Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 травня 2022, 23:02

Babasha писав: А так, никаких обид с моей стороны… чего обижаться на тех кто БЕСКОНЕЧНО далек БЫЛ
А оце дуже цікавий момент. Тобто, ти натякаєш що "гдє мьі бьіли 8 лєт?" А як ти бачив би ПРАВИЛЬНУ поведінку, ну от мою, напримєр, до 24.02.22?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3550
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Babasha » 06 травня 2022, 03:22

Sintez писав:
Babasha писав: А так, никаких обид с моей стороны… чего обижаться на тех кто БЕСКОНЕЧНО далек БЫЛ
А оце дуже цікавий момент. Тобто, ти натякаєш що "гдє мьі бьіли 8 лєт?" А як ти бачив би ПРАВИЛЬНУ поведінку, ну от мою, напримєр, до 24.02.22?
До 24-02-2022 и после, в твоем случае, лучше всего было бы дать взяточку и прилечь пожизненно на дурку. Тебе, родным и близким было бы легче и спокойней. :patient:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 07 травня 2022, 10:37



Попередження "гравцям".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 07 травня 2022, 17:11

Реальні вороги України, фактичні союзники й поплічники хуйла.



Российская нефть размывает Европу?Индия и Китай потребляют ее с удовольствием?
7 мая 2022 г
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 09 травня 2022, 18:51



Рамис Юнус.

Хм, "конспірологія" потихеньку, але впевнено входить у обіг і серед "офіційних" експертів.

Ги. До речі, недавня істерика Лаврова щодо "жидофашистів" вказує на те, що й до тупих врешті дійшло, як їх наіп@ла "закуліса".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 травня 2022, 11:27

Шендерович, Латиніна: психологія ватніків - неоперабельний стокгольмський синдром.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 травня 2022, 20:45



США дали Ленд-лиз,транспортные корабли двинулись в Европу.Россия в шоке,а Зеленский в мобилизации.
10 856 переглядів • 20 трав. 2022 р.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 травня 2022, 09:12

2017 рік.



Алексей Арестович про методы работы спецслужб | Апостроф TV
1 607 016 переглядів25 трав. 2017 р.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 07:43

главспец писав:
Sintez писав: Штани, судячи із твоєї зацикленості, були твоєю мрією.. Не було зайвих 200 рублів, щоб купити?
зайвих не было, приходилось крутиться...

І як результат, ти щасливий, тепер у тебе є імпортні штани? Жизнь удалась?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 07:52

главспец писав:
Sintez писав: Женити питалися, двічі. Для тебе це новина? Брешеш, ця фігня була досить ширко поширена. "Правильна" женитьба була запорукою кар'єрного зльоту. Запитай Пінчука, як воно.
Якби погодився, уже як мінімум директором чогось був би, стопудово. Але іпав я такі "перспективи".
Наше діло праве,
а чем же ты был так ценен, как карьерный жених аж (двічі!)?! Умён, красив, богат?
Третє - точно ні, принаймні відносно "сватів".

Перше й друге - не можу судити сам про себе. "Свати" уже в кращому світі, тому запитати їх не можу.

Невже такий феномен для тебе новина? Не придурюйся. Я особисто знаю принаймні двох чималих началтників, котрі свого часу купилися на подібну "вигідну пропозицію". Їхній приклад підтверджує, що я не помилився, відмовившись.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 07:54

Babasha писав:
Sintez писав: А оце дуже цікавий момент. Тобто, ти натякаєш що "гдє мьі бьіли 8 лєт?" А як ти бачив би ПРАВИЛЬНУ поведінку, ну от мою, напримєр, до 24.02.22?
До 24-02-2022 и после, в твоем случае, лучше всего было бы дать взяточку и прилечь пожизненно на дурку. Тебе, родным и близким было бы легче и спокойней. :patient:
Ну як знаєш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 травня 2022, 15:11

Sintez писав:
главспец писав:
а чем же ты был так ценен, как карьерный жених аж (двічі!)?! Умён, красив, богат?
Третє - точно ні, принаймні відносно "сватів".

Перше й друге - не можу судити сам про себе. "Свати" уже в кращому світі, тому запитати їх не можу.

Невже такий феномен для тебе новина? Не придурюйся. Я особисто знаю принаймні двох чималих началтників, котрі свого часу купилися на подібну "вигідну пропозицію". Їхній приклад підтверджує, що я не помилився, відмовившись.
жжошь! Браки "по расчету" всегда были и будут.
п.с.
"этих двоих", обманули? Женили, а плюшек не дали...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 16:20

главспец писав:
Sintez писав: Третє - точно ні, принаймні відносно "сватів".

Перше й друге - не можу судити сам про себе. "Свати" уже в кращому світі, тому запитати їх не можу.

Невже такий феномен для тебе новина? Не придурюйся. Я особисто знаю принаймні двох чималих начальників, котрі свого часу купилися на подібну "вигідну пропозицію". Їхній приклад підтверджує, що я не помилився, відмовившись.
жжошь! Браки "по расчету" всегда были и будут.
п.с.
"этих двоих", обманули? Женили, а плюшек не дали...
При чому тут "обманулі"? ПЛюшки були, але фокус в тому, що щастя не в них. Але думку цю вони від себе всяко гонять, зпиваюцця просто потихеньку, й решту життя тратять на доведення світові й самим собі, що не помилилися тоді. Як, до речі, й емігранти. Бувають звичайно виключення, але вони лише підтверджують правило.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 16:24

главспец писав:
Sintez писав: Чому ж лише Демура? І Фейгін, і Мальцев, напримєр І бааагато хто іще... Потрошку від усіх, помилки ігнорувати, а корисні зерна сприймати.... От тільки на сьогодні ніхто тебе цьому не зможе навчити. Сам, сам...
и шо? Ну допустим, ты постиг всю "истину про Путина", ты повлияешь на ситуацию? Давай, уже пора!
Отак швидко?

Фізику ніхто не відміняв. Розумні змінююцця швидше, дУрнів життя ламатиме довше, багатьох і могила не виправить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 травня 2022, 16:26

главспец писав: приходилось крутиться...
А заробити 200 рублів не пробував?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 травня 2022, 16:30

Sintez писав: При чому тут "обманулі"? ПЛюшки були, але фокус в тому, що щастя не в них. Але думку цю вони від себе всяко гонять, зпиваюцця просто потихеньку, й решту життя тратять на доведення світові й самим собі, що не помилилися тоді. Як, до речі, й емігранти. Бувають звичайно виключення, але вони лише підтверджують правило.
но тебе-то какое дело до их несложившихся "браков по расчету"?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 травня 2022, 16:44

Sintez писав:
главспец писав: приходилось крутиться...
А заробити 200 рублів не пробував?
ты не понял?! Это значит студенту подрабатывать. И на штаны себе и девушкам своим на приятные подарки и развлечения.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 травня 2022, 22:22

Війна зупиняєцця війною.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 травня 2022, 23:16



НОВЫЙ ЕВРОПЕЙСКИЙ ПОРЯДОК
3 359 переглядів • 28 трав. 2022 р.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 червня 2022, 19:30

главспец писав:
Sintez писав:

Який "статус" може бути? Мова йде про КАЦАПІВ, для котрих кидалово й безпредєл є способом ведення війни.

Хз.
поясняю:
Sintez писав: про умови тримання, харчування та можливості їхнього визволення".
остальными нашими в плену, тоже опикуються через разведку?
Sintez писав:
главспец писав: поясняю:остальными нашими в плену, тоже опикуються через разведку?
Ну мені тут пояснили, що на війні питаннями парламентерства, полонених й переговорів займаєцця розвідка.

Ще раз, я не знаю. Всі "конвенції" кацапам до 3,14, вони нас навіть країною самостійною не вважають, а бунтівною провінцією. Й фріци із жабоїдами їх цілком підтримують, хоча й втіхаря.

Це все закономірно, загалом, тридцять років замість будування країни маятися куйнею - це вміти треба. А зараз - як у тому анекдоті про пекло для студентів, чорт із відром цвяхів...
главспец писав:
Sintez писав: Це все закономірно, загалом, тридцять років замість будування країни маятися куйнею - це вміти треба. А зараз - як у тому анекдоті про пекло для студентів, чорт із відром цвяхів...
видишь ли, если такую пургу несет Министр воюющей страны...
А звідки взятися іншому, "правильному", міністрові? Яке суспільство, такі й міністри. Принаймні, кращі аніж азірови й арбузови.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти