Зеленський - президент

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення главспец » 17 листопада 2020, 19:32

ingvar писав: а в Украине с 2014-го интеллект вообще не востребован
в самом деле?! И особи с достаточным уровнем оного, не могут себя реализовать?
п.с.
как по мне - чем меньше реальных носителей неких знаний и способностей, тем дороже они могут продать свои услуги.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 17 листопада 2020, 19:41

главспец писав:
ingvar писав: а в Украине с 2014-го интеллект вообще не востребован
в самом деле?! И особи с достаточным уровнем оного, не могут себя реализовать?
п.с.
как по мне - чем меньше реальных носителей неких знаний и способностей, тем дороже они могут продать свои услуги.
... зарубежом ;)
Вы в моём посте упустили ключевое словосочетание - не востребован

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 18 листопада 2020, 23:22


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 10:05


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 10:14

Я неоднократно уже пытался пояснить, в чем сейчас трагедия для страны. Впервые при власти находится человек, который лжёт в 100% своих публичных выступлениях.
Порохоботу Корнейчуку уже и Юльки в рот смотрят? :facepalm2:


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 10:46

Фрося писав: Порохоботу Корнейчуку уже и Юльки в рот смотрят?
Ну звісно, тільки Фрося може постити патентованих порохоботів, решті ніззя, зелені брехунці у нас вумні, на всих бірки розвісили. Коли Порошенко сяде? Ніколи бо він другй і товариш, і потрібен щоб ним тикали, як він сам тиках всим хто прото "проросійськістю"?
Після цитат від Лещенко і Арестовича, писати що Корнейчук "порохобот" - це дивно, м'яко кажчі.

ПС. Можливо ви його з Кочетковим сплутали. про порося Корнейчук пише тільки те що він в договорняке з Зеленським.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 19 листопада 2020, 11:16

DSMechanic писав:
Фрося писав: Порохоботу Корнейчуку уже и Юльки в рот смотрят?
Ну звісно, тільки Фрося може постити патентованих порохоботів, решті ніззя, зелені брехунці у нас вумні, на всих бірки розвісили. Коли Порошенко сяде? Ніколи бо він другй і товариш, і потрібен щоб ним тикали, як він сам тиках всим хто прото "проросійськістю"?
Після цитат від Лещенко і Арестовича, писати що Корнейчук "порохобот" - це дивно, м'яко кажчі.

ПС. Можливо ви його з Кочетковим сплутали. про порося Корнейчук пише тільки те що він в договорняке з Зеленським.
честно говоря, тоже впервые встречаю привязку Корнейчука к порохоботству :shock:
Скоро Бортника и Погребинского в порохоботы зачислят :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 11:45

ingvar писав: Скоро Бортника и Погребинского в порохоботы зачислят
Це класіка - всих хто проти треба кудись вписати. При поросяті - всі були "кацапами", при зеленому "порохоботи". Тільки у юльків всі хто проти вже багато років - "олігархічні наймити", з варіаціями.
Тут же головне в аргументації. От у юльків багато хто, особливо рядові дописувачі, проходять під лейбою - довірливі люди які повелись на пропаганду або повірили обіцянкам.
А от у зелених якось зовсім слабо - виключно порохоботи і неколише.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 19 листопада 2020, 13:57

DSMechanic писав: всих хто проти треба кудись вписати.
Ви чимось відрізняєтесь?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 14:00

M_M писав:
DSMechanic писав: всих хто проти треба кудись вписати.
Ви чимось відрізняєтесь?
Я написав чим. читайте уважніше.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 19 листопада 2020, 14:03

DSMechanic писав: Я написав чим. читайте уважніше
Ви багато пишете про засилля зелених на форумі. Може навіть скластись враження що всі навкруги зелені окрім ДСМеханіка. То чим Ви відрізняєтесь?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 14:22

M_M писав:
DSMechanic писав: Я написав чим. читайте уважніше
Ви багато пишете про засилля зелених на форумі. Може навіть скластись враження що всі навкруги зелені окрім ДСМеханіка. То чим Ви відрізняєтесь?
Не хочите читати що я в двух строчках написав - не заставляю. я то при чому до ваших фантазій?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 19 листопада 2020, 16:04

DSMechanic писав: Не хочите читати що я в двух строчках написав - не заставляю. я то при чому до ваших фантазій?
Ви знову не відповіли на просте питання.
Якщо у зелених всі незгодні - порохоботи, то у Вас всі незгодні - зелені.
То яка принципова різниця?
PS. Ви є спільником (свідомим чи ні - неважливо) олігархату, що ділить Україну на шматки. Сині, шоколадні, помаранчеві, зелені, червоно-білі. І замість реалізації ідеї Тимошенко "Схід і Захід разом" пропагуєте ненависть між українцями. Ви справді юльок?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 16:15

M_M писав: Ви знову не відповіли на просте питання.
Якщо у зелених всі незгодні - порохоботи, то у Вас всі незгодні - зелені.
То яка принципова різниця?
Для зовсім неуважних повторюю - для юльків (як мінімум для мене) інші - олігархічні найміти і довірливі громадяни які ведуться на пропаганду (і брехливі обіцянки) - незалежно зелені, ригі чи поросята - тут вони просто перетікають між цими групами всі ці роки - це вказано в тих двох рядках вище, які ви так і не прочитали, але встигли за мене поділити людей від мого імені.

Вас образило що назвав зеленим? непереймайтесь, ви є ви. Он Фрося мене (чужими цитатами, тіпа грамотна) мудаком називала - це її особисті інтимні проблеми. як і мої як я вас прокоментував. Ви ж не побігли собі портрет клоуна вішати після мого коментаря? чи висить ще з виборів?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 19 листопада 2020, 16:33

DSMechanic писав: які ви так і не прочитали, але встигли за мене поділити людей від мого імені.
Цитаток з Вашої творчості підкинути?
DSMechanic писав: незалежно зелені, ригі чи поросята - тут вони просто перетікають між цими групами всі ці роки
Саме це Ви увесь час і пишете. Про розумних українців юльків та тупу решту. "Спасіба житєлям Данбаса за прєзідєнта - підараса" на новий лад. Знову не той народ дістався месії.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 17:34

M_M писав: Саме це Ви увесь час і пишете. Про розумних українців юльків та тупу решту. "Спасіба житєлям Данбаса за прєзідєнта - підараса" на новий лад. Знову не той народ дістався месії.
Все-все юлькі погані, тільки вони "ділять", Тимошенко не при владі, президентом не була, у владі в приницпі вже 11 років не було -наказали кого? щастя так і пре. Хто Вам заважає?
Ви опозицію звинувачуєте, коли три рази прокатили і весь час вибираєте один іншого гірше - а вині юльки? Ну то таке.

Он вже по вкидам ГБР відкрило справу про "державний переворот 2014-го" - ото щастя буде, радійте. Яник може повернеться, ви є цього добиваєтесь.

ПС. в темі де Фрося називає порохоботом того хто їй не подобається ви вчергове звинувачуєте юльків.
Нагадую - ця тема про Зеленського, який вже більше ніж півтора роки - президент. Не Тимошенко президент, а Зеленський.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Babasha » 19 листопада 2020, 18:24

DSMechanic писав: Нагадую - ця тема про Зеленського, який вже більше ніж півтора роки - президент. Не Тимошенко президент, а Зеленський.
Знакомая риторика... Не ПОРОШЕНКО президент, Зеленский)))
Не описайсяшись, педротик... Хотя и так смешно ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 18:35

DSMechanic писав: Нагадую - ця тема про Зеленського, який вже більше ніж півтора роки - президент. Не Тимошенко президент, а Зеленський.
Про Зеленского.Но..есть масса факторов указивающих на то,что
1.Судову реформу не дают проголосовать и принять.Поєтому на местах все еще яниковские,порошенковские ставленники,которих невозможно убрать,потому что сидят или на сроках,Как КСУ 9 лет или пожизненно.Где посадки?А там где порошенковские судьи.
Почему не сидят регионалі?спросите у судей,которих назначил яник.
2.Реформа налоговой буксует.А почему?:А спросите ту же Юлю,почему ее фракция не дает голоса вместе с СН.
3.Чего кричим ,что в бюджете нет денег?Разбиралась я с ФОПами.Ставила вам как олигархи прячут свои налоги за 100500 фопами.Имеют прибиль,но в бюджет плятят копейки.Честние ФОПи уже давно поставили кассовие аппарати и платят прозрачно налоги.Єпицентр,Фокстрот,Алло чьи?Олигархов.Но,Юля за Фопи.За олигархические,что би платить копейки в бюджет.Может у нее тоже какая-то корість с таких фопов?
4.Медицина плохая?Зе виноват,что супрунша в 2015 закрила санстанции и инфекционние больници?А не Порошенко ли ее ставил?
Юля молчала.Ах,да...она же не била президентом.Молча свой Новий курс разрабативала,а теперь поет в одну дудку с порошенком.
5.Дороги вам не нравятся?Забили как ездили?Или вам нравилось,что деньги разворовивали и дорог не строили?Дороги строят,я вам писала как я в сентябре ездила в Суми."Небо и земля" за ГОД.Не нравится,что строятся детсади,школи,медпункти в селах?Понимаете,они СТРО-ЯТ-СЯ.И видео я вам регулярно ставлю.Юле єто не нравится?Странно,ведь все ради людей на каждом перекрестке со столба звучит.
6.Ах да земля еще.. :umnik2: в теме "про землю" я ставлю новости связанние с землей.Ставлю сообщения Романа Лещенко.Не читаете?Слепо верите Юле,что она и только она права?Почему-то не видела чтоби ви ставили тех людей,которие думают за введение реформи земли.Юля против(у зятя которой есть земли немножко,не столько как у Порошенко,но есть)А будет реформа за землю надо будет платить,а как не хочется.. :pardon:

Я не зелебот,но я поддерживаю здравий смисл и те шаги ,которие нас приблизят к справедливости.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський - президент

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 19:21

Фрося писав: Я не зелебот,но я поддерживаю здравий смисл и те шаги ,которие нас приблизят к справедливости.
Стандартні отмазки зелених "а до нас". Вже скільки вони? При тому що монобільшість і така влада що не снинась навіть Янику. Це катило перші три місяці, максимум пів-року. Вже треба результати. Юля з посати прем'єра без більшості і при війни проти Поросяти який визивав міністрів до себе відчитуватись за пару місяців добавили в бюджет сотню ярдів тільки з таможні, при тому курсі. А ці що? тільки в мінус таможня пішла.
І називати рішення клоуна "здравий смисл" - так собі розвага.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 19:28

DSMechanic писав: І називати рішення клоуна "здравий смисл" - так собі розвага.
А я,глядя на тебя,развлекаюсь.. :gs: ни одного пункта не опроверг,а лезешь развлекаться над клоуном.

Відповісти