Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Відповісти

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24965
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 08 січня 2019, 17:08

главспец писав:
Sintez писав: А жива свиня теж нєжний продукт і псуєцця за три дні?

Ні, ну можеш ВІРИТИ у "вільний ринок" і "конкуренцію", буває. Особливо у тих, хто окрім іпальника нічим зроду не торгував.
а надо верить во вселенский заговор?!
Не бросайся из крайности в крайность. Курс валюты может обвалить/задрать НБУ, например. В произвольном порядке. И менялы, те кто поумнее, слупят немножко денег. С лохов.
Но ни при каких обстоятельствах, никаким сговором менялы на курс не повлияют.
Вот такой специфический рынок, с одной стороны менялы и лохи, со своим «спросом/предложением», а с другой - регулятор, НБУ. Со своим интересом, точнее, интересом некоторых лиц, допущенных к инструменту.

и заметь, никакой конспирологии. Только бизнес.
Ти читати вмієш? Я пишу - можеш вірити у що завгодно - що ринок вільний, що окуляри лікують очі, а хіміотерапія - рак, і так далі. Вольному воля.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 08 січня 2019, 17:19

Воно.
Мені більше подобається та частина де Москву, щоб не дісталась Наполеону, знищують півтряним ядерним ударом, там ще могилки франзузбких офіцерів досі радіацією світяться.
Де взяли теж кілька красивих варіантів - завалялось від гіперборейців, потужний вибух десь в майбутньому, який пробив простір-час.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 08 січня 2019, 17:31

Sintez писав:
главспец писав:

а надо верить во вселенский заговор?!
Не бросайся из крайности в крайность. Курс валюты может обвалить/задрать НБУ, например. В произвольном порядке. И менялы, те кто поумнее, слупят немножко денег. С лохов.
Но ни при каких обстоятельствах, никаким сговором менялы на курс не повлияют.
Вот такой специфический рынок, с одной стороны менялы и лохи, со своим «спросом/предложением», а с другой - регулятор, НБУ. Со своим интересом, точнее, интересом некоторых лиц, допущенных к инструменту.

и заметь, никакой конспирологии. Только бизнес.
Ти читати вмієш? Я пишу - можеш вірити у що завгодно - що ринок вільний, що окуляри лікують очі, а хіміотерапія - рак, і так далі. Вольному воля.
тогда я должен быть уверенным, что ты веришь в тайное лечение рака обычной содой, слепоты - упражнениями, а рынка нет, есть вселенский заговор свитовои закулисы.
Ну, для равновесия бытия.
п.с.
а сало я, стало быть, покупаю не по рыночно-базарной цене, а установленной некими заговорщиками?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24965
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 08 січня 2019, 18:17

Прирассмотрении артефактов древности видно три этапа деградации технологий, и чем древнее, тем совершенне были они.
Та ми ось тут, при нашому житті, в Україні, можемо спостерігати екземпл деградації. Котрий, щоб не так соромно було, дехто називає красивими словами тіпа "деіндустріалізація".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24965
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 08 січня 2019, 18:27

главспец писав:
Sintez писав:

Ти читати вмієш? Я пишу - можеш вірити у що завгодно - що ринок вільний, що окуляри лікують очі, а хіміотерапія - рак, і так далі. Вольному воля.
тогда я должен быть уверенным, что ты веришь в тайное лечение рака обычной содой, слепоты - упражнениями, а рынка нет, есть вселенский заговор свитовои закулисы.
Ну, для равновесия бытия.
п.с.
а сало я, стало быть, покупаю не по рыночно-базарной цене, а установленной некими заговорщиками?!
Я знаю двох людей, котрі на моїх очах вилікувалися від раку содою. Я сам у свої неповні 50 не маю окулярів і не планую, хоча знайомі з 40 років носять і вважають це нормальним. У це я вірю. Я вилікував хронічний бронхіт, хоча не знаю, чия в цьому заслуга більша - Луїзи Хей чи Неумивакіна, скоріш всього їх обох. Мені не вірити у те, що відбуваєцця із моїм власним організмом?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 08 січня 2019, 18:31

ещё один факт: в Киеве больше нет мастерских по ремонту и заправке газовых зажигалок! Технология утрачена. Предмет мне знаком, ибо пару лет назад мне пришлось искать мастера для реставрации памятной для меня раритетной вещицы. Нашел. Оказалось, что остался последний из могикан, который лет 30 держал лавочку возле пл. Победы.
Так вот, уже несколько месяцев точка пустует, выглядит заброшенной (часто проезжаю мимо).
Скорее всего, это заговор мировых производителей одноразовых зажигалок...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 08 січня 2019, 18:40

Sintez писав:
главспец писав: тогда я должен быть уверенным, что ты веришь в тайное лечение рака обычной содой, слепоты - упражнениями, а рынка нет, есть вселенский заговор свитовои закулисы.
Ну, для равновесия бытия.
п.с.
а сало я, стало быть, покупаю не по рыночно-базарной цене, а установленной некими заговорщиками?!
Я знаю двох людей, котрі на моїх очах вилікувалися від раку содою. Я сам у свої неповні 50 не маю окулярів і не планую, хоча знайомі з 40 років носять і вважають це нормальним. У це я вірю. Я вилікував хронічний бронхіт, хоча не знаю, чия в цьому заслуга більша - Луїзи Хей чи Неумивакіна, скоріш всього їх обох. Мені не вірити у те, що відбуваєцця із моїм власним організмом?
Верить можно. Никто не запрещает.
Но ты ведь серу противопоставляешь химии. Ты никогда не видел людей, которые излечились химеотерапией, радиотерапией, или чем там ещё?
А ещё есть факты чудесного исцеления без ничего, одной верой, и что?
Да и начинал ты с того, что врачи-вредители прячут правду про эту самую серу от пациентов.
Ну, и соответственно, как настоящие заговорщики, не лечат ею ни себя, ни своих близких, а стойко и дружно мрут от рака.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24965
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 08 січня 2019, 19:55

главспец писав:
Sintez писав: Я знаю двох людей, котрі на моїх очах вилікувалися від раку содою. Я сам у свої неповні 50 не маю окулярів і не планую, хоча знайомі з 40 років носять і вважають це нормальним. У це я вірю. Я вилікував хронічний бронхіт, хоча не знаю, чия в цьому заслуга більша - Луїзи Хей чи Неумивакіна, скоріш всього їх обох. Мені не вірити у те, що відбуваєцця із моїм власним організмом?
Верить можно. Никто не запрещает.
Но ты ведь серу противопоставляешь химии. Ты никогда не видел людей, которые излечились химеотерапией, радиотерапией, или чем там ещё?
А ещё есть факты чудесного исцеления без ничего, одной верой, и что?
Да и начинал ты с того, что врачи-вредители прячут правду про эту самую серу от пациентов.
Ну, и соответственно, как настоящие заговорщики, не лечат ею ни себя, ни своих близких, а стойко и дружно мрут от рака.
Я писав, що лікарі "ховають правду"? Ніхто її не ховає. Вони її просто ігнорують.
До речі, якщо ти уважно читав хоча б цю гілку, то міг помітити, що я НЕ РОЗУМІЮ, що означає сама фраза "теорія змови". Бо слово "змова" далеко не завжди підходить. Хоча, звичайно, й реальних ЗМОВ вистачало в історії, й наслідки їх ми реально вигрібаємо сьогодні й ще довго вигрібатимемо.

Щодо лікарів - це окрема розмова, лікарі - своєрідна релігійно-шаманська сєкта, а сектанти - народ такий, вони й себе готові у жертву зафігачити, й рідних своїх.

А про яку сєру мова?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 08 січня 2019, 20:20

Sintez писав: А про яку сєру мова?
Соду. Перепутал.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 08 січня 2019, 20:31

Sintez писав: Щодо лікарів - це окрема розмова, лікарі - своєрідна релігійно-шаманська сєкта, а сектанти - народ такий, вони й себе готові у жертву зафігачити, й рідних своїх.
а вот этого посыла я не понял. Обычные люди. Есть тупые, есть толковые. Естественно, корпоративная солидарность имеет место.
Мне импонирует, когда врач-профи не говорит: кто ж тебя беднягу, так лечил, какой придурок? А говорит: я бы предложил другой препарат.
У меня несколько друзей - врачи, соответственно, если возникают проблемы, спрашиваем совета. В своём кругу они реально знают кто чего стоит в профессии.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Нечай » 08 січня 2019, 23:22

Sintez писав:
главспец писав: тогда я должен быть уверенным, что ты веришь в тайное лечение рака обычной содой, слепоты - упражнениями, а рынка нет, есть вселенский заговор свитовои закулисы.
Ну, для равновесия бытия.
п.с.
а сало я, стало быть, покупаю не по рыночно-базарной цене, а установленной некими заговорщиками?!
Я знаю двох людей, котрі на моїх очах вилікувалися від раку содою. Я сам у свої неповні 50 не маю окулярів і не планую, хоча знайомі з 40 років носять і вважають це нормальним. У це я вірю. Я вилікував хронічний бронхіт, хоча не знаю, чия в цьому заслуга більша - Луїзи Хей чи Неумивакіна, скоріш всього їх обох. Мені не вірити у те, що відбуваєцця із моїм власним організмом?
Хотілося б поконкретніше відносно лікування раку содою. Я не відкидаю будь-який метод, але тут постають технічні питання-як доставити соду в ракову пухлину? Італійський лікар обробляв її під час операції, а як в наших умовах? Пити? І скільки попаде в саму пухлину?

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Telecaster » 08 січня 2019, 23:25

шо тут вже дізналися чого здание 7 рухнуло?
а ви содою рак лікуєте... ясно
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 09 січня 2019, 10:05

Нечай писав: Хотілося б поконкретніше відносно лікування раку содою. Я не відкидаю будь-який метод, але тут постають технічні питання-як доставити соду в ракову пухлину? Італійський лікар обробляв її під час операції, а як в наших умовах? Пити? І скільки попаде в саму пухлину?
как было отмечено в предыдущей содовой теме - «в соду надо верить», иначе не поможет!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 09 січня 2019, 10:44

Для тех, кому в самом деле интересно -
http://kinozal-lai.ru

И почитайте книги Андрея Склярова, уверен, найдете не мало ноаого для себя...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 09 січня 2019, 11:06

Clone писав: почитайте книги Андрея Склярова
Андрей Скляров

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Pestilence » 09 січня 2019, 11:17

А, ну да,лурк - весьма авторитетное издание :rofl:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 09 січня 2019, 12:35

Pestilence писав:
А, ну да,лурк - весьма авторитетное издание :rofl:
Яка тема, такі і авторитети. Всі авторитетні просто відмахуються від бреда. А лурк покроково розписує чому це бред.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24965
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 09 січня 2019, 12:54

Нечай писав:
Sintez писав: Я знаю двох людей, котрі на моїх очах вилікувалися від раку содою. Я сам у свої неповні 50 не маю окулярів і не планую, хоча знайомі з 40 років носять і вважають це нормальним. У це я вірю. Я вилікував хронічний бронхіт, хоча не знаю, чия в цьому заслуга більша - Луїзи Хей чи Неумивакіна, скоріш всього їх обох. Мені не вірити у те, що відбуваєцця із моїм власним організмом?
Хотілося б поконкретніше відносно лікування раку содою. Я не відкидаю будь-який метод, але тут постають технічні питання-як доставити соду в ракову пухлину? Італійський лікар обробляв її під час операції, а як в наших умовах? Пити? І скільки попаде в саму пухлину?
Два випадки, що знаю я - рак шкіри. Так, соду пили, і п'ють і досі, а новоутворення просто засипали содою. Але я б не спрощував все до однієї соди. Головне - люди не здавалися й не підкорялися, а боролися.

Неуиивакін покійний капав соду. У нього чимало матеріалів на цю тему є, але звичайно ж він був ізгой, як і Сімончіні. Хто ж дозволить таку кормуху порушити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти