Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення ingvar » 31 березня 2020, 19:02

Какой там на фиг "сезон полювання на Порошенко", если тут уже родилась новая коалиция в составе которой сам объект охоты :lol:
:rofl:

можно смело поздравить все 73% :facepalm2:

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2020, 19:39

Про посадку Пороша при Зе можна забути.
Як Ющер дав гарантії недоторканості Янику, як потім Яник - Ющеру, як потім Порош - Янику, так схоже і Зе дав гарантії Порошу.
Нічого не змінюється.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення ingvar » 31 березня 2020, 19:55

Амосенко Олег писав: Про посадку Пороша при Зе можна забути.
Як Ющер дав гарантії недоторканості Янику, як потім Яник - Ющеру, як потім Порош - Янику, так схоже і Зе дав гарантії Порошу.
Нічого не змінюється.
Порош - Янеку ничего не давал. Последний был недосягаем просто физически :pardon:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 19:55

Цікаво, а якщо повернути Йєнуковєджа - він посадить Пєціка ???
А бубочьку ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення ingvar » 31 березня 2020, 19:59

дело не в посадках, а в перспективе открытого суда над преступниками
а когда одни преступники сменяют других, надежды на правосудие нет и быть не может

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 31 березня 2020, 20:28

ingvar писав:
Амосенко Олег писав: Про посадку Пороша при Зе можна забути.
Як Ющер дав гарантії недоторканості Янику, як потім Яник - Ющеру, як потім Порош - Янику, так схоже і Зе дав гарантії Порошу.
Нічого не змінюється.
Порош - Янеку ничего не давал. Последний был недосягаем просто физически :pardon:
Якби він і повернувся, нічого б йому не було. Нічогісінько. Жив би й далі у Межигір'ї.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 31 березня 2020, 20:30

ingvar писав: дело не в посадках, а в перспективе открытого суда над преступниками
а когда одни преступники сменяют других, надежды на правосудие нет и быть не может
Надії на правосуддя нема, бо є Ківалов й інші підрахуї.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 20:50

ingvar писав: дело не в посадках, а в перспективе открытого суда над преступниками
а когда одни преступники сменяют других, надежды на правосудие нет и быть не может

Та, дурниці.
Хай би один злочинець посадив другого, і так - почергово.
Шкоди від того не було би, абсолютно.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення ingvar » 01 квітня 2020, 07:21

Vollmer писав:
Та, дурниці.
Хай би один злочинець посадив другого, і так - почергово.
Шкоди від того не було би, абсолютно.
Возможно, что любая вновь пришедшая украинская власть боится создания самого прецедента посадки такого уровня. Сама мысль о том, что следующими могут быть они сами и создаёт тот самый порочный круг, который мы наблюдаем.
К тому же, замазаны в чем-то все: и наши местные и "друзі України". А выйти из подчинения у последних никто не решится(отсутствие субъектности).

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 01 квітня 2020, 09:42

Sintez писав: бо є Ківалов
Цікаво про нього в Wiki написано
Некоторые работы изданы на языках зарубежных государств
:lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення главспец » 01 квітня 2020, 09:48

M_M писав:
Sintez писав: бо є Ківалов
Цікаво про нього в Wiki написано
Некоторые работы изданы на языках зарубежных государств
:lol:
и как это истолковать? Это тайный знак!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 01 квітня 2020, 15:03

НАБУ закрыло дело против Порошенко о растрате средств офшором путем спецконфискации $1,5 млрд Януковича
Национальное антикоррупционное бюро (НАБУ) закрыло уголовное производство о возможном подстрекательстве со стороны бывшего Президента Петра Порошенко к растрате средств офшорной компании Wonderbliss Ltd путем спецконфискации 1,5 млрд долларов, арестованных на счетах бывшего Президента Виктора Януковича и его окружения.
Об этом Українським Новинам сообщил источник в НАБУ.

Уголовное расследование было начато по решению суда, в который обратилась кипрская оффшорная компания, пострадавшая от спецконфискации.

По мнению компании, к растрате ее средств причастен Порошенко и выступил подстрекателем.
Дело было закрыто 20 марта в связи с отсутствием в действиях Порошенко состава уголовного преступления.

Дело расследовалось по части 5 ст 27 (виды соучастников) и части 5 ст 191 (присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением) Уголовного кодекса.

Как сообщали Українськi Новини, суд снял арест с денежных средств окружения Януковича во Всеукраинском банке развития.

Ранее cуд снял арест с денег окружения Януковича в банке Порошенко.
:umnik2: що там дальше на закрытие..

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення ingvar » 01 квітня 2020, 20:10

что там дальше? - ничего
расходитесь, кина не будет

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 02 квітня 2020, 00:27

Кстаті, про пташок.
Мені залишається абсолютно незрозуміле продовження високої активності значної кількості кадрових порохоботиків. Хоч, здається, і не всіх.
Припускати, що Пєцік, досі, фундує цей кордебалет із власної кишені - я категорично відмовляюся.
Він би вмер, від жаби, не чекаючи коронавірусу.
Куди подівся Мінстець ??? І його фінансування ???
Чому ці мальчікі і дєвачькі, досі, не старцюють під Білим Домом Пєці ???
А чому я про них згадав?
Бо під час інциденту з беззаконним голосуванням земельного, христопродавського, закону - вони, раптом, підвищили активність, і, увага !!! - почали поливати помиями Юлю !!!
Не бубочьку.
Не напівзогнилу зільону шоблу.
Не безпорадний "уряд", черговий.
А Юлю, яка протистояла прийняттю законів по розпродажу землі, і знищенню банківської системи.
Мені цікаво: Пєцік надав своїх цуциків бубочькам, для прогулянки ???
Чи це - таке, соупадєнійє ???
Чи ми, наразі, маємо камінг-аут нанайських хлопчиків, неофіційний, правда ???
З огляду на тему гілки, цікаво, хто з них на кого полює ???
Перш, ніж погратися, в котика і білочку ??? <C>
НМСД, команда "голос" надійшла раптово, непланово, через що дехто з ботиків змушений був публікувати старі тексти, часів минулорічних виборів.
І, да, я не буду здивований, якщо бубочька проштовхне Пєціка, зараз, у прем'єри.
Позичить в Сірка очей, скаже, якусь дурничку, наприклад, - що це вимога ЄБРР, МВФ, УЄФА і Далай - Лами.
Ждем, панове. :smoke: :smoke: :smoke:
Запомнітє етот твіт. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 02 квітня 2020, 02:26

Алёна Яхно
5 ч. ·
Политическое и немного личное

Год назад я была в ужасе и шоке. Я не могла поверить, что все происходит на самом деле. Чувствовала себя растоптанной и униженной.

Мне казалось, что Украине конец, мы неизбежно превратимся в fail state….

На нервной почве я начала жадно поглощать сладкое. И это, естественно, отразилось на моей фигуре.
СпойлерРозкрити
Если бы вы только знали, чего мне стоило избавиться от последствий того весеннего жора…

Но, знаете, как это не удивительно, сейчас во время идеального шторма (пандемия, война, экономический кризис) мое эмоционально-психологическое состояние НЕСОПОСТАВИМО лучше, чем год назад.

Все-таки, как мы видим, Зеленский боится переходить «красные линии». Да, пару раз его зеленые попугаи подлетали к ним совсем близко, но потом, больно ударившись, отлетали. Слава Богу, в Украине есть «воинствующее меньшинство», и они с ним вынуждены считаться.

Да, ГБР наплодило кучу производств в отношение Порошенко. Но даже ватная Венедиктова пока не решается подписать этот юридический шлак.

Умные люди ей разъяснили, что тогда проблемы будут не у нее, а у Вовы. Именно Вова станет нерукопожатным во всем цивилизованном мире.
***

Вчера только ленивый не написал, что монобольшинство «згинуло, як роса на сонці». Пришло время ситуативных коалиций.

Зеленскому надо теперь выбрать: он с Бойко, Медведчуком, Кивой, ватной частью СН или с НАМИ.

Пока у меня есть смутное, ничем не подкрепленное ощущение, что Вова все-таки выберет нас. Что в его голове начало прорастать что-то украинское.

Возможно, я заблуждаюсь, ведь человеку свойственно верить в лучшее. Но все-таки есть ощущение, что Боженька, МВФ, Дядя Сэм и пассионарии совместными усилиями опять вытянут нас из этой халепы.

https://www.facebook.com/profile.php?id ... tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARDQ4zaj8W_6Dr-W3LKHxMXVj3Q1jy_G38NDCs3dylgamyLTuBneOIhcEuOgVaQzQpvc_uawmidlFIp4

Ну, власне...................................
Тіпєрь йа збагоєн. :lol: :lol: :lol: :smoke: :smoke: :smoke:
Особливо - за пассіонаріїв.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2020, 04:00

Ляльковод у них один. І всім по черзі дає канхветку Тузік вкусну
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 02 квітня 2020, 09:26

главспец писав: І, да, я не буду здивований, якщо бубочька проштовхне Пєціка, зараз, у прем'єри.
От цікаво, зараз досить важка ситуація в економіці, і буде ще гірша, Пеця точно хоче бути прем'єром при Зелі, навіть якщо буде мати багато влади? Бюджет порожній, економіка зупиняється і через кризу і через карантин.
як для не спеціаліста бачу пару основних варіантів хоча б стабілізувати ситуацію - ріст курсу в пару раз, або зачистити таможню і налогову, щоб гроші не уходили на сторону, а йшли в бюджет.
Перший варіант популярності обом не добавить, другий виглядає як неможливий для них.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення главспец » 02 квітня 2020, 09:40

DSMechanic писав:
главспец писав: І, да, я не буду здивований, якщо бубочька проштовхне Пєціка, зараз, у прем'єри.
От цікаво, зараз досить важка ситуація в економіці, і буде ще гірша, Пеця точно хоче бути прем'єром при Зелі, навіть якщо буде мати багато влади? Бюджет порожній, економіка зупиняється і через кризу і через карантин.
як для не спеціаліста бачу пару основних варіантів хоча б стабілізувати ситуацію - ріст курсу в пару раз, або зачистити таможню і налогову, щоб гроші не уходили на сторону, а йшли в бюджет.
Перший варіант популярності обом не добавить, другий виглядає як неможливий для них.
1. будьте любезны, цитируйте корректно, и не приписывайте мне тот лютый бред!

2. про «удвоить курс» я просто не понял...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення главспец » 02 квітня 2020, 10:18

DSMechanic писав: Чого нервуєте? Вас оштрафують що цитата з цитати показалась як ваша, а не з іншого посту який цитував ще інших? Ви що, скріни сайту здаєте на оплату?
Якщо курс зараз буде умовно 50 грн а бакс, грошей вистачить на зарплати бюджетнікам. Номінально все буде в шоколаді, як у 2014-му, коли курс грохнувся в три рази, але економіка не зупинилась.
и это вместо: извини, неправильно процитировал? А можно я Вас таким же образом:
DSMechanic писав: Чого нервуєте? Я ничого не розумию в макроекономици та не вмию цитувати

п.с.
поясняю на простом примере:
если у Вас было в заначке 100$ при курсе 25, то при курсе 50, у Вас в заначке те же самые 100$! Гривны у Вас станет «больше», только когда Вы эти доллара продадите.
Но тут же автоматически поднимутся цены, сначала на импорт, потом на всё остальное.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 02 квітня 2020, 11:48

DSMechanic писав:
главспец писав: І, да, я не буду здивований, якщо бубочька проштовхне Пєціка, зараз, у прем'єри.
От цікаво, зараз досить важка ситуація в економіці, і буде ще гірша, Пеця точно хоче бути прем'єром при Зелі, навіть якщо буде мати багато влади? Бюджет порожній, економіка зупиняється і через кризу і через карантин.
як для не спеціаліста бачу пару основних варіантів хоча б стабілізувати ситуацію - ріст курсу в пару раз, або зачистити таможню і налогову, щоб гроші не уходили на сторону, а йшли в бюджет.
Перший варіант популярності обом не добавить, другий виглядає як неможливий для них.

НМСД, Ви концептуально невірно розглядаєте поїдання бутерброда.
Його слід класти ковбасою на язик. <C>
Головне в посаді прем'єра - не відповідальність за економіку, не організація і координація поточної державної політики, а, якраз - розподіл бюджету !!! Фондів !!! Резервних, надзвичайних, культурних, цільових.......
Наприклад, блокування оборонного бюджету, після призначення Пєці - одразу припиниться, є сумніви ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти