Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 20 квітня 2024, 05:51

Sintez писав:
M_M писав: Які саме ідіоти (оминемо попереднє "ніщо")?
Войовничі.
Зрозуміло. Конкретних імен не буде.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2024, 13:56

Саня писав:
Sintez писав: Міжнародне суспільство воно теж суспільство, як не крути. Отаке от різношерстне й кривокосе, згоден. І саме тому величезні проблеми, що в ньому царюють не слова й гарантії, а "інтелігентне" наіпалово. Досі це ще не зрозуміло?
Sintez писав: Для мене питання про гарантії не риторичне. Вистачить одного лише Будапештського мумурандуму, щоб зрозуміти, що ми маємо справу із шахраями й кидалами.
Тобто ти вважаєш що ті гарантії повинні принесті на блюдечку з блакитним кантиком, а бути суб'єктним, з зубами та відстоювати свої інтереси до кожної літери в угодах то зайве? Ну тоді хникай далі про відсутність гарантій і наїпалово.
Де я хникаю? Називати напіалово наіпаловом то є не хникання, а викриття наіпалова. А так - загалом да, з тією поправкою, що гарантією є не папірці, а люди й всякі цяцьки під їхнім управлінням. А поки у головах понос, то й ніякі папірці не зарадять..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2024, 13:57

M_M писав:
Sintez писав: Войовничі.
Зрозуміло. Конкретних імен не буде.
Чому ж немає. Легіон.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2024, 13:58

Цікаво. Але на "ізмах" ви, хлопці, нікуди не виїдете.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 квітня 2024, 19:26

Sintez писав:
M_M писав: Зрозуміло. Конкретних імен не буде.
Чому ж немає. Легіон.
Це не ім'я.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 22 квітня 2024, 19:35

Sintez писав: Називати напіалово наіпаловом то є не хникання, а викриття наіпалова.
Наїпаловом займались ті що були тоді у владі в країні, які піклувались про власні кишені і відверто збиткувались з можливості відстоювання інтересів країни. А тепер бач ти називаєш наїпаловом те, що ніхто не став робити справу українських чиновників по відстоюванню державних інтересів.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 22 квітня 2024, 19:49

Sintez писав: А поки у головах понос, то й ніякі папірці не зарадять..
Ти, як завжди, дуже влучно охарактеризував у т.ч. й стан власної голови.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2024, 11:56

В тему
І іншій гілці Mack Mack писав: Тому що в один момент фронт можуть прорвати з-за відсутності належних фортифікацій, з-за затягування закону про мобілізацію, який президент повинен був внести ще у березні 2022-го, з-за затягування з розгортанням виробництва своїх снарядів і ще багато чого з-за... Ви точно тут рибної юшки переїли. Сьогодні загинув ще один мій побратим...
Балашов. Ще один приклад людини з інтуїтивним розумінням ситуації, якій нема на що спертися (у плані теорії).

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2024, 13:05

M_M писав:
Sintez писав:

Чому ж немає. Легіон.
Це не ім'я.
Кому як.
ВІД МАРКА 5
Зцілення біснуватого
(Мт. 8:28-34; Лк. 8:26-39)
1І припливли вони на протилежний берег озера до землі Ґерасинської. 2Тільки-но Ісус зійшов з човна, як назустріч Йому з-за гробниць вийшов чоловік, одержимий нечистим духом. 3-4Він жив серед гробниць, і ніхто не міг зв’язати його, навіть ланцюгами. Його часто заковували в кайдани та ланцюги, але він рвав ланцюги й трощив кайдани, і ніхто не міг угамувати його.
5Днями й ночами він никав між гробниць в горах, кричав і бив себе камінням.
6-7Помітивши віддалік Ісуса, цей чоловік кинувся до Нього, упав долілиць перед Ним, а потім голосно закричав: «Що Тобі треба від мене, Ісусе, Сину Господа Всевишнього? Богом Тебе заклинаю, не муч мене». 8Ісус звелів йому: «Вийди з чоловіка цього, нечистий дух!»
9Отже, Ісус запитав його: «Як тебе звати?» А той відповів: «Ім’я мені — Легіон, бо багато нечистих духів вселилося в мене». 10Вони знову і знову благали Ісуса не виганяти їх із тієї землі. 11Неподалік на узвишші паслося велике стадо свиней. 12Тож духи благали Ісуса: «Пошли нас у свиней, аби ми могли вселитися в них». 13Ісус дозволив їм. Тож нечисті духи вийшли з чоловіка і вселилися в свиней. Тоді стадо, в якому налічувалося близько двох тисяч голів, кинулося з крутого берега в озеро й потонуло.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2024, 13:10

Саня писав:
Sintez писав: Називати напіалово наіпаловом то є не хникання, а викриття наіпалова.
Наїпаловом займались ті що були тоді у владі в країні, які піклувались про власні кишені і відверто збиткувались з можливості відстоювання інтересів країни. А тепер бач ти називаєш наїпаловом те, що ніхто не став робити справу українських чиновників по відстоюванню державних інтересів.
Нічого "вони" не могли б зробити, якби толпі не було пофігу.

Так "інтереси країни" чи "інтереси держави"? А може "інтереси народу"? Чи з твоєї ТЗ різниці немає?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2024, 13:13

Саня писав:
Sintez писав: А поки у головах понос, то й ніякі папірці не зарадять..
Ти, як завжди, дуже влучно охарактеризував у т.ч. й стан власної голови.
Для початку слід усвідомити, і десь близько 2005, коли паскуда пропаскудив Майдан, я зрозумів, що й у моїй голові він самий, той понос, про який у пісні співали. З того часу вичищаю його.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1804
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 23 квітня 2024, 14:27

Sintez писав: Для початку слід усвідомити, і десь близько 2005, коли паскуда пропаскудив Майдан
тоді у багатьох сталася "контузія майданом",
і для когось стала невиліковною
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 квітня 2024, 15:09

Sintez писав: Так "інтереси країни" чи "інтереси держави"? А може "інтереси народу"? Чи з твоєї ТЗ різниці немає?
Надай визначення цих "інтересів", а потім обговоримо.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 квітня 2024, 15:19

Sintez писав: я зрозумів, що й у моїй голові він самий, той понос, про який у пісні співали. З того часу вичищаю його.
Час вже зрозуміти, що від болотної води понос тільки посилюється.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 23 квітня 2024, 16:11

Sintez писав: А той відповів: «Ім’я мені — Легіон
Sintez писав:
M_M писав: Які саме ідіоти (оминемо попереднє "ніщо")?
Войовничі.
Тобто Вам заважає біблейський персонаж, відповідно Ви не в стані щось змінити. Як наслідок - вселенське ниття на погане життя.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 квітня 2024, 13:39

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 квітня 2024, 18:00

хм. Для затравки годицця.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1804
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 26 квітня 2024, 18:09

ну ще й медведчуківської прошм@ндовки тут не вистачало, все ж таки Янєвський мав би бути більш розбірливим
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 квітня 2024, 19:19

M_M писав:
Sintez писав: А той відповів: «Ім’я мені — Легіон
Sintez писав:

Войовничі.
Тобто Вам заважає біблейський персонаж, відповідно Ви не в стані щось змінити. Як наслідок - вселенське ниття на погане життя.
Ок, лови екземпл.

viewtopic.php?p=215661#p215661
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 квітня 2024, 08:47

Новий рекорд відвідуваності форуму. Нажаль, таке буває коли народ хз що робити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти