Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 12:53

Тетяна_Д писав:
Vollmer писав: Спеціально грається партія про "поганих бояр", для збереження іміджу нашого мальчіка.
ні, таке вже не проканає
і щодо Інтера теж
Давно вже була купа приводів, щоб закрити нафік цей розсадник ватяної зарази, і - де?
Ви ж подивіться : педрюки як один плюються на Інтер, але до Петьї - жодних претензій!
А до Вовки взагалі ніяких претензій - він з себе раптового проукраїнця армовірного і не корчив ніколи, він такий, який є, і саме такого обирали українці, багато з яких перед тим запросто бухнулися би на коліна перед євреями за "злочини" своїх прадідів, саме такі вилупилися з яєць за 5 років цинічного панування кнуроферми.

Нє, так не можна.
Яка різниця <C> що він із себе корчив, чи не корчив колись ???
Hic Rhodus, hic salta!
Мальчік зараз - на посаді, вже годик.
Проциндрив купу наших грошей, вліз у борги, космічні, готується розпродати землю, добити банки, опустити, взагалі, шлагбаум, перед інвестиціями, на довгі роки, добити медицину, освіту, все, що ворушиться.
А Ви йому - згадуєте його єврейство, і що нічого не обіцяв. І все ???
Це - невірний, накинутий телеканалами, гибельний підхід.
Ще згадайте, як, у цій же зв'язці, завжди іде, що "маємо потерпіти п'ять років".
Це все робиться для того, щоб відвести від нього питання про його відповідальність.
Як каже одна знайома, Олена Альбертівна, - "Якщо він ні в чому не винен - то нафіга він, такий, потрібен ???"
А перейматися зараз війнами, між мамонтами і динозаврами - не на часі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Тетяна_Д » 22 квітня 2020, 13:09

Vollmer писав:
Тетяна_Д писав: ні, таке вже не проканає
і щодо Інтера теж
Давно вже була купа приводів, щоб закрити нафік цей розсадник ватяної зарази, і - де?
Ви ж подивіться : педрюки як один плюються на Інтер, але до Петьї - жодних претензій!
А до Вовки взагалі ніяких претензій - він з себе раптового проукраїнця армовірного і не корчив ніколи, він такий, який є, і саме такого обирали українці, багато з яких перед тим запросто бухнулися би на коліна перед євреями за "злочини" своїх прадідів, саме такі вилупилися з яєць за 5 років цинічного панування кнуроферми.

Нє, так не можна.
Яка різниця <C> що він із себе корчив, чи не корчив колись ???
Hic Rhodus, hic salta!
Мальчік зараз - на посаді, вже годик.
Проциндрив купу наших грошей, вліз у борги, космічні, готується розпродати землю, добити банки, опустити, взагалі, шлагбаум, перед інвестиціями, на довгі роки, добити медицину, освіту, все, що ворушиться.
А Ви йому - згадуєте його єврейство, і що нічого не обіцяв. І все ???
Це - невірний, накинутий телеканалами, гибельний підхід.
Ще згадайте, як, у цій же зв'язці, завжди іде, що "маємо потерпіти п'ять років".
Це все робиться для того, щоб відвести від нього питання про його відповідальність.
Як каже одна знайома, Олена Альбертівна, - "Якщо він ні в чому не винен - то нафіга він, такий, потрібен ???"
А перейматися зараз війнами, між мамонтами і динозаврами - не на часі.
то може подякуємо долі, що це все хоча би робиться відкрито, очевидно навіть для тих 30% з першого туру?
Чи ви віддали би перевагу варіанту щоб робилося ТЕ Ж САМЕ (а може й гірше, я хз), але під прикриттям вишиванок і армовірних гасел?
Розумію, погано і так і так. Але чия була воля аби таке мало місце?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 13:22

Тетяна_Д писав: Чи ви віддали би перевагу варіанту щоб робилося ТЕ Ж САМЕ (а може й гірше, я хз)
Може, а зараз конкретно.
Порося як барига-політик підлаштовується під ситуацію з користю для себе, реагує на зміни. Зеля пре по сценарію.
З нового року міняється ситуація в світі, Зараз розраховувати на здачу московитам за будь-які ништяки може лише дурень, як би він ам не любив гроші чи мав якісь надії на вічну владу під їхнею кришею. Або повністю залежна людина.
Але Зеля так і не вигнав Єрмака і навіть зараз Єрмак проводить засідання замість самого президента. Він там хоч живий і в адекваті (наскільки це йому доступно)?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 13:27

Тетяна_Д писав: .........................................................................................................................................................
то може подякуємо долі, що це все хоча би робиться відкрито, очевидно навіть для тих 30% з першого туру?
Чи ви віддали би перевагу варіанту щоб робилося ТЕ Ж САМЕ (а може й гірше, я хз), але під прикриттям вишиванок і армовірних гасел?
Розумію, погано і так і так. Але чия була воля аби таке мало місце?

Нуууууууууу...............
Дякувати за таке - язик не повернеться.
Вибір, зрозуміло, був - між стрихніном і синильною кислотою.
Без вибору.
Обидва - ставленники олігархату.
Тому - не буде ніяких змін по суті.
Це, також, відповідь - чия воля.
Олігархів.
Які, зараз, успішно продовжують пограбунок народу, під зеленим прапором ісламу.
Вибори - грандіозне дійство, скажені гроші.
Невже Ви можете собі уявити, що ці вибори відбулися без узгодження між командами кандидатів?
Згадайте, як Пєцік жодного разу не з'явився на телебати з Юлею.
І ніщо йому не завадило, обидва рази.
Натомість, на стадіон - прибіг, як шістка, із аналізами.
Шож такоє, шо трапилося?
Договорняк, це називається у футболі.
Гра із фіксованим результатом.
Думаю, що і перелік питань був Пєцікові відомий заздалегідь, і сценографію пропрацювали.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Тетяна_Д » 22 квітня 2020, 13:29

DSMechanic писав:
Тетяна_Д писав: Чи ви віддали би перевагу варіанту щоб робилося ТЕ Ж САМЕ (а може й гірше, я хз)
Може, а зараз конкретно.
Порося як барига-політик підлаштовується під ситуацію з користю для себе, реагує на зміни. Зеля пре по сценарію.
З нового року міняється ситуація в світі, Зараз розраховувати на здачу московитам за будь-які ништяки може лише дурень, як би він ам не любив гроші чи мав якісь надії на вічну владу під їхнею кришею. Або повністю залежна людина.
Але Зеля так і не вигнав Єрмака і навіть зараз Єрмак проводить засідання замість самого президента. Він там хоч живий і в адекваті (наскільки це йому доступно)?
От! Тому я й сумніваюся у визначенні елементів кадрової політики Зєлі як низки "помилок". Він-то сам явно не вважає своїх сивох-єрмаків-богданів "помилками"!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 13:31

DSMechanic писав: ........................................................................................................................................................................
Але Зеля так і не вигнав Єрмака і навіть зараз Єрмак проводить засідання замість самого президента. Він там хоч живий і в адекваті (наскільки це йому доступно)?

- Штірліц! Як Вам не соромно! Рейх - у небезпеці, фюрер - в істериці, туалетного паперу не вистачає навіть для СС, а Ви купуєте собі нового Мерседеса !!!

- Так метро ж закрили !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 14:03

Тетяна_Д писав:
DSMechanic писав: Може, а зараз конкретно.
Порося як барига-політик підлаштовується під ситуацію з користю для себе, реагує на зміни. Зеля пре по сценарію.
З нового року міняється ситуація в світі, Зараз розраховувати на здачу московитам за будь-які ништяки може лише дурень, як би він ам не любив гроші чи мав якісь надії на вічну владу під їхнею кришею. Або повністю залежна людина.
Але Зеля так і не вигнав Єрмака і навіть зараз Єрмак проводить засідання замість самого президента. Він там хоч живий і в адекваті (наскільки це йому доступно)?
От! Тому я й сумніваюся у визначенні елементів кадрової політики Зєлі як низки "помилок". Він-то сам явно не вважає своїх сивох-єрмаків-богданів "помилками"!

Це визначення - у невірних, невідповідних термінах.
В дитсадочку нашого мальчіка могли сварити, за "помилки". Ну, ще, у молодших класах школи.
А політик, ідучи на високу посаду - укладає з виборцями deal, угоду.
Виборці, голосуючи - приймають умови, наобіцяні.
А обранець - грубо обдурює, і щось там розповідає, що не обіцяв, не женитися, не на виборах, наче йому не доходить, куди він обрався, для чого за нього голосували, т.д.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 22 квітня 2020, 14:41

Тетяна_Д писав: Вова - космополіт, зрештою як і більшість євреїв?
Сподіваюся, це ні для кого не секрет.
категорично не згодна
був раніше? - звичайно був! але до початку війни, а зараз тим більше ні
зупинення війни, загибелі українців, визволення полонених - його штовхають на непопулярні дії, які трактуються як ватяні, але він (і я також) не бачить інших шляхів до миру

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Тетяна_Д » 22 квітня 2020, 14:47

Віра писав:
Тетяна_Д писав: Вова - космополіт, зрештою як і більшість євреїв?
Сподіваюся, це ні для кого не секрет.
категорично не згодна
був раніше? - звичайно був! але до початку війни, а зараз тим більше ні
зупинення війни, загибелі українців, визволення полонених - його штовхають на непопулярні дії, які трактуються як ватяні, але він (і я також) не бачить інших шляхів до миру
а я про це якраз і говорила неодноразово : саме при Вові почалися якісь коливання повітря в плані звільнення полонених і спроб змусити паРашу завершити цю безглузду війну. Безглузду, бо сьогодні вже тільки найвідсталішому в інформаційному плані і розумовому розвиткові ватяному рашистові не зрозуміло - не відбудеться входження України до складу паРаші. Принаймні цього разу точно не відбудеться.
Саме Вова спробував збурити світ в плані спроби примусу Хуйла згорнути війну, а Пєцик лише похвалявся, що ніяких перемовин не веде і жодних контактів з Хлом не має. Ага, не має..Лише приймає нові інструктажі, які справно привозить кум Ведмедчук, і більше ніяких контактів!..

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 15:00

Тетяна_Д писав: саме при Вові почалися якісь коливання повітря в плані звільнення полонених і спроб змусити паРашу завершити цю безглузду війну.
Кількість обстрілів і загиблих зросла. А ще відпустили беркутів які майданівців розстрілювали і свідка по Боїнгу.
Всих на всих, а військові сидять, міняють на цивільних, яких вони регулярно і так на подвал відправляють.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 15:34

DSMechanic писав: Кількість обстрілів і загиблих зросла.
То мабуть Зеля с пуйлом домовився, що б стрiляли :umnik2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 15:40

Pestilence писав:
DSMechanic писав: Кількість обстрілів і загиблих зросла.
То мабуть Зеля с пуйлом домовився, що б стрiляли :umnik2:
Та ні, хтось розказує що Зеля твердо завершує війну.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 15:50

DSMechanic писав: Та ні, хтось розказує що Зеля твердо завершує війну.
А шо, свыне можно а этому низзя? Можно подумать у нас есть военные способы решения проблемы.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 15:56

Pestilence писав: А шо, свыне можно а этому низзя? Можно подумать у нас есть военные способы решения проблемы.
Свині вже РІК немає при владі. І да - прямого війського рішення нема, це очевидно, Але не треба здавати територію і закривати війсьвові заводи і розказувати що це перемога і ми на шляху до миру.
А то робити ще гірше ніж Петя і розказувати - а що йому можна а нам ні? це що взагалі?
Якщо Свин робив погано - то чого повторювати і називати це перемогою?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 16:05

DSMechanic писав: то чого повторювати і називати це перемогою?
А кто так говорит? :shock:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 16:14

Pestilence писав: А кто так говорит?
Наприклад я коментував постом Тетяна_Д, яка розписувала що "нарешті".

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 16:23

DSMechanic писав: Тетяна_Д, яка розписувала що "нарешті".
Я это расцениваю скорее как положительное направление движения. Хуже было бы если бы стрелять прекратили с обеих сторон при живом пуйле, вот это тревожный звонок. А меняют...ну им пока не прикажешь кого отдавать...как их заставить.
А вот что происходит в армии, по слухам все становится хуже, но это не полноценные данные, я не знаю как их просчитывать - сколько правды а сколько лжи в этом кто знает.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення DSMechanic » 22 квітня 2020, 16:47

Pestilence писав: Я это расцениваю скорее как положительное направление движения. Хуже было бы если бы стрелять прекратили с обеих сторон при живом пуйле, вот это тревожный звонок. А меняют...ну им пока не прикажешь кого отдавать...как их заставить.
А вот что происходит в армии, по слухам все становится хуже, но это не полноценные данные, я не знаю как их просчитывать - сколько правды а сколько лжи в этом кто знает.
Відступ з обладнаних позицій, закритя одних заводів, виставлення інших на приватизацію, звільненя армійців і закритя груп по співпраці з НАТО. Це з очевидного.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 17:15

DSMechanic писав: Відступ з обладнаних позицій, закритя одних заводів, виставлення інших на приватизацію, звільненя армійців і закритя груп по співпраці з НАТО. Це з очевидного.
Отступление это еще не сдача, маневр...если по уму конечно. Что конкретно закрыли и приватизируют я тоже не знаю, вероятнее всего старый хлам - додержали в гос собственности до развала и уничтожения - надо было раньше продавать, а покупать готовое оружие, как это делает почти весь мир.
Увольнения и закрытие...у меня нет информации, если негатив - хвалить не буду, но сколько в той зраде правды я тоже не знаю.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 18:38

Тетяна_Д писав: ......................................................................................................................................................................
а я про це якраз і говорила неодноразово : саме при Вові почалися якісь коливання повітря в плані звільнення полонених і спроб змусити паРашу завершити цю безглузду війну. Безглузду, бо сьогодні вже тільки найвідсталішому в інформаційному плані і розумовому розвиткові ватяному рашистові не зрозуміло - не відбудеться входження України до складу паРаші. Принаймні цього разу точно не відбудеться.
Саме Вова спробував збурити світ в плані спроби примусу Хуйла згорнути війну, а Пєцик лише похвалявся, що ніяких перемовин не веде і жодних контактів з Хлом не має. Ага, не має..Лише приймає нові інструктажі, які справно привозить кум Ведмедчук, і більше ніяких контактів!..

Тетяна, що Ви оце пишете ???
Як жертва агресії може "примусити" агресора "припинити війну" ???
Що там кому "зрозуміло" ???
Це Вовік Зєліньській "збурив світ" ???
Ну, кум Медведчук помінявся на Єрмака.
А що змінилося ???
Ми сами, без війни, "розводимо" війська, купуємо електроенергію, віддаємо полонених в.с. РФ в обмін на невідомих дрібних бандюків, прощаємо РФ справи в судах, готуємось дати "воду на Крим", за вказівкою Путєна змінюємо кваліфікацію подій Майдану, і т.д.
Ну, так, нащо Путєну воювати ???
Коли він завтра забере все і так, без жертв і витрат ???
Чого Ви досі згадуєте Пєціка? Він своє вже відіграв.
Дивіться - Єніна призначили до МЗС, гомопєд з бородою досі рулить митницею, це - так, навскидку, це все - люди Пєціка. Бородата женьщіна на Укрзалізниці, Мустафа на Укроборонпромі - з якої партії щойно вилізли, не з Пєціної? Яких ще "інструкцій" не вистачає?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти