Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 04:04

Sintez писав: При чому якийсь Скпипицький до лівацтва й біелема?
Нема ніякого біелема. Кілька днів, поки не охололо тіло того дужого афроамериканця - був. Поки людям було боляче. Чорношкірим і тим, хто їм співчував - кого ти вирішив звати за таке дурнями.

Це коли ти, може - менш роботящий аніж чорношкірі люди, яких ти сміло записав у ледарів та паразитів-бандитів.

Ти можеш якнайменше хоча б не теревенити зі своєю Латиніною про те, що вас не стосується, про те, що ви безпосередньо не бачили і не бачите?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 04:46

Sintez писав: А чому ж він тікав від ідеології? Так, моя бабуся теж розповідала мені про ті часи. І - о диво! - теж жодного разу не згадала Сталіна. Зате я чудово знаю прізвища місцевих "активістів" - комсомольців, котрі й творили безпредєл. Але от тільки нарисувалися вони задооовго до 37-го року. Одразу після "революції". А хочеш я тобі скажу, хто вони були? Тодішній біелем! "Гнані і голодні"! Алкаші й ледарі, "золотий фонд партії", ті самі "бєззємєльнікі і бєзлошаднікі"! Хто б міг подумати! А душили й грабували вони тодішніх "реднеків", котрих призначили у "кулаки"! І допустили це ЗДУРУ такі як ти, сочуйствующіє обєздолєнним.
Цікаво. Мене дідусь проти жодної людини не настроював.
НКВД - сволота, так казав. Але без прізвищ. Зовсім без прізвищ.

Так, спільна мова у нас може бути про кіно - на жаль я його мало знаю. Вупі Голдберг - гнана й голодна алкашка і ледарка?
(щось встигла колись переглянути з нею - дуже хороша згадка)

Майкл Джексон - не мій найулюбленіший співак, але не заслухатися і не задивитися його відео - не можна.
Він - як там - гнаний голодний алкаш і ледар? Ну може, по-твоєму. Може ти взагалі всіх людей мистецтва такими вважаєш. А, точно, ти ж так і радив не слухати навіть письменників і поетів, куди вже тим акторам і співакам...
Востаннє редагувалось 03 жовтня 2023, 05:05 користувачем Olga, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 04:59

Третім можна взяти Обаму - я на жаль не чула його промови, але пам'ятаю, як, за його влади, мій син-школяр мені зауважив, що коли був послухав його - то він дуже розумні речі і розумно говорить. Так мені його охарактеризував.

А ти, з якоїсь біди, без перекручування його прізвище геть промовити не можеш...

Якщо вважаєш, що він щось не так вчинив для України - що саме?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 05:31

Sintez писав: до лівацтва й біелема?
у мене сьогодні був вихідний через них і від них - свято порозуміння і визнання величезної вини перед корінним населенням - головним тепер на цій території, типу як біелему в Штатах...

Завтра вже стільки не строчитиму)

P.S. Індіанці - теж ледарі та алкаші?
P.P.S. Пишуть, що це свято є вихідним днем в Онтаріо лише для певних категорій працівників. Я не працюю на державній роботі, якщо що, але програмую для державних установ.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 05:56

Sintez писав:
Olga писав:

Добре. Наводь щось конкретне, що ти маєш на увазі під логікою в данному випадку. Наводь приклад з підручника Сталіна, або хоч щось про нього дійсне з мережі.

Бо логіка
а) притаманна всім людям, що мають клепку, навіть без освіти, а просто з їх життєвого досвіду
б) логіку як предмет я, наприклад, вивчала в політехнічному ВУЗі - це були ряд важких задач, які ти мусив розв'язати. Західного походження задач, тобто міжнародного.
Не буває "задач міжнародного походження". У всякої вигаданої задачі був автор. Нмд, краще брати приклади із життя. Отже маємо ось:
СпойлерРозкрити
Olga писав: На мій погляд ми мали не логіку збиту, а орієнтацію у всесвіті.

Через ту ідеологію і філософію, яку нам викладали, і подавали скрізь.

Наприклад, я вважала, тоді у своїй юності, що ми станемо без'ядерною державою - і це буде добре. Бо це ж добре - ми нікого не хочем убити. Світ, або щось у цім світі - має винагородити нас за це автоматично. І нічого поганого з нами не трапиться...
Olga писав:
ми жили у реальному світі, і вчили нас правдивим точним наукам. І логіці. І забудь про свій КОБ і про Сталіна.

Питання, чому і в кого вона, ця логіка, збилась. Коли підписували той меморандум, де гарантом безпеки мала бути сторона, де столиця - Москва, від якої власне і досягалася Незалежність...




Здаєцця, тут УЖЕ прослідковуєцця нелогічність. Нє?

Ок, розберемо докладніше. (Все)Світ як суб'єкт у цій афері участі не брав, отож Він нікому нічого й не винен.

Ще на старому ДД я порііняв ситувцію із побутовою. У нашій,хаті помер дід. Після нього залишилося ружжо. Діло не дивне, бо він був любитель постріляти. У сусідній хаті живе наш зведений брат, алкаш, хуліган, ще й у тюрмі за вбивство відсидів. Так от, після смерті діда той зведений брат явився до нас у хату разом із троьма іншими сусідами, і сусід із будинку навпроти почав умовляти нас віддати ружжо. І не просто віддати, а якраз братові. Мало того, ще й зобов'язатися НІКОЛИ нового ружжа не купувати.
І ми радісно, під оплески сусідів, віддаємо своє ружжо алкоголіку і вбивці.

Логічно? Чи ні?

От і жаль, що тобі не довелось вирішувати ті задачі. Це відволікло б тебе від КОБ.
Цікаві були, і важкі.
Можливо, щось подібне (лишень складніше) - (предмет називався основи дискретної математики) - ось таким прикладам в мережі:

https://www.matburo.ru/ex_dm.php?p1=dmlogika

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13716
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 03 жовтня 2023, 08:28

Ну що? Вдалося втлумачити єретику, що він - єретик?
:lol:

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 08:37

Зображення
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 08:41

Sintez писав: Себто я - ашипка?
Эффект плацебо – улучшение самочувствия человека благодаря тому, что он верит в эффективность некоторого воздействия, в действительности нейтрального.
Если мы верим, что таблетка поможет, – она «помогает», то есть нам правда становится лучше, хотя вовсе и не из-за таблетки.
Пример: мы сталкиваемся с эффектом плацебо на каждом шагу. Стареющие родители уверяют, что у них разыгралась «подагра», вы привозите им «аскорбинку», говорите, что это новый немецкий препарат, – и вуаля: они уже чувствуют себя «значительно лучше».
Внимание и внушение творят чудеса.
Действительно: эффект плацебо основан на прямом внушении или самовнушении.
При этом степень проявления плацебо-эффекта зависит как от внушаемости самого индивида, так и от внешних атрибутов: вида «лекарства», отзывах других «пациентов», цены, общей сложности получения препарата (это усиливает доверие к его действенности из-за нежелания считать усилия и деньги потраченными зря), степени доверия врачу, методу, производителю или от авторитета клиники.
Опасность: стоит признать, что ничего дурного в эффекте плацебо, по сути, нет (лишь может оказаться неловко ощущать себя легковерным незнайкой, когда все раскроется).
Во многом это очень полезное явление. Врачи прописывают плацебо пациентам, склонным к самовнушению болезненных ощущений.
Психологи активно используют этот эффект для купирования некоторых психических расстройств, таких как бессонница, депрессия, кошмарные сны.
Даже психиатры используют плацебо, поскольку мозг человека посредством самовнушения легче корректирует свою собственную работу, чем работу других органов.
И это уже не говоря о пользе препаратов-«пустышек» для проведения клинических исследований (в контрольных группах).
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 12:55

Між тим пдрси хочуть їсти:
Для водіїв в Україні готують нову скандальну вимогу: роз’яснення
autotheme.info
3 години тому
Народні депутати готують до ухвалення законопроект, який суттєво ускладнить життя водіям. За твердженнями парламентаріїв, запланована нова вимога спричинена наміром покращити безпеку на дорозі, подолати корупцію та привести місцеве законодавство відповідно до норм Євросоюзу.



Так, у Верховній Раді найближчим часом має бути розглянутий проект закону, який скоротить термін дії всіх без винятку посвідчень водія, пише «Твоя машина». Видані минулого на 30 років документи будуть недійсними, якщо протягом 10-15 років їх не переоформити. Для цього водії будуть змушені пройти наново перевірку фізичного та психологічного стану.

Якщо автомобіліст збирав багато штрафів, то його можуть змусити для оновлення посвідчення повторно скласти іспит з теорії та практики водіння.

Тим же водіям, які працюють у транспортних компаніях, посвідчення водія доведеться оновлювати ще частіше — кожні п’ять років.

Ініціатива вже викликала скандал у мережі. Українські водії обурюються через пропозицію депутатів, вважаючі що вона лише посилить бюрократію та не сприятиме боротьбі з корупцією, а навпаки — помножить корупційні ризики.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 13:16

Саня писав:
Sintez писав: Себто я - ашипка?

Ану ану. І ким же із античних ще філософів описана "ашипка"? Може зацитуєш?
Ти не пересмикуй.
Подобные ошибки замечали еще древние греки. В трактате «О природе богов» Марк Туллий Цицерон (106 год до н. э. — 43 год до н. э.) рассказывает историю о философе и знаменитом «безбожнике» Диагоре Мелосском. Друг привел Диагора в храм на эгейском острове Самофракия и задал вопрос: «Вот ты счи­та­ешь, что боги пре­не­бре­га­ют людь­ми. Но раз­ве ты не обра­тил вни­ма­ния, как мно­го [в хра­ме] таб­ли­чек с изо­бра­же­ни­я­ми и с над­пи­ся­ми, из кото­рых сле­ду­ет, что они были пожерт­во­ва­ны по обе­ту людь­ми, счаст­ли­во избе­жав­ши­ми гибе­ли во вре­мя бури на море и бла­го­по­луч­но при­быв­ши­ми в гавань?»

«Так-то оно так, — отве­тил Диа­гор, — толь­ко здесь нет изо­бра­же­ний тех, чьи кораб­ли буря пото­пи­ла, и они сами погиб­ли в море».
А при чому до цих всіх фінтів вухами Неумивакін? Його підхід - ось він, живі - ось ми, міріади покійників - клієнтів онкологів - он вони, на кладовищі. Ваша "помилка" якщо й на щось і годицця, то ніяк до цієї теми не ліпицця, бо немає "ужасного дальока", звідки повертаюцця лише "виживші."

Інша справа - наскрізь брехлива "медична статистика", ну так хто вам лікар, що ви, барани, брехунам вірите? Я-то чому маю вашому дурному прикладові наслідувати?! Хочете здохнути, впірьод, я нє.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:22

Саня писав: Ну розібрали, з твоєї подачі, один чималий допис Дацюка у блозі, ну і що? Ахінея.
Розібрали? Хто? Де? Коли? Ти його хоч раз прочитав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:27

Olga писав:
Sintez писав: А хочеш я тобі скажу, хто вони були? Тодішній біелем! "Гнані і голодні"! Алкаші й ледарі, "золотий фонд партії", ті самі "бєззємєльнікі і бєзлошаднікі"! Хто б міг подумати! А душили й грабували вони тодішніх "реднеків", котрих призначили у "кулаки"! І допустили це ЗДУРУ такі як ти, сочуйствующіє обєздолєнним.
Так от замість цього, і щоб такого не трапилося, суспільство зорганізоване запобігати цьому і не відкидати цих людей, не заганяти нікого в кут.
А їх хтось відкидає?

Як я розумію, про жодне "відкидання" мови не йде. Мова йде про толпу офігєвших нероб, вимагаючих під виглядом "соціальної справедливості" власного утримання за рахунок решти суспільства. Не вони перші, нажаль мабуть і не останні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:32

Саня писав:
Sintez писав: А чому ж він тікав від ідеології? Так, моя бабуся теж розповідала мені про ті часи. І - о диво! - теж жодного разу не згадала Сталіна. Зате я чудово знаю прізвища місцевих "активістів" - комсомольців, котрі й творили безпредєл. Але от тільки нарисувалися вони задооовго до 37-го року. Одразу після "революції". А хочеш я тобі скажу, хто вони були? Тодішній біелем! "Гнані і голодні"! Алкаші й ледарі, "золотий фонд партії", ті самі "бєззємєльнікі і бєзлошаднікі"! Хто б міг подумати! А душили й грабували вони тодішніх "реднеків", котрих призначили у "кулаки"! І допустили це ЗДУРУ такі як ти, сочуйствующіє обєздолєнним.
Так то воно так, а хто кинув у маси лозунг "експропріація експропріаторів", хто порушив у масах християнські настанови, хто вимагав давити куркуля, хто не тільки не карав за грабунки, але й заохочував? Хто розбещів народ? Чи це все белем за власною забаганкою?
Мракс, ленін, сталін.

Хто розбестив народ? Обожнювані тобою християнські попи. Котрі продовжують свою руйнівну діяльність і сьогодні.

Так, за власною забаганкою. Вчасно не придушеною, а навпаки підтриманою.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:43

Olga писав:
Sintez писав:
СпойлерРозкрити
Не буває "задач міжнародного походження". У всякої вигаданої задачі був автор. Нмд, краще брати приклади із життя. Отже маємо ось:
Здаєцця, тут УЖЕ прослідковуєцця нелогічність. Нє?

Ок, розберемо докладніше. (Все)Світ як суб'єкт у цій афері участі не брав, отож Він нікому нічого й не винен.

Ще на старому ДД я порііняв ситувцію із побутовою. У нашій,хаті помер дід. Після нього залишилося ружжо. Діло не дивне, бо він був любитель постріляти. У сусідній хаті живе наш зведений брат, алкаш, хуліган, ще й у тюрмі за вбивство відсидів. Так от, після смерті діда той зведений брат явився до нас у хату разом із троьма іншими сусідами, і сусід із будинку навпроти почав умовляти нас віддати ружжо. І не просто віддати, а якраз братові. Мало того, ще й зобов'язатися НІКОЛИ нового ружжа не купувати.
І ми радісно, під оплески сусідів, віддаємо своє ружжо алкоголіку і вбивці.

Логічно? Чи ні?
Заднім розумом, на старому чи на новому ДД - всі ми хитрі. А тоді, в 90-х, ти мав точно таку саму логіку, як і я.
Блін, хто тобі дозволяв розписуватися за мене?! Ні, я не мав такої логіки! Тому що знав попри совєцьку промивку мізків історію, як силкувалися здобути бомбу Індія, Пакистан, той же Ізраїль, знав, що ЖОДНІЙ із ядерній країні і у страшному сні не присницця "добровільно" й "миролюбно" віддати бомбу. Навіть якщо б хтось із політиків відкрив рота на цю тему, його закопають швидко й надійно.

Окрім того, у мене під боком тоді був Аркадійович, пенсіонер-ракетник, котрий повністю ще тоді пояснив мені, що всі відмазки про "дуже дорого" й інші - звіздьож. Кравчук продав усіх скопом. Націоналістам було просто покуй, ібо вони носилися із мовою і символікою як дурень зі ступою, очевидно у реальних суспільно-державних справах нічого не розуміючи.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:47

Саня писав:
Olga писав: Питання, чому і в кого вона, ця логіка, збилась. Коли підписували той меморандум, де гарантом безпеки мала бути сторона, де столиця - Москва, від якої власне і досягалася Незалежність...
Власне Москва від якої досягалася незалежність це столиця СРСР, яка одночосно була столицею РСФСР і стала такою для РФ, остання і давала гарантії. Тоді американці, де було можливо, повним ходом просували утилізацію радянських ядерних озброєнь в тому числі і на території РФ, зокрема утилізацію АПЧ. І, тоді, майже нікому в голову не приходило, що в РФ може бути ситуація подібна нинішній.
Майже. Але толпа має коротку пам'ять. Нині практично забутий перший Міністр Оборони України Констянтин Морозов. Ярий патріот України, котрого по тихому "посунули", очевидно щоб не заважав обтяпувати гешефти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:49

Саня писав: в голову не приходило, що в РФ може бути ситуація подібна нинішній.
У всіх військових відомствах всіх країн є люди, для котрих така думка - професійний обов'язок. Ти не знав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 жовтня 2023, 14:53

Olga писав: І ще у цій статті від 2021-го року мовиться, що тактичну зброю у України ще до всяких перемовин щодо будь-якої української зброї з Штатами - першим ділом відібрали у України москалі..
Тому що націоналісти буди зайняті прапорами, вишиванками, гербами й гімнами. Решті взагалі все було пофік.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 16:39

Sintez писав: Мова йде про толпу офігєвших нероб, вимагаючих під виглядом "соціальної справедливості" власного утримання за рахунок решти суспільства. Не вони перші, нажаль мабуть і не останні.
ні, є лише нечисті на руку політики, які роздувають цю істерію, мовляв, будьте за нас, пустіть, знедолені білі, нас собі на голову, ми вигонимо тих чорношкірих та демократів-нахаб.

Зображення

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1573
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 жовтня 2023, 16:43

Sintez писав:
СпойлерРозкрити
Olga писав:

Заднім розумом, на старому чи на новому ДД - всі ми хитрі. А тоді, в 90-х, ти мав точно таку саму логіку, як і я.
Блін, хто тобі дозволяв розписуватися за мене?! Ні, я не мав такої логіки! Тому що знав попри совєцьку промивку мізків історію, як силкувалися здобути бомбу Індія, Пакистан, той же Ізраїль, знав, що ЖОДНІЙ із ядерній країні і у страшному сні не присницця "добровільно" й "миролюбно" віддати бомбу. Навіть якщо б хтось із політиків відкрив рота на цю тему, його закопають швидко й надійно.

Окрім того, у мене під боком тоді був Аркадійович, пенсіонер-ракетник, котрий повністю ще тоді пояснив мені, що всі відмазки про "дуже дорого" й інші - звіздьож. Кравчук продав усіх скопом. Націоналістам було просто покуй, ібо вони носилися із мовою і символікою як дурень зі ступою, очевидно у реальних суспільно-державних справах нічого не розуміючи.
цікаво. Ні, я була під впливом Сахарова тоді, перед розпадом СРСР, та і саме Канаду, як країну проживання, обрала потім і тому, що у неї нема ядерної зброї (як виявилось, і захисту толкового від неї між іншим також катма). Якась вперта віра, що всесвіт таких любить...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 03 жовтня 2023, 16:46

Sintez писав:
Саня писав: Ну розібрали, з твоєї подачі, один чималий допис Дацюка у блозі, ну і що? Ахінея.
Розібрали? Хто? Де? Коли? Ти його хоч раз прочитав?
Прочитав, хоча воно того не варте.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти