Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення oborzevatel » 15 листопада 2019, 20:10

M_M писав: KOБ очікувано намагаються протягнути в Україну.
Хорошее учение. Подкорректировать, слегка видоизменить и взять на вооружение.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 листопада 2019, 20:35

oborzevatel писав:
M_M писав: KOБ очікувано намагаються протягнути в Україну.
Хорошее учение. Подкорректировать, слегка видоизменить и взять на вооружение.
Та ти шо? Это ж M_M как серпом по бейцам! Как же тогда лохов разводить?! :lol:

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення oborzevatel » 15 листопада 2019, 20:52

Нечай писав:
oborzevatel писав: Хорошее учение. Подкорректировать, слегка видоизменить и взять на вооружение.
Та ти шо? Это ж M_M как серпом по бейцам! Как же тогда лохов разводить?! :lol:
Совершенствоваться: изучать контручения...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 23:09

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 грудня 2019, 20:00

Ще одне відео від того ж автора. Правда, вставляю я його не лише як прямий посібник як не "попасти", а й інформацію для роздумів про стан в українському суспільстві. Ібо описані схеми розводу застосовуюцця сьогодні до всього суспільства, "оптом".

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 12 грудня 2019, 20:43

Sintez писав: . Правда, вставляю я його не лише як прямий посібник як не "попасти", а й інформацію для роздумів
ты точно досмотрел до конца?! Этот чувак после разоблачения тупых разводчиков, предлагает со скидкой купить свою систему как разбогатеть на акциях и дивидендах, ну если ты не лох!
Ты купил? Поздравляю!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 грудня 2019, 21:58

главспец писав:
Sintez писав: . Правда, вставляю я його не лише як прямий посібник як не "попасти", а й інформацію для роздумів
ты точно досмотрел до конца?! Этот чувак после разоблачения тупых разводчиков, предлагает со скидкой купить свою систему как разбогатеть на акциях и дивидендах, ну если ты не лох!
Ты купил? Поздравляю!
А ти чекаєш, що явицця ясночолий лицар Айвенго на білому коні? Так, чувак продає свої методики. Але не робить із цього ніякої таємниці.

А от схеми розвода лохів дуже показові. Зокрема - те, що жертва поинна ВВАЖАТИ СЕБЕ ВИННОЮ у своїй біді. Тобі це нічого не нагадує? Раз за разом, рік за роком: "це ж ВИ обрали Кравчука/Кучму/Юща/з.е.ка/кондитера/.клоуна - жрітє"; "це ж ви продали ваучери/акції (скоро, як не зупиимо -землю) шахраям - жрітє... І так далі. Замість дати по іпалу бандитам, лохи гризуцця й чубляцця між собою, хто за кого голосував. А вори тим часом грабують. "Легітимно", аякже.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 12 грудня 2019, 22:05

Sintez писав: Так, чувак продає свої методики. Але не робить із цього ніякої таємниці.
я бы сказал - впаривает и разводит! Ты уверен, что эти «методики» - реальный рецепт разбогатеть? Не хочешь попробовать? Он тебе уже должен, за рекламу. Заметь, он предлагает научить «делать деньги из денег», на бирже. А может лучше просто ссужать под %, вернее будет?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 грудня 2019, 23:46

главспец писав:
Sintez писав: Так, чувак продає свої методики. Але не робить із цього ніякої таємниці.
я бы сказал - впаривает и разводит! Ты уверен, что эти «методики» - реальный рецепт разбогатеть? Не хочешь попробовать? Он тебе уже должен, за рекламу. Заметь, он предлагает научить «делать деньги из денег», на бирже. А может лучше просто ссужать под %, вернее будет?
І що? Демура по суті займаєцця тим же самим - впарює.

У тебе єсть кращі? Тягни сюди. У мене кращих немає. Як там хтось казав, тіпа нам доводицця робити добро зі зла, тому що більше його нема з чого робити.

Ні, ну єсть іще горда позиція - не робити нікуя й нікого не слухати, мотивуючи це тим, що всі ідіоти, один ти розумний і сонцесяйний. Ну кожному своє. Я слухаю всіх, у кого на мою думку можна щось корисне почерпнути.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 13 грудня 2019, 00:39

Мой телефон видать попал к спамерам, периодически то смс то звонки.
Последний был от какой-то трейдерской конторы. Мальчик на телефоне: а не хатите ли заработать очень хорошие деньги? У нас супер-пупер система и т.д. и т.п. Хотел что-то впарить в общем типа Форекса или не знаю, не спрашивал. Я у него одно спросил - если заработок такой суперкрутой, то почему ты менеджером на телефоне, а не гребешь бабло лопатой? :lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 13 грудня 2019, 08:54

Sintez писав:
главспец писав: я бы сказал - впаривает и разводит! Ты уверен, что эти «методики» - реальный рецепт разбогатеть? Не хочешь попробовать? Он тебе уже должен, за рекламу. Заметь, он предлагает научить «делать деньги из денег», на бирже. А может лучше просто ссужать под %, вернее будет?
І що? Демура по суті займаєцця тим же самим - впарює.

так тот Демура тоже торгует «методиками разбогатеть»? Жесть...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 13 грудня 2019, 12:14

главспец писав:
Sintez писав: І що? Демура по суті займаєцця тим же самим - впарює.

так тот Демура тоже торгует «методиками разбогатеть»? Жесть...
Все ще гірше, аніж ти можеш подумати. Денчик і Демура - біржові спекулі, Катасонов - православнутий, Віктор Савєльєв (Вайшнава Прана) - кришнаїт запорізький, КОБівці - то ващє сталіністи кончені, хто там іще... а, Таран - кацап-ГРУшник... Отаку публіку я частенько слухаю. Сам у шоці, як досі живий. Суцільні єретики, сектанти й так далі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 13 грудня 2019, 12:27

Sintez писав:
главспец писав: так тот Демура тоже торгует «методиками разбогатеть»? Жесть...
Все ще гірше, аніж ти можеш подумати. Денчик і Демура - біржові спекулі, Катасонов - православнутий, Віктор Савєльєв (Вайшнава Прана) - кришнаїт запорізький, КОБівці - то ващє сталіністи кончені, хто там іще... а, Таран - кацап-ГРУшник... Отаку публіку я частенько слухаю. Сам у шоці, як досі живий. Суцільні єретики, сектанти й так далі.
спивчуваю! А как ты отделяешь злаки от плевел? И что с этим продуктом делаешь далее?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 13 грудня 2019, 14:39

главспец писав: А как ты отделяешь злаки от плевел? И что с этим продуктом делаешь далее?
А оце і є найважче. Хз, чесно кажучи. Якось воно само виходить. Що роблю з цим "продуктом"? Ну живу, а що робити. Тобто застосовую для себе. А що з ним ще робити? Продавати? Так не факт, що те, що годицця мені, підійде іншим.
Ну тому отут викладаю, може комусь згодицця. Як кажуть, "as is", "як є".
Колись думав, що можна "ощасливити" інших. Зараз ні. Зараз переконаний, що єдине справді невід'ємне право людини - право залишатися ідіотом. Примусити ктгось позбавитися дурі неможливо. Й мене самого це теж стосуєцця, звичайно. Кожен має позбавлятися дурі самостійно. Якщо зхоче, звісно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 13 грудня 2019, 16:22

Sintez писав:
главспец писав: А как ты отделяешь злаки от плевел? И что с этим продуктом делаешь далее?
А оце і є найважче. Хз, чесно кажучи. Якось воно само виходить. Що роблю з цим "продуктом"? Ну живу, а що робити. Тобто застосовую для себе. А що з ним ще робити? Продавати? Так не факт, що те, що годицця мені, підійде іншим.
Ну тому отут викладаю, може комусь згодицця. Як кажуть, "as is", "як є".
Колись думав, що можна "ощасливити" інших. Зараз ні. Зараз переконаний, що єдине справді невід'ємне право людини - право залишатися ідіотом. Примусити ктгось позбавитися дурі неможливо. Й мене самого це теж стосуєцця, звичайно. Кожен має позбавлятися дурі самостійно. Якщо зхоче, звісно.
не, погоди, ты же етот "продукт" тащишь сюда и рекомендуешь мне (и прочим?), не? Я вправе спросить: а сам-то попробовал? Вот обрати внимание, некто Фрося колбасит ссылки просто так, чего нашла, то и припёрла, ничего не знаю(ну сколько раз натыкивали носом?), а есть толковая подруга, которая всё может объяснить
э, ну когда приедет...
Прикинь, а ето, и есть, те самые, начальные массовые елементы упр.грамоты (для бабы Параски, деда Панаса, и просто - Фроси... )!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 02:19

главспец писав:
Sintez писав: А оце і є найважче. Хз, чесно кажучи. Якось воно само виходить. Що роблю з цим "продуктом"? Ну живу, а що робити. Тобто застосовую для себе. А що з ним ще робити? Продавати? Так не факт, що те, що годицця мені, підійде іншим.
Ну тому отут викладаю, може комусь згодицця. Як кажуть, "as is", "як є".
Колись думав, що можна "ощасливити" інших. Зараз ні. Зараз переконаний, що єдине справді невід'ємне право людини - право залишатися ідіотом. Примусити ктгось позбавитися дурі неможливо. Й мене самого це теж стосуєцця, звичайно. Кожен має позбавлятися дурі самостійно. Якщо зхоче, звісно.
не, погоди, ты же етот "продукт" тащишь сюда и рекомендуешь мне (и прочим?), не? Я вправе спросить: а сам-то попробовал? Вот обрати внимание, некто Фрося колбасит ссылки просто так, чего нашла, то и припёрла, ничего не знаю(ну сколько раз натыкивали носом?), а есть толковая подруга, которая всё может объяснить
э, ну когда приедет...
Прикинь, а ето, и есть, те самые, начальные массовые елементы упр.грамоты (для бабы Параски, деда Панаса, и просто - Фроси... )!
А, по-твоєму, як би я мав чинити? Ну, щоб по-правильному.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 грудня 2019, 09:08

Sintez писав: А, по-твоєму, як би я мав чинити? Ну, щоб по-правильному.
в каком смысле? Ты подрядился нести упр.культуру в широкие массы трудящихся?
И делаешь это сомнительными видеороликами, в т.ч.
Не навреди! (с)

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 13:11

главспец писав:
Sintez писав: А, по-твоєму, як би я мав чинити? Ну, щоб по-правильному.
в каком смысле? Ты подрядился нести упр.культуру в широкие массы трудящихся?
И делаешь это сомнительными видеороликами, в т.ч.
Не навреди! (с)
Виходить, ЯК "ПРАВИЛЬНО", ти відповісти не можеш.

Тобто, пропонуєш стояти непорушно й мовчати, нічого не роблячи? Так тут такий прикол, що статистика каже, що у кожній п'ятій ДТП "постраждалим" опиняєцця придорожній стовп. А він якраз нікуди не рухаєцця, нічого не порушує й нікого нічому не вчить.

ПС. А "ненаврєді" - то не до мене, я ж не дохтур, Бог милував
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 14 грудня 2019, 13:16

Sintez писав: Виходить, ЯК "ПРАВИЛЬНО", ти відповісти не можеш.
не могу потому, что не знаю, а фантазировать не хочу.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 13:26

І потім, я не можу уявити, ЯК можу "навредити" суспільству після того, що з ним УЖЕ зробили.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти