Порошенко замислив державний заколот.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 09 грудня 2019, 21:34

Sintez писав:
Віра писав: мало смайликів ставите, додайте ще, бо не зрозуміло
Ви разом із тією тіткою із відео, котра "ябилазаюлю", теж готові слізно просити миру у Владіміра Владіміровічя Хуйла?

Я для таких миролюбів постив отам viewtopic.php?p=104669#p104669 до чого така миролюбність доводить.
давайте-давайте, падайте й далі, хоч далі вже немає куди

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 09 грудня 2019, 21:41

DSMechanic писав: З Югою Анархіст одну палатку на Україна без Кучми ставив. Рука у нього не піднімається погано про нього писати, хоча це і не виправдання, особливо коли від інших принциповості вимагає. Юлі радив розігнати штаб і набрати тих хто домоможе їй перемогти (мабудь його :) )Хоча толку від перемоги, якщо так гратись командою, доведенно іншими. Всі заточенні саме на перемогу, і єдина про кого розказують що рветься до влади - якраз і не міняє команди "під виграш".
.............................................................................................................................................................

Чаплига, зараз слухаю, верзе шото чудернацьке.
Що 2014 Захід підтримав обласні бунти в центрі і на західній частині України, а Росія - в Лугандосі, і це, начебто, рівноцінно і симетрично. І виглядає на те, що він з такою логікою погоджується.
Ну, офігєть !!!
Хоче бути приємним для всіх ???
Таки, "правозащітнік" - то діагноз.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 09 грудня 2019, 22:06

Vollmer писав: Таки, "правозащітнік" - то діагноз.
Швидше социк. Вони глобалісти без нації. Через це юльки його і не люблять. Але любити його не обов'язково, він просто "один з", причомцу досить грамотний.
По озвученій логіці кацапи якраз можуть грати, треба готувати контр-аргумети на які погодяться західні, яким пофіг що тут у нас.
Чомусь забувають що якщо західні підтримували номінально і зброю не давали, то кацапи зразу направили військові загони.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Vollmer » 09 грудня 2019, 22:22

DSMechanic писав: ...........................................................................................................................................................................
Чомусь забувають що якщо західні підтримували номінально і зброю не давали, то кацапи зразу направили військові загони.

Ага !!!
Я зразу про це подумав.
Чому Чаплига про це не каже ???
Я, 2016, здається, року, прочитав, як ганси постачають зброю курдам, автівками, рахують - на тоннаж.
То в мене був когнитивний дисонанс.
Це ж ті самі ганси, які нам відмовилися двигуни поставити, шоломи, і т.п. дрібнички !!! і гвинтівки для біатлону, 0.22 LR. ПЦ.
І це в той самий час, коли їхні інвестиції працюють на КАмАЗі !!! Наприклад.
А військові моделі КАмАЗу всі бачили і знають.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 11:01

Фрося писав:
Віра писав: мало смайликів ставите, додайте ще, бо не зрозуміло
Стебутся мальчики. :gs: сказать нечего,а надо..
А що сказати? Та тьотка на відео все сказала. Умоляєм і взиваєм к Владіміру Владіміровічю! Змилуйся, барін!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 11:07

slit_ok писав: хтось може задовольнити мою цікавість?
ПП освятив "мінські" - винен Зеленський...
минула коаліція прийняла закон "про особливий статус" - винен знов-таки З.

зараз нам втовкмачують, що, З. на колінах просить у хуйла миру...
на якій підставі такі висновки?
тільки тому, що, ПП програв вибори?...
Тобто знову винні папірєднікі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59213
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 10 грудня 2019, 11:09

Sintez писав:
Фрося писав: Стебутся мальчики. :gs: сказать нечего,а надо..
А що сказати? Та тьотка на відео все сказала. Умоляєм і взиваєм к Владіміру Владіміровічю! Змилуйся, барін!
Все просто.Кто агрессор?Путин.Вот к нему и обращается. :gs:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59213
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 10 грудня 2019, 11:10

Sintez писав: Тобто знову винні папірєднікі?
Не винні?
Леся Українка
@LesyaUA7Evropa
2 ч.2 часа назад

під трибунал сволоту
Першого - за здачу Криму
Другого- за здачу Донецька, Луганська і 400 км державного кордону , який тепер пу не хоче повертати під наш контроль!
Порошенко підписав підступні Мінські угоди, якими загнав Україну в кут (а тепер звинувачує Зеленського).
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 11:46

Віра писав:
Sintez писав:

Ви разом із тією тіткою із відео, котра "ябилазаюлю", теж готові слізно просити миру у Владіміра Владіміровічя Хуйла?

Я для таких миролюбів постив отам viewtopic.php?p=104669#p104669 до чого така миролюбність доводить.
давайте-давайте, падайте й далі, хоч далі вже немає куди
Чому ж нема? У Ваших очах я "падав" ще за часів, коли купа народу, і Ви теж, були очаровані шармом класного парня Олєжки Тягнибока. Пам'ятаєте? Тоді я теж був зрадник зрадний...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Pestilence » 10 грудня 2019, 12:12

Фрося писав: Чому ж нема? У Ваших очах я "падав" ще за часів, коли купа народу, і Ви теж, були очаровані шармом класного парня Олєжки Тягнибока. Пам'ятаєте? Тоді я теж був зрадник зрадний...
Можно обвинить меня в том, что я русскоязычный, но я не знаю как можно за наших националистов впрягаться. Никогда не нравился Тягнибок, Фарион, Корчинский и еще масса других. Но не за национализм, просто чуйка что там гнильца.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення M_M » 10 грудня 2019, 12:33

Pestilence писав: Но не за национализм, просто чуйка что там гнильца.
У Тягнибока была нехилая поддержка, причем, поддержка "снизу". В Свободе было полно адекватных людей. При наличии заинтересованности вполне можно было рассчитывать на сумасшедшую популярность. Но в скором времени даже самым преданным энтузиастам стало понятно, что наращивание влияния не входит в планы руководства. Они откровенно работали на картинку в телевизоре. Итог закономерен.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 10 грудня 2019, 12:38

Sintez писав:
slit_ok писав: хтось може задовольнити мою цікавість?
ПП освятив "мінські" - винен Зеленський...
минула коаліція прийняла закон "про особливий статус" - винен знов-таки З.

зараз нам втовкмачують, що, З. на колінах просить у хуйла миру...
на якій підставі такі висновки?
тільки тому, що, ПП програв вибори?...
Тобто знову винні папірєднікі?
а ви у пєті-папєредніка адвокат? пєтя ні разу нє віноват? браво, сінтез!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 10 грудня 2019, 12:45

Віра писав: а ви у пєті-папєредніка адвокат? пєтя ні разу нє віноват? браво, сінтез!
Питання що далі? Зеленський буде імплементувати зраду? Ви хоч трохи думайте. Бо з одного боку все звертаєте на попередників, але навіть не покарали їх. Перегортайте цю сторінку, робіть вже висновки і будуйте плани. Скільки можна "пАпередники". Діють підписи Зеленського і його команди. Якщо вони проголосують продовження особливого статусу - то це вже буде особливий статус Зеленського, а не Порошенка. А якщо внесуть взагалі в Конституцію - то це їх зміни.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 10 грудня 2019, 12:52

M_M писав: Ви теж, були очаровані шармом класного парня Олєжки Тягнибока. Пам'ятаєте?
M_M писав:
Pestilence писав: Но не за национализм, просто чуйка что там гнильца.
У Тягнибока была нехилая поддержка, причем, поддержка "снизу". В Свободе было полно адекватных людей. При наличии заинтересованности вполне можно было рассчитывать на сумасшедшую популярность. Но в скором времени даже самым преданным энтузиастам стало понятно, что наращивание влияния не входит в планы руководства. Они откровенно работали на картинку в телевизоре. Итог закономерен.
От, ви за мене відповіли.

Я готова "зачаровуватись", підтримувати будь-кого, хто б працював на Україну та вивів її в число найкращих країн світу. Де б українцям жилось добре і вони поважали свого президента. На жаль, виходить тільки розчаровуватись. Як, втім, і окремими особами в житті і в т.ч. на форумі.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 10 грудня 2019, 13:03

DSMechanic писав:
Питання що далі? Зеленський буде імплементувати зраду? Ви хоч трохи думайте. Бо з одного боку все звертаєте на попередників, але навіть не покарали їх. Перегортайте цю сторінку, робіть вже висновки і будуйте плани. Скільки можна "пАпередники".
та беріть вже хоча б вчорашній випадок. Вибори на Донбасі ТІЛЬКИ ДО встановлення контролю над кордоном!!! Цей папєрєднік так нагадив, що не знаю, що може статися, щоб Зе міг перебороти цей освячений мародером пункт. Практично неможливо!
Як тут "добрим" словом не згадати папєпєдніка?

До речі, я Зеленським ніколи не зачаровувалась. У мене до нього більше претензій, ніж підтримки його дій. Але я бачу, що він щирий в своїх намірах, і йому треба допомагати, а не в'язати по руках і ногах.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 10 грудня 2019, 13:04

От зараз якраз нормальний момент не тільки зняти недоторканість з Порошенка, а і відкрити справу по подіям 2014/15-го, і ніяки відмазки "нас просили не чіпати" не катять.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 10 грудня 2019, 13:07

Віра писав: Практично неможливо!
Тоді хай збирає манатки, або на вихід або в тюрьму зараз з Порошенко. Портнов об'явив (Фрося притянув цю новину) що відкриває справу по зраді за ці домовленості.
ПС. і нас ще називають порохоботами, коли самі не хочуть (з плачем типу не можуть) розривати його договора. Це називається перевести стрілки.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 10 грудня 2019, 13:31

а ви хіба не згодні, що саме цей пункт вчора завадив просуванню вперед до вирішення питання Донбасу та припинення війни? Пу мертво вперся саме в цей пункт, і нічого подіяти було не можна.

До речі, багато поважних компетентних спеціалістів говорили, що питання війни та Донбасу можна буде вирішити тільки після зміни влади в сусідній країни. Хто б що не казав. А ви хочете все зараз і тут.

От ви не відповіли на моє питання, яке ви вважаєте правильним питання завершення війни, а почали одразу мене ображати. А я назвала чотири пункти по звільненню Донбасу. Конкретні. Демагогію Сінтеза не сприймаю.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 10 грудня 2019, 14:12

Зараз крім як здачею війну не завершиш, з нашого боку. І по факту відбулось те що ми і писали - будуть відкладати рішення. Якраз це ми і писали, а якраз ви погрожували що тільки два варіанти - або відступ або наступ і казали що буде вторгнення.
А прийняли зустрітись через 4 місяці - багато чого може помінятись.
А тепер, після того як ви нас тут називали останіми словами, ви почали
До речі, багато поважних компетентних спеціалістів говорили, що питання війни та Донбасу можна буде вирішити тільки після зміни влади в сусідній країни.
Ну і хто ви після цього?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 14:36

Фрося писав:
Sintez писав: Тобто знову винні папірєднікі?
Не винні?
Леся Українка
@LesyaUA7Evropa
2 ч.2 часа назад

під трибунал сволоту
Першого - за здачу Криму
Другого- за здачу Донецька, Луганська і 400 км державного кордону , який тепер пу не хоче повертати під наш контроль!
Порошенко підписав підступні Мінські угоди, якими загнав Україну в кут (а тепер звинувачує Зеленського).
Зображення
Я не люблю Турча, але при всьому тому з Кримом він нічого не міг зробити. Можна зробити його крайнім, але якщо таки трибунал - то зпершу на гілляці мають опинитися послідовно ВСІ міністри "оборони" (хіба що крім Морозова, котрого зараз ніхто й не згадає), котрі послідовно й методично гробили збройні сили, у тому числі й удалой Єханур, і бравий Толян Мостовий.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти