Зеленський - президент

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 15 грудня 2020, 01:09

Президент Володимир Зеленський 11 грудня підписав ряд розпоряджень про звільнення голів райдержадміністрацій. Під «розчерк пера» глави держави потрапили і документи, що стосуються керівників у Вінницькій області. Більшість з них свої посади отримали при попередньому губернаторові Владиславі Скальському. Отже, як зазначається на офіційному сайті глави держави, з посади голови Шаргородської РДА звільнено Юрія Щура, якого призначили 20 березня 2020 року. З посади голови Чернівецької РДА звільнено Олексія Чернова, якого призначили 15 квітня. Знятий також Максим Мазурик, який займав посаду керівника Хмільницької РДА з 23 грудня 2019 року. Звільнений з посади голови Томашпільської РДА Олег Закорченних, який займав пост з жовтня 2014 го. З посади голови Липовецької райдержадміністрації звільнений депутат райради від «ОПЗЖ» Тарас Олексюк. На цю посаду його призначили 2 березня 2020-го. Зараз обов’язки керівників районів виконують перші заступники голів РДА.

Читайте больше новостей на сайте HOTNEWS НОВОСТИ УКРАИНЫ по ссылке : https://hotnews.guru/

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3319
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Віра » 16 грудня 2020, 22:02



він навіть ракетку неправильно тримає

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення главспец » 17 грудня 2020, 11:23

Віра писав: він навіть ракетку неправильно тримає
а штаны у него не узковаты? А туфли в норме?
Есть к чему придраться.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Зеленський - президент

Повідомлення singel » 17 грудня 2020, 12:23

Наконец то бубочка своим делом занялсО :good: Исчо можна шаурму жрать на камеру... :smoke: айкосы тоже.
не бережет он себя отдохнуть иму надА :umnik2:Зображення

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Babasha » 17 грудня 2020, 12:39

singel писав: Наконец то бубочка своим делом занялсО :good: Исчо можна шаурму жрать на камеру... :smoke: айкосы тоже.
не бережет он себя отдохнуть иму надА :umnik2:Зображення
То ли дело, любимый твой Пидрлексеич... и днем, и ночью не спал - все о народе думал! :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 20 грудня 2020, 08:11

Євгеній Прокопишин
8 ч. ·
Інтерв'ю Президента #Зеленського американському виданню «The New York Times» 💪🏻
«...Є вплив великих фінансових груп, яких іноді називають олігархами, на всіх депутатів усіх партій. Дійсно, нікому не вигідна більшість партії «Слуга Народу» ... Хочуть впливати всі фінансові групи, серед іншого й фінансові групи Медведчука, Порошенка, які також представлені в парламенті ... З олігархом Порошенком я не готовий співпрацювати ...»
Версія NYT - https://is.gd/Bv2DRH
Версія ОП - https://is.gd/ll5Iuk
Зображення

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Зеленський - президент

Повідомлення singel » 20 грудня 2020, 09:36

Фрося писав: яких іноді називають олігархами
Мощно :good: фінансові групи МУдачука, Порошенка. "я не готовий співпрацювати"
Но с Ахметкой и Каломойшей... :friends:Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3319
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Віра » 20 грудня 2020, 20:40

главспец писав:
Віра писав: він навіть ракетку неправильно тримає
а штаны у него не узковаты? А туфли в норме?
Есть к чему придраться.
бо я граю (грала) в настільний теніс і бачу, що він чи не найперше взяв в руки ракетку
якщо вам моя думка ріже вухо (слух), око і щось там ще - не читайте моєї писанини, проходьте повз. Дякую.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення главспец » 20 грудня 2020, 20:57

Віра писав:
главспец писав: а штаны у него не узковаты? А туфли в норме?
Есть к чему придраться.
бо я граю (грала) в настільний теніс і бачу, що він чи не найперше взяв в руки ракетку
якщо вам моя думка ріже вухо (слух), око і щось там ще - не читайте моєї писанини, проходьте повз. Дякую.
ну, и?! Так он же не настольный теннесист, и даже не пинг-понгщик, чего придираться-то, к его хвату?
К нему есть немеряно вопросов и претензий как к Президенту!

п.с.
а вот бы ещё подсмотреть как он скалку или половник держит, не? Можно было бы поумничать...

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Зеленський - президент

Повідомлення singel » 21 грудня 2020, 13:24

главспец писав: Віра писав: ↑
він навіть ракетку неправильно тримає
а штаны у него не узковаты? А туфли в норме?
Есть к чему придраться.
І шаурму тримає як членГ(соррі як прутня) :1: ...художнеГа абидеть легко :smoke:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 22 грудня 2020, 08:36

Євгеній Прокопишин
10 ч. ·
Дуже цікавий та показовий графік.
ЯНУКОВИЧ (4 роки): Оборона 1.0% Здоров'я 2.4% Інфраструктура 1.2% (Разом 4.6%)
ПОРОШЕНКО (6 років): Оборона 2.5% Здоров'я 0.7% Інфраструктура 0.9% (Разом 4.1%)
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (2 роки): Оборона 2.8% Здоров'я 3.1% Інфраструктура 1.2% (Разом 7.1%)
На мою думку, ці три сектори мають отримувати 10% ВВП (ще 5% Освіта). Ідеальним фінансуванням я вважаю таку пропорцію: Оборона 2.0% (2.5% поки триває конфлікт) Здоров'я 5.0% Інфраструктура 3.0% Освіта 5.0% (Разом 15.0%). Найблищим до цього показника зараз є саме Зеленський. Це і є адекватний Президент, який уміє правильно розставляти пріоритети. Його проблема лише в одному - не ту країну він обрав, бо в цій країні явно не все добре з головами у людей, які замість того, щоб жити і розвиватись ставляють собі лише одну мету - знищити один одного... Таке враження, що логіка у наших людей така: краще ми самі один одного повбиваємо, щоб інші не прийшли і не повбивали нас...
СпойлерРозкрити
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 22 грудня 2020, 08:49

Час новин

Володимир Зеленський політик 2020 року.
Згідно з результатами останнього опитування соціологічної групи «Рейтинг» президент України Володимир Зеленський є політиком року (20%).
Недавні ж суперники Зеленського на минулих президентських виборах мають значно гірші показники. Зокрема, лише 10% опитаних назвали політиком року Петра Порошенка, 5% - Юрія Бойка, 3% - Юлію Тимошенко.
До того ж, за даними «Рейтингу», Володимир Зеленський виграв би президентські вибори, якби вони відбулись найближчої неділі (за нього готові голосувати 18,6% від усіх опитаних та 28% з тих, хто має намір взяти у виборах та визначився з вибором). І переміг би у випадку електорального суперництва у другому турі президентських перегонів і Петра Порошенка і Юрія Бойка.
При цьому 42,1% опитаних назвали Володимира Зеленського розчаруванням року. В цьому році практично всі лідери країн зазнають рейтингових втрат. І це не дивно, оскільки у складні часи громадяни традиційно намагаються звинувачувати у всіх своїх бідах владу.
Олег Лісний, джерело: «Facenews»

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення главспец » 22 грудня 2020, 10:32

Фрося писав: Євгеній Прокопишин
10 ч. ·
Дуже цікавий та показовий графік.
ЯНУКОВИЧ (4 роки): Оборона 1.0% Здоров'я 2.4% Інфраструктура 1.2% (Разом 4.6%)
ПОРОШЕНКО (6 років): Оборона 2.5% Здоров'я 0.7% Інфраструктура 0.9% (Разом 4.1%)
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (2 роки): Оборона 2.8% Здоров'я 3.1% Інфраструктура 1.2% (Разом 7.1%)
На мою думку, ці три сектори мають отримувати 10% ВВП (ще 5% Освіта). Ідеальним фінансуванням я вважаю таку пропорцію: Оборона 2.0% (2.5% поки триває конфлікт) Здоров'я 5.0% Інфраструктура 3.0% Освіта 5.0% (Разом 15.0%). Найблищим до цього показника зараз є саме Зеленський. Це і є адекватний Президент, який уміє правильно розставляти пріоритети.
не понял! А каким боком Президент к бюджету?!
Готовит проект - КМ, принимает ВР, исполняет КМ. Где тут Президент, или он натихарика, по-понятиям, всеми кукловодит? Тогда ето узурпация власти, не?


п.с.
вот так оно и бывает - старательный дурачок хотел похвалить, а только подставил

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 24 грудня 2020, 20:26

Євгеній Прокопишин
2 ч. ·
Сьогодні в Запорізькій області просто якесь свято - стільки хороших новин за один день в області напевно ніколи не було.
✅ В область висадився ТОП-десант чиновників найвищого рівня: Президент, Прем'єр, декілька міністрів, керівники різних держкомпаній і тд. Навіщо? - Про все далі детальніше.
✅ Президент Зеленський офіційно відкрив 1-й новий Запорізький міст.
✅ Президент та Міністр Уруський відвідали кілька підприємств ОПК. Так на «Мотор Січ» відбулось випробування українських комплектуючих (гвинтів) до гелікоптера, які ми ніколи не виробляли і купували в РФ. А на заводі «Іскра» домовились в 2 рази збільшити ДОЗ в наступному році.
✅ Прем'єр Шмигаль разом з керівником «Укренерго» запустили нову лінію електропередачі 750 кВ «Запорізька АЕС – Каховська» (186 км довжина, вартість - 195 млн дол, що на 40% менше ніж планувалось). Завдяки цьому проекту стане можливим збільшити роботу ЗАЕС на 6000 МВт, що дозволить збільшити частку атомної генерації в енергобалансі, що збільшить доходи державного «Енергоатому», та зменшить доходи «ДТЕК» Ахметова. Також цей проект значно покращить роботу всієї енергосистеми Півдня України, а в найближчому майбутньому (орієнтовно 3-5 років) дозволить проводити експорт електроенергію в ЄС (в Румунію).
Зображення

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Noex » 24 грудня 2020, 20:56

Згідно до Конституції України до безпосередніх обов'язків президента входять: оборона та національна безпека, зовнішня політика та міжнародні відносини, реалізація гарантій щодо забезпечення прав та свобод людини, державне будівництво, нормотворча діяльність, забезпечення конституційної законності, нагородна політика.

Не підкажете де там про відкриття мостів?! :shock:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59207
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Фрося » 24 грудня 2020, 21:04

Noex писав: Не підкажете де там про відкриття мостів?!
Потому что Будивництво дорог-єто президентская программа.Под его патронатом.Его право откривать.
Порошенко остановки откривал ,потому что больше нечем било похвастаться. :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Noex » 24 грудня 2020, 21:08

Фрося писав: Под его патронатом
Яким чином? Дав гроші? Робочих? Машини? :rofl:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2020, 09:48

Noex писав: Яким чином? Дав гроші? Робочих? Машини? :rofl:
До чого тут гроши?
Хоть узнайте что это слово обозначает и в каких смыслах может использоваться

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Noex » 25 грудня 2020, 11:33

Pestilence писав: Хоть узнайте что это слово обозначает и в каких смыслах может использоваться
Означає допомогу - я і питаю чим допоміг, що неясного? Це, звісно рівень
Президента вдкривати збудоване, та цікавить чим конкретно допомогав, кинув свої прямі обов'язки, мабуть там вже все зроблено, і поїхав підміняти виконавчу владу?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Зеленський - президент

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2020, 11:42

Noex писав:
Pestilence писав: Хоть узнайте что это слово обозначает и в каких смыслах может использоваться
Означає допомогу - я і питаю чим допоміг, що неясного? Це, звісно рівень
1. У Стародавньому Римі – влада, становище патрона, його заступництво.
2. Взагалі заступництво з чийогось боку, покровительство, сприяння.
3. перен., розм. Державний заклад для утримування сиріт.
Вообще не вижу тут никакой помощи :pardon: Скорее речь о контроле исполнения

Відповісти