Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Віра » 01 квітня 2019, 11:15

Нечай писав:
Віра писав: Чого ви нукаєте? Швидше за усе, прийдеться вибір робити з цих двох. За пороха проголосуєте? Взагалі не будете голосувати? А противсіхи самі знаєте хто, читайте нижче. не голосуючи за Зе, ви перемогу віддаєте П.

Я сама шокована результатами виборів, подавлена. Але я не голосувала і ніколи за пороха не проголосую
Віро, колись була цікава карикатура, як собаки вибирають між Герасимом і професором Павловим. І тут приблизно таке саме, вибирають між Вальцманом і Коломойським. Волелюбна нація, хулє, якою жменька жидів крутить, як циган сонцем!
А ви кого виберете - Петю чи Володьку? Не треба між Зе та Коломойським ставити знак рівності. Я допускаю, що між ними міцний зв'язок, але ж це не значить, що країною буде керувати останній.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Vollmer » 01 квітня 2019, 12:41

Віра писав: ............................................................................................................................................................................
Надя Савченко також подобалась майже усій країні, а коли стали про неї більше узнавати, замислились...

Віра, "подобалась" - не є критерій для оцінки політика.

Спробуйте примірити цей принцип на хірурга, або пілота літака.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Vollmer » 01 квітня 2019, 12:43

Віра писав: ...............................................................................................................................................................................
А ви кого виберете - Петю чи Володьку? Не треба між Зе та Коломойським ставити знак рівності. Я допускаю, що між ними міцний зв'язок, але ж це не значить, що країною буде керувати останній.

Чи правильно я розумію, що Ви вже погодилися з програшем Юльки в першому турі, і обговорюєте лише варіанти каналізації її електорату?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення главспец » 01 квітня 2019, 12:44

Vollmer писав: Спробуйте примірити цей принцип на хірурга, або пілота літака.
а как, постоять за спиной хирурга на операции? Или поспрашивать выживших?

Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Мавка » 01 квітня 2019, 13:27

Віра писав: країною буде керувати останній.
----------

Вирунчик, країною буде керувати Льопа... В народе Левочкин... Ну если Зеленский станет президентом.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Sintez » 01 квітня 2019, 18:26

Віра писав:
Sintez писав: Просто я згадав, як чимало років тому Ви мені доводили, що Тягнибок теж, загалом, класний пацан.

Не звертайте уваги, загалом.
я можу протягом багатьох років поміняти с вою думку?

Надя Савченко також подобалась майже усій країні, а коли стали про неї більше узнавати, замислились...
Боже збав, я не покушаюся на Вашу думку, міняйте як зхочете. Просто щоразу прозріння приходить, як той дід казав, "у свинячий голос"...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Sintez » 01 квітня 2019, 18:32

Віра писав:
Нечай писав: Віро, колись була цікава карикатура, як собаки вибирають між Герасимом і професором Павловим. І тут приблизно таке саме, вибирають між Вальцманом і Коломойським. Волелюбна нація, хулє, якою жменька жидів крутить, як циган сонцем!
А ви кого виберете - Петю чи Володьку? Не треба між Зе та Коломойським ставити знак рівності. Я допускаю, що між ними міцний зв'язок, але ж це не значить, що країною буде керувати останній.
З чого такий висновок? Зєля, отримавши ксиву, трахне Колю Мойского льодорубом по башці? Чи Ви вважаєте, що Бєня спонсорував Зєлю просто із філантропії, бо йому грошей нікуди дівати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Перехожий » 01 квітня 2019, 18:33

А я когда-то агитировал за Кравчука и Гриценко. И что? Вы же за изменение если не мировоззрения, то хотя бы точки зрения. Не?
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

xobserverx
Повідомлень: 295
З нами з: 09 квітня 2018, 16:52

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення xobserverx » 01 квітня 2019, 19:22

DSMechanic писав:
xobserverx писав: … Боря Ложкин? :smoke:
Я думаю, что достаточно большая. :umnik2:
Портнов.
На Ложкіна справи вже є. Не підуть на це.
Хочешь не хочешь, а в последнее время приходится изучать повадки представителей этой национальности.

Виртуально поводить членом хохлам по губам в виде Бори Ложкина в АП очень хорошо укладывается в общую канву их поведения.

Я думаю, что мы увидим еще очень много интересного.

P.S.
Для нас мало будет хорошего, конечно.
Но спектакль - как в синагоге будут искать общий язык - посмотрим. :smoke:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Віра » 01 квітня 2019, 19:37

А якщо Зе запропонує на прем'єра кандидатуру Саакашвілі? Як ви поставитесь?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Vollmer » 01 квітня 2019, 20:10

Віра писав: А якщо Зе запропонує на прем'єра кандидатуру Саакашвілі? Як ви поставитесь?

Нє. Він уже в нас був. Треба якісь, новиє літся, бажано з Африки, або з аборигенів Австралії.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Нечай » 01 квітня 2019, 20:12

Vollmer писав:
Віра писав: А якщо Зе запропонує на прем'єра кандидатуру Саакашвілі? Як ви поставитесь?

Нє. Він уже в нас був. Треба якісь, новиє літся, бажано з Африки, або з аборигенів Австралії.
І, главноє, шоб папу звалі Абрам Моісєєвіч.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення asmodey » 01 квітня 2019, 20:18

Нечай писав:
Віра писав: Чого ви нукаєте? Швидше за усе, прийдеться вибір робити з цих двох. За пороха проголосуєте? Взагалі не будете голосувати? А противсіхи самі знаєте хто, читайте нижче. не голосуючи за Зе, ви перемогу віддаєте П.

Я сама шокована результатами виборів, подавлена. Але я не голосувала і ніколи за пороха не проголосую
Віро, колись була цікава карикатура, як собаки вибирають між Герасимом і професором Павловим. І тут приблизно таке саме, вибирають між Вальцманом і Коломойським. Волелюбна нація, хулє, якою жменька жидів крутить, як циган сонцем!
ну результат уже маем. получилось не так как хотелось, но хоть и не так, как могло - 54%.
сейчас можно сколько угодно возмущаться жидами, масонами, или инопланетянами, но выбор будет между вполне себе известным Педриллой, который страну просто сожрет, и неизвестным Зеленским. Второй, по крайней мере даст возможность передохнуть и не даст свиноотстойнику зацементироваться.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення DSMechanic » 01 квітня 2019, 20:20

Віра писав: А якщо Зе запропонує на прем'єра кандидатуру Саакашвілі? Як ви поставитесь?
Які наївні люди.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення DSMechanic » 01 квітня 2019, 20:31

asmodey писав: Второй, по крайней мере даст возможность передохнуть и не даст свиноотстойнику зацементироваться.
Це перша мисля.

Друга мисля - є думки що Зеля просто технічний і зіл'є вибори в другому турі. А Петя у нас вже має кримінальні справи на Заході, Парламент досі не давав йому злитись під Московію, і надалі може бути те саме - що мародерники що зеленка вважають себе афігеними патріотами, крім того буде очивидно що були максимальні фальсифікації - зовсім не факт що його визнають. І це на фоні необхідності сплати боргів на 13 ярдів в баксам і заборгованості в багато десятків ярдів грн. Літо і вхід в осінь будуть веселими, з обома, але якщо пролетить Зеля - шанс що народ прозріє більший
(але це дуже ризикована ідея - він дійсно має шанс зацементуватись)

Так що особисто ввагаюсь - іти за Зелю (наче треба) чи просто забити і хай як буде. Часу ще багато на подумати.
Крім того - ще нема остаточних цифр. А раптом буде чудо (наприклад комусь пригрозять конфіскаціює рахунків) і Юля буде в другому турі?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення asmodey » 01 квітня 2019, 20:42

Если пролетит Зеля, то шансов уже не будет - порося вытопчет даже малейшие намеки на оппозиции. под дружный вой беушных поцриотов закроют не только телеканалы, а и сайты начнут блокировать. петя хорошо учится у хуйла.
так шо выбора то и нет
или гарантированный пиздец, или хоть какой-то шанс. ведь даже на постройку своей сети влияния Зеленскому надо будет время. а там и осень, а на парламентских будет другая картина - зеленский за пол года не сможет сделать для людей ничего, значит большой фракции не будет, нужна коалициия, а значит будет контроль за ними.
при свынюке уже все готово - если он пролезет на второй срок, парламентские они тупо купят. и к новому году тут будет вполне оформившийся хуйлостан-2.
как говорится - "при всем богатстве выбора, альтернатив у нас нет".
просто тделим задачу на две части - сначала надо не пропустить Потроха. С Зелей работать будем потом. :lol:

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Перехожий » 01 квітня 2019, 20:49

Я знаю, что Зеленский хороший артист. И видно, что ему это дело нравится. Как хороший политик - он вызывает у меня сомнение. Его Квартал - тому свидетельство. Но вот, если он пройдет и закончится его срок, он снова вернется к артистической карьере или останется в политике? Ведь по четным и нечетным не получится. Он об этом думал?
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення DSMechanic » 01 квітня 2019, 20:54

Перехожий писав: Я знаю, что Зеленский хороший артист. И видно, что ему это дело нравится. Как хороший политик - он вызывает у меня сомнение. Его Квартал - тому свидетельство. Но вот, если он пройдет и закончится его срок, он снова вернется к артистической карьере или останется в политике? Ведь по четным и нечетным не получится. Он об этом думал?
Це ще дожити треба і нам і йому. Він може стільки накалядувати, що в Кварталі і не снилось. А може закінчити в тюрьмі - здадуть як якогось фукса.

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення Перехожий » 01 квітня 2019, 20:57

DSMechanic писав: Він може стільки накалядувати, що в Кварталі і не снилось.
Миллиарды у него не на первом месте. Он ведь не торгаш, а артист.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Какая вероятность того, что администрацию президента Зеленского возглавит...

Повідомлення DSMechanic » 01 квітня 2019, 21:16

Перехожий писав: Миллиарды у него не на первом месте. Он ведь не торгаш, а артист.
Таке перевіряється практикою. Його ж найняли грати роль, чи він погодився виключно з любові до мистецтва?
Він був дуже далекий до політики, це для нього був тільки засіб заробляня. Казав те з чого сміялись його замовники.

Відповісти