Порошенко замислив державний заколот.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 14:37

Pestilence писав:
Фрося писав: Чому ж нема? У Ваших очах я "падав" ще за часів, коли купа народу, і Ви теж, були очаровані шармом класного парня Олєжки Тягнибока. Пам'ятаєте? Тоді я теж був зрадник зрадний...
Можно обвинить меня в том, что я русскоязычный, но я не знаю как можно за наших националистов впрягаться. Никогда не нравился Тягнибок, Фарион, Корчинский и еще масса других. Но не за национализм, просто чуйка что там гнильца.
Щось із цитуванням, то писав я, а не Фрося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 14:39

Віра писав:
Sintez писав: Тобто знову винні папірєднікі?
а ви у пєті-папєредніка адвокат? пєтя ні разу нє віноват? браво, сінтез!
Ви видумуєте за мене якусь тезу, і мене звинувачуєте за те, чого я не писав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 14:46

Віра писав:
M_M писав: Ви теж, були очаровані шармом класного парня Олєжки Тягнибока. Пам'ятаєте?
M_M писав: У Тягнибока была нехилая поддержка, причем, поддержка "снизу". В Свободе было полно адекватных людей. При наличии заинтересованности вполне можно было рассчитывать на сумасшедшую популярность. Но в скором времени даже самым преданным энтузиастам стало понятно, что наращивание влияния не входит в планы руководства. Они откровенно работали на картинку в телевизоре. Итог закономерен.
От, ви за мене відповіли.

Я готова "зачаровуватись", підтримувати будь-кого, хто б працював на Україну та вивів її в число найкращих країн світу. Де б українцям жилось добре і вони поважали свого президента. На жаль, виходить тільки розчаровуватись. Як, втім, і окремими особами в житті і в т.ч. на форумі.
Знову щось із цитуванням.

Ви розчаровувалися тоді в мені, але по підсумку сьогодні я виявився правим, а Олєжка - практично на узбіччі історії. Я маю зараз очаровуватися Зєлєю, щоб Вам сподобатися? Вибачте, я не можу. Як тоді від Тягнибока сквозило фальшивим чимось, так і від Зєлі сьогодні. Можете мене вважати ким завгодно, час розсудить, але я звик вірити після Бога в першу чергу самому собі. Як там, істина дорожча за друзів чи якось так.
Пардон.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 14:57

Віра писав: До речі, я Зеленським ніколи не зачаровувалась. У мене до нього більше претензій, ніж підтримки його дій. Але я бачу, що він щирий в своїх намірах, і йому треба допомагати, а не в'язати по руках і ногах.
Я йому допоміг, проголосувавши за нього у другому турі. Хто його зараз "в'яже"? Що не згоден із тотальною розпродажею всього і вся - так ніколи й не погоджувався, бо не це пластмасове стадо те все будувало, Не кажучи вже про землю.
Нехай роблять щось путнє, буде їм і підтримка. Поки що окрім красиви словес нема нічого толкового.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 15:01

Віра писав: От ви не відповіли на моє питання, яке ви вважаєте правильним питання завершення війни, а почали одразу мене ображати.
Правильне завершення війни - або перемогти ворога самим, або знайти союзників й спонукати їх перемогти разом. Здатися - не правильне завершення війни.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Pestilence » 10 грудня 2019, 15:36

Sintez писав: Щось із цитуванням, то писав я, а не Фрося.
Ага,даже не знаю що це

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення slit_ok » 10 грудня 2019, 20:51

Sintez писав:
slit_ok писав: хтось може задовольнити мою цікавість?
ПП освятив "мінські" - винен Зеленський...
минула коаліція прийняла закон "про особливий статус" - винен знов-таки З.

зараз нам втовкмачують, що, З. на колінах просить у хуйла миру...
на якій підставі такі висновки?
тільки тому, що, ПП програв вибори?...
Тобто знову винні папірєднікі?
Декларація президентів РФ, України, Франції та канцлера Німеччини на підтримку "Комплексу заходів з виконання Мінських угод"
"Президент РФ Володимир Путін, президент України Петро Порошенко, президент Французької республіки Франсуа Олланд і канцлер ФРН Ангела Меркель підтверджують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України. Вони твердо переконані у безальтернативності виключно мирного врегулювання. Вони цілком готові зробити будь-які можливі заходи, як окремо, так і спільно задля цього.

У цьому контексті лідери схвалюють "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод", прийнятий і підписаний в Мінську 12 лютого 2015 року всіма, хто підписав Мінський протокол від 5 вересня 2014 року і Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року. Лідери будуть робити вклад в цей процес і використовувати свій вплив на відповідні сторони, щоб сприяти виконанню цього Комплексу заходів.

Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод

11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року. (Див. примітку)

12. На підставі Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" питання, що стосуються місцевих виборів, будуть обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи. Вибори будуть проведені з дотриманням відповідних стандартів ОБСЄ при моніторингу з боку БДІПЛ ОБСЄ.
Примітка: Такі заходи відповідно до Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" включають наступне:

- Звільнення від покарання, переслідування і дискримінації осіб, пов'язаних з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Право на мовне самовизначення;

- Участь органів місцевого самоврядування у призначенні голів органів прокуратури та судів в окремих районах Донецької та Луганської областей;

- Можливість для центральних органів виконавчої влади укладати з відповідними органами місцевого самоврядування угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей;

- Держава надає підтримку соціально-економічного розвитку окремим районам Донецької та Луганської областей; - Сприяння з боку центральних органів влади транскордонного співробітництва в окремих районах Донецької та Луганської областей з регіонами Російської Федерації;

- Створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Повноваження депутатів місцевих рад та посадових осіб, обраних на дострокових виборах, призначених Верховною Радою України цим законом, не можуть бути достроково припинені.
https://tyzhden.ua/Politics/129751

і до чого тут пАпЄрЄднікі...
:drag:

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення slit_ok » 10 грудня 2019, 20:57

або таке...
ОБСЄ оприлюднила текст "мінських домовленостей

Протокол включає в себе 12 пунктів

Організація з безпеки і співпраці в Європі на своєму сайті оприлюднила текст Протоколу за результатами У Мінську на тристоронніх перемовах таки підписали протокол про припинення вогню У Мінську на тристоронніх перемовах таки підписали протокол про припинення вогню консультацій тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію мирного плану президента України Петра Порошенка та ініціатив президента Росії Володимира Путіна, підписаний у п'ятницю в Мінську.
https://tsn.ua/politika/obsye-oprilyudn ... 67188.html

Порошенко ні при чому...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 10 грудня 2019, 22:51

slit_ok писав:
Sintez писав: Тобто знову винні папірєднікі?
Декларація президентів РФ, України, Франції та канцлера Німеччини на підтримку "Комплексу заходів з виконання Мінських угод"
"Президент РФ Володимир Путін, президент України Петро Порошенко, президент Французької республіки Франсуа Олланд і канцлер ФРН Ангела Меркель підтверджують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України. Вони твердо переконані у безальтернативності виключно мирного врегулювання. Вони цілком готові зробити будь-які можливі заходи, як окремо, так і спільно задля цього.

У цьому контексті лідери схвалюють "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод", прийнятий і підписаний в Мінську 12 лютого 2015 року всіма, хто підписав Мінський протокол від 5 вересня 2014 року і Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року. Лідери будуть робити вклад в цей процес і використовувати свій вплив на відповідні сторони, щоб сприяти виконанню цього Комплексу заходів.

Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод

11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року. (Див. примітку)

12. На підставі Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" питання, що стосуються місцевих виборів, будуть обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи. Вибори будуть проведені з дотриманням відповідних стандартів ОБСЄ при моніторингу з боку БДІПЛ ОБСЄ.
Примітка: Такі заходи відповідно до Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" включають наступне:

- Звільнення від покарання, переслідування і дискримінації осіб, пов'язаних з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Право на мовне самовизначення;

- Участь органів місцевого самоврядування у призначенні голів органів прокуратури та судів в окремих районах Донецької та Луганської областей;

- Можливість для центральних органів виконавчої влади укладати з відповідними органами місцевого самоврядування угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей;

- Держава надає підтримку соціально-економічного розвитку окремим районам Донецької та Луганської областей; - Сприяння з боку центральних органів влади транскордонного співробітництва в окремих районах Донецької та Луганської областей з регіонами Російської Федерації;

- Створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Повноваження депутатів місцевих рад та посадових осіб, обраних на дострокових виборах, призначених Верховною Радою України цим законом, не можуть бути достроково припинені.
https://tyzhden.ua/Politics/129751

і до чого тут пАпЄрЄднікі...
:drag:
Тобто у Зєлі немає вибору, бо тіпа Пєця підписав? А Чучму знов туди призначати хто примусив? Ще не придумали?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Фрося » 11 грудня 2019, 00:05

Злая
@Irysika2
Читать Читать @Irysika2

#Слухи
Наш источник в Офисе Президента сообщает, что Порошенко через своих людей в команде Зе требует продавить снятие с себя неприкосновенности в тот же день, что и голосование за продление закона про «Особый статус Донбасса».

По задумке Петра Алексеевича это даст ему феноменальный козырь в борьбе за имидж главного оппозиционера и патриота Украины. Также он с легкостью сможет возглавить очередную попытку майдана.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Sintez » 11 грудня 2019, 05:59

Фрося писав: Злая
@Irysika2
Читать Читать @Irysika2

#Слухи
Наш источник в Офисе Президента сообщает, что Порошенко через своих людей в команде Зе требует продавить снятие с себя неприкосновенности в тот же день, что и голосование за продление закона про «Особый статус Донбасса».

По задумке Петра Алексеевича это даст ему феноменальный козырь в борьбе за имидж главного оппозиционера и патриота Украины. Также он с легкостью сможет возглавить очередную попытку майдана.
?! Тобто у свині досі неприкосновєнность? І знімать ніззя, атопутіннападе а то він очолить попитку? Офігєть. Тобто судити свина ніззя в принципі, хоча він дуже хоче?
Чи я чогось не зрозумів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 11 грудня 2019, 06:44

там те ясно сказано: В ОДИН ДЕНЬ з голосуванням за особливий статус Донбасу. Тобто разом в негативним питанням по особовому статусу і недоторканість мародера може сприйматись негативно

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 11 грудня 2019, 06:48

Sintez писав: Ви розчаровувалися тоді в мені, але по підсумку сьогодні я виявився правим, а Олєжка - практично на узбіччі історії. Я маю зараз очаровуватися Зєлєю, щоб Вам сподобатися? Вибачте, я не можу. Як тоді від Тягнибока сквозило фальшивим чимось, так і від Зєлі сьогодні. Можете мене вважати ким завгодно, час розсудить, але я звик вірити після Бога в першу чергу самому собі. Як там, істина дорожча за друзів чи якось так.
Пардон.
і зовсім не вас я мала на увазі
за більше ніж 10 років я заздалегідь знаю, що ви сприймаєте позитивно, а що ні, і з цим давно змирилася
і ви мене ніколи не ображали

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Віра » 11 грудня 2019, 06:49

Віра писав:
Sintez писав: Ви розчаровувалися тоді в мені, але по підсумку сьогодні я виявився правим, а Олєжка - практично на узбіччі історії. Я маю зараз очаровуватися Зєлєю, щоб Вам сподобатися? Вибачте, я не можу. Як тоді від Тягнибока сквозило фальшивим чимось, так і від Зєлі сьогодні. Можете мене вважати ким завгодно, час розсудить, але я звик вірити після Бога в першу чергу самому собі. Як там, істина дорожча за друзів чи якось так.
Пардон.
і зовсім не вас я мала на увазі
за більше ніж 10 років я заздалегідь знаю, що ви сприймаєте позитивно, а що ні, і з цим давно змирилася
і ви особисто мене ніколи не ображали

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення slit_ok » 11 грудня 2019, 08:07

Sintez писав:
Тобто у Зєлі немає вибору, бо тіпа Пєця підписав? А Чучму знов туди призначати хто примусив? Ще не придумали?
ти вважаєш, що, зі зміною прізвища Президента країна враз стає іншою?
ну-у-у...
таку думку нам намагався втовкмачити хуйло після Майдану...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 11 грудня 2019, 09:45

slit_ok писав: таку думку нам намагався втовкмачити хуйло після Майдану...
А ви - що міняти взагалі нічого ніззя? Для цього є умовні 100 днів коли наче нікого не чіпають і не критикують, бо пАпередники. Хоча багато можна зробити і швидше.
А тут пройшли не тільки 100 днів президента, вже і 100 парламенту де у Зелі особиста більшість.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення Mack Mack » 11 грудня 2019, 13:10

Pestilence писав: Можно обвинить меня в том, что я русскоязычный, но я не знаю как можно за наших националистов впрягаться. Никогда не нравился Тягнибок, Фарион, Корчинский и еще масса других. Но не за национализм, просто чуйка что там гнильца.
Які вони націоналісти? Це КГБ-шні та ФСБ-шні провокатори.

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення slit_ok » 11 грудня 2019, 13:34

DSMechanic писав:
slit_ok писав: таку думку нам намагався втовкмачити хуйло після Майдану...
А ви - що міняти взагалі нічого ніззя? Для цього є умовні 100 днів коли наче нікого не чіпають і не критикують, бо пАпередники. Хоча багато можна зробити і швидше.
А тут пройшли не тільки 100 днів президента, вже і 100 парламенту де у Зелі особиста більшість.
чому ніззя?
потрібно.
можливо, і не чекати скільки-то днів...
але...
не зовсім по-спортивному виглядає, ШО, попередники ні при чому...
тільки тому, що, не поставили власноруч підпис...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення DSMechanic » 11 грудня 2019, 13:46

slit_ok писав: чому ніззя?
потрібно.
можливо, і не чекати скільки-то днів...
але...
не зовсім по-спортивному виглядає, ШО, попередники ні при чому...
тільки тому, що, не поставили власноруч підпис...
Догори
А чому досі основна відмазка - Порох підписав?
Можна якось трохи більше фантазії, ситуація складна? Порох винен що підписав, винен в тому що не виконував те що підписав, Зеля зараз виконує зраду замість нього бо той підписав, а судити ніззя бо союзники просять?
Можна якось за вже вісім місяців зформувати позицію?
Актуальність мінських на момент підписання і зараз, вину керівників держави, і плани на майбутне? Конкретну міру вини допустим вирішить суд, але Зеленському і команді треба приймати рішення і нести за них відповідальність прямо зараз. В неділю підписаи ставив не Порох.

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Порошенко замислив державний заколот.

Повідомлення slit_ok » 11 грудня 2019, 14:05

DSMechanic писав:
slit_ok писав: чому ніззя?
потрібно.
можливо, і не чекати скільки-то днів...
але...
не зовсім по-спортивному виглядає, ШО, попередники ні при чому...
тільки тому, що, не поставили власноруч підпис...
Догори
А чому досі основна відмазка - Порох підписав?
Можна якось трохи більше фантазії, ситуація складна? Порох винен що підписав, винен в тому що не виконував те що підписав, Зеля зараз виконує зраду замість нього бо той підписав, а судити ніззя бо союзники просять?
Можна якось за вже вісім місяців зформувати позицію?
Актуальність мінських на момент підписання і зараз, вину керівників держави, і плани на майбутне? Конкретну міру вини допустим вирішить суд, але Зеленському і команді треба приймати рішення і нести за них відповідальність прямо зараз. В неділю підписаи ставив не Порох.
я прихильник ЮТ
чому З підписав, я не знаю.
і "відмазки" нікому не збираюся ліпити - мені то не цікаво...
але, можна трохи порозбиратися - такі питання, на такому рівні, не вирішуються кавалерійським наскоком

он, ПП обіцяв АТО за години...
і що?
да, тролити можна, але, зрозуміти неважко, що, то було нереально - від його це не залежало...

Відповісти