Порошенко замислив державний заколот.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Mack Mack » 10 червня 2019, 11:36

Віра писав: а я скажу. Не собиралась влезать в эту грязь, но ты меня упомянул.
Люди ЖИЗНЬ отдают за Родину, а здесь паршивые недочеловеки, извините, "кладут" на Родину и всего-то за вонючие сребреники теряют человеческое достоинство, совесть... Гори она ясным пламенем, лишь бы грошики капали. Боже, как же я вас ненавижу, подбарыжники! Тьфу!
Якийсь фанатізм. Чому у нас "нарід" завжди голосує не розумом, а серцем? :suicide_fool-edit:

rad
Повідомлень: 1781
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення rad » 10 червня 2019, 12:00

Mack Mack писав: Якийсь фанатізм. Чому у нас "нарід" завжди голосує не розумом, а серцем?
розумом не можна, бо це все одно шо за грошики
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 10 червня 2019, 14:23

Mack Mack писав:
asmodey писав: Да собсно аффтары меня всегда меньше интересовали чем то, шо они пишут. :lol:
Дивись де він виступає, чиї реурси, тоді зрозуміло буде навіщо він таке пише. ;)
Та лишь бы не на прямом или пятом канале. бо то уже зашквар. остальное - можно условно считать "третий сотр - уже не брак".

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 10 червня 2019, 14:24

Mack Mack писав:
Віра писав: а я скажу. Не собиралась влезать в эту грязь, но ты меня упомянул.
Люди ЖИЗНЬ отдают за Родину, а здесь паршивые недочеловеки, извините, "кладут" на Родину и всего-то за вонючие сребреники теряют человеческое достоинство, совесть... Гори она ясным пламенем, лишь бы грошики капали. Боже, как же я вас ненавижу, подбарыжники! Тьфу!
Якийсь фанатізм. Чому у нас "нарід" завжди голосує не розумом, а серцем? :suicide_fool-edit:
И за кого ж надо проголосовать "розумом"?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 10 червня 2019, 21:34

Зображення

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Telecaster » 10 червня 2019, 21:41

Люди ЖИЗНЬ отдают за Родину
=====================
це вони так "думають" ..... того шо б якби думали- банкова би вже давно б в руінах була.....
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 10 червня 2019, 21:44

Фрося писав: ............................................................................................................................................

Хлопець правий на всі 500%.
Сєпаришів пускають за стіл переговорів, а з нашого боку - як не Мертвечук, то Кучма.
Зєліньськєйдт обіцяє план, але заявить його потім, щоб суспільство не филювалося.
Що це, бля, таке ???
Мендель ретранслює ворожу пропаганду, і не вибачилася, не звільнена, ніфіга !!!
То що там буде, у сікрєдному плані ???
Хенде хох ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Telecaster » 11 червня 2019, 01:13

самий красивий жидомасонський розвод країни після.... не знаю навіть з чого почати


наслаждайтесь роботи шоу!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення stan700 » 11 червня 2019, 07:35

не знаю як там жиди з масонами.
але портнов узявся круто за ПЕСа

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 11 червня 2019, 07:54

stan700 писав: не знаю як там жиди з масонами.
але портнов узявся круто за ПЕСа
і це добре
повторю свій улюблений вислів: "сам сатана мені друг, якщо він ворог мого ворога"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 11 червня 2019, 11:51

Зображення
:shock:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 11 червня 2019, 12:08

Vollmer писав:
Фрося писав: ............................................................................................................................................

Хлопець правий на всі 500%.
Сєпаришів пускають за стіл переговорів, а з нашого боку - як не Мертвечук, то Кучма.
Зєліньськєйдт обіцяє план, але заявить його потім, щоб суспільство не филювалося.
Що це, бля, таке ???
Мендель ретранслює ворожу пропаганду, і не вибачилася, не звільнена, ніфіга !!!
То що там буде, у сікрєдному плані ???
Хенде хох ???
ну а с нашей стороны Лексеич, волох, пашинский.. Ветераны, активисты и волонтеры. Это стало довольно прибыльной профессией. Шось у Петрухы эти "активисты нихуя "нэ вымагалы". Все устраивало? Я в такие совпадения не верю.и уж во всяком случае когда из этого "волонтерства" и "активизма" стырчать свынячи вуха. :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 11 червня 2019, 12:16

asmodey писав: ......................................................................................................................................................................
ну а с нашей стороны Лексеич, волох, пашинский.. Ветераны, активисты и волонтеры. Это стало довольно прибыльной профессией. Шось у Петрухы эти "активисты нихуя "нэ вымагалы". Все устраивало? Я в такие совпадения не верю.и уж во всяком случае когда из этого "волонтерства" и "активизма" стырчать свынячи вуха. :lol:
[/quote]
Є і такий момент. Пєціки легко і невимушено спекулюють на обізнаності щодо особливостей процеса. На помилках Зєліньськєго, На випадковості і дикості людей в його команді. Сильно бояться, що вдасться щось здвинути з мертвої точки. То буде вже особиста поразка і дискредитація дипломатичного генія Пєціка.

Але, допускати заяви Мендель, Кучми, які прозвучали, а потім обіцяти секретний план, із яким ознайомлять пізніше - також, вельми специфічна подача. Доречі, і "розпуск парламенту" міг бути синхронізований саме з цією метою, щоб провернути мінські справи безперешкодно.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 11 червня 2019, 12:23

Vollmer писав:
asmodey писав: ......................................................................................................................................................................
ну а с нашей стороны Лексеич, волох, пашинский.. Ветераны, активисты и волонтеры. Это стало довольно прибыльной профессией. Шось у Петрухы эти "активисты нихуя "нэ вымагалы". Все устраивало? Я в такие совпадения не верю.и уж во всяком случае когда из этого "волонтерства" и "активизма" стырчать свынячи вуха. :lol:

Є і такий момент. Пєціки легко і невимушено спекулюють на обізнаності щодо особливостей процеса. На помилках Зєліньськєго, На випадковості і дикості людей в його команді. Сильно бояться, що вдасться щось здвинути з мертвої точки. То буде вже особиста поразка і дискредитація дипломатичного генія Пєціка.

Але, допускати заяви Мендель, Кучми, які прозвучали, а потім обіцяти секретний план, із яким ознайомлять пізніше - також, вельми специфічна подача. Доречі, і "розпуск парламенту" міг бути синхронізований саме з цією метою, щоб провернути мінські справи безперешкодно.
[/quote]Та читал я те заявы. Хоть и довольно нэоковырни, но до зрады там очень далеко. Во всяком случае дальше, чем от петрухиного минска из которого нет разумного выхода. "Пионэры" просто в силу своей молодости еще не освоили словесную эквилибристику. когда на черное говорят белое, а просер выдают за перемогы. Может это и хорошо - не стоит такому и учиться? :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 11 червня 2019, 12:28

Я, конечно за то, чтоб за президентом пригляд был. Но только при одном условии - свыня и его политический выводок были посыпаны хлоркой, закопаны на скотомогильнике, и он огорожен колючей проволокой - с надписью - "не подходить - Ящур". :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 11 червня 2019, 12:42

Піонэри, на жаль, дикі. <C>. Їхнє минуле, їхнє середовище, життєві цілі, погляди, т.д. - досить далекі від патріотизму, чи, навіть, здорового глузду, місцями. Вони просто ніколи не замислювалися про ті проблеми, які їм, ВНЄЗАПНО !!!, довелося вирішувати зараз. Від них тхне ватою, виразно. Рузкоєзичієм. Вони щиро не розуміють - "какаяразніца". Тоді, як Пєцік і його люди - спеціально вивчали предмет, з усіма інструкціями від КГБ, задля зручності використання.

Тому, канєшно, обоє вони - під підозрою, Пєціки більше, як досвідчені профі, Зєліньськійє - трохи менше, як початківці, що граються невідомими їм речами.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення asmodey » 11 червня 2019, 12:53

Vollmer писав: Піонэри, на жаль, дикі. <C>. Їхнє минуле, їхнє середовище, життєві цілі, погляди, т.д. - досить далекі від патріотизму, чи, навіть, здорового глузду, місцями. Вони просто ніколи не замислювалися про ті проблеми, які їм, ВНЄЗАПНО !!!, довелося вирішувати зараз. Від них тхне ватою, виразно. Рузкоєзичієм. Вони щиро не розуміють - "какаяразніца". Тоді, як Пєцік і його люди - спеціально вивчали предмет, з усіма інструкціями від КГБ, задля зручності використання.

Тому, канєшно, обоє вони - під підозрою, Пєціки більше, як досвідчені профі, Зєліньськійє - трохи менше, як початківці, що граються невідомими їм речами.
А от пети "рускоязычием" нэ тхнэ"? он конечно виртуозно освоил кричалку "слава украине". да только от Украины под его кэривныцтвом уже не только "славы", а и "Украины" почти не осталось. :umnik2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 11 червня 2019, 14:43





Бандерятко Lisa
@iGQbndo56ajjTL4
2 ч.2 часа назад

Скільки коштував проплачений балаган вчора під АП. Так от, платили 600 грн за 2 години учасникам АТО. Іншим меньше. Перед тим, учасникі АТО, які вбивали Катю Гандзюк зізналися, що їм заплатили по 500$. Я ненавиджу мародера, який використовує ветеранів АТО в таких злочинах
Востаннє редагувалось 12 червня 2019, 14:41 користувачем Фрося, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 11 червня 2019, 15:53

asmodey писав: ...................................................................................................................................................................
А от пети "рускоязычием" нэ тхнэ"? он конечно виртуозно освоил кричалку "слава украине". да только от Украины под его кэривныцтвом уже не только "славы", а и "Украины" почти не осталось. :umnik2:
[/quote]
Я ж і кажу, що Пєцік - досвідчений профі, інструктований КГБою.
Запах помітний на дітях, на картинках з минулого, на результатах діяльності.

А з українськими українцями, у владі, в Україні, нажаль - проблематично.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24966
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2019, 16:22

asmodey писав:
Vollmer писав: Піонэри, на жаль, дикі. <C>. Їхнє минуле, їхнє середовище, життєві цілі, погляди, т.д. - досить далекі від патріотизму, чи, навіть, здорового глузду, місцями. Вони просто ніколи не замислювалися про ті проблеми, які їм, ВНЄЗАПНО !!!, довелося вирішувати зараз. Від них тхне ватою, виразно. Рузкоєзичієм. Вони щиро не розуміють - "какаяразніца". Тоді, як Пєцік і його люди - спеціально вивчали предмет, з усіма інструкціями від КГБ, задля зручності використання.

Тому, канєшно, обоє вони - під підозрою, Пєціки більше, як досвідчені профі, Зєліньськійє - трохи менше, як початківці, що граються невідомими їм речами.
А от пети "рускоязычием" нэ тхнэ"? он конечно виртуозно освоил кричалку "слава украине". да только от Украины под его кэривныцтвом уже не только "славы", а и "Украины" почти не осталось. :umnik2:
Правда, крізь кричалку іноді "цинічні бандери" прориваюцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти