Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13711
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 01 лютого 2021, 08:30

ОК.
Тоді з наявності одного альтернативно обдарованого випливає, що гаплик країні вже настав. Не тратьте, куме, сили.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 01 лютого 2021, 10:25

Sintez писав:
M_M писав: Ну от, сусід пиячить. Все, гаплик країні? ДЕ, та СКІЛЬКИ ж неважливо...
Так, гаплик. І ми той гаплик відчуваємо на власній шкурі.

Причина навіть не у самому факті пияцтва, а у непротидії суспільства. Якщо пияцтво вважаєцця допустимим, суспільству гаплик.

59399
стесняюсь спросить, а сексуальную сторону жизни отдельной особи, «суспильство» тоже должно контролировать, определять что допустимо?!
Стриптизклубы и сауны закрыть?

rad
Повідомлень: 1813
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 01 лютого 2021, 14:12

таки так, секс - то дуже погана звичка
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2021, 21:22

главспец писав:
Sintez писав: Так, гаплик. І ми той гаплик відчуваємо на власній шкурі.

Причина навіть не у самому факті пияцтва, а у непротидії суспільства. Якщо пияцтво вважаєцця допустимим, суспільству гаплик.

59399
стесняюсь спросить, а сексуальную сторону жизни отдельной особи, «суспильство» тоже должно контролировать, определять что допустимо?!
Стриптизклубы и сауны закрыть?
Ти маєш на увазі розпусту? Такий же гроб, як і пияцтво. А коли це ти такий стіснітєльний став?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2021, 21:24

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 лютого 2021, 10:56

Sintez писав:
главспец писав: стесняюсь спросить, а сексуальную сторону жизни отдельной особи, «суспильство» тоже должно контролировать, определять что допустимо?!
Стриптизклубы и сауны закрыть?
Ти маєш на увазі розпусту? Такий же гроб, як і пияцтво. А коли це ти такий стіснітєльний став?
респект! Глыбоко копаешь! А как ты отличаешь эротику от порнухи? Или, типа - «в сссре секса нет и не должно быть», а хочешь я тебе оплачу сауну с массажем?
Попробуешь, хоть раз в жизни.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2021, 13:39

главспец писав:
Sintez писав: Ти маєш на увазі розпусту? Такий же гроб, як і пияцтво. А коли це ти такий стіснітєльний став?
респект! Глыбоко копаешь! А как ты отличаешь эротику от порнухи? Или, типа - «в сссре секса нет и не должно быть», а хочешь я тебе оплачу сауну с массажем?
Попробуешь, хоть раз в жизни.
"С массажем" - це з бл@дями? Ні, дякую, залиш їх собі. У саунах буваємо регулярно, але в "своїх", у друзів, де ні бл@дєй, ні мусорів ніколи не було. Бо другі чомусь обожнюють таскати по саунах перших. А мені гидко у подібних приміщеннях бувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 лютого 2021, 14:21

Sintez писав:
главспец писав: респект! Глыбоко копаешь! А как ты отличаешь эротику от порнухи? Или, типа - «в сссре секса нет и не должно быть», а хочешь я тебе оплачу сауну с массажем?
Попробуешь, хоть раз в жизни.
"С массажем" - це з бл@дями? Ні, дякую, залиш їх собі. У саунах буваємо регулярно, але в "своїх", у друзів, де ні бл@дєй, ні мусорів ніколи не було. Бо другі чомусь обожнюють таскати по саунах перших. А мені гидко у подібних приміщеннях бувати.
так ты совокуплялся исключительно для продолжения рода, а просто для удовольствия не?!
Нафига тебе сауна буржуйская, помыться можно и в тазике...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2021, 15:23

Ну кому що. Кожному своє(с), tm. Кому й члєном на роялі - гумор.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 лютого 2021, 17:15

а ты не из секты потомственных девственников?
Оч. нравственно!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 лютого 2021, 17:23

Sintez писав:
а можешь краткое содержание, или основную мисль от подСоскинда?! В твоем изображении, не?
Ну не втыкать же мне его дурь полтора часа в твоём Катрусином кинозале?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2021, 21:15

главспец писав: а ты не из секты потомственных девственников?
Оч. нравственно!
Я із сєкти нормальних (нмд) людей, котрі послугами бл@дєй не користуюцця, а в сауну ходять щоб очиститися й відпочити, а не за вищезгаданими бл@дями.
Кажу ж, кожному своє. Якщо ти думаєш, що здивував мене чимось - ні. Я все це давно бачив, знаю тих, хто сповідує твій "моральний кодекс". Але назвати їх можу знайомими, та ніяк не друзями. Хз, може я дурень, всяке може бути.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 04 лютого 2021, 10:38

Sintez писав:
главспец писав: а ты не из секты потомственных девственников?
Оч. нравственно!
Я із сєкти нормальних (нмд) людей, котрі послугами бл@дєй не користуюцця, а в сауну ходять щоб очиститися й відпочити, а не за вищезгаданими бл@дями.
Кажу ж, кожному своє. Якщо ти думаєш, що здивував мене чимось - ні. Я все це давно бачив, знаю тих, хто сповідує твій "моральний кодекс". Але назвати їх можу знайомими, та ніяк не друзями. Хз, може я дурень, всяке може бути.
ок, вернёмся к исходнику:
Sintez писав: Ти маєш на увазі розпусту? Такий же гроб, як і пияцтво.
и
Sintez писав: Причина навіть не у самому факті пияцтва, а у непротидії суспільства. Якщо пияцтво вважаєцця допустимим, суспільству гаплик.
так с какого именно места (действия) начинается «розпуста», и как «суспильство» должно «протидияти» переходу мною лично этой «границы»?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25082
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 12 лютого 2021, 19:45

главспец писав: так с какого именно места (действия) начинается «розпуста», и как «суспильство» должно «протидияти» переходу мною лично этой «границы»?
Тобто, тобі потрібен еталон, одиниця виміру бл@дства, квантування, тіпа? Ну я думаю що це неможливо, моральні норми річ невимірювана. В може й вимірювана, але нікому не охота порпатися у гидоті.
Як протидіяти? Маргіналізувати таких, ставити на відповідне місце.

61216
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 12 лютого 2021, 20:45

Sintez писав:
главспец писав: так с какого именно места (действия) начинается «розпуста», и как «суспильство» должно «протидияти» переходу мною лично этой «границы»?
Тобто, тобі потрібен еталон, одиниця виміру бл@дства, квантування, тіпа? Ну я думаю що це неможливо, моральні норми річ невимірювана. В може й вимірювана, але нікому не охота порпатися у гидоті.
Як протидіяти? Маргіналізувати таких, ставити на відповідне місце.

61216
ты сам себе противоречишь! Как опознать «таких», чтобы начать их «Маргіналізувати»?! Если нет критериев.
Помнишь, как в совке развод или «аморалка» могли стать концом карьеры, это реально укрепляло семью?!


а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення а баба галамага » 15 лютого 2021, 14:56

главспец писав:
а баба галамага писав:
ну, наприклад, ти тут - під анонімним ніком, а не під ФІО і сканом паспорта, як в Мордокнизі,

чому? :1:

на пляжу ти теж без бейджиків пузо грієш, а деколи і в готелях дешево-дорогих не реєструєшся,

за „окрошку“ з лімоном і стограмом в гадючнику теж не карткою, підозрюю, платиш, а готівочкою,

апять же, чому? :negative:
ну, и что из перечисленного тобою, злодеи у тебя пытаются отобрать путём «цифиризации»?

п.с.
даже маску разрешили! Добавь очки и кепку - ни одна камера не опознает.


коли заберуть ще й готівочку, тоді вже ні ачкі, ні кєпка тебе не спасе :secret:

а коли центро-гігамощно-базо-данний компутер дасть збій і тебе прівлєкут за „особий цинізм“, якого ти не робив, бо спав тоді вдома, без свідків, то кому ти будеш скаржитися на компутер? :sarcastic:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 15 лютого 2021, 15:04

а баба галамага писав: коли заберуть ще й готівочку, тоді вже ні ачкі, ні кєпка тебе не спасе
ты полагаешь, что это произойдёт ещё при нашей жизни?! Футурист.
а баба галамага писав: а коли центро-гігамощно-базо-данний компутер дасть збій і тебе прівлєкут за „особий цинізм“, якого ти не робив, бо спав тоді вдома, без свідків, то кому ти будеш скаржитися на компутер?
фантастики насмотрелся? Чипы управления скоро вживлять в мозги будут?

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення а баба галамага » 15 лютого 2021, 15:06

главспец писав: так с какого именно места (действия) начинается «розпуста», и как «суспильство» должно «протидияти» переходу мною лично этой «границы»?

какъ завсєгда - затовкти тебе каменюками або зняти живцем шкіру

а мєсто, з якого починається, опшество визначить єдіногласно, не филюйся,

і буде це мєсто якраз там, де ти переступив, нєвзначяй :sarcastic:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення а баба галамага » 15 лютого 2021, 15:12

главспец писав:
а баба галамага писав: коли заберуть ще й готівочку, тоді вже ні ачкі, ні кєпка тебе не спасе
ты полагаешь, что это произойдёт ещё при нашей жизни?! Футурист.
а баба галамага писав: а коли центро-гігамощно-базо-данний компутер дасть збій і тебе прівлєкут за „особий цинізм“, якого ти не робив, бо спав тоді вдома, без свідків, то кому ти будеш скаржитися на компутер?
фантастики насмотрелся? Чипы управления скоро вживлять в мозги будут?

не те шоп скоро, але - прі жизні,

тих, хто виживе після вакцєнацеї, чіпують з метою і без мети, добровольно-прінудітєльно. :sarcastic:

пля буду, вєк волі нє відать! ©

Відповісти