Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13725
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 грудня 2021, 18:18

Sintez писав: Такий собі спеціальний мутний коктейль, котрим замолоду добровільно-примусово полощуть мізки пацанам і дівкам, таким чином роблячи своєрідне щеплення, котре все наступне життя викликатиме у них стійкий блювотний рефоекс на слова "соціологія", "філософія", "суспільствознавство" етк.
Дякуйте своєму джугашвілі за систему навчання.
Тому що таке hostis publicus пролетаріат знав виключно у вигляді списків "ворогів партії та народу".

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13725
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 грудня 2021, 18:20

главспец писав: приличные импортные штаны.
А навіщо кріпосним "импортные штаны" взагалі?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 22 грудня 2021, 18:30

M_M писав:
главспец писав: приличные импортные штаны.
А навіщо кріпосним "импортные штаны" взагалі?
тем, у которых "батко наш Бандера"? Им ни к чему. В шароварах домотканных, вполне, спивати можна...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 грудня 2021, 21:16

главспец писав:
Sintez писав: Напримєр, при Сталінові й лісосмуг не було, гуляли пісчані бурі. Не застав? Але при ньому були ПАРОСТКИ. Слава Богу, що Хрущов не зкомандував разом із артілями й лісосмуги ліквідувати, єсть чим українським жителям зігрітися у "світлому майбутньому" ХХІ століття.

Власне, що ти мені намагаєшся довести?
то, что в совке власть не волновали проблемы нормального человеческого быта. У представителей власти этот быт был приложением к должности. А остальные трудящиеся должны были "крепить оборонную мощь", гордясь этим. И попутно искать возможность купить приличные импортные штаны.
Такая конструкция долго существовать не может. Что в итоге и сработало.
Загалом, ми говорили про народ і його ворогів. Але якщо ти зводиш всі проблеми народу до імпортних штанів (що мене загалом не дивує), то можна зупинитися й на них. Може, ти хочеш сказати, що
проблемы нормального человеческого быта.
щирнармас парили верхівку РІ? Чи парять Зєлінського, Пороха, хуйла зпраз? Серйозно? А у Північній Кореї? Конструкція не зможе існувати довго? Да?
Єдине, що змінилося у 1991, це те, що КПССні вибл@дки виродилися настільки, що тупо НЕ МОГЛИ хоч якось керувати системою. Згадай Гєну Янаєва із тремтячими у прямому ефірі руками. Тому до влади дорвалися удєльні князьки, котрі уже фізично не могли душити народ так, як Хрущ, тому просто возвели рекет у ранг державної політики.
Тепер зайдемо з іншого боку. Ок, не кріпили б оборонну мощь перед 1941 роком. Ти всерйоз розглядаєш легенду, що якби здалися Гітлеру, то жили б як німці? Ну буває.
Щодо хрущовсько-брежнєвського "укріплення", котре закінчилося Рустом на Красній Площі - ну дик і ти ж "кріпив", куди ж ви дивилися, що проср@ли всі полімери?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 22 грудня 2021, 21:25

Sintez писав: Ок, не кріпили б оборонну мощь перед 1941 роком. Ти всерйоз розглядаєш легенду, що якби здалися Гітлеру, то жили б як німці?
не передёргивай. Не жили бы вообще. Но побеждённые нами немцы выбрали другую модель, не сталинскую. И живут, половину ЕС кормят! А мы клянчим "впустить нас, ми спиваемо гарно"...
Сталинская модель оказалась нерабочей, как и ее продолжение.
А ФРГшная - рабочей. И это просто исторический факт.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13725
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 грудня 2021, 22:19

Sintez писав: Ти всерйоз розглядаєш легенду, що якби здалися Гітлеру, то жили б як німці?
Якби... якби...
Якби не допомога джугашвілі, гітлер не отримав би владу...
Якби не пакт молотова-рібендропа...
Якби мурло не порушило той самий пакт і не вдерлося б до Румунії (головна причина спроби бліцкрігу)...
Якби готувались до оборони, а не до сумісного з гітлером нападу на увесь світ, а згодом до нападу на гітлера...
Якби не поновили кріпацтво, не влаштовували голодомори, не будували ГУЛАГ...

Давайте ще про велич сталінських артєлєй
:olen:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 грудня 2021, 23:21

главспец писав:
Sintez писав: Ок, не кріпили б оборонну мощь перед 1941 роком. Ти всерйоз розглядаєш легенду, що якби здалися Гітлеру, то жили б як німці?
не передёргивай. Не жили бы вообще. Но побеждённые нами немцы выбрали другую модель, не сталинскую. И живут, половину ЕС кормят! А мы клянчим "впустить нас, ми спиваемо гарно"...
Сталинская модель оказалась нерабочей, как и ее продолжение.
А ФРГшная - рабочей. И это просто исторический факт.
Яка "ФРГшна модель"? Модель окупованої й залежної від переможців країни? Ти впевнений, що німці щось "вибирали"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 23 грудня 2021, 08:50

Sintez писав: Яка "ФРГшна модель"? Модель окупованої й залежної від переможців країни? Ти впевнений, що німці щось "вибирали"?
давай по-другому, после войны ряд стран оказался на пепелище, с исчерпаными и разграбленными ресурсами. Некоторые из них, следуя выбранными или навязанными извне курсами, стали развиваться и вышли в мировые лидеры! Например Германия, Япония. Даже Италия с Испанией нашли себе вполне комфортные ниши. А Китай, который тогда был отсталым и убогим, вышел в лидеры. Экономически и технологически. Факт?

А вот СССР, следуя "сталинским курсом" не только деградировал, но и распался на фрагменты, которые продолжают наперегонки деградировать, да ещё и воюют между собой!
Факт?
Полагаешь это всё подмутили тайные троцкисты, прикрывшие сталинские артели? И какую же они поимели личную выгоду?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13725
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 23 грудня 2021, 11:41

Сталінський, Хрущовський, Брежнєвський агітпропи переписували історію декілька разів, після чого доволі складно відновити як воно було наспрааді. Але є один приклад, який дуже не люблять згадувати будівельники комунізму. Зовсім недавно. Ефіопія. Ще не встигли переписати, та й нема кому. Тому просто мовчать.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 грудня 2021, 10:07

главспец писав:
Sintez писав: Яка "ФРГшна модель"? Модель окупованої й залежної від переможців країни? Ти впевнений, що німці щось "вибирали"?
давай по-другому, 1. после войны ряд стран оказался на пепелище, с исчерпаными и разграбленными ресурсами. 2. Некоторые из них, следуя выбранными или навязанными извне курсами, стали развиваться и вышли в мировые лидеры! 3. Например Германия, Япония. Даже Италия с Испанией нашли себе вполне комфортные ниши. 4. А Китай, который тогда был отсталым и убогим, вышел в лидеры. Экономически и технологически. 5. Факт?

6. А вот СССР, следуя "сталинским курсом" не только деградировал, но и 7. распался на фрагменты, которые продолжают наперегонки деградировать, 8. да ещё и воюют между собой!
Факт?
9. Полагаешь это всё подмутили тайные троцкисты, прикрывшие сталинские артели? 10. И какую же они поимели личную выгоду?
1. А ряд інших стран поімєл фантастичний гешефт, котрий, втім, сильно не афішуєцця.
2. Міровиє лідєри із чужими військовими базами на своїй території? Самому не смішно?
3. Може, "ніши" зумовлені місцевим укладом, традиціями й культурою, в першу чергу? Зокрема, культурою виробництва?
4. Фраза "Світова фабрика" зовсім не є аналогом слова "лідер". Чого варте "лідерство" без запровадженої Сталіним ядерної галузі або без ринків збуту на Заході?
5. Не факт. Див. пункти вище.
6. Поворот із курсу почавсч ще із вбивства Сталіна, а завершився у 1991.
7,8. Так, і програма цієї деградації була закладена ще у 1948 році.
9. Звичайно. Хоча "тайные" вони були здебільшого напочатку, чим далі, тим виступали й виступають відвертіше й нахабніше.
10. А яку вигоду поімєл із знищення країни особисто ти? Все життя нікуя толкового не робити, ситно жерти, після "трудової дєятєльності" - персональна пенсія, у кілька разів вища за пенсію пересічного раба... Знову ж таки, пристроїти вилупків своїх, як Чучма присторїв свого вибл@дка Ахметку... Мало?

Ах, да, й імпортні штани, звичайно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 10:33

Sintez писав: 10. А яку вигоду поімєл із знищення країни особисто ти? Все життя нікуя толкового не робити, ситно жерти, після "трудової дєятєльності" - персональна пенсія, у кілька разів вища за пенсію пересічного раба... Знову ж таки, пристроїти вилупків своїх, як Чучма присторїв свого вибл@дка Ахметку... Мало?
Ах, да, й імпортні штани, звичайно.
хамишь, придурок? Иных аргументов нет? Ты уже вернулся с баррикад, и как, по-прежнему без штанов?
Sintez писав: 6. Поворот із курсу почавсч ще із вбивства Сталіна, а завершився у 1991.
7,8. Так, і програма цієї деградації була закладена ще у 1948 році.
ну, если с курса можно было повернуть, после старческого инсульта единственного курсовода - хреновый это курс! "Неустойчивый" по ДОТУ, не?
Sintez писав: 4. Фраза "Світова фабрика" зовсім не є аналогом слова "лідер". Чого варте "лідерство" без запровадженої Сталіним ядерної галузі або без ринків збуту на Заході?

ты ето про китайские товары?! Оглянись вокруг.
Sintez писав: 3. Може, "ніши" зумовлені місцевим укладом, традиціями й культурою, в першу чергу? Зокрема, культурою виробництва?
нет. "в першу чергу" обусловлено системой управления. И принудительно-рабская (сталинско-советская) была обречёна. Исторически. Как и все империи до неё.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 грудня 2021, 15:59

главспец писав: хамишь, придурок? Иных аргументов нет? Ты уже вернулся с баррикад, и как, по-прежнему без штанов?
А що ти так слюнями бризжеш? Думаєш, що лише ти й твої "вчителі" такі всі розумні й грамотні, а решта барани й не бачать вашої паразицької банди, котра десятки років сидить на шиї холопів? Так дарма, все досить очевидно. Узбагойся. Ти не лаяти мене й мені подібних повинен, а надіятися, що вдасцця якось розрулювати БЕЗ КРОВІ, принаймні великої, той €б@ний пздц, до якого ви, ублюдки, дорулювалися.
главспец писав: ну, если с курса можно было повернуть, после старческого инсульта единственного курсовода - хреновый это курс! "Неустойчивый" по ДОТУ, не?
Так, Дід Джо був неідеальним. Це лише придурки створюють собі месію. Усатого, бровастого, п'ятнистого, прищавого, шоколадного, зеленого...
главспец писав: ты ето про китайские товары?! Оглянись вокруг.
Крапля в морі.
главспец писав: нет. "в першу чергу" обусловлено системой управления.
Розкажи це італійціям, котрі шили своє чудове взуття у підпільних цехах-підвалах, куди їх загнала придурошна "система управлєнія".
главспец писав: И принудительно-рабская (сталинско-советская) была обречёна. Исторически. Как и все империи до неё.
Шпариш як парторг(с). А де ж ти, такий грамотний, був у "імпєрії"? Нада думать, чалився на нарах поряд із "дисидентами"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 16:07

Sintez писав: Шпариш як парторг(с). А де ж ти, такий грамотний, був у "імпєрії"? Нада думать, чалився на нарах поряд із "дисидентами"?
тогда я этого не понимал. Ни по возрасту, ни по жизненному опыту. А понимал одно - чтобы ходить в приличных штанах надо учиться лучше других, а потом строить карьеру в реальных условиях.
Ввиду того, что всех я штанами обеспечить не смогу, надо позаботиться о себе лично!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 16:13

Sintez писав: Узбагойся. Ти не лаяти мене й мені подібних повинен, а надіятися, що вдасцця якось розрулювати БЕЗ КРОВІ, принаймні великої, той €б@ний пздц, до якого ви, ублюдки, дорулювалися.
процитируй, где я, тебя хама, в чём-то упрекнул, кроме как ткнул носом в хамство?!
И я тут же привселюдно принесу извинения!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 грудня 2021, 17:46

главспец писав:
Sintez писав: Шпариш як парторг(с). А де ж ти, такий грамотний, був у "імпєрії"? Нада думать, чалився на нарах поряд із "дисидентами"?
тогда я этого не понимал. Ни по возрасту, ни по жизненному опыту. А понимал одно - чтобы ходить в приличных штанах надо учиться лучше других, а потом строить карьеру в реальных условиях.
Ввиду того, что всех я штанами обеспечить не смогу, надо позаботиться о себе лично!
Ну і як "стройка"? Не гидко дивитися на результат?

За що я тебе ціную, так це за відвертість. Без всякої іронії. Ти не понімав. І я не понімав. І у 1991, уяви, я щиро вважав себе націоналістом. Але чому, напримєр, ти цілком надаєш собі право "не понімать", але позбавляєш такого права інших, напримєр того ж Сталіна? (котрого, до речі, я теж, як ти сьогодні, ненавидів у 1991!)
Ти уявляєш, який мега3,14 творився у протоСССРії, коли Джо почав відтісняти "старих більшовиків" від руля? Так, він теж не понімав. Але, навідміну від тебе, він хотів пристойні штани для кожного. І не смотрєл в сторону(с), а розумів, що відволинити значить просто смерть. Для всіх, не лише для нього.
главспец писав: процитируй, где я, тебя хама, в чём-то упрекнул, кроме как ткнул носом в хамство?!
И я тут же привселюдно принесу извинения!
Мені твої ізвінєнія й нафік не впали. Я просто роз'яснив свою думку по поводу й розставив точки. Хрестити дітей з тобою у мої плани ніяк не входить, тут ніяких ілюзій бути не може. І слово "ублюдки" я вжив ніяким чином не як матюк, а як визначення виродження, дегенерації управлінців. "Виродки" краще б звучало? Хз.
Ублюдки угробили Римську імперію, Російську імперію, совок, сьогодні ублюдки гроблять Західну, колись реально величну, цивілізацію.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 18:13

Sintez писав: За що я тебе ціную, так це за відвертість. Без всякої іронії. Ти не понімав. І я не понімав. І у 1991, уяви, я щиро вважав себе націоналістом. Але чому, напримєр, ти цілком надаєш собі право "не понімать", але позбавляєш такого права інших, напримєр того ж Сталіна? (котрого, до речі, я теж, як ти сьогодні, ненавидів у 1991!)
Ти уявляєш, який мега3,14 творився у протоСССРії, коли Джо почав відтісняти "старих більшовиків" від руля? Так, він теж не понімав. Але, навідміну від тебе, він хотів пристойні штани для кожного. І не смотрєл в сторону(с), а розумів, що відволинити значить просто смерть. Для всіх, не лише для нього.
я не могу "ненавидеть Сталина", он для меня - просто исторический персонаж, который насилием и террором воплощал свои идеи построения государства и общества. Без права выбора.
И "штаны" для одних, у него обходились физическим уничтожением других.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 грудня 2021, 18:52

главспец писав:
Sintez писав: За що я тебе ціную, так це за відвертість. Без всякої іронії. Ти не понімав. І я не понімав. І у 1991, уяви, я щиро вважав себе націоналістом. Але чому, напримєр, ти цілком надаєш собі право "не понімать", але позбавляєш такого права інших, напримєр того ж Сталіна? (котрого, до речі, я теж, як ти сьогодні, ненавидів у 1991!)
Ти уявляєш, який мега3,14 творився у протоСССРії, коли Джо почав відтісняти "старих більшовиків" від руля? Так, він теж не понімав. Але, навідміну від тебе, він хотів пристойні штани для кожного. І не смотрєл в сторону(с), а розумів, що відволинити значить просто смерть. Для всіх, не лише для нього.
я не могу "ненавидеть Сталина", он для меня - просто исторический персонаж, который насилием и террором воплощал свои идеи построения государства и общества. Без права выбора.
И "штаны" для одних, у него обходились физическим уничтожением других.
Хм. Пам'ять у мене не айс, але колись здаєцця я тобе уже колись запитував, а ЯК, по-твоєму, Джо мав чинити? Ти впевнений, що ясно уявляєш собі реалії 1920-30-хх років? Ти уявляєш, скільки кривавих монстрів наплодила "перша світова" й "вєлікая октябрьская", влаштовані Ніколашкою, Бланком-"Ульяновим" і Ко? Бандицький Донбас 1990-х - дєцкий лєпєт порівняно із тим лютим п-цом, адом на землі. Й що ти пропонуєш Сталінові? Садити ворогів, у котрих руки по лікоть у крові, на табуретку, й вести із ними душеспасенні бесіди? Ну, може такі толєрасти й були у ті часи. Царствіє їм небесне. Але ми навряд чи щось взнаємо про їхні плани, наміри й так далі. Ібо толєрастія у ті часи мала лише вельми печальні перспективи.

Ну от більш-менш підходящий хоч і блідий сучасний аналог - це Юлька, котра намагалася грати "правильно" із донецькими бандитами. Де вона опинилася врешті? Правильно, у тюрмі. І це їй повезло, 90 років тому вона гарантовано опинилася б у труні, а то й просто брацькій канаві.

Щодо терору. Назви мені час, коли ми жили без нього. Може, скажеш що сьогодні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25309
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 грудня 2021, 18:56

І - да! - уточни, яке "право вибора" є сьогодні у холопів. Вибрати барак?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 19:07

Sintez писав: Й що ти пропонуєш Сталінові?
он свой выбор сделал. Результат?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 24 грудня 2021, 19:12

Sintez писав: І - да! - уточни, яке "право вибора" є сьогодні у холопів. Вибрати барак?
попытаться поумнеть!
Хотя шансов практически нет.

Відповісти