Зеленський - президент

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Борода Коломойского » 28 квітня 2019, 14:47

А как вы думаете какой процент жителей Украины не смогут прочитать обращение Зеленского на украинском языке без переводчика?
И больше ли этот процент людей, которые не смогут прочитать обращение Трампа на английском без перводчика?

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Борода Коломойского » 28 квітня 2019, 14:47

Борода Коломойского писав: А как вы думаете какой процент жителей Украины не смогут прочитать обращение Зеленского на украинском языке без переводчика?
И больше ли этот процент среди жителей США, которые не смогут прочитать обращение Трампа на английском без перводчика?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Віра » 28 квітня 2019, 14:55

Борода Коломойского писав: А еще у нас сотни тысяч граждан, для которых родной крымскотатарский. Почему на них забили?
Поверніться до першого повідомлення в темі і читайте уважно. "З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу..." Путін(ці) говорять кримськотатарською? Він звертався не до кримських татар чи інших народів, а саме до росіян та їх лідера.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Зеленський - президент

Повідомлення asmodey » 28 квітня 2019, 14:58

M_M писав:
asmodey писав: И ирландское тоже.
Кого тільки там нема...
Я просто заметил странную закономерность в нашем официальном "патриотизме" - чем больше педалируют тему мова\язык, и чем громче кричат "слава украине", тем больше вероятность шо шось уже спиздили, и что перед нами те самые воры. вспомни Ивченко - лешу-мерседеса или дрыща.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Борода Коломойского » 28 квітня 2019, 15:09

Віра писав:
Борода Коломойского писав: А еще у нас сотни тысяч граждан, для которых родной крымскотатарский. Почему на них забили?
Поверніться до першого повідомлення в темі і читайте уважно. "З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу..." Путін(ці) говорять кримськотатарською? Він звертався не до кримських татар чи інших народів, а саме до росіян та їх лідера.
Вот смотрите. Так написано в тексте:
"По поводу заявлений президента РФ Владимира Путина хочу отметить следующее.
Во-первых, я бы не советовал российским властям..."

Здесь нет обращения к россиянам или их лидеру. Ответ на заявление Путина - это да. Обращаюсь к президенту РФ - это да. Российские власти, я не советую вам... - это да.

Заявление по поводу - это не обращение. Я бы не советовал российским властям - это не обращение!
Я бы не советовал Вере голосовать за Бойко - это не обращение к самой Вере, потому, что здесь она употребляется в третьем лице.
Вера, я бы вам не советовал голосовать за Бойко - а вот это уже обращение к Вере.

"Мы даже можем предоставить Владимиру Путину..." - это не обращение к Путину. Владимир Путин, мы можем вам предоставить... - а это обращение.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Борода Коломойского » 28 квітня 2019, 15:09

Борода Коломойского писав:
Віра писав: Поверніться до першого повідомлення в темі і читайте уважно. "З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу..." Путін(ці) говорять кримськотатарською? Він звертався не до кримських татар чи інших народів, а саме до росіян та їх лідера.
Вот смотрите. Так написано в тексте:
"По поводу заявлений президента РФ Владимира Путина хочу отметить следующее.
Во-первых, я бы не советовал российским властям..."

Здесь нет обращения к россиянам или их лидеру. Ответ на заявление Путина - это да. Обращаюсь к президенту РФ - это да. Российские власти, я не советую вам... - это да.

Заявление по поводу - это не обращение. Я бы не советовал российским властям - это не обращение!
Я бы не советовал Вере голосовать за Бойко - это не обращение к самой Вере, потому, что здесь она употребляется в третьем лице.
Вера, я бы вам не советовал голосовать за Бойко - а вот это уже обращение к Вере.

"Мы даже можем предоставить Владимиру Путину..." - это не обращение к Путину. Владимир Путин, мы можем вам предоставить... - а это обращение.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 15:13

asmodey писав: странную закономерность
С чего бы это может быть странным? Кто громче всех кричит "держи вора"? А тут перспектива образовалась зарубежного аудита... И они начали что-то подозревать...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 15:26

M_M писав:
Sintez писав: Один і той же текст чи відеоряд можна коментувати й трактувати і так і сяк, залежно від потреби.
Трохи не так. На кожну потребу знайдеться відповідний текст. Бо навряд чи з "не вбий" викрутасами можна зробити заклик на різанину.
Раджу таки ЧИТАТИ першоджерела, а не їх переспів у виконанні Рабіновича. Зокрема, у тій же Біблії купа описів жахливих злочинів "б-гообраних", котрі подаюцця лохам як пречудові подвиги/звитяги, на тому підгрунті, що вчинені вони "б-гообраними" і зхвалені їхнім "б-гом".

Ті ж "заповіді" при потребі льогко обходяцця "б-гообраними".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 15:36

Sintez писав: Раджу таки ЧИТАТИ першоджерела
Добре. Як з "не вбий" можна зробити заклик до різанини?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 15:45

M_M писав:
Sintez писав: Раджу таки ЧИТАТИ першоджерела
Добре. Як з "не вбий" можна зробити заклик до різанини?
Дуже просто. Того, кого треба вбити (гоя, нігера, унтерменша, "біндеровца") не вважати людиною, а, навпаки, оголосити загрозою для "людства".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 15:48

Sintez писав: Дуже просто. Того, кого треба вбити (гоя, нігера, унтерменша, "біндеровца") не вважати людиною, а, навпаки, оголосити загрозою для "людства".
Це підтасовка. Оголошення когось чимось не є частиною "не вбий". Задіяні інші тези, хоча й з "першоджерел". Що й треба було довести.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 15:53

M_M писав:
Sintez писав: Дуже просто. Того, кого треба вбити (гоя, нігера, унтерменша, "біндеровца") не вважати людиною, а, навпаки, оголосити загрозою для "людства".
Це підтасовка. Оголошення когось чимось не є частиною "не вбий". Задіяні інші тези, хоча й з "першоджерел". Що й треба було довести.
Шо?

Якщо на те пішло, то всі "заповіді" перекреслююцця ВІДСУТНІСТЮ однієї-єдиної - "не бреши".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 15:56

Вибачаюсь, про що дев'ята заповідь?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Sintez » 28 квітня 2019, 16:06

M_M писав: Вибачаюсь, про що дев'ята заповідь?
9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 28 квітня 2019, 16:23

asmodey писав:
M_M писав:
Кого тільки там нема...
Я просто заметил странную закономерность в нашем официальном "патриотизме" - чем больше педалируют тему мова\язык, и чем громче кричат "слава украине", тем больше вероятность шо шось уже спиздили, и что перед нами те самые воры. вспомни Ивченко - лешу-мерседеса или дрыща.

Так отож. І, доречі, колись давно, коли ще Пєцік не взувся в патрійотичеські тапочки, а злобно переслідував "Свободу", мусорами, прокуратурою і СБУ, у свободівців на форумі релігійні срачі були суворо заборонені, за це був негайний бан. Питання мови - не обговорювалося.

А це вже згодом Пєцік пристосував "Свободу" до власних потреб, і від імені патрійотів почав регулярні провокації срачу і розбрату, на теми мови і релігії. З чого я роблю простий, логічний висновок, що Пєцік - внєдрьонний сексот НКВД, бо така вся його поведінка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 28 квітня 2019, 16:25

Sintez писав:
M_M писав: Вибачаюсь, про що дев'ята заповідь?
9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!

Прошу зауважити - "на ближнього".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 16:38

А, ну да. Звісно. "Нарекаю тебя, мясо, рыбой" (С)

Казуістика мене не цікавить. Мене цікавило, як саме мої співрозмовники трактують ці заповіді, на які часом посилаються. Дякую.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Vollmer » 28 квітня 2019, 17:21

M_M писав: А, ну да. Звісно. "Нарекаю тебя, мясо, рыбой" (С)

Казуістика мене не цікавить. Мене цікавило, як саме мої співрозмовники трактують ці заповіді, на які часом посилаються. Дякую.

Ці заповіді - декларації для зручності співжиття в тому суспільстві, де вони були декларовані.
Такий собі, "Будапештський меморандум" свого часу. Якщо завгодно.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Зеленський - президент

Повідомлення ingvar » 28 квітня 2019, 17:40

Vollmer писав:
Так отож. І, доречі, колись давно, коли ще Пєцік не взувся в патрійотичеські тапочки, а злобно переслідував "Свободу", мусорами, прокуратурою і СБУ, у свободівців на форумі релігійні срачі були суворо заборонені, за це був негайний бан. Питання мови - не обговорювалося.

А це вже згодом Пєцік пристосував "Свободу" до власних потреб, і від імені патрійотів почав регулярні провокації срачу і розбрату, на теми мови і релігії. З чого я роблю простий, логічний висновок, що Пєцік - внєдрьонний сексот НКВД, бо така вся його поведінка.
Да самого себя он внедрил. Просто оседлал национал-патриотическую тему.
А теперь поле, на котором паслись "тягныбоки", вытоптано им полностью. И только время от времени прорываются какие-то безумия от кликуш Фарион и Ницой.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зеленський - президент

Повідомлення M_M » 28 квітня 2019, 17:46

Vollmer писав: декларації для зручності співжиття в тому суспільстві, де вони були декларовані
Ми тут, здається, знаходимось на форумі. У межах форуму ці заповіді ніде не задекларовані, але у межах цього спілкування озвучені вголос трактовки допомагають зрозуміти співрозмовника. Вживає хтось магічне "не бреши" чи "совість", а там хто зна що воно мається на увазі. Чи то ортодоксальний переклад Біблії, чи Тора, чи Іслам, чи взагалі щось особисте. Щось на кшталт "нарікаю співрозмовника ворогом", і все, можна брехати. Бо ворог - то не сусід і не ближній, еге ж?

Відповісти