Зеленський - президент

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 20:55

Відосік від Зелі, за рік роботи, на зараз 1к лайків за, 1.2к проти, майже рівно, але поки тільки 20к просмотрів. Подивимсь що буде коли до мільона переглядів догрібе.


Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 20:58

Vollmer писав:
asmodey писав: Это не у меня, это ты шось там кроишь. я просто жму на кнопочку, а оно после тебя идет косо.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 21:00

asmodey писав: ..................................................................................................................................................................
не надо демагогии - все что ты тут наперечислял - рассказы бабушки параси из фейспуков. не цикаво.

А твої лякалки про дорогий бакс - від дєдушкі з Твіттера?
При безробітті, розвалі промисловості, бюджету - буде вже пофігу на бакс.
Валютою будуть стакан пшона і куряче яйце, я таке вже бачив.
І саме до цього нас, в турборежимі, буксирують бубочькі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 21:07

DSMechanic писав:
asmodey писав: Тридцать лет процветания и скаженого роста и тут раз, и в дупе. и как ему это удалось? можно по пунктам?
Згорів сарай - гори і хата?
30 років крали з розвитку держави, не вкладали в майбутне. Зеля вже взявся за фундамент і стіни. Звертати на пАпередників можна якщо хоч щось робиться, а не діра у бюджеті в 300 ярдів ще ДО епідемії. Відмазка - вони крали, тому я можу вкрасти в 10 раз більше, бо вони винні - це якась так собі відмазка.
так зеленый должен то шо вкрали за тридцать лет, возместить за год? :lol: рассказы про воны кралы - иллюстрация на улице. ни заводов, ни дорог, миллионы уехавших. шо украл зеля - пока никто не нашел. это из той же серии шо и кража юлькой.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 21:09

Vollmer писав:
asmodey писав: ..................................................................................................................................................................
не надо демагогии - все что ты тут наперечислял - рассказы бабушки параси из фейспуков. не цикаво.

А твої лякалки про дорогий бакс - від дєдушкі з Твіттера?
При безробітті, розвалі промисловості, бюджету - буде вже пофігу на бакс.
Валютою будуть стакан пшона і куряче яйце, я таке вже бачив.
І саме до цього нас, в турборежимі, буксирують бубочькі.
какие ужасы. эти пророчества как начались перед вторым туром, так до сих пор и популярны в среде поросят. а апокалипсис так и не наступает. абыдно, да? :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 21:12

asmodey писав: так зеленый должен то шо вкрали за тридцать лет, возместить за год? рассказы про воны кралы - иллюстрация на улице. ни заводов, ни дорог, миллионы уехавших. шо украл зеля - пока никто не нашел. это из той же серии шо и кража юлькой.
-300 ярдів до бюджету, це не фантазії, а офіційно проголосований в Раді секвестр. Тут не те що "повернення", це взагалі в іншу сторону в турбо-режимі.
І жоден не сказав що це украв сам Зеля. він ширма. Може щось і перепало йому особисто - не знаю.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Зеленський - президент

Повідомлення stan700 » 22 квітня 2020, 21:20


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 21:24

asmodey писав: ........................................................................................................................................................................
какие ужасы. эти пророчества как начались перед вторым туром, так до сих пор и популярны в среде поросят. а апокалипсис так и не наступает. абыдно, да? :lol:

Ще раз: це - з натури. Картинка маслом, з 90-х років.
І, крім цього, є що розповісти.
Зараз складаються умови для повторення. Я не бачу, що може завадити.
Геніяльний менагер бубочька ???
Він людям щось сказати без папірця не може, з "Інтеру" вигнаний, через непридатність, у 42 роки, по завершенні кар'єри, собразив позбуватися гундосості і, можливо, навіть припинить голосно дихати в мікрофон, якщо хтось йому пояснить, що це - непрофесійно, виконавський брак. Але робити розумне обличчя, адекватно реагувати, розуміти, про що йдеться, а не розповідати на всяке питання казочку про білого бичка - вже ніколи. Такі скілли не здобуваються на вечірніх курсах, чи на відпочинку. І на спині Мєндєль ця інструкція не прописана.
Безнадійно.
І кооптування Саакашвілі, вольнопьором, на потопаючий "Титанік" - добре свідчення, що дехто, в салоні першого класу, почали шото підозрювати. Але, Міхо, безумовно - як армія Венка.
Купуй пшоно, не прогадаєш.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 21:54

DSMechanic писав:
asmodey писав: так зеленый должен то шо вкрали за тридцать лет, возместить за год? рассказы про воны кралы - иллюстрация на улице. ни заводов, ни дорог, миллионы уехавших. шо украл зеля - пока никто не нашел. это из той же серии шо и кража юлькой.
-300 ярдів до бюджету, це не фантазії, а офіційно проголосований в Раді секвестр. Тут не те що "повернення", це взагалі в іншу сторону в турбо-режимі.
І жоден не сказав що це украв сам Зеля. він ширма. Може щось і перепало йому особисто - не знаю.
а чего ты ожидал? этот секвестр неминуем. сейчас во всем мире зубы на полку складывать будут. и нма еще не так и высоко падать будет - больше всего пострадает сфера услуг и финансовые рынки. которые у нас в зачаточном состоянии. так шо это все малоубедительно.
ожидать процветания в отдельно взятой украине - это строительство коммунизма в отдель но взятой стране. комми уже попробовали. кончилось херовато.
да другое - допустим вислючок полный неудачник. ага. так какие будут ваши предложения? кто это команда мечты, что явит чудо? и каким образом она материализуется на посту президента и под куполом Рады?
хотелось бы услышать реалиный сценарий, а не сочинение шестиклассника на тему "как бы я провел лето с мешком баксов". :drag:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 21:57

Vollmer писав:
asmodey писав: ........................................................................................................................................................................
какие ужасы. эти пророчества как начались перед вторым туром, так до сих пор и популярны в среде поросят. а апокалипсис так и не наступает. абыдно, да? :lol:

Ще раз: це - з натури. Картинка маслом, з 90-х років.
І, крім цього, є що розповісти.
Зараз складаються умови для повторення. Я не бачу, що може завадити.
Геніяльний менагер бубочька ???
Він людям щось сказати без папірця не може, з "Інтеру" вигнаний, через непридатність, у 42 роки, по завершенні кар'єри, собразив позбуватися гундосості і, можливо, навіть припинить голосно дихати в мікрофон, якщо хтось йому пояснить, що це - непрофесійно, виконавський брак. Але робити розумне обличчя, адекватно реагувати, розуміти, про що йдеться, а не розповідати на всяке питання казочку про білого бичка - вже ніколи. Такі скілли не здобуваються на вечірніх курсах, чи на відпочинку. І на спині Мєндєль ця інструкція не прописана.
Безнадійно.
І кооптування Саакашвілі, вольнопьором, на потопаючий "Титанік" - добре свідчення, що дехто, в салоні першого класу, почали шото підозрювати. Але, Міхо, безумовно - як армія Венка.
Купуй пшоно, не прогадаєш.
опять городские легенды про бездарного клоуна, совсем дурака, который объехал умного пепу как стоячего,
звыняй я в сказки перестал верить лет в пять, еще перед школой.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 21:58

asmodey писав: сейчас во всем мире зубы на полку складывать будут.
В тому то і основна проблема - "будуть", а у нас це по результатам двох спокійних місяців. Що буде по резутатам першого півріччя - навіть не уявляю, коли нас дожене все вами перераховане.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 22:03

DSMechanic писав:
asmodey писав: сейчас во всем мире зубы на полку складывать будут.
В тому то і основна проблема - "будуть", а у нас це по результатам двох спокійних місяців. Що буде по резутатам першого півріччя - навіть не уявляю, коли нас дожене все вами перераховане.
да где же это все? складывание? не вижу в упор.
так будет хоть намек на команду мечты? может и я уверую? :drag:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 22:11

asmodey писав: да где же это все? складывание? не вижу в упор.
так будет хоть намек на команду мечты? может и я уверую?
Ну якщо ви і так не побачили дефициту бюджету в сотні ярдів і падіння економіки, кілька відсотків за пару місяців, ну дійсно, сонце ж не зникло? То побачите вже коли світло почнуть давати погодинам, і то попередники будуть вині. Команда мрії вже в дії - Зеленський, Герус, Ермак, Аваков з Венедикторою. Он Міхо приєднався.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 22:24

DSMechanic писав:
asmodey писав: да где же это все? складывание? не вижу в упор.
так будет хоть намек на команду мечты? может и я уверую?
Ну якщо ви і так не побачили дефициту бюджету в сотні ярдів і падіння економіки, кілька відсотків за пару місяців, ну дійсно, сонце ж не зникло? То побачите вже коли світло почнуть давати погодинам, і то попередники будуть вині. Команда мрії вже в дії - Зеленський, Герус, Ермак, Аваков з Венедикторою. Он Міхо приєднався.
понятно, значит нет. ожидаемо. так и бывает, когда выводы делаются на основе междусобойчиков в фейсбуках. где все разбились по группах, и друг другу поддакивают. в интернетах вообще идет бурная жизнь, у которой только один недостаток - она виртуальная и с реальной практически не пересекается.
жаль. я ждал хот несколько имен, которых люди выберут, и хоть некоторые наброски механизма как это сделать. ну нет, так нет.
а дефицит я вижу, и он не у нас одних. и выбираться из этой ямы все страны будут с потерями. заламывать руки не вижу причин. я это видел в 90-е. Сейчас условия даже лучше.тогда разваливалась старая экономика, а новой не было. сейчас надо только правильно распорядиться ситуацией. получится или нет поглядим. но паниковать не вижу причин

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 22:26

asmodey писав: .............................................................................................................................................................................
опять городские легенды про бездарного клоуна, совсем дурака, который объехал умного пепу как стоячего,
звыняй я в сказки перестал верить лет в пять, еще перед школой.
[/quote]
А це, якраз, - некритично. Можеш вірити, чи не вірити.
Або - робити відповідний вигляд.
Нащот безальтернативного дуалізму Пєця - Вова, ти просто гониш бєса.
Один вже сховався в ничку і звідти огризається, просто, щоби зберегтися, і зберегти нахапане.
Другий - знецінюється щодня, щохвилини. Його і раніше не допускали до питань серйозних і нагальних, як внутрішня стабільність. :lol: :lol: :lol: А зараз, при кризі з карантином - здулася і його роль міжнародного представника. Він, надалі, - нікого не цікавить.
Минулий "обмін" був відверто, на грані знущання, і його робили вже так, щоби ніхто не бачив.
Переговори з Кремлем продовжуються, але вже так, щоби ніхто нічого не знав.
В один день, читаємо повідомлення про обстріли і жертви, і заяву пресслужби МО, що "жертв нема", і вже ніхто особливо не дивується. Хоч і не розуміє.
І так далі.
Ну, просто, два гіганта, б/п., котрі заповнюють своїми хвігурами Всесвіт. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 22:28

Щоб люди вибрали, треба спочатку оцінити свої помилки, вже просрали вибори, зараз найкращий варіант - нові вибори і Зеля йоде добровільно, бажано щоб встигнув хоч щось на свого дружвана - Порошенко озвучити. Єдиний варіант - Тимошенко, так казали і до виборів - або вона, або криза. Кризу маємо - насолоджуйтесь і далі рекламуйте і захищайте клоунів.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 22:29

https://www.economics-prorok.com/2020/0 ... d0%b2.html
Зеленский попал в идеальный шторм, к августу в стране капец — источники

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2020, 22:31

та я ж только что спрашивал - где эта команда что поведет нас к светлому будущему? кто этот моисей, что переведет через пустыню? и как планируется смена власти? в ответ умствования, рассказы про ложный дуализм, и пугалки про голод и холод.
может ты просветишь на эту тему.? только без теории классовой борьбы. поближе к телу. :drag:

шо ты делаешь с постами. что у тебя цитирование раком получается?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 22:36

asmodey писав: та я ж только что спрашивал - где эта команда что поведет нас к светлому будущему? кто этот моисей, что переведет через пустыню? и как планируется смена власти? в ответ умствования, рассказы про ложный дуализм, и пугалки про голод и холод.
А без пересмукувань ніззя?
Це ще він месії Ющенко пішло - хто той величніший що затмить нашого світозарного? Тимошенко вибрати? Вона що богиня, а-а-а, юльки фанатики Юлю богиней називають, бо думають що вона краща за нашого Месію, а вище Місії тільки боги.
А те що треба більш-менш адекватну особо з відповідною командою, без того щоб всі тотально були янгелома - це ні, ніззя.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 22:43

DSMechanic писав:
https://www.economics-prorok.com/2020/0 ... d0%b2.html
Зеленский попал в идеальный шторм, к августу в стране капец — источники

Мілліон історій, про долю кораблів, із випадково і неправильно набраною командою.
Якби ще ті книжки хтось читав.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти