Зеленський - президент

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 02 травня 2020, 21:08

Vollmer писав:
ingvar писав: Зеленский впервые выразил соболезнования погибшим в Одессе 2 мая 2014 года.
Президент Украины Владимир Зеленский назвал пожар в одесском Доме профсоюзов черным днем для страны и потребовал эффективно расследовать инцидент, в результате которого погибли десятки людей.

https://strana.ua/news/264913-hodovshch ... juzov.html

Тобто, застреленим і пораненим - він не співчуває.
Дуже добре.
Так і запишемо.
І запам'ятаємо.
Власне, нічого іншого, я особисто, і не чекав.
Моніка-вона завжди Моніка. Те, що це була заздалегідь спланована провокація-ніхто не сумнівається. Першими почали проросійські бойовики, яки вбили вболівальника "Чорноморця". Те, що згоріли в основному невинні бабульки та діди, що продавали літературу на Куликовому полі-теж правда. Але правда й те, що цим вдалося подавити сепаратизм в зародку, інакше Одеса повторила б долю ЛНР-ДНР, де рахунок загиблих пішов би на десятки тисяч. Особисто в мене гордість за одеситів визвали кадри, коли ті. що оточили палаючий Будинок профспілок, підкотили будівельні ліси і почали рятувати своїх ворогів з вогню. А Моніка може йти нахуй.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 21:09

Vollmer писав:
Тобто, застреленим і пораненим - він не співчуває.
Дуже добре.
Так і запишемо.
І запам'ятаємо.
Власне, нічого іншого, я особисто, і не чекав.
,типа отдельным списком?
:umnik2:
другой вопрос, что значительная часть страны реально ждала от него такого заявления
и, хотя бы, обещаний разобраться

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25314
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 21:25

ingvar писав:
Vollmer писав:
Тобто, застреленим і пораненим - він не співчуває.
Дуже добре.
Так і запишемо.
І запам'ятаємо.
Власне, нічого іншого, я особисто, і не чекав.
,типа отдельным списком?
:umnik2:
другой вопрос, что значительная часть страны реально ждала от него такого заявления
и, хотя бы, обещаний разобраться
Йа., йа, значітєльная ватяна чясть. До якої й сам Бубочька явно належить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 21:45

Нечай писав: Моніка-вона завжди Моніка. Те, що це була заздалегідь спланована провокація-ніхто не сумнівається. Першими почали проросійські бойовики, яки вбили вболівальника "Чорноморця". Те, що згоріли в основному невинні бабульки та діди, що продавали літературу на Куликовому полі-теж правда. Але правда й те, що цим вдалося подавити сепаратизм в зародку, інакше Одеса повторила б долю ЛНР-ДНР, де рахунок загиблих пішов би на десятки тисяч. Особисто в мене гордість за одеситів визвали кадри, коли ті. що оточили палаючий Будинок профспілок, підкотили будівельні ліси і почали рятувати своїх ворогів з вогню. А Моніка може йти нахуй.
Зеленский сказал то, что должен был сказать обязательно. Этого ждали именно от него, а не от Порошенко. Последний всё делал тогда и пытается продолжать ныне, чтобы ни в коем случае не началось серьезное разбирательство случившегося. Потому и зарубили создание спецкомиссии ВР по расследованию событий 2 мая в Одессе.
Они как тогда, так и сейчас, боятся самого следствия с последующим привлечением виновных! Неужели непонятно?

Те, кто представлял евромайдановцев или типа того, в основном не одесситы, а те самые понаехавшие. И вопрос, что там делал Парубий? И чья была провокация тоже вопрос.
Так что давайте пока не торопиться с выводами ;)
Что до спасения, из горящего здания, то поскольку публика, окружившая Дом Профсоюзов была достаточно разношерстна, то кто-то спасал, а кто-то добивал спасающихся. Это не говоря о том, что ещё кто-то перед этим бросал в окна "коктейли Молотова". К тому же, заранее почему-то была отключена подача воды(?!)

ЛДНР там бы не было, потому что для этого нужна была бы более серьёзная поддержка. Угрозу создания в Одессе "Новороссии" уже раздули позже, чтобы уйти от ответственности.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 21:48

Sintez писав:
Йа., йа, значітєльная ватяна чясть. До якої й сам Бубочька явно належить.
Он президент всей страны.
Погибли сограждане и президент выражает соболезнование.
Стандартная ситуация. Странно, если бы он промолчал.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25314
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 21:52

ingvar писав: ЛДНР там бы не было, потому что для этого нужна была бы более серьёзная поддержка.
Поддєржка у вигляді ватяних ушльопків існує по всій країні, як і загроза сепаратизму з боку тих ушльопків. Це показало те ж Запоріжжя, куди мусорська пдрсня теж привозила "туристів". І якби не місцева самооборона, невідомо де зараз проходила б лінія фронту.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25314
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 21:53

ingvar писав:
Sintez писав:
Йа., йа, значітєльная ватяна чясть. До якої й сам Бубочька явно належить.
Он президент всей страны.
Погибли сограждане и президент выражает соболезнование.
Стандартная ситуация. Странно, если бы он промолчал.
Позор він всієї страни, на сьогоднішній день. І серйозна проблема.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 02 травня 2020, 22:02

ingvar писав:
СпойлерРозкрити
Нечай писав: Моніка-вона завжди Моніка. Те, що це була заздалегідь спланована провокація-ніхто не сумнівається. Першими почали проросійські бойовики, яки вбили вболівальника "Чорноморця". Те, що згоріли в основному невинні бабульки та діди, що продавали літературу на Куликовому полі-теж правда. Але правда й те, що цим вдалося подавити сепаратизм в зародку, інакше Одеса повторила б долю ЛНР-ДНР, де рахунок загиблих пішов би на десятки тисяч. Особисто в мене гордість за одеситів визвали кадри, коли ті. що оточили палаючий Будинок профспілок, підкотили будівельні ліси і почали рятувати своїх ворогів з вогню. А Моніка може йти нахуй.
Зеленский сказал то, что должен был сказать обязательно. Этого ждали именно от него, а не от Порошенко. Последний всё делал тогда и пытается продолжать ныне, чтобы ни в коем случае не началось серьезное разбирательство случившегося. Потому и зарубили создание спецкомиссии ВР по расследованию событий 2 мая в Одессе.
Они как тогда, так и сейчас, боятся самого следствия с последующим привлечением виновных! Неужели непонятно?

Те, кто представлял евромайдановцев или типа того, в основном не одесситы, а те самые понаехавшие. И вопрос, что там делал Парубий? И чья была провокация тоже вопрос.
Так что давайте пока не торопиться с выводами ;)
Что до спасения, из горящего здания, то поскольку публика, окружившая Дом Профсоюзов была достаточно разношерстна, то кто-то спасал, а кто-то добивал спасающихся. Это не говоря о том, что ещё кто-то перед этим бросал в окна "коктейли Молотова". К тому же, заранее почему-то была отключена подача воды(?!)

ЛДНР там бы не было, потому что для этого нужна была бы более серьёзная поддержка. Угрозу создания в Одессе "Новороссии" уже раздули позже, чтобы уйти от ответственности.
Я не против расследования того, что было тогда в Одессе. Но с одним условием-сначала расследовать, кто дал сепарам спокойно захватить власть в Донецке и Луганске. Почему украинская "героическая" СБУ сдавала безоружным поначалу сепарам свои здания, доверху наполненные оружием, без единого выстрела? Почему сдали Крым без малейшего сопротивления? Кто дал приказ пропустить свободно банду Стрелкова из Славянска в Донецк, хотя в голой степи его можно было раскатать свободно с воздуха и тогда бы не было б никаких ДНР-ЛНР? А пока этот кошерный педераст об этом молчит, то он может идти по уже названному мной адресу.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 02 травня 2020, 22:19

Нечай писав: ....................................................................................................................................................................
Моніка-вона завжди Моніка. Те, що це була заздалегідь спланована провокація-ніхто не сумнівається. Першими почали проросійські бойовики, яки вбили вболівальника "Чорноморця". Те, що згоріли в основному невинні бабульки та діди, що продавали літературу на Куликовому полі-теж правда. Але правда й те, що цим вдалося подавити сепаратизм в зародку, інакше Одеса повторила б долю ЛНР-ДНР, де рахунок загиблих пішов би на десятки тисяч. Особисто в мене гордість за одеситів визвали кадри, коли ті. що оточили палаючий Будинок профспілок, підкотили будівельні ліси і почали рятувати своїх ворогів з вогню. А Моніка може йти нахуй.

Є, також, кадри, як з даху будинка кидають коктейлі по натовпу внизу.
І, кадри, як звідти стріляють по натовпу.
А ще, волею долі, я маю знайомого знайомих, який тусувався, перед тим, у компанії одного із заступників мера.
Після подій, він, і його друзі, організовано потікали до Росії, забравши з собою і своїх дівок. Там їм організували житло, роботу, підйомні гроші. Все, щоб ніхто з хлопчиків не попався, і не почав розмовляти. Ніяк інакше я не можу це пояснити, при тому, що його родичі - також, ніяк не змогли це логічно коментувати.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 22:27

Sintez писав:
Позор він всієї страни, на сьогоднішній день. І серйозна проблема.
то что он позор, как президент, то отдельный разговор
и один из показателей этого позора это то, что Порошенко, Парубий со Свинарчуками и пр. отребьем ещё на свободе и вполне вольготно себя чувствуют;
мало того, он усиленно прогибается, как под них, так и под их вонючую идеологию
и как результат, поцаватая училка с кастрюлей

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 22:42

Нечай писав: Я не против расследования того, что было тогда в Одессе. Но с одним условием-сначала расследовать, кто дал сепарам спокойно захватить власть в Донецке и Луганске. Почему украинская "героическая" СБУ сдавала безоружным поначалу сепарам свои здания, доверху наполненные оружием, без единого выстрела? Почему сдали Крым без малейшего сопротивления? Кто дал приказ пропустить свободно банду Стрелкова из Славянска в Донецк, хотя в голой степи его можно было раскатать свободно с воздуха и тогда бы не было б никаких ДНР-ЛНР? А пока этот кошерный педераст об этом молчит, то он может идти по уже названному мной адресу.
"героические" у нас не только СБУ, но и правоохранители, которые спокойно дали захватывать оружие в западной части страны ;)
Если вернуться к вопросу, то расследовать нужно всё без исключения. Но и привязывание разных событий это тоже своеобразный уход от ответственности, поскольку у каждого преступления есть свои исполнители. Ведь кто-то же бросал "коктейли" в Дом Профсоюзов. Кто это делал? По собственной инициативе или осуществлялось руководство? Почему была обезвожена система пожаротушения? Почему не доехали пожарные машины на место пожара?
На все эти вопросы нужно ответить. Но честного ответа очень боятся те, кто ещё остался у власти. И основная их часть, судя по всему, входит, как в "европейскую солидарность", Голос; также имеются единомышленники "среди слуг народа". Похоже, что Венедиктова, не успев вступить в должность, уже легла под них.
Печально всё это :bad:

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 22:46

Vollmer писав: Є, також, кадри, як з даху будинка кидають коктейлі по натовпу внизу.
І, кадри, як звідти стріляють по натовпу.
А ще, волею долі, я маю знайомого знайомих, який тусувався, перед тим, у компанії одного із заступників мера.
Після подій, він, і його друзі, організовано потікали до Росії, забравши з собою і своїх дівок. Там їм організували житло, роботу, підйомні гроші. Все, щоб ніхто з хлопчиків не попався, і не почав розмовляти. Ніяк інакше я не можу це пояснити, при тому, що його родичі - також, ніяк не змогли це логічно коментувати.
потому и нужно расследовать, чтобы ответить на это вопросы
почему бОльшая часть ВР упирается против этого расследования? - вот в чём главный вопрос!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7612
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 23:04

ingvar писав: потому и нужно расследовать, чтобы ответить на это вопросы
почему бОльшая часть ВР упирается против этого расследования? - вот в чём главный вопрос!
Главный вопрос в том, как избавить Украину от пророссийски настроенных граждан

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3326
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Віра » 02 травня 2020, 23:05

ingvar писав:
Sintez писав:
Йа., йа, значітєльная ватяна чясть. До якої й сам Бубочька явно належить.
Он президент всей страны.
Погибли сограждане и президент выражает соболезнование.
Стандартная ситуация. Странно, если бы он промолчал.
+1, абсолютно згодна

тільки деякі невдахи по життю, нікчеми не хочуть цього розуміти.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 02 травня 2020, 23:05

Vollmer писав:
Нечай писав: ....................................................................................................................................................................
Моніка-вона завжди Моніка. Те, що це була заздалегідь спланована провокація-ніхто не сумнівається. Першими почали проросійські бойовики, яки вбили вболівальника "Чорноморця". Те, що згоріли в основному невинні бабульки та діди, що продавали літературу на Куликовому полі-теж правда. Але правда й те, що цим вдалося подавити сепаратизм в зародку, інакше Одеса повторила б долю ЛНР-ДНР, де рахунок загиблих пішов би на десятки тисяч. Особисто в мене гордість за одеситів визвали кадри, коли ті. що оточили палаючий Будинок профспілок, підкотили будівельні ліси і почали рятувати своїх ворогів з вогню. А Моніка може йти нахуй.

Є, також, кадри, як з даху будинка кидають коктейлі по натовпу внизу.
І, кадри, як звідти стріляють по натовпу.
А ще, волею долі, я маю знайомого знайомих, який тусувався, перед тим, у компанії одного із заступників мера.
Після подій, він, і його друзі, організовано потікали до Росії, забравши з собою і своїх дівок. Там їм організували житло, роботу, підйомні гроші. Все, щоб ніхто з хлопчиків не попався, і не почав розмовляти. Ніяк інакше я не можу це пояснити, при тому, що його родичі - також, ніяк не змогли це логічно коментувати.
Я в курсі. Я передивився різні відео, ознайомився з різними точками зору, поки в мене склалась картина того, що там відбулося. Шкода мені згорівших людей? Шкода. Але війну почала не Україна, а російська влада і тому на все треба дивитись з точки зору законів війни. З цієї точки зору все, що тоді відбулось в Одесі, все було правильно. Тому що на одних шальках терезів лежать 49 згорівших в Одесі, а на інших-кілька десятків тисяч загиблих на Донбасі і війна, яка досі продовжується. Які шальки переважать? Отож. А інгвар пропонує судити ті події з точки зору МИРНОГО часу.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7612
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 23:06

ingvar писав: Почему не доехали пожарные машины на место пожара?
Да, так же почему задохнулись на 3-5 этажах, кто и чем их траванул.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 23:19

Нечай писав: Я в курсі. Я передивився різні відео, ознайомився з різними точками зору, поки в мене склалась картина того, що там відбулося. Шкода мені згорівших людей? Шкода. Але війну почала не Україна, а російська влада і тому на все треба дивитись з точки зору законів війни. З цієї точки зору все, що тоді відбулось в Одесі, все було правильно. Тому що на одних шальках терезів лежать 49 згорівших в Одесі, а на інших-кілька десятків тисяч загиблих на Донбасі і війна, яка досі продовжується. Які шальки переважать? Отож. А інгвар пропонує судити ті події з точки зору МИРНОГО часу.
2 мая в Одессе пристёгивать к войне на Донбассе это дать шанс виновникам гибели людей уйти от ответственности. И дело не в мирном или военном времени, которым так жонглировал Порошенко, а в уголовном преступлении.
Давайте не доводить до абсурда. А то получается как у Маруси Звиробий или Таньки Чорновол: "ви мене хочете засудити, а це треба Путину".

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 23:20

Pestilence писав: Да, так же почему задохнулись на 3-5 этажах, кто и чем их траванул.
это вопросы к следствию

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 02 травня 2020, 23:31

Віра писав:
+1, абсолютно згодна

тільки деякі невдахи по життю, нікчеми не хочуть цього розуміти.
... потому что не понимают главного: поделить своих же сограждан на "ватных" и пр. очень легко - собрать страну воедино намного тяжелее

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2020, 23:34

ingvar писав: 2 мая в Одессе пристёгивать к войне на Донбассе
Не відв'язуються ці події, може ще судити окремо за вбивсто якогось німецького повара - бо він зброю і в руках не тримав? Мирна така особа.
Розкручували війну проти України. свідомо люди в цьому замішані, чи просто мимо проходили - на війні безпечніше всього в армії, мирняка гине більше за солдат. Тому судити треба за вторгнення - в Криму, на Донбасі, по по всим областям де були присутні російські найманці.
Що в Харкові Моторола робив? Без втручання Московії все б було схоже на 2005-й. Тоді навіть депутати свій ПіСУАР організовували - і нічого, попустило. А тепер підготувались і почали війну.
Так що і окупація Криму, і вторгнення на континет, хоч і гібридна - але війна.

Відповісти