Зеленський - президент

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Перехожий » 09 травня 2019, 00:15

СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Зеленський - президент

Повідомлення oven » 09 травня 2019, 00:24

Борода Коломойского писав:
oven писав: Невже він не розуміє - Зеленський прийшов всерйоз і надовго?
Я тоже не понимаю.
Откуда вы это взяли? Расскажите!
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300 ... 1=720.html
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Archer » 09 травня 2019, 00:25

oven писав: Сьогодні день пам'яті. Телевізор показує Порошенка по всіх каналах, він світиться на всіх заходах.
У мене питання: у нас є президент Зеленський, чому зараз на табуретці все ще кантується Порошенко?
Невже він не розуміє - Зеленський прийшов всерйоз і надовго?
Це ж смішно - ще хоч хвилину посоваться на престолі своєю жирною дупою.
:ireful1:
Зеленский не всерьёз. Всего лишь на 5 лет. :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 09 травня 2019, 01:35

Перехожий писав: Мне тоже так кажется. Очень рассчитываю, что потом будет сюрпрааааааааааааааааайз!!! До усрачки всей этой шобле.
ну так и есть.

Имена собственных кандидатов на должности глав Министерств иностранных дел и обороны победитель выборов президента Украины Владимир Зеленский озвучит сразу после инаугурации.

Соответствующую информацию в эфире телеканала 112 Украина озвучил представитель штаба Зеленского Дмитрий Разумков.

"Думаю, что данные кандидатуры будут озвучены президентом уже после инаугурации, мне так кажется", - сказал он.

По словам Разумкова, "это очень объективная и понятная позиция Владимира Зеленского", особенно с учетом военных действий на Донбассе и шквала критики от политических оппонентов.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 05:33

Це всього лиш набір мантр. Пєця про це знає, як видно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 05:34

oven писав:
Борода Коломойского писав: Я тоже не понимаю.
Откуда вы это взяли? Расскажите!
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300 ... 1=720.html
А мафія плювати хотіла. І шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 06:19

Перехожий, пам'ятаєте нашу суперечку про "государство"? Так от зараз Вам буде непогана можливість пересвідчитися на практиці, що практикою МАНТРИ, у котрі Ви віруєте, не підтверджуюцця. Ну проголосували за Зєлю 75% лохів. І шо? Голоси ті насправді ніфіга не вартують. Чому? А уявіть собі, що голосування платне, скажімо гривень 200. У скільки разав зменшилася б кількість бажаючих голосувати?

І от тепер всі чекають від Зєлі чудес. А у Зєлі окрім благих намірів немає ніяких ресурсів, навіть просто щоб вигнати накуй всю порохняву банду. Надія, що допоможе Коломойський? А якщо ні? І що він запросить взамін допомоги?
І в першу чергу у Зєлі нема знань, тієї самої ТЕОРІЇ, котра має лягати в основу практики. А раз так, то навіть інавгурація стала БИТВОЮ.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Перехожий » 09 травня 2019, 10:56

Sintez писав: МАНТРИ, у котрі Ви віруєте,
Список, ну хотя бы некоторых, можно? Вы меня заинтриговали.
Sintez писав: А уявіть собі,
А уявіть собі, що
1. ......
або
2. .....
або
3. .....
або
....
346789346. Ми живемо біля альфа Центавра і у нас є хвіст. А балотуватися можна тільки без хвоста....
346789347. ....
Вам самому не смешно?
Sintez писав: І от тепер всі чекають від Зєлі чудес.
Опять это всеобъемлющее ВСЕ. О котором, когда начинаешь спрашивать, употребитель начинает юлить и говорить, что он не это имел в виду ну и т.д. Вот я не жду. Мне хотелось бы, Но, как я вчера сказал, дурень думкою багатіє. Но позволить это себе я вправе. Не?
Sintez писав: А у Зєлі окрім благих намірів немає ніяких ресурсів,
Может быть. Так что, отдавать табуретку Порошенко взад? Может сперва дать реальные полномочия, а потом уже судить?
Sintez писав: І в першу чергу у Зєлі нема знань, тієї самої ТЕОРІЇ, котра має лягати в основу практики.
Ну вот у Вас есть ... гм ... всеобъемлющая теория. Причем УПРАВЛЕНИЯ. А толку? Не, если Зеленский будет руководствоваться КОБом , тогда точно гаплык.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Борода Коломойского » 09 травня 2019, 11:49

oven писав:
Борода Коломойского писав:
Я тоже не понимаю.
Откуда вы это взяли? Расскажите!
https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp300 ... 1=720.html
И что? О чем это говорит?
Вот у человека результаты еще лучше. В первом туре победил!
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1 ... %B5_(2018)
Или вы считете, что миллионы людей не могут ошибаться? :lol:
10 июля 1994 года в стране прошёл второй тур президентских выборов, победу на которых одержал Александр Лукашенко, набрав 80,1 % голосов
А еще, знаете, раньше миллионы людей считали, что нужно сжигать ведьм на костре и что земля плоская.
Может быть есть еще какие-нибудь основания считать, что он пришел всерьез и надолго?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 14:02

Я вибачаюся, що не на все відповім, ібо там ми все одно б розмовляли різними мовами. Але на дещо зпробую.
Может быть. Так что, отдавать табуретку Порошенко взад? Может сперва дать реальные полномочия, а потом уже судить?
Чекайте, табуретка ДОСІ під Порохом. Ви (чи Зєля) зпершу "заберіть" її, а потім вже розмірковуйте про "віддать взад".

А Ви знаєте, ЯК і ХТО "дає реальниє полномочія"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 14:08

Ну вот у Вас есть ... гм ... всеобъемлющая теория. Причем УПРАВЛЕНИЯ. А толку? Не, если Зеленский будет руководствоваться КОБом , тогда точно гаплык.
Толк? Розуміння ситуації. "Шо почьом".
Вважаєте це несуттєвим? Ну кому як.

Щодо "гаплика" - так він уже єсть, хіба що не тотальний.

А чим, по-Вашому, буде керуватися Зєля, якими-такими управлінськими знаннями/теорією? Чи це необов'язково взагалі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Зеленський - президент

Повідомлення vkhavr2 » 09 травня 2019, 14:24

Перехожий писав:
Sintez писав: МАНТРИ, у котрі Ви віруєте,
Список, ну хотя бы некоторых, можно? Вы меня заинтриговали.
Sintez писав: А уявіть собі,
А уявіть собі, що
1. ......
або
2. .....
або
3. .....
або
....
346789346. Ми живемо біля альфа Центавра і у нас є хвіст. А балотуватися можна тільки без хвоста....
346789347. ....
Вам самому не смешно?
Sintez писав: І от тепер всі чекають від Зєлі чудес.
Опять это всеобъемлющее ВСЕ. О котором, когда начинаешь спрашивать, употребитель начинает юлить и говорить, что он не это имел в виду ну и т.д. Вот я не жду. Мне хотелось бы, Но, как я вчера сказал, дурень думкою багатіє. Но позволить это себе я вправе. Не?
Sintez писав: А у Зєлі окрім благих намірів немає ніяких ресурсів,
Может быть. Так что, отдавать табуретку Порошенко взад? Может сперва дать реальные полномочия, а потом уже судить?
Sintez писав: І в першу чергу у Зєлі нема знань, тієї самої ТЕОРІЇ, котра має лягати в основу практики.
Ну вот у Вас есть ... гм ... всеобъемлющая теория. Причем УПРАВЛЕНИЯ. А толку? Не, если Зеленский будет руководствоваться КОБом , тогда точно гаплык.

Ага! "Теорія управління" в йерархічних структурах Всесвіту, на чолі яких стоїть бох! Я особисто спостерігав розвиток цього "вченя-релігії" в кацапії під керуванням ФСБ кацапії. Брєд, який не витримує реальності. Те, що Зеля та його команда аж ніяк не замазана в цьому квазірелігійному гівні тільки додає авторитету Зелі.

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Зеленський - президент

Повідомлення vkhavr2 » 09 травня 2019, 14:26

Sintez писав:
Ну вот у Вас есть ... гм ... всеобъемлющая теория. Причем УПРАВЛЕНИЯ. А толку? Не, если Зеленский будет руководствоваться КОБом , тогда точно гаплык.
Толк? Розуміння ситуації. "Шо почьом".
Вважаєте це несуттєвим? Ну кому як.

Щодо "гаплика" - так він уже єсть, хіба що не тотальний.

А чим, по-Вашому, буде керуватися Зєля, якими-такими управлінськими знаннями/теорією? Чи це необов'язково взагалі?

У Зелі вже є позитивний досвід керування своєю фірмою.

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Перехожий » 09 травня 2019, 14:35

Sintez писав: Чекайте, табуретка ДОСІ під Порохом. Ви (чи Зєля) зпершу "заберіть" її, а потім вже розмірковуйте про "віддать взад".
Забирать - это 19-го. Но Вы же уже сейчас призываете (или оханье и аханье вперемешку с причитаниями можно оценить по-другому?) табуретку Зеленскому не отдавать, потому что ... и т.д.
Sintez писав: А Ви знаєте, ЯК і ХТО "дає реальниє полномочія"?
По закону - народ. Он уже их дал на выборах. Все остальное называется переворот.
Sintez писав: А чим, по-Вашому, буде керуватися Зєля,
Я сейчас позвоню Игорю Валерьевичу. Мы с ним быстро перетрем этот вопрос. А потом я отвечу... может быть. Ладно? Или зачем Вам "испорченный телефон"? Сами - прямо к Зеленскому, и прямо в лоб: Какая-растакая теория формирует базис твоего мировоззрения? И пусть попробует увильнуть!
Востаннє редагувалось 09 травня 2019, 14:44 користувачем Перехожий, всього редагувалось 1 раз.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Soldier Of Fortune
Повідомлень: 284
З нами з: 25 березня 2018, 14:17

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Soldier Of Fortune » 09 травня 2019, 14:41

Перехожий писав: Я сейчас позвоню Игорю Валерьевичу. Мы с ним быстро перетрем этот вопрос. А потом я отвечу... может быть. Ладно?
Так Валєріч з власною бородою тут на форумі ошивається :lol: Валєріч Ауууу :girl_hospital:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 09 травня 2019, 14:55

Soldier Of Fortune писав:
Перехожий писав: Я сейчас позвоню Игорю Валерьевичу. Мы с ним быстро перетрем этот вопрос. А потом я отвечу... может быть. Ладно?
Так Валєріч з власною бородою тут на форумі ошивається :lol: Валєріч Ауууу :girl_hospital:
то не валерич. то его борода. шо осталась после бритья в цирюльне. :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 15:03

Перехожий писав:
Sintez писав: Чекайте, табуретка ДОСІ під Порохом. Ви (чи Зєля) зпершу "заберіть" її, а потім вже розмірковуйте про "віддать взад".
1. Забирать - это 19-го. Но Вы же уже сейчас призываете (или оханье и аханье вперемешку с причитаниями можно оценить по-другому?) табуретку Зеленскому не отдавать, потому что ... и т.д.
Sintez писав: А Ви знаєте, ЯК і ХТО "дає реальниє полномочія"?
2. По закону - народ. Он уже их дал на выборах. Все остальное называется переворот.
Sintez писав: А чим, по-Вашому, буде керуватися Зєля,
3. Я сейчас позвоню Игорю Валерьевичу. Мы с ним быстро перетрем этот вопрос. А потом я отвечу... может быть. Ладно?
1. Пєця, судячи з усього, здавати справи не збираєцця. І, судячи із його активності, зараз "решає" питання так, щоб Зєля на ділі отримав дірку від бублика, а не "повноваження". Зєля ж щьолкає, бо що реально слід робити не знає.

2. "Законом" підтираюцця вже не перший десяток років, принаймні.
Далі - "народ" чи хтось інший не може дати комусь те, чого не має сам.

І зовсім не обов'язково непослух називаєцця "переворот". Напримєр, він може називатися "конституційна реформа" (згадуємо 2005). Або "децентралізація" (місцевим князькаи надаєцця максимальна свобода взамін на лояльність до Педри), або ще якось...

3. Тобто Ваша (і Зєліна) "теорія управління" формулюєцця словами "а ху Коломойський його зна..."? Мощьно. Нє, ну да, куди ж тій ДОТУ...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Перехожий » 09 травня 2019, 15:20

Sintez писав: Зєля ж щьолкає, бо що реально слід робити не знає.
У него есть сейчас власть?
Sintez писав: "народ" чи хтось інший не може дати комусь те, чого не має сам.
Но он может взять. Сам. И такое уже случалось в истории.
Sintez писав: він може називатися "конституційна реформа"
А это как раз следствие разнузданной демократии, т.е. кулуарное решение вопросов под громкими лозунгами о всеобщей демократии.
Sintez писав: Тобто Ваша
Нет. У меня в основе диамат и теория эволюции Дарвина.
Sintez писав: (і Зєліна)
почему-то навеяло
Возвращается семья из гостей. Звонок от хозяев праздника:

- Добрались, все в порядке?

- Да, спасибо. Замечательный вечер.

- Вы знаете, а у нас две серебряные ложки пропали. Около них все время крутился ваш сын.

- О, Боже!

- Не волнуйтесь. Ложки потом нашлись.

- Ну, слава Богу!

- Но осадок остался...
Вы хотите меня замазать Зеленским или Зеленского мной?
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 09 травня 2019, 16:07

У него есть сейчас власть?
Нема. Але ж Ви пишете, що "народ дав"!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Перехожий » 09 травня 2019, 16:13

Большинством голосов народ решил. что власть Президента будет передана Зеленскому в установленный законом срок. Так сойдет?
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Відповісти