Ванючій гас

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ванючій гас

Повідомлення Vollmer » 27 квітня 2019, 23:00

І я переконаний, що всі падлюки, і в Нафтогазі, і в Кабміні - чудово про все знають. Знають, що ГТС дотягує останні місяці. Що її стан не витримує критики. Що угода з кацапами закінчується.

І ні одна тварюка нічого не робить. Готуються до виборів, будуть щось обіцяти, бігморди вішатимуть.
Видобуток вугілля задавили, розвиток видобутку газу - від'ємний, узалежнились від кацапів уже не тільки по газу, а і нафті і вугіллю.
І після цього 24% голосують за Підру, як несамовиті. навколо Зєліньського почалися танці і пісні прославляння і поздоровлення. Йобнутий натовп. Що ці придурки збираються робити наступною зимою ??? Це якась, професійна команда "Титаніка". За покликанням.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ванючій гас

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 16:19

Vollmer писав:
27 квітня 2019, 22:48
DSMechanic писав: Читав. Наша перекачка використовує газ, а нові компресори обходяться значно дешевше.
Все ж таки - що воно у нас буде і коли?
У Венесуєлі система енергожилення накрилась від одного пожару і вигрібали місяц. А газова коли накриється - і без прямих жетрв не обійдеться. Реально буде потім керівництво за халатність посадити?

Прикро усвідомлювати, що ці падлюки отак, провтикали шанси, з відкритими очима, і під дзвін монет.
Бо, якби вкладали в реконструкцію, благо, система дублювання це дозволяє робити без зупинки транзиту, то сама по собі схема перекачки розподіленими компресорними, а не однією береговою, НМСД, була би за собівартістю ще ефективніша, ніж нові "потоки". І ганси би тоді тричі подумали, чи варто палити купу грошей на витребеньки. А Путєнові - довелося би стримувати свої апетити.

Яскравий приклад, як корупція підриває безпеку держави, і економічну, і військову, і яку завгодно.
Оце вам, і армія, і закон про мову, і Томос, із вірою. Дешеві ширмочки, для прикриття грандіозного крадійства, і стратегічного нехлюйства і саботажу.

Всіх причетних слід назавжди викинути зі сфери прийняття державних рішень, із політикуму.
Це не вони провтикали, а ми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ванючій гас

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 16:21

Vollmer писав: І я переконаний, що всі падлюки, і в Нафтогазі, і в Кабміні - чудово про все знають. Знають, що ГТС дотягує останні місяці. Що її стан не витримує критики. Що угода з кацапами закінчується.

І ні одна тварюка нічого не робить. Готуються до виборів, будуть щось обіцяти, бігморди вішатимуть.
Видобуток вугілля задавили, розвиток видобутку газу - від'ємний, узалежнились від кацапів уже не тільки по газу, а і нафті і вугіллю.
І після цього 24% голосують за Підру, як несамовиті. навколо Зєліньського почалися танці і пісні прославляння і поздоровлення. Йобнутий натовп. Що ці придурки збираються робити наступною зимою ??? Це якась, професійна команда "Титаніка". За покликанням.
Це наслідок системної ідіотизації, виплеканої ще Хрущем і Брежнєвим.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
我是自高自大俄国的人
Повідомлень: 112
З нами з: 03 березня 2019, 19:45
Звідки: Крым

Re: Ванючій гас

Повідомлення 我是自高自大俄国的人 » 28 квітня 2019, 19:43

Pestilence писав:
我是自高自大俄国的人 писав: А теперь тоже самое расскажи мне крымчанину про то от куда оно все взялось.
Я крымчанин в 4 поколении, а ты...я не знаю что ты такое.
Дети есть? Что у них написано в свидетельстве о рождении? Вааще не волнует мнение судетских крысчан.
"Крымчанка", а что ты делаешь на материковой украине?
Знаем мы вас таких крымчаней, понаехавших при союзе, в основном в Керчь, я угадал?

У меня, например, родственники покоются на могилках на центральном кладбище на котором при союзе уже не хоронили, не скажу сколько поколений, но чувствую что ооочень давно как.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ванючій гас

Повідомлення Vollmer » 28 квітня 2019, 20:00

我是自高自大俄国的人 писав:
Pestilence писав: Я крымчанин в 4 поколении, а ты...я не знаю что ты такое.
Дети есть? Что у них написано в свидетельстве о рождении? Вааще не волнует мнение судетских крысчан.
"Крымчанка", а что ты делаешь на материковой украине?
Знаем мы вас таких крымчаней, понаехавших при союзе, в основном в Керчь, я угадал?

У меня, например, родственники покоются на могилках на центральном кладбище на котором при союзе уже не хоронили, не скажу сколько поколений, но чувствую что ооочень давно как.

Слухай, я тебе вже тричі просив, флудити і з'ясовувати стосунки деінде. Ти читати не вмієш? Чи проблеми з розумінням тексту? Якийсь, персонаж, із старого анекдоту про двох генералів.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
我是自高自大俄国的人
Повідомлень: 112
З нами з: 03 березня 2019, 19:45
Звідки: Крым

Re: Ванючій гас

Повідомлення 我是自高自大俄国的人 » 28 квітня 2019, 20:06

Vollmer писав:
我是自高自大俄国的人 писав: "Крымчанка", а что ты делаешь на материковой украине?
Знаем мы вас таких крымчаней, понаехавших при союзе, в основном в Керчь, я угадал?

У меня, например, родственники покоются на могилках на центральном кладбище на котором при союзе уже не хоронили, не скажу сколько поколений, но чувствую что ооочень давно как.

Слухай, я тебе вже тричі просив, флудити і з'ясовувати стосунки деінде. Ти читати не вмієш? Чи проблеми з розумінням тексту? Якийсь, персонаж, із старого анекдоту про двох генералів.
А в чем флуд заключается, мне задали вопрос, я на него ответил.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ванючій гас

Повідомлення Pestilence » 28 квітня 2019, 22:19

我是自高自大俄国的人 писав: "Крымчанка", а что ты делаешь на материковой украине?
Знаем мы вас таких крымчаней, понаехавших при союзе, в основном в Керчь, я угадал?
Еще раз назовешь меня "крымчанкой", я понимаю что имеется ввиду пресловутая "дочь офицера", которая почему-то вам ватанам пришлась как кость в горле, я тебя отправлю в бан сам лично и навсегда.

А насчет предков...знаешь завод СРЗ в Керчи в центре города? Это табачная фабрика моего прапрадеда. Дом престарелых в Камышбуруне это дом моего прадеда. Есть еще вапрозы? В общем меня мнение судетского крымнаша не волнует ни капельки. Я предупредил нащет бана. Это угроза. Буду рассматривать тебя как спамера, с которыми разговор только один - деактивация учетной записи


Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Ванючій гас

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 10:40

Vollmer писав: Ванючій гас
Насколько я знаю, гас по украински - это керосин :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ванючій гас

Повідомлення Pestilence » 29 квітня 2019, 10:48

Борода Коломойского писав: Насколько я знаю, гас по украински - это керосин
Здесь употреблено как высказывание дрыща.
"ваш ванючий гас"

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Ванючій гас

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 11:30

Pestilence писав:
Борода Коломойского писав: Насколько я знаю, гас по украински - это керосин
Здесь употреблено как высказывание дрыща.
"ваш ванючий гас"
А кто такой, извините, дрыщ? :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Ванючій гас

Повідомлення M_M » 29 квітня 2019, 11:51

Борода Коломойского писав: А кто такой, извините, дрыщ?
:1: запорєбрік poзважаєтьcя?

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Ванючій гас

Повідомлення vkhavr2 » 29 квітня 2019, 12:01

Борода Коломойского писав:
Pestilence писав: Здесь употреблено как высказывание дрыща.
"ваш ванючий гас"
А кто такой, извините, дрыщ? :lol:

Вчи матчастину. Чи дурником будеш?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ванючій гас

Повідомлення Pestilence » 29 квітня 2019, 12:23

Борода Коломойского писав: А кто такой, извините, дрыщ? :lol:
А, то ты запоребриковый...вам тут медом намазано? Почему запоребриковые так сильно переживают что президентом стал ЗЕ а не ПОП? :umnik2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Ванючій гас

Повідомлення DSMechanic » 29 квітня 2019, 12:41

Кстаті да - видно що Зеля досить неочікувано вигулькнув, запоребрики трохи оговтались і пішли в атаку - он на НТВ запускають передачі Зелі ще 2001-го. Собчачку підключили, що вона у нього на колінах сиділа, і так далі.
З іншого боку - якби притопили б його - в другий тур вийшла би і виграла Юля - що для них було б гірше.

ПС. Фразу Дрища про "вонючий гас" - знають всі і хто такий дрищ теж. Виявляється так легко спалитись на чомусь очевидному.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ванючій гас

Повідомлення Vollmer » 29 квітня 2019, 12:45

І ще, перед тим, - не "питомому".
Я ж кажу, взятим, на Майдані, у полон, кацапчикам коли говорили, що зараз пригостять кавою - вони реально боялися. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Ванючій гас

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 12:46

Pestilence писав:
Борода Коломойского писав: А кто такой, извините, дрыщ? :lol:
А, то ты запоребриковый...вам тут медом намазано? Почему запоребриковые так сильно переживают что президентом стал ЗЕ а не ПОП? :umnik2:
Как вы определили, что я запоребриковый? Или вам так просто легче общаться? Врагу ничего можно не объяснять и вообще общаться через губу и пнх. Удобная позиция.
Поспрашивал своих, никто не знает кто такой дрыщ, кроме общеизвестного значения этого слова, хотя все мы с рождения живем в Украине. Подозреваю, что это кто-то маленький.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Ванючій гас

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 12:48

Нашел. Ющенко - прыщ - дрыщ. М-да... Интересно сколько людей за пределами этого форума знают об этом.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ванючій гас

Повідомлення Pestilence » 29 квітня 2019, 12:54

Борода Коломойского писав: Как вы определили, что я запоребриковый?
Запоребриковые не знают кто такой дрыщ. Я имею ввиду интернет-юзеров, которые пишут на политфорумах. Странно было бы не знать кто такой дрыщ. Вы еще скажите что не знаете других украинских политфорумов. Дрыщ это вполне известная кличка ющенки. Ну вот погуглил - на цензоре вкурсе, на фупе вкурсе, на мертвом ДД вкурсе, на яплакал даже вкурсе...а вы не знаете...странно

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ванючій гас

Повідомлення Vollmer » 29 квітня 2019, 13:40

А він живе у гетто. :lol: :lol: :lol:

"Поспрашивал своих, никто не знает кто такой дрыщ, кроме общеизвестного значения этого слова, хотя все мы с рождения живем в Украине."

За довідками - одразу звертається "до своїх". НМСД, він, такі, відмічав шаббат.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Ванючій гас

Повідомлення M_M » 29 квітня 2019, 13:47

Oтак, на ідіoмах, конcерви й палятьcя
:lol:

Відповісти