Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 20 липня 2020, 23:45

Щоб дати повну відповідь про причини вірогідного краху Штатів як "світового лідера", мені довелося б цілу книжку написати, а я не пейсатель. Можете почитати "Сад растет сам?". Але не будете.
Тому обмежуся пропозицією ще раз переглянути відео, котре постив Нечай у іншій гілці, й дам короткий коментар:
Нечай писав:
Дядько, як і величезна кількість тих, хто причисляє себе до так званих "євреїв", очевидно, досить розумний і грамотний, і каже чимало правильних речей. Але цікаво те, що залишаєцця в умовчаннях, тобто про що він НЕ каже.

Штати - не природнє утворення, як скажімо Україна чи Франція яка, котрі населяють хоч і потріпані й розбавлені всякими зайдами, але більш-менш КОРІННІ народи. У Штатах корінних індіанців майже знищили, й цей же дядя їх навіть не згадав. Отож, Штати - штучне утворення.
Утворене воно було для певних цілей, які особливо й не приховувалися - стати жандармом над світом. Доки вони справлялися, а сшанські "еліти" не лізли не в своє діло (за нечмсленними винятками типу Д.Кеннеді), все було тіп-топ. Але, начитавшись Айн Ренд і сприйнявши її казки за чисту монету, самовпевнені дурачьки типу Трампампама вирішили, що можуть обійтися без хазяїв, самі царствоваті і всєм владєті... А без глибокої концептуальної бази ця спроба приречена
Але я відволікся від інтерв'ю. Отже, Трамп пробував навчати негрів, не вийшло, отож тепер навчатиме латиносів, вони (тіпа) не така сволота, як чорні. А звідки така впевненість?
Дядя, ти ж навряд чи приїхав у Штати, щоб прибирати сміття чи працювати гіпсокартонником на будовах? Ні, ти грамотний, "у тебе на лобі 10 класів написано"(с). Я не думаю, що й дітей/онуків своїх ти мрієш бачити на будові чи на сміттєвозі, так? А хто тобі сказав, що латіноси поважають себе менше?
Протиріччя, із котрим зіштовхнулися Штати, полягає у самій суті толпо-"елітарної" системи. Як би не хотів Трамп "повернути як було", це неможливо без ломки самої системи. Трамп не зможе, бо на бази бреднів Айн Ренд це неможливо.
Хіба що у нього якийсь туз у рукаві, але сумніваюся.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Нечай » 21 липня 2020, 00:32

Sintez писав: Щоб дати повну відповідь про причини вірогідного краху Штатів як "світового лідера", мені довелося б цілу книжку написати, а я не пейсатель. Можете почитати "Сад растет сам?". Але не будете.
Тому обмежуся пропозицією ще раз переглянути відео, котре постив Нечай у іншій гілці, й дам короткий коментар:
Нечай писав:
Дядько, як і величезна кількість тих, хто причисляє себе до так званих "євреїв", очевидно, досить розумний і грамотний, і каже чимало правильних речей. Але цікаво те, що залишаєцця в умовчаннях, тобто про що він НЕ каже.

Штати - не природнє утворення, як скажімо Україна чи Франція яка, котрі населяють хоч і потріпані й розбавлені всякими зайдами, але більш-менш КОРІННІ народи. У Штатах корінних індіанців майже знищили, й цей же дядя їх навіть не згадав. Отож, Штати - штучне утворення.
Утворене воно було для певних цілей, які особливо й не приховувалися - стати жандармом над світом. Доки вони справлялися, а сшанські "еліти" не лізли не в своє діло (за нечмсленними винятками типу Д.Кеннеді), все було тіп-топ. Але, начитавшись Айн Ренд і сприйнявши її казки за чисту монету, самовпевнені дурачьки типу Трампампама вирішили, що можуть обійтися без хазяїв, самі царствоваті і всєм владєті... А без глибокої концептуальної бази ця спроба приречена
Але я відволікся від інтерв'ю. Отже, Трамп пробував навчати негрів, не вийшло, отож тепер навчатиме латиносів, вони (тіпа) не така сволота, як чорні. А звідки така впевненість?
Дядя, ти ж навряд чи приїхав у Штати, щоб прибирати сміття чи працювати гіпсокартонником на будовах? Ні, ти грамотний, "у тебе на лобі 10 класів написано"(с). Я не думаю, що й дітей/онуків своїх ти мрієш бачити на будові чи на сміттєвозі, так? А хто тобі сказав, що латіноси поважають себе менше?
Протиріччя, із котрим зіштовхнулися Штати, полягає у самій суті толпо-"елітарної" системи. Як би не хотів Трамп "повернути як було", це неможливо без ломки самої системи. Трамп не зможе, бо на бази бреднів Айн Ренд це неможливо.
Хіба що у нього якийсь туз у рукаві, але сумніваюся.
Якщо я викладаю якесь відео, то це не значить, що я з усім тим згодний. що в ньому є. Просто чим більше різних точок зору, тим легше знайти істину. Що стосується Трампа, то ви знову лізете в високі матерії, не вивчивши азів. Тому й не можете оцінити красу і масштабність тої гри, що відбувається зараз в США. А там зараз відбуваються епічні події, від яких залежить розвиток всього людства. Ми з вами, на жадь, живемо в країнах-колоніях, тому можемо тільки спостерігати за подіями. Ви надто переоцінюєте силу тих, кого Катасонов називає "хазяями грошей". Бо фінансовий капітал-це громадний хмарочос без фундаменту. І Трамп це розуміє, за цим "дурачком" стоять і виробничий капітал, і чиновники, і армія, яка не хоче воювати за інтереси кошерних банкірів. У них є стратегія, яку українцям з їх парадигмою "сало-борщ", звісно, не зрозуміти.

Вперше з жидами стали грати по справжньому і вони виявились до цього не готовими. Одне діло мати справу з тубільцями України чи Литви, які за копійку рідну матір продадуть, інша справа-з людьми. які знають, чого хочуть. У республіканців залізна дисципліна, яку так і хочеться назвати сталінською. Демократи використали стару зброю, яка спрацювала і в Грузії, і в Україні, і в Єгипті-кольорову революцію. І шо? І нічого. Бо обиватель бачить, що хаос і погроми тільки там, де у руля демократи, а там де республіканці-спокій і порядок. І коли оті банди надумають влаштувати те саме в республіканських штатах, їх там просто перестріляють самі обивателі, які вже об'єднуються в щось тіпа міліції. Що, звісно, зменшить електорат Байдена і добавить шансів Трампу. Трамп грамотно утримується від використання армії, щоб його не звинуватили у кровопролитті. Паралельно розкручується діло педофілів, де всі, як на підбір, демократи. Вангую, що десь за місяць-два до виборів і ця "бомба" вибухне. Все, що роблять демократи, тепер спрацьовує про ти них, що знову ж таки говорить про те, що їх противники все це прорахували. Так що вчіться, а не критикуйте.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 21 липня 2020, 21:01

Нечай писав: Що стосується Трампа, то ви знову лізете в високі матерії, не вивчивши азів. Тому й не можете оцінити красу і масштабність тої гри, що відбувається зараз в США. А там зараз відбуваються епічні події, від яких залежить розвиток всього людства. Ми з вами, на жадь, живемо в країнах-колоніях, тому можемо тільки спостерігати за подіями. Ви надто переоцінюєте силу тих, кого Катасонов називає "хазяями грошей". Бо фінансовий капітал-це громадний хмарочос без фундаменту. І Трамп це розуміє, за цим "дурачком" стоять і виробничий капітал, і чиновники, і армія, яка не хоче воювати за інтереси кошерних банкірів. У них є стратегія, яку українцям з їх парадигмою "сало-борщ", звісно, не зрозуміти.
Можу оцінити. Як мінімум, можу оцінити те, що "ізоляціонізм" - шлях у нікуди. Історію ще нікому не вдавалося повернути взад. Фарш невозможна прокрутить назад, глобалізація - процес ОБ'ЄКТИВНИЙ, і того, хто спробує її зупинити, перемеле, як вантажний поїзд. У російській, німецькій та австро-угорській імперіях теж були "виробничий капітал", чиновники, армії. І шо? Де ті імперії?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 21 липня 2020, 21:05

Нечай писав: Вперше з жидами стали грати по справжньому і вони виявились до цього не готовими. Одне діло мати справу з тубільцями України чи Литви, які за копійку рідну матір продадуть, інша справа-з людьми. які знають, чого хочуть. У республіканців залізна дисципліна, яку так і хочеться назвати сталінською. Демократи використали стару зброю, яка спрацювала і в Грузії, і в Україні, і в Єгипті-кольорову революцію. І шо? І нічого. Бо обиватель бачить, що хаос і погроми тільки там, де у руля демократи, а там де республіканці-спокій і порядок. І коли оті банди надумають влаштувати те саме в республіканських штатах, їх там просто перестріляють самі обивателі, які вже об'єднуються в щось тіпа міліції. Що, звісно, зменшить електорат Байдена і добавить шансів Трампу. Трамп грамотно утримується від використання армії, щоб його не звинуватили у кровопролитті. Паралельно розкручується діло педофілів, де всі, як на підбір, демократи. Вангую, що десь за місяць-два до виборів і ця "бомба" вибухне. Все, що роблять демократи, тепер спрацьовує про ти них, що знову ж таки говорить про те, що їх противники все це прорахували. Так що вчіться, а не критикуйте.
Чому "вчитися"? Як проср@ти всі полімери? Трамп - зарозумілий вискочка, як і Зєля, різниця лише у масштабах дурні, якої вони можуть накоїти. Проти глобалістів же грати у них кишка тонка, бо "Атлант" й інша айнрендівська писанина розпіарена на замовлення саме глобалістів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Нечай » 21 липня 2020, 22:23

Sintez писав:
Нечай писав: Що стосується Трампа, то ви знову лізете в високі матерії, не вивчивши азів. Тому й не можете оцінити красу і масштабність тої гри, що відбувається зараз в США. А там зараз відбуваються епічні події, від яких залежить розвиток всього людства. Ми з вами, на жадь, живемо в країнах-колоніях, тому можемо тільки спостерігати за подіями. Ви надто переоцінюєте силу тих, кого Катасонов називає "хазяями грошей". Бо фінансовий капітал-це громадний хмарочос без фундаменту. І Трамп це розуміє, за цим "дурачком" стоять і виробничий капітал, і чиновники, і армія, яка не хоче воювати за інтереси кошерних банкірів. У них є стратегія, яку українцям з їх парадигмою "сало-борщ", звісно, не зрозуміти.
Можу оцінити. Як мінімум, можу оцінити те, що "ізоляціонізм" - шлях у нікуди. Історію ще нікому не вдавалося повернути взад. Фарш невозможна прокрутить назад, глобалізація - процес ОБ'ЄКТИВНИЙ, і того, хто спробує її зупинити, перемеле, як вантажний поїзд. У російській, німецькій та австро-угорській імперіях теж були "виробничий капітал", чиновники, армії. І шо? Де ті імперії?
Я вже не знаю, як вам пояснити. Мабуть, ніяк, бо ви лізете в глобальні речі, не знаючи дрібниць, в яких, як відомо, і ховається диявол. Америкоси таких називають яйцеголовими і намагаються до влади не допускати. А в Рашці допустили гайдарів-чубайсів, в Україні пинзеників-ланових і тепер вигрібають. У вас немає системних знань, тому й не розумієте, що відбувається. Плюс хохлацька ментальність, не українська, а саме хохлацька-це коли всираються від страху ще до бою, як в Криму. Тіпа та шо ми можемо проти Рокфеллерів та Морганів, краще зразу здатися! А між тим прихід Трампа готувався і не один десяток років. Це видно і з фільмів Алекса Джонса, які ви, звісно, не дивились і не збираєтесь. Бо нє царскоє ето дєло, ви й так розумний.

Тому ви й глобалізацію бачите очами жидів-тіпа сидять в США кошерні банкіри і грабують весь світ. І це. як ви пишете, "об'єктивний" процес, по іншому й бути не може. Компрадори всього світу вам аплодують стоячи. Правий був Катасонов, коли казав, що дурень-основа ринкової економіки! Ви навіть не розумієте елементарного, що глобалізація-це не тільки фінанси, це і культура, і технології, і вільний обмін інформацією, і вільний перетік робочої сили. Про який ви "ізоляціонізм" балакаєте? Трамп що, хоче обрізати інтернет? Чи заборонити авіасполучення з іншими країнами? Чи заборонити еміграцію?Ні. Мова йде про те, що США більш не хоче для жидів виконувати роль світового жандарма, не хоче воювати за чужі інтереси. Тобто вони зоставляють за собою те, що можуть утримати, тобто Південну Америку і Канаду, а з інших виведуть свої бази і в світі замість одного утворяться кілька силових центрів. Піднявши свою економіку, в тому числі і за рахунок "обрізання" доходів обнаглівших банкірів, США так і залишиться світовим лідером, тільки не військовим, а технологічним. Що тут фантастичного? Все реально. А глобалізація дасть приток в США розумних людей з усього світу, з тих же України чи Росії, де вони і на хер нікому не потрібні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 06:57

Потік сознанія про мою неосвіченість залишаю без коментарів, про неї всі знають. По суті ж
Нечай писав: Про який ви "ізоляціонізм" балакаєте? Трамп що, хоче обрізати інтернет? Чи заборонити авіасполучення з іншими країнами? Чи заборонити еміграцію?Ні. Мова йде про те, що США більш не хоче для жидів виконувати роль світового жандарма, не хоче воювати за чужі інтереси. Тобто вони зоставляють за собою те, що можуть утримати, тобто Південну Америку і Канаду, а з інших виведуть свої бази і в світі замість одного утворяться кілька силових центрів. Піднявши свою економіку, в тому числі і за рахунок "обрізання" доходів обнаглівших банкірів, США так і залишиться світовим лідером, тільки не військовим, а технологічним. Що тут фантастичного? Все реально. А глобалізація дасть приток в США розумних людей з усього світу, з тих же України чи Росії, де вони і на хер нікому не потрібні.
Так от, якщо Штати повиводять свої бази, то ті місця порожніми не залишацця, і ті бази займуть інші. Таке ж "опускання" до другорядних ролей свого часу пройшла Британія.
Якби Трамп замість бредятини Айн Ренд почитував серйозні книжки, то знав би напримєр про такий собі закон Лібіха, з котрого можна зробити нескладний висновок, що до 3,14 американський інтернет, айфони і все "технологічне лідерство", якщо військова сила належатиме китайцям чи індусам, напримєр.
І якби Ви уважніше-таки слухали того ж дєдушку Катасонова, то чули б ВСЕ, що він каже, а не лише те, що налазить на Ваш персональний "глобус". Зокрема й те, що для "хазяїв грошей" власне гроші не головне, (як для трампістів/айнбредовців), гроші - лише засіб досягнення РЕЛІГІЙНИХ цілей.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 08:12

Демура:
.02.15/19:36
О механизме развития кризисов и смены власти в истории человечества. Мирная смена власти в России невозможна
FinNews.ru публикует расшифровку большей части выступления Степана Демуры в "Ситиклассе" (Москва) 27 января 2015 года.

Я не против кризиса. Я за кризис.

Поскольку ничего, на мой взгляд, со времени последней встречи не изменилось (за исключением подсчёта по евро), я, поэтому, позволю себе провести образовательную программу. Потому что даже из разговоров с разумными людьми, которые не принадлежат к "рюзке мир" (как у нас говорят), они немножко потеряны, и думают, что происходит нечто из ряда вон выходящее, с непонятными последствиями, и тому подобное. Я специально принёс вам ссылки на материалы для чтения, с которыми вы сами можете ознакомиться, и которые показывают, что абсолютно ничего нового не происходит. Это происходило уже десятки раз в истории человечества, суверенной демократии и тоталитарных режимов. И в 14 веке, и в 15 веке, и на нашей памяти. Причём, механизм развития кризисов одинаковый, механизмы смены власти также одинаковы.

Про Питирима Сорокина я уже много говорил. Он прекрасно ещё в 40-х годах прошлого века объяснил механизм возникновения отрицательной селекции, деградации власти и тому подобное. И к чему всё это приводит. Это приводит к тому, что в системе начинают накапливаться ошибки, чинить или исправлять эти ошибки некому в силу отсутствия компетентности, в силу того, что работает принцип отрицательного отбора. Грубо говоря: тупой и ещё тупее. И система рано или поздно приходит в точку, где ей нужно принять единственно верное решение, для того, чтобы выжить, а решение это принимать некому.
Там ще єсть
http://finnews.ru/cur_an.php?idnws=21188
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Нечай » 22 липня 2020, 08:43

Sintez писав: Потік сознанія про мою неосвіченість залишаю без коментарів, про неї всі знають. Так от, якщо Штати повиводять свої бази, то ті місця порожніми не залишацця, і ті бази займуть інші. Таке ж "опускання" до другорядних ролей свого часу пройшла Британія.
Якби Трамп замість бредятини Айн Ренд почитував серйозні книжки, то знав би напримєр про такий собі закон Лібіха, з котрого можна зробити нескладний висновок, що до 3,14 американський інтернет, айфони і все "технологічне лідерство", якщо військова сила належатиме китайцям чи індусам, напримєр.
І якби Ви уважніше-таки слухали того ж дєдушку Катасонова, то чули б ВСЕ, що він каже, а не лише те, що налазить на Ваш персональний "глобус". Зокрема й те, що для "хазяїв грошей" власне гроші не головне, (як для трампістів/айнбредовців), гроші - лише засіб досягнення РЕЛІГІЙНИХ цілей.
Ну про рівень освіченості судять не по словах, а по ділах. Бо чим освіченіша людина, тим більше вона розбирається в тому, що відбувається і тим менше робить дурниць. А ви то відмовляєтесь визнавати очевидне-хоча б те що Майдан був олігархічним проектом, то допомагаєте Путіну без бою захопити Крим, то голосуєте за Моніку як за "меншеє зло". Так і тут:ви пишете, що "якщо Штати повиводять свої бази, то ті місця порожніми не залишацця, і ті бази займуть інші." Так я ж в своєму пості пишу про те саме-що буде кілка центрів сили, тобто світ повернеться до часів Ялти. Ви не розумієте, що є "хотєлки", а є об'єктивні речі. Ну не може одна держава контролювати весь світ, просто фізично не може! Значить, треба створювати кілька центрів сили, бажано з адекватними лідерами, і домовлятись. Ви навіть не розумієте елементарного-що країна, яка матиме технологічне лідерство, вона і у військовій сфері буде лідером. До того ж, індуси і китайці-вояки ще ті, і про це всі знають, бодливій корові бог роги не дає.

Відносно Катасонова, то які такі спільні РЕЛИГІЙНІ цілі можуть бути у організації, де є і буддисти, і католики, і юдеї, і протестанти, я вже не кажу про мусульман.?! Тут діє правило Окама, яке по простому звучить приблизно так:не треба релігією пояснювати те, що можна пояснити банальною вигодою. Так і тут:для хазяїв грошей гроші не самоціль, їм потрібна ВЛАДА, і вони збудували таку систему управління, де все тримається на грошах. А якщо цю систему зруйнувати, то їх влада розсиплеться як картковий будинок. І щоб її зберегти, вони готові піти на будь-який злочин, готові розвалити цілу країну. Так про це ще Маркс писав, якого ви принципово не читаєте. Я ж не кажу, що я день і ніч читаю Маркса або Леніна. Але я медик, тому звик все робити професійно. І якщо ви вже лізетев політику, то треба знати хоча б її ази, щоб розуміти те, що відбувається. Щоб не стрибати на єврейських граблях під назвою "революція гідності" чи "меншеє зло", я вже не кажу про "демократію", "свободу" чи "мову".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 09:35

Нечай писав: Відносно Катасонова, то які такі спільні РЕЛИГІЙНІ цілі можуть бути у організації, де є і буддисти, і католики, і юдеї, і протестанти, я вже не кажу про мусульман.?!
Перечислені "конфесії" - лише оболонки. Концептуальна влада вища за церковно-конфесійну, ще Конан Дойль писав, що масонство не заважає бути прихожанином якоїсь церкви. Катасонов, будучи трохи христанутим, сам не може осягнути це повною мірою, але каже як вміє, так само як роблю і я.
Ієзуїти, напримєр, формально "християни", ага. Як і тамплієри. І шо?
Нечай писав: Тут діє правило Окама, яке по простому звучить приблизно так:не треба релігією пояснювати те, що можна пояснити банальною вигодою.
"Правило Оккама" видумане для баранів, щоб зтриножити їхню думку. Нє, ну користуйтеся, якщо подобаєцця.
Нечай писав: Так і тут:для хазяїв грошей гроші не самоціль, їм потрібна ВЛАДА, і вони збудували таку систему управління, де все тримається на грошах. А якщо цю систему зруйнувати, то їх влада розсиплеться як картковий будинок. І щоб її зберегти, вони готові піти на будь-який злочин, готові розвалити цілу країну
Якщо їм вдасцця чипізувати стадо, гроші відпадуть за непотрібністю. "В концлагере деньги не нужны"(с,Катасонов). І кородони теж відпадуть за непотрібністю. Куди ти дінешся із "цифрової" підводної лодки?.. Будуть електронні "талони" на добову пайку, на ночівлю, на дівку, на дозу наркоти. За хорошу працю. Та/або за згоду на стерилізацію... Фантастика? Бред? Ну-ну...
Нечай писав: Так про це ще Маркс писав, якого ви принципово не читаєте. Я ж не кажу, що я день і ніч читаю Маркса або Леніна. Але я медик, тому звик все робити професійно. І якщо ви вже лізетев політику, то треба знати хоча б її ази, щоб розуміти те, що відбувається.
Мракс - це тодішній "Айнбред". Ленін - тодішній дурачьок "Трамп", котрий теж думав, що все зможе. Але хєрово закінчив.

Втім, кожному своє.(с).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 14:08

Загалом, зараз чудовий час. Хоча одночасно й страшний. Час знищення ілюзій, часто навіть багатовікових.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 14:43

Sintez писав: Час знищення ілюзій, часто навіть багатовікових.
... і створення нових, сучасних :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 20:02

M_M писав:
Sintez писав: Час знищення ілюзій, часто навіть багатовікових.
... і створення нових, сучасних :lol:
Не без того, звичайно. Але небагато і ненадовго. Інтернет заважає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 20:10

Іще трошки по Трампу і Штатах. Згортання воєнної присутності обмежить торгові можливості Штатів, на яку Трамп як видно розраховує, бо якщо буде кілька "центрів сили", то ці "центри" причесуватимуть "вільну торгівлю" під таку "волю", яка буде вигідна їм. Взагалі, я навіть приблизно не можу прикинути наслідки штатівського "ізоляціонізму", напримєр для Європи із їхніми псевдо"арміями".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 20:24

Sintez писав: Інтернет заважає
Як раз інтернет і є розплідником усіляких побрехеньок (жовта преса, різноманітні теорії змови, альтернативні історії тощо). Наукові дані теж є, багато і вільно, але то ж не для посередніх мізків, мало хто читає. Свобода слова, ага.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення а баба галамага » 25 липня 2020, 07:11

Типові і яскраві прихильники теорій змов зібралися кучно на цьому хворумі, :lol:

яка теорія для них є основною, а які - другорядними?

Основна „теорія“: „Шрайк - єто всємірноє зло і оно разом з пєдріламі нас, бєлих і пухнастих, виселило з Дурдома, а названіє ми нє варавалі, воно само до нас прилипло“,

другорядні теорії:

- Йуля - цяця і Сралін - маладєц, а всє астальниє - какі,
- гамериканці нєлєталі налуну,
- біллгєйтс запустив карону,
- люді іздєваюцца над жівотнимі і поєнтаму іх всєх, людішек, нада взять в заложнікі в луцкам автобусє і шоп всє пасмарєлі кіно про жівотних.


:sarcastic:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Pestilence » 25 липня 2020, 10:06

а баба галамага писав: Типові і яскраві прихильники теорій змов зібралися кучно на цьому хворумі, :lol:

яка теорія для них є основною, а які - другорядними?

Основна „теорія“: „Шрайк - єто всємірноє зло і оно разом з пєдріламі нас, бєлих і пухнастих, виселило з Дурдома, а названіє ми нє варавалі, воно само до нас прилипло“,

другорядні теорії:

- Йуля - цяця і Сралін - маладєц, а всє астальниє - какі,
- гамериканці нєлєталі налуну,
- біллгєйтс запустив карону,
- люді іздєваюцца над жівотнимі і поєнтаму іх всєх, людішек, нада взять в заложнікі в луцкам автобусє і шоп всє пасмарєлі кіно про жівотних.


:sarcastic:
Узбагойся уже, поезд ушел несколько лет назад, а ты все пытаешься билетики на него продать.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 25 липня 2020, 10:12

Є підозра, що на ШДД стало зовсім нудно.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 25 липня 2020, 10:19

Голимага - проповідник серед убогих племен.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 25 липня 2020, 10:47

Sintez писав: проповідник серед убогих племен.
Просто паства розбіглась.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення а баба галамага » 25 липня 2020, 14:22

Pestilence писав: Узбагойся уже, поезд ушел несколько лет назад, а ты все пытаешься билетики на него продать.

та які там білєтікі?

поїзд не ушол, а давно „під откосом“ лежить, вже й диму згарища не видно, бєрьозками поросло мєсто крушенія і бомжі обжили перекинуті вагони,

я просто обходчіком путєй работаю і змушений через цей металобрухт і рельси зі шпалами час від часу пробиратися з мачете і болгаркою :lol:
Востаннє редагувалось 25 липня 2020, 14:27 користувачем а баба галамага, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти