Голосовать все готовы?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Віра » 30 березня 2019, 18:17

Форми і засоби передвиборної агітації

1. Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України.

Передвиборна агітація може проводитися у таких формах:

1) проведення зборів громадян, інших зустрічей з виборцями;

2) проведення мітингів, походів, демонстрацій, пікетів;

3) проведення публічних дебатів, дискусій, "круглих столів", прес-конференцій стосовно положень передвиборних програм та політичної діяльності партій - суб’єктів виборчого процесу чи політичної діяльності кандидатів на пост Президента України;

4) оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень;

5) розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації;

6) розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами;

7) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії - суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост Президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку;

8) публічні заклики голосувати за або не голосувати за кандидата на пост Президента України або публічні оцінки діяльності кандидата на пост Президента України;

9) встановлення агітаційних наметів;

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2019, 18:26

Перехожий писав:
Vollmer писав: А Вам будуть пропонувати тільки ратиці, на вибір - ліву, чи праву.
Разница есть. ВСЕГДА. Например: Порошенко был последние пять лет презом, а Бойко - нет. Не люблю протывсихство.

Нівапроз.
Але знов же, це будуть не вибори, а початок нового циклу революції. Провокація революції.
Змусити коцапську агентуру під поглядами публіки переформатовувати структуру, довести справу до всезагального шкандалю, і - все зпочатку. Якщо вдасться.
Сама організація такого "вибору без вибору" - вже є знущання, маніпуляція.
Навіть постановка питання про подібний вибір, в той час, коли реально до нього ще не дійшло - є маніпуляцією і способом розмагнічування електорату противника.
А для того, щоби подібний вибір став актуальним, треба ще прибрати зі сцени Зєлінського і Тимошенко, між іншим. Прикметно, що ця деталь не обговорюється. Наче щось очевидне і само собою зрозуміле.
Тому, я би ще поставив питання - а чи не стикаємося ми, в даному разі, зі своєрідною, штучною конструкцією, умисним створенням амбівалентних ситуацій, привчанням нас до "противсіхства"?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Перехожий » 30 березня 2019, 18:31

Віра писав: Форми і засоби передвиборної агітації
В этой статье указана часть признаков. В остальных содержатся и другие. В том числе и о финансировании. Не будете же Вы считать крокодила по кличке Тузик собакой.
Зы. И что такое публично? Я разговариваю с людьми, и нехрен подслушивать и объявлять это митингом..
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення DSMechanic » 30 березня 2019, 18:38

НА ЛЬВІВЩИНІ ГОЛОВА ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ПОСТАВИЛА ШТАМПИ "ВИБУВ" НА 180 БЮЛЕТЕНЯХ, ЇЙ ЗАГРОЖУЄ ДО СЕМИ РОКІВ В'ЯЗНИЦІ

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/na-lvivschini-g ... 20705.html

Аваков працює? Не відомо як буде з нею далі (все ж таки часто комісії вчили слабо), але на даний момент користна інфа тим що хтось та задумається - якщо за кілька штампів запакували, то що буде якщо ліві цифри записати?

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Перехожий » 30 березня 2019, 18:38

Vollmer писав: а чи не стикаємося ми,
Именно.Увы, незрелость общества.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Віра » 30 березня 2019, 21:29

Цікаво, а де вона взяла той штамп "вибув"? якщо видавали, то хто і навіщо?
і головне - від якого кандидата та голова комісії? їм повинні влаштовувати коротенькі курси для голів дільничних комісій - в окружних комісіях, а голів окружних - в ЦВК. Ну і кандидат, якого представляють усі члени комісії.

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Білокура Бєстія » 30 березня 2019, 22:51

Колись для голови, заступника і бухгалтера влаштовували навчання. Де пояснювали процедуру і закон. Думаю, зараз теж, але та голова могла не ходити, це ж не впливає на зарплату. І премію все одно дадуть, якщо вибори відбудуться
Голова комісії це робота, за яку платять, не багато, але платять, отже і робити цю роботу треба правильно. А не вмієш(не хочеш)- відмовся, і спи спокійно.
Востаннє редагувалось 30 березня 2019, 22:54 користувачем Білокура Бєстія, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
我是自高自大俄国的人
Повідомлень: 112
З нами з: 03 березня 2019, 19:45
Звідки: Крым

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення 我是自高自大俄国的人 » 30 березня 2019, 22:54

Ога

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Білокура Бєстія » 30 березня 2019, 23:04

Я завжди любив солодке. Це неприродно? В мене нема надлишкової ваги, мені можна.
Я починаю розуміти чому ви ненавидите пороха. Ви вважаєте, що він винен в тому що ви жирні

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Pestilence » 31 березня 2019, 00:37

Білокура Бєстія писав: Я починаю розуміти чому ви ненавидите пороха. Ви вважаєте, що він винен в тому що ви жирні
Таки ты глуп как пробка. Тому що крадiй, та мабуть ти з ним такий ж, бо топиш за цю тварюку

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Білокура Бєстія » 31 березня 2019, 01:13

В мене такий бізнес, що вкрасти я можу хіба з власного гаража. Не суди по собі. Всі ваші обгрунтування того, що порох краде, як правило пов'язані з внутрішнім, щирим переконанням, що на такій посаді не красти неможливо. Не приміряйте себе на чуже місце. :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2019, 02:17

Білокура Бєстія писав: В мене такий бізнес, що вкрасти я можу хіба з власного гаража. Не суди по собі. Всі ваші обгрунтування того, що порох краде, як правило пов'язані з внутрішнім, щирим переконанням, що на такій посаді не красти неможливо. Не приміряйте себе на чуже місце. :lol:

Помиляєшся.

Цей шоколядний мудило досі не збудував патронного заводу, щоб купувати імпортний БК, і це всім зрозуміло. ВОГи по 2000 грн. і набої 12,7 за дурну ціну, ледве не 25 баксів штучка. Це що таке ???

Рєзкий рост його благосостоянія за роки президентства - це що таке ???

Він у декларації не кремпується вказувати прибутки, з того, що позичає гроші власній країні, під дурні проценти, не менше 10% річних, а з махінаціями доходить до 30%. Що це за нах ???

Охорона кіосків "Рошен" силами ментів, за бюджетні кошти - що це таке ???

І можна довго продовжувати.

Чи ти сподіваєшся, що можна все засекретити, і ніхто нічого не знатиме ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Sintez » 31 березня 2019, 08:03

Поясню для тих, хто на бронепоїзді. Після посадки Юлії Тимошенко й Генадія Дронова говорити про "законність", а тим більше тупо намагатися слідувати тій галіматьї, котрої понаприймали 450 свиней, як мінімум смішно. Ні, ну особисто ви можете, це ваші проблеми, але якщо хтось зпробує нав'язати це мені, буде посланий надовго й далеко.
Всьо, "правосуддя" в Україні нема, забудьте. Діє закон джунглів, подобаєцця це комусь чи ні. Припливли.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Sintez » 31 березня 2019, 08:05

Vollmer писав:
Перехожий писав: Разница есть. ВСЕГДА. Например: Порошенко был последние пять лет презом, а Бойко - нет. Не люблю протывсихство.

Нівапроз.
Але знов же, це будуть не вибори, а початок нового циклу революції. Провокація революції.
Змусити коцапську агентуру під поглядами публіки переформатовувати структуру, довести справу до всезагального шкандалю, і - все зпочатку. Якщо вдасться.
Сама організація такого "вибору без вибору" - вже є знущання, маніпуляція.
Навіть постановка питання про подібний вибір, в той час, коли реально до нього ще не дійшло - є маніпуляцією і способом розмагнічування електорату противника.
А для того, щоби подібний вибір став актуальним, треба ще прибрати зі сцени Зєлінського і Тимошенко, між іншим. Прикметно, що ця деталь не обговорюється. Наче щось очевидне і само собою зрозуміле.
Тому, я би ще поставив питання - а чи не стикаємося ми, в даному разі, зі своєрідною, штучною конструкцією, умисним створенням амбівалентних ситуацій, привчанням нас до "противсіхства"?
І ще п'ять років собаці в гузно?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Sintez » 31 березня 2019, 08:13

Віра писав:
30 березня 2019, 18:17
Форми і засоби передвиборної агітації

1. Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України.

Передвиборна агітація може проводитися у таких формах:

1) проведення зборів громадян, інших зустрічей з виборцями;

2) проведення мітингів, походів, демонстрацій, пікетів;

3) проведення публічних дебатів, дискусій, "круглих столів", прес-конференцій стосовно положень передвиборних програм та політичної діяльності партій - суб’єктів виборчого процесу чи політичної діяльності кандидатів на пост Президента України;

4) оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень;

5) розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації;

6) розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами;

7) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії - суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост Президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку;

8) публічні заклики голосувати за або не голосувати за кандидата на пост Президента України або публічні оцінки діяльності кандидата на пост Президента України;

9) встановлення агітаційних наметів;
Обходицця елементарно. Місяць висіла реклама Вілкула, в останній день на тому ж місці тим же кольором і шрифтом "Зміни Україну!" чи ще якась подібна хрєнь.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Sintez » 31 березня 2019, 08:19

Vollmer писав:
Білокура Бєстія писав: В мене такий бізнес, що вкрасти я можу хіба з власного гаража. Не суди по собі. Всі ваші обгрунтування того, що порох краде, як правило пов'язані з внутрішнім, щирим переконанням, що на такій посаді не красти неможливо. Не приміряйте себе на чуже місце. :lol:

Помиляєшся.

Цей шоколядний мудило досі не збудував патронного заводу, щоб купувати імпортний БК, і це всім зрозуміло. ВОГи по 2000 грн. і набої 12,7 за дурну ціну, ледве не 25 баксів штучка. Це що таке ???

Рєзкий рост його благосостоянія за роки президентства - це що таке ???

Він у декларації не кремпується вказувати прибутки, з того, що позичає гроші власній країні, під дурні проценти, не менше 10% річних, а з махінаціями доходить до 30%. Що це за нах ???

Охорона кіосків "Рошен" силами ментів, за бюджетні кошти - що це таке ???

І можна довго продовжувати.

Чи ти сподіваєшся, що можна все засекретити, і ніхто нічого не знатиме ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Він все це чудово знає. Але топить за свиней, ібо свині - платіжоспроможні клієнти для його "чесного бізнесу". Те, що решту людей НЕплатоспроможними зробили саме свині, своїм необоримим паразитизмом, товаріщь порохосос помічати категорично не хоче.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Нечай » 31 березня 2019, 11:03

Ну шо, все проголосовали? Только что пришло в голову, что народ во время выборов исполняет свой гражданский долг, а между выборами власть исполняет супружеский. :lol:

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Білокура Бєстія » 31 березня 2019, 11:05

Та ну нах))) крайні мої клієнти, це майор з 80-ки, в якого пів сім'ї в Америці, ґазда, в якого 6 гектарів саду і лікар- гінеколог. Вони не чули про зубожіння))

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення Clone » 31 березня 2019, 12:59

Волеизъвился)
Добавил свой гвоздик в крышку...
Тихо...
Очередей нет.
Опрос не проводися.
Батькивщина не дремлет), позвонили, напомнили об однофамильцах и о своей ручке.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Голосовать все готовы?

Повідомлення ingvar » 31 березня 2019, 13:00

Нечай писав: Ну шо, все проголосовали? Только что пришло в голову, что народ во время выборов исполняет свой гражданский долг, а между выборами власть исполняет супружеский. :lol:
скептики утверждают, что власть и во время выборов продолжает исполнять свой долг
;)

Відповісти