Зеленський - президент

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 15 серпня 2019, 09:16

Sintez писав: Зате є кучми, їхні виблядки, яких Ви так любите
Пане Sintez, Ви свідомо брешете. Хоча це не дивно. Сталініст не може не брехати.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 15 серпня 2019, 12:31

M_M писав: ..........................................................................................................................................................................
Пане Sintez, Ви свідомо брешете. Хоча це не дивно. Сталініст не може не брехати.

А без навішування ярликів, щось довести можете?
Чи то вже за межами мислимого?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 15 серпня 2019, 13:12

Vollmer писав:
M_M писав: ..........................................................................................................................................................................
Пане Sintez, Ви свідомо брешете. Хоча це не дивно. Сталініст не може не брехати.

А без навішування ярликів, щось довести можете?
Чи то вже за межами мислимого?
Я повинен доводити, що не люблю "кучму та їхніх виблядків"? :1:
І це не ярлик, це особиста оцінка конкретних дій конкретної особи.
Доводьте звинувачення, або йдіть геть.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 15 серпня 2019, 19:00

M_M писав: ......................................................................................................................................
Я повинен доводити, що не люблю "кучму та їхніх виблядків"? :1:
І це не ярлик, це особиста оцінка конкретних дій конкретної особи.
Доводьте звинувачення, або йдіть геть.

Рєзко, як свіже сітро.
І Ви цього не можете не розуміти.

Апологію Ахметки, вірогідного виблядка Кучми, Ви вважаєте нізащо ???
То тілько Сталєн - звєр?
Між іншим, робочих місць створив - значно більше за Ахметку. Благодійник?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 15 серпня 2019, 19:32

Тобто доводити мою любов до кучми ніхто не збирається. А вибачитись, мабуть, занадто принизливо. Гаразд. Будемо вважати цей наїзд прикрою випадковістю.
Так, ще раз повторюю. Є робочі місця. Створені, чи вкрадені. Є люди, що будуть "вірогідного виблядка", "каталу", ітд захищати. Дехто навіть зі зброєю в руках. І це потрібно враховувати. В Штатах за мафіозі ганялись куди більш підготовлені та мотивовані кадри. Але змогли довести тільки несплату податків ватажком... Ахмєтова буде узяти за зябри значно складніше. Навіть овоча не змогли спіймати, хоча він куди менше захищений, та не дуже переймався законністю оборудок. Ахмєтов переймається. Має штат юристів.

І ще. Визнання чогось не є пітримкою цього чогось.

Щодо Сінтеза - просто цікаво, чомі одні й ті самі дії є позитивом у випадку совкового вошдя і негативом у випадку місцевого мільярдера.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Telecaster » 17 серпня 2019, 08:48

Ларек с шаурмой и парламентский зал с пингвинами: Зеленский лично выбрал картины для Офиса Президента. ФОТОрепортаж
https://censor.net.ua/news/3143301/lare ... a#comments

ЗображенняЗображення
ЗображенняГлава государства Владимир Зеленский выбрал для украшения Офиса Президента работы современных украинских художников Придуваловой, Поляковой, Адам, Минина и других.
Коридоры в здании Офиса президента Украины, которое в этом году открыли для посещений всем желающим, теперь будут украшать картины современных художников. Об этом сообщила в Facebook замдиректора Музея истории Киева Татьяна Костенко, информирует Цензор.НЕТ.

По словам Костенко, президент Владимир Зеленский лично отбирал картины из коллекции музея. Источник: https://censor.net.ua/n3143301
:olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 22 серпня 2019, 01:35


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 22 серпня 2019, 20:42

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня Державного прапора.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Telecaster » 22 серпня 2019, 21:16

Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Archer » 22 серпня 2019, 22:10

M_M писав: Тобто доводити мою любов до кучми ніхто не збирається. А вибачитись, мабуть, занадто принизливо. Гаразд. Будемо вважати цей наїзд прикрою випадковістю.
Так, ще раз повторюю. Є робочі місця. Створені, чи вкрадені. Є люди, що будуть "вірогідного виблядка", "каталу", ітд захищати. Дехто навіть зі зброєю в руках. І це потрібно враховувати. В Штатах за мафіозі ганялись куди більш підготовлені та мотивовані кадри. Але змогли довести тільки несплату податків ватажком... Ахмєтова буде узяти за зябри значно складніше. Навіть овоча не змогли спіймати, хоча він куди менше захищений, та не дуже переймався законністю оборудок. Ахмєтов переймається. Має штат юристів.

І ще. Визнання чогось не є пітримкою цього чогось.

Щодо Сінтеза - просто цікаво, чомі одні й ті самі дії є позитивом у випадку совкового вошдя і негативом у випадку місцевого мільярдера.
Другими словами если спиздил и ушел, все равно что ты нашел. Ну шопаделать такие моральные ценности привили папа и мама.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Telecaster » 24 серпня 2019, 17:52

Зображення
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 24 серпня 2019, 20:13

хе-хе. все припизденты смотрят в объектив, и только порося с затаенной жабой на зеленого. :lol:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 24 серпня 2019, 20:35

Archer писав:
M_M писав: Тобто доводити мою любов до кучми ніхто не збирається. А вибачитись, мабуть, занадто принизливо. Гаразд. Будемо вважати цей наїзд прикрою випадковістю.
Так, ще раз повторюю. Є робочі місця. Створені, чи вкрадені. Є люди, що будуть "вірогідного виблядка", "каталу", ітд захищати. Дехто навіть зі зброєю в руках. І це потрібно враховувати. В Штатах за мафіозі ганялись куди більш підготовлені та мотивовані кадри. Але змогли довести тільки несплату податків ватажком... Ахмєтова буде узяти за зябри значно складніше. Навіть овоча не змогли спіймати, хоча він куди менше захищений, та не дуже переймався законністю оборудок. Ахмєтов переймається. Має штат юристів.

І ще. Визнання чогось не є пітримкою цього чогось.

Щодо Сінтеза - просто цікаво, чомі одні й ті самі дії є позитивом у випадку совкового вошдя і негативом у випадку місцевого мільярдера.
Другими словами если спиздил и ушел, все равно что ты нашел. Ну шопаделать такие моральные ценности привили папа и мама.
Так пацаны ж могут только копировать, на своё ума не хватает. Это ж старая американская идея:"украдёшь рельсу-сядешь в тюрьму, украдёшь железную дорогу-станешь сенатором". Так и тут:оказался в нужное время в нужном месте, спистил на миллиарды-и ты уважаемый человек, кормилец. И это притом, что ты в спижженые производства даже гривны не вложил в ту же модернизацию.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Telecaster » 26 серпня 2019, 11:05

"Чувствую какую-то угрозу", - Кравчук рассказал, что ложится спать с пистолетом
Первый Президент Леонид Кравчук не чувствует себя в безопасности, поэтому ложится спать с пистолетом.
Зображення
https://www.unian.net/politics/10662795 ... letom.html
"Сейчас я чувствую не то что опасность, а какую-то угрозу. Я даже не могу ее объяснить. Вот я ложусь спать и у меня на тумбочке всегда со мной мой пистолет. Всегда. Я уже привык к этому. Если я его не достал из тумбочки и не положил около себя - я не могу заснуть. Знаю, если кто-то что-то захочет сделать, то, что этот пистолет в моих руках может дать? Но он меня успокаивает" – сказал Кравчук
-----

:girl_hospital:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Archer » 26 серпня 2019, 11:45

Кравчуку видно снится что его прийдут арестовывать.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 26 серпня 2019, 12:30


:lol:

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Telecaster » 27 серпня 2019, 20:00


:olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 27 серпня 2019, 20:25

Telecaster писав: "Чувствую какую-то угрозу", - Кравчук рассказал, что ложится спать с пистолетом
Первый Президент Леонид Кравчук не чувствует себя в безопасности, поэтому ложится спать с пистолетом.
Зображення
https://www.unian.net/politics/10662795 ... letom.html
"Сейчас я чувствую не то что опасность, а какую-то угрозу. Я даже не могу ее объяснить. Вот я ложусь спать и у меня на тумбочке всегда со мной мой пистолет. Всегда. Я уже привык к этому. Если я его не достал из тумбочки и не положил около себя - я не могу заснуть. Знаю, если кто-то что-то захочет сделать, то, что этот пистолет в моих руках может дать? Но он меня успокаивает" – сказал Кравчук
-----

:girl_hospital:
Пусть спилит мушку.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 27 серпня 2019, 20:32

Telecaster писав: ...........................................................................................................................
"Сейчас я чувствую не то что опасность, а какую-то угрозу. Я даже не могу ее объяснить. Вот я ложусь спать и у меня на тумбочке всегда со мной мой пистолет. Всегда. Я уже привык к этому. Если я его не достал из тумбочки и не положил около себя - я не могу заснуть. Знаю, если кто-то что-то захочет сделать, то, что этот пистолет в моих руках может дать? Но он меня успокаивает" – сказал Кравчук
-----
..........................................................................................................................

Незачот.
Модель, калібр, наявність прицільних приладів, чи вимикає запобіжник, чи змащує на ніч ствол, воронений, нікельований, неіржавіючий, ствол жорстко закріплений, чи рухається, при роботі автоматики? І т.д.

Це ж усе - дуже суттєво і цікаво.
Для розуміння процесу.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Нечай » 27 серпня 2019, 20:52

Telecaster писав:
:olen:
Не пойму, за что Синтез банил за Шария? На фоне этой хуйловской прошмандовки Шарий выглядит Степаном Бандерою. Это билядь постоянно твердит о мире. что мир якобы зависит от Зеленского, что гибнут люди и НИ СЛОВА о том, кто эту войну развязал и почему эти люди гибнут.

Відповісти