Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 16:50

Sintez писав:
Саня писав: в голову не приходило, що в РФ може бути ситуація подібна нинішній.
У всіх військових відомствах всіх країн є люди, для котрих така думка - професійний обов'язок. Ти не знав?
Точніше ПОВИННІ БУТИ. А ті котрі є повинні не переписувати плани котрим в обід сто літ, обновляючи дати, а реально займатись аналізом. Ти про це знав?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 16:59

Sintez писав: А при чому до цих всіх фінтів вухами Неумивакін? Його підхід - ось він, живі - ось ми, міріади покійників - клієнтів онкологів - он вони, на кладовищі. Ваша "помилка" якщо й на щось і годицця, то ніяк до цієї теми не ліпицця, бо немає "ужасного дальока", звідки повертаюцця лише "виживші."
Ти городиш казна що, не розуміючи про що мова. При цьому ти "помилку того який вижив" сформулював на відмінно, ось вона:
Sintez писав: Його підхід - ось він, живі - ось ми, міріади покійників - клієнтів онкологів - он вони,
Sintez писав: Інша справа - наскрізь брехлива "медична статистика", ну так хто вам лікар, що ви, барани, брехунам вірите?
У чому проблема?
Спробуй заячий помёт!
Он - ядрёный! Он проймёт!
И куды целебней мёду,
Хоть по вкусу и не мёд.
Он на вкус хотя и крут,
И с него, бывает, мрут,
Но какие выживают -
Те до старости живут!..
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 17:06

Sintez писав:
Саня писав: Так то воно так, а хто кинув у маси лозунг "експропріація експропріаторів", хто порушив у масах християнські настанови, хто вимагав давити куркуля, хто не тільки не карав за грабунки, але й заохочував? Хто розбещів народ? Чи це все белем за власною забаганкою?
Мракс, ленін, сталін.

Хто розбестив народ? Обожнювані тобою християнські попи. Котрі продовжують свою руйнівну діяльність і сьогодні.

Так, за власною забаганкою. Вчасно не придушеною, а навпаки підтриманою.
Те, що один недовчений піп розбещувавав, то так. А інші попи теж закликали "грабувати награбоване", розкуркулювати та доносити?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1645
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 23:59

Sintez писав:
Olga писав: І ще у цій статті від 2021-го року мовиться, що тактичну зброю у України ще до всяких перемовин щодо будь-якої української зброї з Штатами - першим ділом відібрали у України москалі..
Тому що націоналісти буди зайняті прапорами, вишиванками, гербами й гімнами. Решті взагалі все було пофік.
Дух і матерія мають бути єдині (я не знаю, з якої саме філософської ланки це йде, але вигляда раціонально)
Прапор, і Гімн, і герб - все важливо. Це як корабель без вітрил, без назви, без команди, без образу жінки у нього. Нащо ті армади зброї на нім, якщо там ті, що прагнуть зійти на землю, або на інший корабель.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 04 жовтня 2023, 06:08

«Был там один социолог, написавший еще в преддверии конференции статью, которую всем нам надлежало прочесть. Едва я начал эту чертовщину читать, у меня глаза на лоб полезли: читаю и ничего понять не могу, ни складу ни ладу! Все дело в том, решил я, что я не удосужился прочесть ни одной книги из того самого списка. В общем, меня начало донимать ощущение собственной некомпетентности – и донимало, пока я не сказал себе: «Притормози и медленно прочитай одно предложение, глядишь и поймешь, какого лешего оно значит».
Я притормозил — на первом попавшемся месте — и внимательно прочитал следующее предложение. В точности я его не помню, но оно было очень похожим на такое: «Индивидуальный член социального сообщества нередко получает информацию по визуальным, символьным каналам». Повертел я это предложение так и сяк, и, наконец, перевел его на нормальный язык. Знаете, что оно означало? «Люди читают». Тогда я взялся за следующее предложение и обнаружил, что могу перевести и его. Дальше все пошло легко: «Иногда люди читают, иногда слушают радио» и тому подобное, просто написано оно было до того заковыристо, что с первого раза я ничего понять не смог, а когда во всем разобрался, оказалось, что статья эта попросту ни о чем»
©️ Ричард Фейнман,
физик, популяризатор науки, лауреат Нобелевской премии
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 04 жовтня 2023, 09:48

Саня писав: От бачиш, я вже неодноразово писав, що ти КУМЕДНИЙ. Дурнів в неті багато, а от кумедних-дефіцит
Знаєш у чому твоя унікальна кумедність? Ти невіглас, яких пошукати, приносиш, як відкриття, тривіальні речі, береш на знамено відверту йухню, стару як гівно мамута, вважаєш всіх, крім себе, ідіотами та божевільними і це на повному серйозі.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 04 жовтня 2023, 10:20

Доросле життя це коли ніхто більше не говорить, що ти дуже розумний для свого віку(с)
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 04 жовтня 2023, 16:54

Эпидемия веры в то, что уверенность в себе решит все проблемы, достигла идиотических масштабов. Она объявлена панацеей от всех психологических недугов. Вера в себя представлена как универсальное решение всех психологических проблем. Возможно, пришло время организовать тренинги по развитию неверия в себя, по развитию критического отношения к себе и своей вере. Число людей с чрезмерной уверенностью растёт, как на дрожжах. Многие не осознают, что лучше иногда сомневаться в себе, чем быть уверенным, но ошибаться. Слепо уверенные в себе очень агрессивны, потому что эта уверенность неадекватна и вызывает комплекс самозванца. Очень опасно подрывать уверенность в себе уверенных, но не в себе. Они обидчивы именно потому, что, как ни стараются, не соответствуют собственным представлениям о себе (окружающий мир даёт им сигналы несоответствия, которые они игнорируют). Поэтому весь этот самоуверенный водевиль маскируется новоязом, новой этикой и другими симулякрами. Тот, кто уверен на 1000%, что он точно знает всю правду о себе, уже себя обманывает. Если человек — неуверенный в себе мудак, то, став уверенным мудаком, он только навредит себе и окружающим. Сначала надо перестать быть мудаком, а уж потом развивать в себе уверенность. Тема повышения уверенности в себе, в первую очередь, волнует тех, кто не готов получать адекватную обратную связь и хочет лишь розового позитивчика. Те, кто уверены, что сомнение — «главный враг», боятся той части себя, которая отвечает за адекватность. Идиоты всегда считают, что им не хватает уверенности в себе, а не ума. Они особенно опасны своей сплоченностью, праведным блеском в глазах и уверенностью в себе. К сожалению, то, что сразу дураков не убивает, то делает их ещё увереннее в себе. На наших глазах мир губят уверенные в себе и одухотворённые своей миссией харизматы. Такие люди не признают свои ошибки, а все издержки на пути к цели списывают на благородство мотивов. Они гораздо легче совершают насилие над другими. Чем сильнее такой харизматичный лидер развёл лохов, тем он увереннее в себе, а они в нём. Твёрдо уверенные в себе лишены творческого сомнения. В себя легко и непринужденно может поверить лишь простой, цельный, как металлическая болванка, человек. В кого прикажете верить человеку, который видит себя по-разному в разных ситуациях, видит многогранность и многоликость своего Я? Человеку, способному к самоанализу и рефлексии? «Вера в себя» — слишком упрощенная модель (может работать только в простых ситуациях). Она привлекательна именно своей простотой и очень опасна. Уверенным в себе необходима страховка от безумия, и чем они увереннее, тем страховка должна стоить дороже. Люди так ценят свои убеждения, потому что полностью себя с ними отождествили и потому что не в состоянии их адаптивно изменять, у них просто не хватает вычислительной мощности мозга и душевного мужества. Отказ от убеждений многие отождествляют с отказом от своего Я, с крушением картины мира, с собственной смертью. Таких людей один раз запрограммировали, и они этой своей программой дорожат, даже если она деструктивна. Религиозные фанатики тому пример. Уверенный до конца человек, по определению, это тот, кто нарисовал себе картину мира один раз и навсегда. И он не хочет ее менять. Причем, нарисовал эту картину мира, как правило, не он сам, а ему нарисовали эту картину. Такой человек не склонен к фрустрации, рефлексии, не задается «ненужными вопросами»… Культивируемая уверенность в себе зачастую приводит лишь к подтверждению своей предвзятости. Уверенные в себе нередко бесчувственны к происходящему. Сильная вера, конечно, придает силы, но это, как правило, тупая сила, способная только проламывать и лишенная обратной связи с реальностью. Лучше быть неуверенным в себе, чем уверенным, но не в себе. Результатом твёрдой уверенности в себе часто является лишь разбитый лоб… Владислав Божедай
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 жовтня 2023, 07:49

Арестовича прорвало.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 жовтня 2023, 07:51

Клоунада має свої закономірності.

Востаннє редагувалось 06 жовтня 2023, 07:53 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 06 жовтня 2023, 07:52

Саня писав:
Эпидемия веры в то, что уверенность в себе решит все проблемы, достигла идиотических масштабов. Она объявлена панацеей от всех психологических недугов. Вера в себя представлена как универсальное решение всех психологических проблем. Возможно, пришло время организовать тренинги по развитию неверия в себя, по развитию критического отношения к себе и своей вере. Число людей с чрезмерной уверенностью растёт, как на дрожжах. Многие не осознают, что лучше иногда сомневаться в себе, чем быть уверенным, но ошибаться. Слепо уверенные в себе очень агрессивны, потому что эта уверенность неадекватна и вызывает комплекс самозванца. Очень опасно подрывать уверенность в себе уверенных, но не в себе. Они обидчивы именно потому, что, как ни стараются, не соответствуют собственным представлениям о себе (окружающий мир даёт им сигналы несоответствия, которые они игнорируют). Поэтому весь этот самоуверенный водевиль маскируется новоязом, новой этикой и другими симулякрами. Тот, кто уверен на 1000%, что он точно знает всю правду о себе, уже себя обманывает. Если человек — неуверенный в себе мудак, то, став уверенным мудаком, он только навредит себе и окружающим. Сначала надо перестать быть мудаком, а уж потом развивать в себе уверенность. Тема повышения уверенности в себе, в первую очередь, волнует тех, кто не готов получать адекватную обратную связь и хочет лишь розового позитивчика. Те, кто уверены, что сомнение — «главный враг», боятся той части себя, которая отвечает за адекватность. Идиоты всегда считают, что им не хватает уверенности в себе, а не ума. Они особенно опасны своей сплоченностью, праведным блеском в глазах и уверенностью в себе. К сожалению, то, что сразу дураков не убивает, то делает их ещё увереннее в себе. На наших глазах мир губят уверенные в себе и одухотворённые своей миссией харизматы. Такие люди не признают свои ошибки, а все издержки на пути к цели списывают на благородство мотивов. Они гораздо легче совершают насилие над другими. Чем сильнее такой харизматичный лидер развёл лохов, тем он увереннее в себе, а они в нём. Твёрдо уверенные в себе лишены творческого сомнения. В себя легко и непринужденно может поверить лишь простой, цельный, как металлическая болванка, человек. В кого прикажете верить человеку, который видит себя по-разному в разных ситуациях, видит многогранность и многоликость своего Я? Человеку, способному к самоанализу и рефлексии? «Вера в себя» — слишком упрощенная модель (может работать только в простых ситуациях). Она привлекательна именно своей простотой и очень опасна. Уверенным в себе необходима страховка от безумия, и чем они увереннее, тем страховка должна стоить дороже. Люди так ценят свои убеждения, потому что полностью себя с ними отождествили и потому что не в состоянии их адаптивно изменять, у них просто не хватает вычислительной мощности мозга и душевного мужества. Отказ от убеждений многие отождествляют с отказом от своего Я, с крушением картины мира, с собственной смертью. Таких людей один раз запрограммировали, и они этой своей программой дорожат, даже если она деструктивна. Религиозные фанатики тому пример. Уверенный до конца человек, по определению, это тот, кто нарисовал себе картину мира один раз и навсегда. И он не хочет ее менять. Причем, нарисовал эту картину мира, как правило, не он сам, а ему нарисовали эту картину. Такой человек не склонен к фрустрации, рефлексии, не задается «ненужными вопросами»… Культивируемая уверенность в себе зачастую приводит лишь к подтверждению своей предвзятости. Уверенные в себе нередко бесчувственны к происходящему. Сильная вера, конечно, придает силы, но это, как правило, тупая сила, способная только проламывать и лишенная обратной связи с реальностью. Лучше быть неуверенным в себе, чем уверенным, но не в себе. Результатом твёрдой уверенности в себе часто является лишь разбитый лоб… Владислав Божедай
Читай цей текст прокинувшись і лягаючи спати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 06 жовтня 2023, 13:13

Навіщо, пане переводчик стрілок?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1645
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 06 жовтня 2023, 13:41

Не маю часу заглядати - неприємності на роботі, вперше серйозні на цій роботі, такі що ще не знаю, чи справлюсь, бо нема попереднього досвіду а все надто складне.

Але мушу сказати, що перегортаючи сторінку, і там знов ті самі все обличчя на відео - ніби ТІ САМІ ВІДЕО що і день тому, тиждень тому, місяць тому - вражена цим стала.

Ніби "День Сурка (Ховраха?)" у Синтеза. Це був один з останніх фільмів, які я бачила, і один з небагатьох, які переглядала декілька раз

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1645
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 06 жовтня 2023, 13:44

Синтезе, Саня постить нову і цікаву інформацію. Пару днів тому я потерпала, що втрачені картинки з афоризмами у його Цікавинках, через клятий економний фейсбук.

Ти постиш одне і те ж.
Можна наперед сказати все що скажуть ті, кого ти добре знаєш - з того чи іншого приводу.

І вони не великі люди, до яких було б дійсно варто прислухатися ЩОДНЯ

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1645
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 06 жовтня 2023, 14:00

Sintez писав:
Саня писав:
Читай цей текст прокинувшись і лягаючи спати.
вкраду це для твоїх колег противників демократії, матюкаючих її дєрьмократією (і не маючи за душою нічого ліпшого аніж те до чого дійшло людство під час свого розвитку у, як не крути, таки розвинених країнах). Ні, з якоїсь біди все приставати і приставати до стану їх вигулькнувших з нівідкіля супротивників...

(на цугундер тобто)

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 07 жовтня 2023, 11:46

Саня писав:
Sintez писав: І часовню тоже я?(с)

А може тому, що хріновим танцюристам щось заважає?
Може і не ти особисто, але подібні тобі танцюристи, які шукали "особенний путь".
Sintez писав: Зокрема, напримєр, те, що ніхто навіть не пробував розібратися, а тих, хто намагався, всупереч "спільноті", мазали дьогтем і валяли у пір'ї? Як того ж Дацюка, Арестовича й Романенка. Бо, бачите, "ложечки"!
Ну розібрали, з твоєї подачі, один чималий допис Дацюка у блозі, ну і що? Ахінея.
Не поспішай. Давай повернемося до критеріїв істини. Отже, практику як критерій істини ти не визнаєш? Ібо як
Саня писав: Зокрема і через таких як ти мудрагелів, які іменують Маркса - мраксом, але визнають єдино вірним саме його критерій істини.
Ти впевнений, що це саме "його критерій"? Точно?


А який визнаєш? Телевізор? Фросю? Тест на шизовірус? Поясни.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 07 жовтня 2023, 11:56

Olga писав:
Sintez писав: А хочеш я тобі скажу, хто вони були? Тодішній біелем! "Гнані і голодні"! Алкаші й ледарі, "золотий фонд партії", ті самі "бєззємєльнікі і бєзлошаднікі"! Хто б міг подумати! А душили й грабували вони тодішніх "реднеків", котрих призначили у "кулаки"! І допустили це ЗДУРУ такі як ти, сочуйствующіє обєздолєнним.
Так от замість цього, і щоб такого не трапилося, суспільство зорганізоване запобігати цьому і не відкидати цих людей, не заганяти нікого в кут.
Мені не охота тебе розчаровувати, але це лише ілюзія. Ніщо й ніде не організовано. Є лише воля окремих людей. Твоя, моя, Сані, Фросі, Пестиленса, ММа, Дацюка, Арестовича, Зєлі, хуйла, Лі, і так далі. Сталіна там, Гітлера якогось. І якщо є воля, "закони працюють", інституції виконують свої функції. Бо чиясь воля їх рухає. Нема волі - швах.

А протистоять їй, волі, особиста лінь і дурь. Не обов'язково, до речі, лінь фізична. Найстрашніша - лінь розуму, котра, згідно приказки, породжує чудовиськ. Саме розгул її й створює пекло. Як от сьогодні. При тому, що фізично всі пашуть, як коні. Чи скоріше як Лебідь, Рак і Щука.
Востаннє редагувалось 07 жовтня 2023, 12:13 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 07 жовтня 2023, 12:07

Sintez писав: Отже, практику як критерій істини ти не визнаєш? Ібо як
Де я казав, що не визнаю? Я казав, що дуже дивно, що ти його визнаєш?
Sintez писав: Ти впевнений, що це саме "його критерій"? Точно?
Твій варіант?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25231
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 07 жовтня 2023, 12:17

Саня писав:
Sintez писав: А чому ж він тікав від ідеології? Так, моя бабуся теж розповідала мені про ті часи. І - о диво! - теж жодного разу не згадала Сталіна. Зате я чудово знаю прізвища місцевих "активістів" - комсомольців, котрі й творили безпредєл. Але от тільки нарисувалися вони задооовго до 37-го року. Одразу після "революції". А хочеш я тобі скажу, хто вони були? Тодішній біелем! "Гнані і голодні"! Алкаші й ледарі, "золотий фонд партії", ті самі "бєззємєльнікі і бєзлошаднікі"! Хто б міг подумати! А душили й грабували вони тодішніх "реднеків", котрих призначили у "кулаки"! І допустили це ЗДУРУ такі як ти, сочуйствующіє обєздолєнним.
Так то воно так, а хто кинув у маси лозунг "експропріація експропріаторів", хто порушив у масах християнські настанови, хто вимагав давити куркуля, хто не тільки не карав за грабунки, але й заохочував? Хто розбещів народ? Чи це все белем за власною забаганкою?
Саня, ти знайомий із історією так званих "хрестових походів"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 07 жовтня 2023, 12:22

Також знайомий з історією битви при Мегіддо, ну і що?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти