.Зе!команда.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: .Зе!команда.

Повідомлення DSMechanic » 14 квітня 2019, 23:05

Буде смішно якщо виявиться що Зеля просто технічний, якого винесло нагору і він реально викатить аудіт дій за ці роки. Це досить простий очевидний крок для сторонього.
Зеля сам по собі нуль, і він так само сприймається людьми - кожен бачить те що хоче - показали опроси що люди очікують зовсім протилежних дій - і вступ в НАТО і відновлення курсу на Росію, і купу іншого.
Дійсно унікальні вибори - не знаємо хто буде переможцем не тільки за пів-року до виборів, а схоже незнаємо хто буде і після виборів.

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Перехожий » 14 квітня 2019, 23:10

Это как Аваков Белого? И концы в воду?
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59467
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2019, 23:14


Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Перехожий » 14 квітня 2019, 23:18

DSMechanic писав: Зеля сам по собі нуль,
1. А любой из нас сам по себе - ноль против государства.
2. Гавел не был политиком. Но оказался одним из лучших президентов Европы. Не знаю, можно ли раннего Валенсу считать политиком.
3. А 450 засранцев в ВР? Это политики???
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: .Зе!команда.

Повідомлення DSMechanic » 15 квітня 2019, 07:52

Нуль - це мається наувазі що ніхто не знає в яку сторону він реально потяне, можна ще сказати - дзеркало. Кожен бачить що хоче. Бо він реально не дуже то і представив команду і плани. Хіба що на днях сказав що ніякого окремого статусу ОРДЛО. А так - за все хороше проти всього поганого.
От про Гавела мало що пам'ятаю, крім імені і статуса, але глянув у Вікі - вигнали з спец-школи за антикомуністичні погляди, дисидент - і це не політик? Та навіть я, коли крутився пару років в УНА-УНСО давненько - і то більший політик ніж Зеля.
450 в Раді - маємо що маємо, як казав живий класик. З політиків у нас взагалі можна тільки Юлю назвати - і що? Такий наш політичний простір.
Звісно - відсутність досвіду може поти на користь, а може і сильно нашкодити всій державі. Тому і кажу - нуль, ще нічого сказати ніззя. Але зауважу - про Петра можна сказати - другий його строк - диктатура і подальше зубожіння, це так, щоб не сказали що я за мародера агітую.

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: .Зе!команда.

Повідомлення slit_ok » 15 квітня 2019, 09:22

Перехожий писав:
DSMechanic писав: Зеля сам по собі нуль,
1. А любой из нас сам по себе - ноль против государства.
2. Гавел не был политиком. Но оказался одним из лучших президентов Европы. Не знаю, можно ли раннего Валенсу считать политиком.
3. А 450 засранцев в ВР? Это политики???
як не пригадати?
"Краще п'ять років помилок, ніж 50 років саботажу!" - Вацлав Гавел

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59467
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2019, 11:16


Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Перехожий » 15 квітня 2019, 11:20

DSMechanic писав: це так, щоб не сказали що я за мародера агітую.
А просто чувства брезгливости когда речь идет о Порошенко у Вас нет? По-моему, в нашей ситуации надо было начинать с этого. Еще в 2014-м.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: .Зе!команда.

Повідомлення DSMechanic » 15 квітня 2019, 11:58

Перехожий писав:
DSMechanic писав: це так, щоб не сказали що я за мародера агітую.
А просто чувства брезгливости когда речь идет о Порошенко у Вас нет? По-моему, в нашей ситуации надо было начинать с этого. Еще в 2014-м.
Тут юльки попали в свій же капкан - ми стільки років розказували що привсихи зло, обов'язково треба вибирати, а зараз нема з кого. З іншого боку - не раз казали - основна інтрига - перший тур, він відбувся, Юля тут програла, так що наїзд на обох - не зовсім противсихство.
А Петя не з 2014-го, він з 2005-го тваринка, коли йому не вдалось стати прем'єром і він почав на себе замикати Кабмін, будучи секретарем РНБО, коли писали що пів-Кабміну до нього на доклад бігало і контрабанда під його кришею. Цеж і була якщо не головна - одна з головних причин провалу першого Майдану, коли Ющ образився що витягли від вуликів і назло розігнав всих і підписав меморандум з Яником.Так що тут без варіантів.
Просто кажу що Зеля незрозумілий і не ясно що від нього чекати. Хто реально буде керувати і в якому напрямку. З іншого боку - найгірше що він може зробити - залишити як є - генпрокурор Юга, Супрун і інші. Але навіть тут плюси є. Крім того в історії є факти що абсолютно нейтральні фігури, від яких не очікували різких рухів творили фіг зна що.

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Перехожий » 15 квітня 2019, 12:30

DSMechanic писав: Тут юльки попали в свій же капкан
Я - юлек (при имеющемся раскладе). Считаю Зеленского протывсихом (по его деятельности в Квартале). Голосую не за него, а против Порошенко. Был бы во втором туре против Порошекно кто угодно (Бойко, Герман, Симоненко, даже Луценко, Мороз, или Ющенко) - выбор для меня однозначен: геть с табуретки. Если бы выбрали, к примеру, Ющенко - тут, вроде, понятно, что это за фрукт и мы бы имели то, что уже имели - и через пять лет украинский избиратель снова поставил бы меня перед выбором Порошенко-Ющенко , я бы проголосовал за Порошенко. Сменяемость власти - это очень сильный стимул. Так в какой капкан я попал?
DSMechanic писав: А Петя не з 2014-го, він з 2005-го тваринка,
Общество сильно больное. Но хочет все сразу и сейчас. Потому что жизнь одного человека оказывается довольно короткой в исторической шкале. Поэтому шарлатаны, лицемеры и негодяи - в спросе.
DSMechanic писав: Просто кажу що Зеля незрозумілий
Так вся технология Порошенко работала на это: свести себя с очевидным дилетантом во втором туре.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Noex » 15 квітня 2019, 12:33

Перехожий писав: Так вся технология Порошенко работала на это: свести себя с очевидным дилетантом во втором туре.
І програти :lol:

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Перехожий » 15 квітня 2019, 12:35

Не кажи гоп...
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: .Зе!команда.

Повідомлення slit_ok » 15 квітня 2019, 12:39

DSMechanic писав: З іншого боку - найгірше що він може зробити - залишити як є - генпрокурор Юга, Супрун і інші.
пікантність в тому, що, до виборів в ВР навряд чи зміниться склад КМ
хіба що генерального... як знайдуть за ШО

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59467
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2019, 21:33


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25095
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2019, 06:40

DSMechanic писав:
Перехожий писав: А просто чувства брезгливости когда речь идет о Порошенко у Вас нет? По-моему, в нашей ситуации надо было начинать с этого. Еще в 2014-м.
Тут юльки попали в свій же капкан - ми стільки років розказували що привсихи зло, обов'язково треба вибирати, а зараз нема з кого. З іншого боку - не раз казали - основна інтрига - перший тур, він відбувся, Юля тут програла, так що наїзд на обох - не зовсім противсихство.
А Петя не з 2014-го, він з 2005-го тваринка, коли йому не вдалось стати прем'єром і він почав на себе замикати Кабмін, будучи секретарем РНБО, коли писали що пів-Кабміну до нього на доклад бігало і контрабанда під його кришею. Цеж і була якщо не головна - одна з головних причин провалу першого Майдану, коли Ющ образився що витягли від вуликів і назло розігнав всих і підписав меморандум з Яником.Так що тут без варіантів.
Просто кажу що Зеля незрозумілий і не ясно що від нього чекати. Хто реально буде керувати і в якому напрямку. З іншого боку - найгірше що він може зробити - залишити як є - генпрокурор Юга, Супрун і інші. Але навіть тут плюси є. Крім того в історії є факти що абсолютно нейтральні фігури, від яких не очікували різких рухів творили фіг зна що.
Згоден. Нам нав'язана гра, і Зєля - сумнівний. Немає певності в ньому.

Зате абсолютно ясно, яких рухів чекати від Пеці, якщо він, не дай Бог, пролізе.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Archer » 16 квітня 2019, 21:08

Петя готовится уже в парламент. Туда он пролезет со своими 6%.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59467
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2019, 22:31


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59467
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2019, 22:32

Archer писав: Петя готовится уже в парламент. Туда он пролезет со своими 6%.
Сейчас 5,а Юля предложида 3.Так что вползет :gs:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13716
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: .Зе!команда.

Повідомлення M_M » 16 квітня 2019, 22:37

Archer писав: Туда он пролезет со своими 6%.
Блок распадется, остатки команды будут бежать впереди своего визга. Титаник наскочил на айсберг. Разве что пролезет по мажоритарке, если оную не отменят :blush2:

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: .Зе!команда.

Повідомлення Archer » 17 квітня 2019, 02:43

У Пети реально упоротых около 6% может и пять. Юридически он не досягаем до осени так точно.

Відповісти