Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2664
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 09 січня 2022, 02:44

Sintez писав:
Саня писав: Якщо учасники вкладають різний зміст у одні й ті ж слова, то твій метод не може працювати у принципі.
Не працює лише у тому випадку, коли НЕ ХОЧУТЬ знаходити взаєморозуміння, просто кажучи, включають дурня.
Ага, ага, деякі слова оголошують кривими, а альтернативи не пропонують, заявляють, що не мають знайомих камбоджійців, а ЗМІ не довіряють, використовують терміни у своєму власному розумінні, це звичайно для взаєморозуміння.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 січня 2022, 11:09

Саня писав:
Sintez писав: Не працює лише у тому випадку, коли НЕ ХОЧУТЬ знаходити взаєморозуміння, просто кажучи, включають дурня.
Ага, ага, деякі слова оголошують кривими, а альтернативи не пропонують, заявляють, що не мають знайомих камбоджійців, а ЗМІ не довіряють, використовують терміни у своєму власному розумінні, це звичайно для взаєморозуміння.
Так, я не маю ні знайомих камбоджийців, ні знайомих, котрі там би жили хоч деякий тривалий час, хоча б років зо п'ять. Але я маю знайомих, котрі не один рік жили/живуть у Німеції, Іспанії, Італії, Індії, Лівії, Ізраїлі, В'єтнамі, Кубі, напримєр, і досвід спілкування із ними дає мені картинку, далеко відмінну від тієї, котру формує турпоїздка, не кажучи вже про "офіційну" картинку з так званої "історії" чи так званих "змі". Звичайно, кому вірити - справа особиста, я вірю знайомим. Маю підстави.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 січня 2022, 11:14

Щодо термінів. Якщо ти чесно поглянеш, напримєр на "термін" "корупція", то ти побачиш при близькому розгляді, що то ніякий не термін взагалі, а "кістєнь", як казав Шарапов, котрим "юридична" банда молотить тих, хто їй заважає.
Це якщо захочеш роздивитися. Не захочеш - я не можу й не хочу примушувати, дурне це діло.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2664
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 12 січня 2022, 22:47

:smoke:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 13 січня 2022, 00:13

Sintez писав: ніякий не термін взагалі
То Лі Куан Ю, виявляється, просто тривіальний юридичний бандит.
:pop:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 13 січня 2022, 10:26

M_M писав:
Sintez писав: ніякий не термін взагалі
То Лі Куан Ю, виявляється, просто тривіальний юридичний бандит.
:pop:
вспоминается эпизод с кошельком из сериала.
Жеглов был прав?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 13 січня 2022, 14:15

M_M писав:
Sintez писав: ніякий не термін взагалі
То Лі Куан Ю, виявляється, просто тривіальний юридичний бандит.
:pop:
Ну скажу так, з "ліберальної" точки зору він як мінімум "авторитарист", утискувач ліберальних "свобод" (як то свинячити, красти, торгувати своєю країною етк). Він загалом і не приховував це. Одна заборонена жуйка чого варта! А бідний американський пацанчик, позбавлений священного права на вандалізм!..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 13 січня 2022, 14:18

главспец писав:
M_M писав: То Лі Куан Ю, виявляється, просто тривіальний юридичний бандит.
:pop:
вспоминается эпизод с кошельком из сериала.
Жеглов был прав?
Звичайно. До речі, згадай, чмошник Дрищ проїхав на табуретку саме на краденому у Жеглова лозунгові. Я тільки уточню - деякий вор, такий як Ахметка або напримєр Фірташ, ну або Піня, повинні не сидіти, а висіти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 13 січня 2022, 14:22

Але ви мене відволікли. Я приніс невеличкий епізод, здавалося б крихітний, але у пІдсумку пояснюючий, ЧОМУ накриваюцця мідним тазиком всякорізні режими. Не тільки "східні", а й "західні", до речі. Отже, жили собі люди, думали що їхнє хобі "внє політіки", і - опа!:

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 13 січня 2022, 14:24

Sintez писав:
главспец писав:
вспоминается эпизод с кошельком из сериала.
Жеглов был прав?
Звичайно. До речі, згадай, чмошник Дрищ проїхав на табуретку саме на краденому у Жеглова лозунгові. Я тільки уточню - деякий вор, такий як Ахметка або напримєр Фірташ, ну або Піня, повинні не сидіти, а висіти.
видишь ли, я бы с тобой согласился, если бы ты гарантировал безупречную порядочность всех "Жегловых"!
Можешь?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 13 січня 2022, 14:25

Sintez писав: з "ліберальної" точки зору він як мінімум "авторитарист"
Тобто черговий раз зіскочили з теми, цього разу - про конкретний термін "корупція".

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2664
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 13 січня 2022, 17:20

А що від Синтеза можна очікувати чогось іншого?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 січня 2022, 05:46

главспец писав:
Sintez писав: Звичайно. До речі, згадай, чмошник Дрищ проїхав на табуретку саме на краденому у Жеглова лозунгові. Я тільки уточню - деякий вор, такий як Ахметка або напримєр Фірташ, ну або Піня, повинні не сидіти, а висіти.
видишь ли, я бы с тобой согласился, если бы ты гарантировал безупречную порядочность всех "Жегловых"!
Можешь?
Не віжу.

Не соглашайся.

"Гарантірують" лише всякі різні гаранти, котрі на повірку із завидною постійністю виявляюцця мразотою. Це вже точно не до мене. Як колись казали, Бог подасть. "Гарантію".

Так шо не можу. І не хочу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 січня 2022, 05:51

M_M писав:
Sintez писав: з "ліберальної" точки зору він як мінімум "авторитарист"
Тобто черговий раз зіскочили з теми, цього разу - про конкретний термін "корупція".
Тобто, чергова хуцпа? Я "заскакував" на цю НЄХ? Коли?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 січня 2022, 05:59

Саня писав: А що від Синтеза можна очікувати чогось іншого?
Фігассє.
Я тобі або подібним до М_Ма персонажам нічого не обіцяв. Як у цю гілку і не запрошував, ямнзп. Ви самі сюди регулярно лізете. Схоже, елементарну людську ввічливість сприймаєте як слабкість чи якесь ЗОБОВ'ЯЗАННЯ перед вами. Уху менше їсти треба.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24931
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 січня 2022, 06:17

Сьогоднішня тема - точка неповернення. Або, як кажуть літуни, "точка принятія рєшенія". Це точка, ДО котрої ще можна зупинити якусь дію, котра призведе у майбутньому до катастрофи. Скажімо, у Казахстані такою "дрібничкою" стало різке підвищення мафією цін на автомобільний зкраплений газ. Що буде такою точкою для клоунсько-мусорського режиму? Чи вже було, і ми перебуваємо на етапі польоту від смуги до гостинного лісу за парканом аеропорту?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 25 січня 2022, 08:26

Sintez писав: Я "заскакував" на цю НЄХ?
Що далі в ліс - то товщі партизани.
Вже й корупція стала НЄХ.
І з таким серйозним виразом на обличчі. :lol:

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2664
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 січня 2022, 00:51

Sintez писав:
Саня писав: А що від Синтеза можна очікувати чогось іншого?
Фігассє.
Я тобі або подібним до М_Ма персонажам нічого не обіцяв. Як у цю гілку і не запрошував, ямнзп. Ви самі сюди регулярно лізете. Схоже, елементарну людську ввічливість сприймаєте як слабкість чи якесь ЗОБОВ'ЯЗАННЯ перед вами. Уху менше їсти треба.
Ухи ти точно переїв. Ми ліземо до тебе в гілку без твого запрошення. Оце ти відмочив так відмочив! :lol:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 26 січня 2022, 10:45

Sintez писав: Що буде такою точкою для клоунсько-мусорського режиму? Чи вже було, і ми перебуваємо на етапі польоту від смуги до гостинного лісу за парканом аеропорту?
Точки не буде. Бо ті хто може зробити Майдан у цій країні, при всій своїй неприхильністі до Зе, робити це не стануть, бо країна дорожча за клоуна.

rad
Повідомлень: 1775
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 26 січня 2022, 11:01

Mack Mack писав: Точки не буде. Бо ті хто може зробити Майдан у цій країні, при всій своїй неприхильністі до Зе, робити це не стануть, бо країна дорожча за клоуна.
новий майдан для команди ЗЕ буде просто манною небесною,
бо спираючись на міфічні зараз 73%, вони пробьют закон від 16.01.2014 у більш драконівському варіанті,
московити взагалі будуть сцяти окропом - на прохання макаки (а він його зробить) допоможуть "стабілізації" своїми жандармами,
а юропа в обличчі бундесляндії утреться у своїх теплих домівках
нєдолго мучаться старушкам...

Відповісти