Арка дружби всьо...

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Арка дружби всьо...

Повідомлення oven » 25 листопада 2018, 22:44

Зображення
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення vkhavr2 » 25 листопада 2018, 23:02

Це фотожоп чи реалія?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7622
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Pestilence » 25 листопада 2018, 23:17

vkhavr2 писав: Це фотожоп чи реалія?
тріщину намалювали активісти, щоб привернути увагу

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення vkhavr2 » 25 листопада 2018, 23:28

Pestilence писав:
vkhavr2 писав: Це фотожоп чи реалія?
тріщину намалювали активісти, щоб привернути увагу

Дуже вчасно! Я їм аплодую.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 25 листопада 2018, 23:36

Та да, в черговий раз отримали по їпалу, в черговий раз втерлися, треба ж на чомусь злість зігнати...

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення oven » 26 листопада 2018, 00:19

Нечай писав: Та да, в черговий раз отримали по їпалу, в черговий раз втерлися, треба ж на чомусь злість зігнати...
Ну, головне не з'їпнули з країни і боряться. А деякі шавки навіть поіпалу всрались за свою Батьківщину отримати. З-за рогу щась там тявкають і корчать з себе героїв.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення vkhavr2 » 26 листопада 2018, 00:27

Нечай писав: Та да, в черговий раз отримали по їпалу, в черговий раз втерлися, треба ж на чомусь злість зігнати...

Люди боряться за Україну, а дехто гавкає з теплого крісла. І знову буде незадоволений тим, що активний люд виборе. Бо буде "не по їхньому"! Ну, така доля всіх пасивних...

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Віра » 26 листопада 2018, 01:07

oven писав:
Нечай писав: Та да, в черговий раз отримали по їпалу, в черговий раз втерлися, треба ж на чомусь злість зігнати...
Ну, головне не з'їпнули з країни і боряться. А деякі шавки навіть поіпалу всрались за свою Батьківщину отримати. З-за рогу щась там тявкають і корчать з себе героїв.
+1

він взагалі останнім часом зневажливо пише про Україну

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення vkhavr2 » 26 листопада 2018, 01:09

Віра писав:
oven писав: Ну, головне не з'їпнули з країни і боряться. А деякі шавки навіть поіпалу всрались за свою Батьківщину отримати. З-за рогу щась там тявкають і корчать з себе героїв.
+1

він взагалі останнім часом зневажливо пише про Україну

Ну, то ворог України...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 26 листопада 2018, 01:13

oven писав:
Нечай писав: Та да, в черговий раз отримали по їпалу, в черговий раз втерлися, треба ж на чомусь злість зігнати...
Ну, головне не з'їпнули з країни і боряться. А деякі шавки навіть поіпалу всрались за свою Батьківщину отримати. З-за рогу щась там тявкають і корчать з себе героїв.
Овен, не вам мені про героїзм розказувати. В мене немає Батьківщини, її відібрали такі, як ви. Ви ж йопнуті на всю голову, робите дурниці і нікого не слухаєте. Так, як ви з Глевою розвалили форум, так ви розвалили й державу. Так, в мене був вибір:чи далі жебракувати в Україні, слідкуючи за вашими експериментами, чи прожити решту життя, займаючись тим, що в мене виходить-лікуванні людей. Я вибрав друге. Моя вина лише в тому, що я надто пізно зрозумів рівень ідіотизму "патріотів". Зрозумів би раніше-жив би десь в Європі. А так маємо, що маємо.
Востаннє редагувалось 26 листопада 2018, 01:30 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 26 листопада 2018, 01:17

vkhavr2 писав:
Віра писав: +1

він взагалі останнім часом зневажливо пише про Україну

Ну, то ворог України...
З таким "другом", як ти, їй вороги не потрібні. Ще десь в середині 90-х в Інтернеті була методичка, як розвалити Україну. Складалась вона всього з 3-х пунктів:
1. Підтримувати патріотів в усіх їхніх діях.
2. Не ржать!
3. Дочекатися, поки вони самі все розвалять.
Як зараз бачимо, методичка спрацювала на всі 100%.

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення vkhavr2 » 26 листопада 2018, 02:07

Нечай писав:
vkhavr2 писав:
Ну, то ворог України...
З таким "другом", як ти, їй вороги не потрібні. Ще десь в середині 90-х в Інтернеті була методичка, як розвалити Україну. Складалась вона всього з 3-х пунктів:
1. Підтримувати патріотів в усіх їхніх діях.
2. Не ржать!
3. Дочекатися, поки вони самі все розвалять.
Як зараз бачимо, методичка спрацювала на всі 100%.

Якщо тобі був потрібен совок, то мені він і нах не треба! Я прожив у совку 39 років і занадто добре його знаю, щоб за ним жалкувати. І мій батько, що воював у 2-й світовій як офіцер НКВД-радіоінженер командир групи радіорозвідки, теж підтримав розвал совка, Тоді, у серпні 1991-го НЕ БУЛО жодної людини, яка-б виступила проти розвалу сока. Так що всі совкодрочери - йдіть нахрєн! Совок здох - ну і хрєн з ним!

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення oven » 26 листопада 2018, 07:03

Нечай писав: Так, в мене був вибір:чи далі жебракувати в Україні, слідкуючи за вашими експериментами,
А самому проводити експерименти всрались? Тепер подобається валити все на мою голову? Так я вам вже писала, що я в ті часи коли ви втікали, ходила по лікарях і лікувалась. Але ви, як ватнік звичайний, про це волієте не пам'ятати.
Я лише краєм вуха чула про Майдан на граніті. А у вас була можливість прийняти в ньому участь і навести лад в країні. але ви поїхали за кращим життям? Бо то був ваш вибір? То чому зараз всім розказуєте що треба було робити? Стратєг-боягуз.
Ось війна з московією починається. У вас з'явився шанс. Повертайтесь. Слабо?
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 26 листопада 2018, 08:13

oven писав:
Нечай писав: Так, в мене був вибір:чи далі жебракувати в Україні, слідкуючи за вашими експериментами,
А самому проводити експерименти всрались? Тепер подобається валити все на мою голову? Так я вам вже писала, що я в ті часи коли ви втікали, ходила по лікарях і лікувалась. Але ви, як ватнік звичайний, про це волієте не пам'ятати.
Я лише краєм вуха чула про Майдан на граніті. А у вас була можливість прийняти в ньому участь і навести лад в країні. але ви поїхали за кращим життям? Бо то був ваш вибір? То чому зараз всім розказуєте що треба було робити? Стратєг-боягуз.
Ось війна з московією починається. У вас з'явився шанс. Повертайтесь. Слабо?
Овен, я бачив, що ви зробили з форумом, і мені цього достатньо, щоб не мати з вами ніякого діла і триматися від таких. як ви, подалі. Бо не буде ніякої війни з Московією, а буде банальна бійка за місце у корита.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7622
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Pestilence » 26 листопада 2018, 09:08

Нечай писав: Бо не буде ніякої війни з Московією, а буде банальна бійка за місце у корита.
Ну не участвовали, то и не судите.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 26 листопада 2018, 09:19

Pestilence писав:
Нечай писав: Бо не буде ніякої війни з Московією, а буде банальна бійка за місце у корита.
Ну не участвовали, то и не судите.
Так вы ж тоже вроде как не из окопа пишете?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7622
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Pestilence » 26 листопада 2018, 09:47

Нечай писав: Так вы ж тоже вроде как не из окопа пишете?
Речь о том, что я живу тут, в отличие от вас, и никуда не уехал, а наоборот, когда крым отжали - вернулся. Наверно комфортно критиковать, проживая последние лет 20-25 за пределами страны. Стоня помню из юса вещал шо мы тут все лентяи, работать не хотим. Политический пример берете с него?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Нечай » 26 листопада 2018, 09:58

Pestilence писав:
Нечай писав: Так вы ж тоже вроде как не из окопа пишете?
Речь о том, что я живу тут, в отличие от вас, и никуда не уехал, а наоборот, когда крым отжали - вернулся. Наверно комфортно критиковать, проживая последние лет 20-25 за пределами страны. Стоня помню из юса вещал шо мы тут все лентяи, работать не хотим. Политический пример берете с него?
Ну начнём с того, что проживаю за пределами постоянно последние лет пять. И я не критикую, боже упаси. Критика-это когда ты надеешься, что человек, которого ты критикуешь, что-то поймёт и изменится. В отношении украинцев, по крайней мере, на данный момент у меня таких иллюзий нет. Поэтому я просто высказываю своё мнение, как я лично вижу ситуацию. Форумы ж для этого существуют или как? Я ж, если вы заметили, критикую не только Украину, но и Рашку, особенно её императора. Просто я вижу картину несколько шире, чем видите вы. А вы не видите потому, что не хотите. Поэтому и танцуете на одних и тех же граблях.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7622
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Pestilence » 26 листопада 2018, 10:19

Нечай писав: что-то поймёт и изменится
Как мы должны измениться? Восстановить памятники лениным и (прости Господи!) щорсам с дзержинскими, объявить что мы братья расеянам, начать воровать, продаваться за гречку, выбрать президентом жириновского...или что мы должны сделать? Та я лучше сдохну :bad:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59886
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Арка дружби всьо...

Повідомлення Фрося » 26 листопада 2018, 11:13


Відповісти