Усім привіт!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Усім привіт!

Повідомлення rad » 26 лютого 2019, 12:34

M_M писав: Тобто Ви причетні до розкрадання країни. ОК. :bye:
так
і ще чимало лишилося
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 12:45

rad писав:
M_M писав: Тобто Ви причетні до розкрадання країни. ОК. :bye:
так
і ще чимало лишилося

Агласітє вісь спісок, пажалста. :king: :drag: :king: :drag: :king: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Усім привіт!

Повідомлення Archer » 26 лютого 2019, 16:09

Ну голосовали ж за тигипка ? За Коломойского соответственно проголосуют.

Крам
Повідомлень: 156
З нами з: 22 березня 2018, 21:09

Re: Усім привіт!

Повідомлення Крам » 26 лютого 2019, 19:07

M_M писав:
rad писав: ПОП
Тобто Ви причетні до розкрадання країни. ОК. :bye:
Або він руський або його куміри гепа, труханов та нарік або він мусор, клерк у якомусь міністерстві, або прокурорський. А може працює на фірташа або ахметова підприємстві.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Усім привіт!

Повідомлення Віра » 26 лютого 2019, 20:35

M_M писав:
rad писав: ПОП
Тобто Ви причетні до розкрадання країни. ОК. :bye:
якби ж тільки до розкрадання. Якщо повідомлення про офшори, про постачання нашим військовим через Л.К. непригодних запчастин до воєнної техніки і т.і., то це, друзі, швах! Це повний аллєс.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Усім привіт!

Повідомлення Віра » 26 лютого 2019, 20:37

Крам писав:
M_M писав: Тобто Ви причетні до розкрадання країни. ОК. :bye:
Або він руський або його куміри гепа, труханов та нарік або він мусор, клерк у якомусь міністерстві, або прокурорський. А може працює на фірташа або ахметова підприємстві.
швидше за усе, заробляє грошики порохоботством. І за це коротесенький пост отримав не мало. Тьху!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 20:39

Віра писав: ............................................
постачання нашим військовим через Л.К. непригодних запчастин до воєнної техніки і т.і., то це, друзі, швах! Це повний аллєс.

Нда. Я би сказав, це - до крайності нескромно з боку нашого Гоовнокомандувача. :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 20:43

Віра писав: ............................................
швидше за усе, заробляє грошики порохоботством. І за це коротесенький пост отримав не мало. Тьху!

Ті, яких я знаю особисто, мають по кілька аккаунтів, і клоцають по клаві, шо стахановці.
Сображають, шо зараз - сезон. А Пєцік - не вічний.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Усім привіт!

Повідомлення Pestilence » 26 лютого 2019, 22:07

Я понял что алкоголь это плохо. Итак ситуация в стране писец, а сегодня на др выпил немногою Сначала пели в караоке, а сейчас уже все узбагоились, сел к ноуту, почитал новости и хочется просто плакать от безысходности. Казалось бы что тебе, ты не богатый, но и не бедный, относительно независимый, чего переживать, но не могу, просто психика требует кого-то взять и повесить. Не подумайте ничего, хочется повесить пороха или гнойсмана, или хуйла, медведчука, бойко, кролика...все равно кого из тех кто двигает пешками, хочется повесить своими руками. Сделать мир на чуть чуть чище от грязи. Наверно я скоро йобнусь

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 22:23

Pestilence писав: Я понял что алкоголь это плохо. Итак ситуация в стране писец, а сегодня на др выпил немногою Сначала пели в караоке, а сейчас уже все узбагоились, сел к ноуту, почитал новости и хочется просто плакать от безысходности. Казалось бы что тебе, ты не богатый, но и не бедный, относительно независимый, чего переживать, но не могу, просто психика требует кого-то взять и повесить. Не подумайте ничего, хочется повесить пороха или гнойсмана, или хуйла, медведчука, бойко, кролика...все равно кого из тех кто двигает пешками, хочется повесить своими руками. Сделать мир на чуть чуть чище от грязи. Наверно я скоро йобнусь

Но-но-но, колега, не треба ексцесів.
Я чую про депресію уже звідусіль, з усіх боків. Депресняк у студентів, вчителів, торгашів, тролейбусних кондукторів, водіїв, і т.д.

Тому, мені здається, причина, якраз, системна. Падлюче порося. І не треба йому робити подарунки.
Я і сам фантазірую. :blush2: :blush2: :blush2:
Тільки мені дуже хочеться їх викинути з вікна. Начинити землею. Газом надути, через трубочку. А повісити, чомусь, здається нецікавим. Справді, вони 30 років повільно душать народ, падає чисельність, народжуваність, люди хворіють і виїжджають, перспектив - ноль. І - хоч би що. Живуть, жирують за бюджетний кошт, умничають в телевізорі. А я впевнений, що один викинутий з вікна - змінить їх світогляд, радикально. Прозріють. Бо отару, яка не опирається - будуть стригти і різати без кінця.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Усім привіт!

Повідомлення Pestilence » 26 лютого 2019, 22:26

Vollmer писав: А я впевнений, що один викинутий з вікна - змінить їх світогляд, радикально. Прозріють. Бо отару, яка не опирається - будуть стригти і різати без кінця.
Один уже был, Чечетов, но не помогает...просто депрессия. Ты читал Кинга "Безнадега"? Вот!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 22:27

Pestilence писав:
Vollmer писав: А я впевнений, що один викинутий з вікна - змінить їх світогляд, радикально. Прозріють. Бо отару, яка не опирається - будуть стригти і різати без кінця.
Один уже был, Чечетов, но не помогает...просто депрессия. Ты читал Кинга "Безнадега"? Вот!

Вот !!! Вот через це я і не читаю Кінга, ніколи !!! От, саме за це !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Усім привіт!

Повідомлення Pestilence » 26 лютого 2019, 22:29

Vollmer писав: Вот !!! Вот через це я і не читаю Кінга, ніколи !!! От, саме за це !!!
Я ничего страшнее не читал. Только надо найти печатный вариант, не современный. На фоне нашей будет трошки страшнее
Из интересной рецензии:
Вы будете сопереживать героям, будто вас самих вместе с ними в недобрую пору занесло в Безнадегу. В конце хочется плакать. И, как часто бывает в книгах Кинга, уже ничего не вернешь.

Вот как-то так и у нас

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 22:32

Pestilence писав:
Vollmer писав: Вот !!! Вот через це я і не читаю Кінга, ніколи !!! От, саме за це !!!
Я ничего страшнее не читал.

Та, ну.... Не думаю, що нема страшнішого. Але він мені здається нудним, саме через нагнєтаніє ужоса. Реальність такою не буває. Навіть ужоси того, американця, забув, Едгара Аллана По - більш реалістичні, через поміркованість нагнєтанія.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Усім привіт!

Повідомлення Pestilence » 26 лютого 2019, 22:36

Vollmer писав: Реальність такою не буває
Да ладно, то ты наверно давно алкоголь не употреблял при нынешней ситуации в стране. Попробуй и ужаснешься. Я почему-то вижу апокалипсис недалеко.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 26 лютого 2019, 23:04

Pestilence писав:
Vollmer писав: Реальність такою не буває
Да ладно, то ты наверно давно алкоголь не употреблял при нынешней ситуации в стране. Попробуй и ужаснешься. Я почему-то вижу апокалипсис недалеко.

Ну, не апокаліпсис. Але щось таке я вважаю невідворотним. Якщо Юлька прорветься на Банкову, то це можуть бути одиночні, спорадичні, дрібні вспишки і вибухи по всій країні. В силу того, що інерція велика, і наведення порядку буде не моментальним. Якщо Пєцік, або Зеленський - можливий тоталМайдан, без просторової і часової концентрації, широка дезорганізація життя в державі, відверта втеча за кордони, диктатура де-факто.

Зовсім без нічого, НМСД, вже не відбудемося. Пєціки і прочі олігархи - занадто багато прожрали. У країни буде отходняк, як у наркєта після великої дози. Як наслідки після допінга. Був у продмагу, схоже, ціни вже плигнули для підрівнювання під новий курс долара. За моїми відчуттями, може бути і по 40 гривень. Завтра гляну, почому продають цейлонський чай, там курсові тенденції відслідковують чьотко.

Щодо алкоголю, то - щось не пре. Нецікаво. Не знаходжу нічого такого, що хотілося би пити. Якість пива впала катастрофічно. Якість вина впала, приблизно, втричі. Горілку я не п'ю, коньяки стали якісь, спрощеного, дерев'янистого смаку. Нема тонів шоколаду, виноградного аромату, фруктових, цитронних тонів. Нема того дива, що на ранок робиш ковток холодної води, і відчуваєш у роті верхи того, вчорашнього аромату коньяка. Ящєтаю, вкрали якісь падлюки. А просто так, заради спирту, як розчин спирту у воді - воно мені не йде.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Усім привіт!

Повідомлення Pestilence » 26 лютого 2019, 23:24

Vollmer писав: Якщо Юлька прорветься на Банкову
Печально, но боюсь не прорвется, если не захватит власть с военными. А она на такое не пойдет. Барыги настолько укрепились что у нее нет шансов даже если поддержка будет 80%
Пессимизм зашкаливает конечно, но я не вижу поводов для оптимизма.

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Усім привіт!

Повідомлення Тетяна_Д » 26 лютого 2019, 23:56

rad писав:
M_M писав: За кого плануєте віддати свій голос?
ПОП
Марсер вплинув? :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Усім привіт!

Повідомлення Vollmer » 27 лютого 2019, 00:21

Тетяна_Д писав:
rad писав: ПОП
Марсер вплинув? :lol:

Ящєтаю, треба більше співчуття. :smoke: :smoke: :smoke:
Давно ето у Вас, больной ???
Горчичники прикладали?
Банки ставили?
Комунальні платьожки на ніч перечитуєте? :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Усім привіт!

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2019, 00:27

Віра писав: Щось настрою немає.
Цей бєспрєдєл в країні не дає ніякого оптимізму. Особливо так звані рейтинги. Чи люди у нас такі дурнІ, чи повні пофігісти?
Чи настільки продажні?
1. Вірити "рейтингам" - себе не поважати.
2. Писано скоро як 10 років тому, ще на старому дурдомі:
СпойлерРозкрити
Оскільки мова зараз пішла про чергові вибори, пройдуся трохи по виборчий системі як такій. Теоретично, тксказать. Всі ми вчили історію, й знаємо, що першим парламентом у світі були Генеральні Штати у Франції. Показово, що слово „Парламент” походить від французького „parle”, тобто „говорити”. Не „керувати”, не „вирішувати”, не „судити”... Отож, король (а скоріш церква) вирішили способом створення парламенту одразу два завдання – заспокоїли невдоволені „низи” й одночасно вигадали прекрасний спосіб відгавкатися від цих самих низів – звернути відповідальність за накоєне владою на САМ НАРОД. Ми й зараз не раз чуємо – а що ж ви хотіли? Обрали – їжте, не обляпайтеся!

Отож спробуємо розібратися, що й до чого, наскільки насправді народи керують життям своїх країн.

Звернуся до схеми керування, класичний приклад – автомобіль.
7ce25fd3a724.jpg
Коротко – водій автомобіля, маючи ЯКУСЬ МЕТУ, керує автомобілем. Руками він кермує, перемикає швидкості, вмикає/вимикає світло, ногами тисне на педалі – це все – прямий зв’язок водія, тобто суб’єкта керування, з автомобілем, тобто об’єктом керування. Під впливом нашого керування автомобіль кудись їде, й правильність нашого керування ми оцінюємо за допомогою зворотного зв’язку, у нашому випадку за допомогою органів зору, слуху, тілом відчуваємо вібрації автомобіля, звуки, запахи й т.д., робимо висновки й відповідно коригуємо керування.
Не забуваймо при цьому, що водій, перш ніж сісти за кермо, повинен пройти курси навчання в автошколі, там вивчити правила, практично навчитися керувати, вивчити розмітку й т.п. Тільки потім йому даєцця ПРАВО керувати автомобілем. Періодично водій повинен проходити медкомісію, іноді повинен здавати екзамен, підтверджуючи це право.

---------------------------------------------------------------------------

А от тепер давайте спробуємо по аналогії з керуванням автомобілем розібратися з „керуванням” державою, яке нам начебто пропонує виборча система. Почнемо з того, що зараз НІХТО не може сказати, яка в нас МЕТА, тобто ЩО власне ми будуємо. Куди ми їдемо? Бозна. Конкретики ніякої, замість цього – пустопорожні балачки про правову державу, демократію (нижче ми розберемося з нею), громадянське суспільство (тільки ніхто не може роз’яснити, як у ньому олігархи й бомжі будуть спокійно співіснувати)

Отож, яким чином нам (народові) пропонують впливати на об’єкт керування (державу)? Виборча система напрочуд проста – достатньо мати паспорт, мати 18 років за плечима, й усе – ти виборець. Ніхто нікого нічому не вчить, бо у шкільному курсі ви не знайдете ні юриспруденції, ні хоч якоїсь карикатури на економіку, я вже не кажу про поняття про глобальну політику чи скажімо про теорію керування. Й що ж нам пропонуєцця зробити на виборах? Пройти повз плакАти з описом кандидатів (деякі бабушки навіть читають, прикольне видовище), взяти бюлетень, поставити галочку навпроти когось, й кинути в урну. ВСЕ!!! Громадянин виконав свою функцію з керування державою! А що далі? А далі нам пропонуєцця ВІРИТИ в те, що наш обранець – найкращий, що він кристально чесний й що він відстоїть наші інтереси, й ЧЕКАТИ певний термін виконання передвиборних обіцянок. При цьому ніякий закон не передбачає ніяких способів контролю за обранцем, хоча тут можливо й є якась логіка – нафіга народові важелі й педалі впливу, коли він, народ, керувати все одно не вміє? Знову ж таки, закономірно не дочекавшись ніяких результатів від "обранців", ми... нічого не можемо їм зробити. "Обранець" розводить руками, каже що "Нєшмагла я", й пропонує... обрати його ще на один термін, і знову чекати, мо" що вийде!!! Зате влада має можливість всі передбачені після виборів роки талдичити нам: „Це ж ВИ обрали, хавайте, хлопці!” Щоб керувати чимось чи кимось, треба, щоб цей об’єкт керування був передбачуваним. Є в наших обранців таке? Ага, щаз. Навіть керівник політсили не може передбачити, куди побіжить „тушка”. Спроба ж встановити бодай якийсь контроль над „обранцем” негайно оголошуєцця волюнтаризмом, диктатом, насиллям над депутатом і т.п.

Ну добре, з прямим зв’язком приблизно розібралися, тепер про зворотній зв’язок, тобто оцінку народом того, як здійснюєцця керування державою. Тут знову ж таки немає безпосереднього зв”язку, оскільки народ не володіє знаннями достатніми для оцінки поточної ситуації в країні, (та й точної інформації для оцінки ніхто народові просто так не дасть), то ілюзорну картину цієї ситуації, як правило досить далеку від реальності, для нього малює армія „спеціалістів” – журналістів, соціолухів й політолухів. За довгі роки-віки народ так привчився до брехні влади, що вважає це цілком нормальним явищем й навіть не намагаєцця вимагати докладного звіту влади про стан державних справ... У всякому разі в нашій країні саме така ситуація.

Хочу звернути увагу, що така система є глобальною й всеосяжною, як би не називалася влада, чи комуністами, чи капіталістами, чи ще ким – ядро системи є НЕЗМІННИМ, й застосовуєцця кругом, на всіх не те що державних, а навіть іноді на більш-менш важливих господарських об’єктах, хто має можливість, спитайте дідів, як проходили „вибори” голів колгоспів, і я вам скажу, що й зараз головами КСП чи як би їх ще не назвали, стають не селяни, а прислані „з району” зайди-ворюги.

Й у капіталістичних країнах те ж саме, а все позитивне, що там є, зумовлено не виборчою системою, а багатовіковими традиціями, честю й совістю людей, у тому числі й тих, хто потрапляє у владу. Крім того, світовій мафії не потрібна нестабільність у тих країнах, де власне вони живуть. Як ПР не потрібна нестабільність у східних областях України, напримєр.

От і вся казочка про вибори, малята. Й як би не тасували владу, яких би байок народові не розповідали, при існуючий системі виходу не видно. Зараз наша влада відкрито плюнула навіть на ту жалюгідну видимість законності, що була, й відкрито почала шматувати закони, плюючи на всіх і вся. Народ звичайно мовчить, бо нічого не розуміє, шматок хліба поки що є у роті, й слава Богу, а як не буде – журналісти з політолухами пояснять, хто винен, й буде кого лаяти.

А голосуватиме народ знову як завжди, за футбольним принципом – „за наших”.

_________________
Chi non ama non sara amato mai.

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.
Щось кардинально змінилося? Моя відповідь - ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти