колись грішним ділом сам мало не втрапив у автоелектрики, і трошки бачив цю кухню зсередини. Тому вважаю, що КОРИСНО й ВИГІДНО фінансово розуміти, що у тебе робиться під капотом. Проміж іншого, така обізнаність ДУЖЕ зменшує шанс проїхатися на евакуаторі. Але, як казав геніальний Жванєцкий, "Можна етого і нє дєлать. Єслі вас нє інтєрєсуєт рєзультат"(с). Геній.
допустим. А если чел композитор или хирург, ему тоже надо знать, где там кан шина и почему её не надо подкачивать? А ты можешь что-то дельное посоветовать хирургу по удалению апендицита?
Со стоматологом ещё проще - моё дело раз в полгода(если ничего не беспокоит) заехать, а её- сделать так и на будущее, а как и чем, её дело.
А теперь вернемся к общему: ты точно уверен, что бабка Параска и дед Панас должны быть заточены на народный контроль Верховного, где наступать, а где оборонятся?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:11

главспец писав: допустим. А если чел композитор или хирург, ему тоже надо знать, где там кан шина и почему её не надо подкачивать? А ты можешь что-то дельное посоветовать хирургу по удалению апендицита?
Со стоматологом ещё проще - моё дело раз в полгода(если ничего не беспокоит) заехать, а её- сделать так и на будущее, а как и чем, её дело.
Ну якщо ти CAN-шину підкачуєш, то... Діло хазяйське. І дорого беруть за підкачку?

Іще раз, я ж не наполягаю. Апендицити я навряд чи буду колись різати, сам харчуюся більш-менш здраво, тому такі теми неактуальні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:19

главспец писав: А теперь вернемся к общему: ты точно уверен, что бабка Параска и дед Панас должны быть заточены на народный контроль Верховного, где наступать, а где оборонятся?
Точно. Скажи, ти знаєш коли був прийнятий річний бюджет України? Скільки днів тривало обговорення? Скільки грошей на що пішло? Думаю, ти погодишся, що практично кожен перший українець на ці питання без гугля не відповість. А от у Канаді, колись давно, прем'єр переобрався на наступний термін, просто опублікувавши фінансовий звіт за минулий період. Як думаєш, чи не пов'язаний із цим і дещо різний рівень життя й загального розвитку країни?

Щодо ж Діда й Баби - так он він, за порєбріком, твій ідеал. Додихаючі від алкоголю іпануті діди й баби, і їхні такі ж іпануті онуки, котрих озброїло хуйло й котрі лізуть сюди, як сарана. Ідеал!
Востаннє редагувалось 30 березня 2023, 18:21 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2686
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 30 березня 2023, 18:20

Sintez писав: Радій, що вона влаштована так, що на злу справу непридатна.
КОба взагалі придатна тільки пудрити мозок легковірним невігласам.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 18:24

Sintez писав:
главспец писав: допустим. А если чел композитор или хирург, ему тоже надо знать, где там кан шина и почему её не надо подкачивать? А ты можешь что-то дельное посоветовать хирургу по удалению апендицита?
Со стоматологом ещё проще - моё дело раз в полгода(если ничего не беспокоит) заехать, а её- сделать так и на будущее, а как и чем, её дело.
Ну якщо ти CAN-шину підкачуєш, то... Діло хазяйське. І дорого беруть за підкачку?

Іще раз, я ж не наполягаю. Апендицити я навряд чи буду колись різати, сам харчуюся більш-менш здраво, тому такі теми неактуальні.
я тебе там выделил красным.

ладно, не апендицит, допустим бытовой перелом со смещением, подскажешь хирургу чего делать?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:24

Саня писав:
Sintez писав: Радій, що вона влаштована так, що на злу справу непридатна.
КОба взагалі придатна тільки пудрити мозок легковірним невігласам.
Ок.
А може ти розкажеш мені про якусь серйозну, кошерну, юзабельну річ? От напримєр про "норми міжнародного права". Або напримєр про "парасольку НАТО".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:30

Ну CAN справді не підкачують, а от на "підкачку інертним газом" лохів розводять аж бігом. Ходе байка, що якійсь тьоткі "із ароматом клубніки" накачали...
главспец писав: ладно, не апендицит, допустим бытовой перелом со смещением, подскажешь хирургу чего делать?
Ні, не підкажу. Але принаймні знаю сам, що прикласти холод і не смикати по можливості до приїзду лікаря.

До речі, виникає питання - чому такі речі не розтлумачують щодня у "марафоні", замість пургу гнати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 18:37

Sintez писав:
главспец писав: А теперь вернемся к общему: ты точно уверен, что бабка Параска и дед Панас должны быть заточены на народный контроль Верховного, где наступать, а где оборонятся?
Точно. Скажи, ти знаєш коли був прийнятий річний бюджет України? Скільки днів тривало обговорення? Скільки грошей на що пішло? Думаю, ти погодишся, що практично кожен перший українець на ці питання без гугля не відповість. А от у Канаді, колись давно, прем'єр переобрався на наступний термін, просто опублікувавши фінансовий звіт за минулий період. Як думаєш, чи не пов'язаний із цим і дещо різний рівень життя й загального розвитку країни?

Щодо ж Діда й Баби - так он він, за порєбріком, твій ідеал. Додихаючі від алкоголю іпануті діди й баби, і їхні такі ж іпануті онуки, котрих озброїло хуйло й котрі лізуть сюди, як сарана. Ідеал!
я тебе больше скажу, сколько НД готовы на проф.уровне "поговорить за бюжет"? В целом и деталях?
Десяток-полтора, а еще три десятка клерков в минэке и сотни полторы в минфине, те кто его клепали. И всё.
А ты "що практично кожен перший українець на ці питання без гугля не відповість". Не смешно?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2686
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 30 березня 2023, 18:39

Sintez писав: А може ти розкажеш мені про якусь серйозну, кошерну, юзабельну річ?
По питанням кашруту звертайся до равіна.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:55

главспец писав: я тебе больше скажу, сколько НД готовы на проф.уровне "поговорить за бюжет"? В целом и деталях?
Десяток-полтора, а еще три десятка клерков в минэке и сотни полторы в минфине, те кто его клепали. И всё.
А ты "що практично кожен перший українець на ці питання без гугля не відповість". Не смешно?
Та шо ж тут смішного? Але пішли далі, ну не кожен перший, але купа, далебі не більшість людей не можуть і свій власний/сімейний бюджет до ладу довести! Ібо, отримавши якусь суму, замість утілитарних речей купують понти. Айфон, умовно. А потім набираються кредитів, не розуміючи грабунку, і, врешті, напримєр, ідуть у "вагнер", щоб віддати. Ібо навчитися стріляти куди швидше, аніж скажімо щось проектувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 18:56

Саня писав:
Sintez писав: А може ти розкажеш мені про якусь серйозну, кошерну, юзабельну річ?
По питанням кашруту звертайся до равіна.
Зроз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 19:09

Sintez писав:
главспец писав: я тебе больше скажу, сколько НД готовы на проф.уровне "поговорить за бюжет"? В целом и деталях?
Десяток-полтора, а еще три десятка клерков в минэке и сотни полторы в минфине, те кто его клепали. И всё.
А ты "що практично кожен перший українець на ці питання без гугля не відповість". Не смешно?
Та шо ж тут смішного? Але пішли далі, ну не кожен перший, але купа, далебі не більшість людей не можуть і свій власний/сімейний бюджет до ладу довести! Ібо, отримавши якусь суму, замість утілитарних речей купують понти. Айфон, умовно. А потім набираються кредитів, не розуміючи грабунку, і, врешті, напримєр, ідуть у "вагнер", щоб віддати. Ібо навчитися стріляти куди швидше, аніж скажімо щось проектувати.
стопудово! А теперь скажи- сколько из них признаются в том, что умишки не хватает даже на элементарное? И вовсе не Путин с МП в этому причина.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 19:25

главспец писав: стопудово! А теперь скажи- сколько из них признаются в том, что умишки не хватает даже на элементарное? И вовсе не Путин с МП в этому причина.
І?.. Хай так і буде?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 19:41

Згадай, ще десь у 2010 я писав, що стадо озвірілих, "опущених" жителів саме по собі небезпечне, ібо ним дуже легко управляти. Це і "пролетаріат", котрий ішов давити "кулаків" за те, що вони сито їдять, і нинішні кацапи, котрі мотивують свою війну тим, що ми "завжди краще жили". Проблема! Опущенців ніяк не можна зневажати, вони небезпечні й некеровані. Це чудово розумів Лі - він прямо зазначав, що стабільність у Сингапурі буде, коли КОЖЕН сингапурець буде власником частинки загального багатства.

Що ж у нас? Всі розмови про те, що нині "еліти" погані, недолугі, нам потрібні нові, чарівним чином звідкись щоб звалилася. А толку, якби й впали вони з Марсу?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 30 березня 2023, 19:42

Хочеш, я тобі наведу два слова, котрих досить для опису витоків поточного п-ца?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 30 березня 2023, 21:10

Sintez писав:
главспец писав: стопудово! А теперь скажи- сколько из них признаются в том, что умишки не хватает даже на элементарное? И вовсе не Путин с МП в этому причина.
І?.. Хай так і буде?
ко мне пришел родственник жены с "выгодным" кредитным договором под 0.5% на машину. Я показал явные подвохи и риски, показал на "отсылочные", прикинул его переплату. Он мне пытался пояснить, что это промоакция банка пр. В итоге я оказался виноватым. Вот можно такого чему-то научить?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 31 березня 2023, 07:43

главспец писав:
Sintez писав: І?.. Хай так і буде?
ко мне пришел родственник жены с "выгодным" кредитным договором под 0.5% на машину. Я показал явные подвохи и риски, показал на "отсылочные", прикинул его переплату. Он мне пытался пояснить, что это промоакция банка пр. В итоге я оказался виноватым. Вот можно такого чему-то научить?
Винуватим у чому? У тому, що у родича грошей нема? Не вигадуй сам собі вини, а хто її до тебе "ліпить" - посилай сам знаєш куди.

Щодо того, чи можна навчити - можна. Але силоміць неможливо. Тут досить просто - найбільший вчитель - Бог, і головне - допомагати Йому, але не намагатися ЗАМІНИТИ. Надірвешся нафік.

Це не жарт, єслі шо. Бог зараз проводить такий "навчальний курс", що краще б нам його було пройти заочно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти