Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 12 травня 2019, 22:19

M_M писав:
Sintez писав: Так що треба було робити Сталіну? Чекати, доки припиницця закордонна підтримка сепаратистів, те саме фінансування?
Цікавий варіант начебто відповіді.
Якщо б не розстрілював Сталін - розстрілював би Шлейхер, нє? :lol:
Вам, я певен, знаймоме слово "цугцванг"?

Недавно я запитував Перехожого, ЩО мав робити Сталін, щоб сьогодні Перехожий не лаяв, а хвалив його? Нема відповіді, окрім як "убицця головою ап стєну". От у чому штука.

Повернемося у минуле - умовна "Україна" робила із 1990 все начебто правильно: роззброюаалася, забороняла смертну кару, всякі інші схвальні речі... а результат? Пшик, розаал, вимирання й розбігання... Аж тут щойнл Бєня сказав крамольну річ - що МВФ всім несе розвал...
:shock: За шо ж боролися?!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 12 травня 2019, 22:37

Sintez писав: "цугцванг"
Зараз я спробую продемонструвати абсурдність Вашого запитання.
Що повинен був зробити Чикатило, щоб його не лаяли а хвалили?
Щодо МВФ - є декілька кутів зору на дії цієї організації. Плюралізм, ага.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Vollmer » 12 травня 2019, 23:53

M_M писав: ......................................................................................................................................................
Щодо МВФ - є декілька кутів зору на дії цієї організації. Плюралізм, ага.

Декілька точок зору, і лише один - єдиний напрямок перекачки мільярдних коштів, із бюджетів країн - боржників, до каси МВФ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 00:14

Vollmer писав: і лише один - єдиний напрямок
як у будь-якого позичайла. У нас головна проблема у тому, що беруть одні, а повертати мусять інші.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 05:34

Проблема в тому, що Чикатила Ви бачите лише виключно в тому, в кому Вам скажуть його бачити. Напримєр, Сталін - "Чикатило", а МВФ - "позичайло"... А те, що "позичайли" цілеспрямовано ПРИМУШУЮТЬ країни зкочуватися до стану боржника/жебрака - того Ви не бачите, то для Вас "конспірологія".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 07:17

Sintez писав: Проблема в тому, що Чикатила Ви бачите лише виключно в тому, в кому Вам скажуть його бачити. Напримєр, Сталін - "Чикатило", а МВФ - "позичайло"... А те, що "позичайли" цілеспрямовано ПРИМУШУЮТЬ країни зкочуватися до стану боржника/жебрака - того Ви не бачите, то для Вас "конспірологія".
Та да, Чикатило насправді вбивав тільки поганих, він хароший :lol:

Те саме й про вошдя... От Вам наказали бачити тільки два френчі та пару чобіт...

З позичайлами ще простіше. Від позики МВФ чи послуг будь-якого банку відмовитись можна. А от за часів вусатого вошдя відмовитись від цього ненав'язливого грошового сервісу було значно складніше. :lol: У випадку незгоди з вигідною пропозіцією - "отключім газ". Або допишуть у відомі Вам списки до спецпоселень. Або... Методів ненав'язливого примусу більше ніж вистачало.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 08:07

З позичайлами ще простіше. Від позики МВФ чи послуг будь-якого банку відмовитись можна.
Дааа?! Ану розкажіть мені, як я можу відмовитися від позик МВФ.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 08:19

Або, напримєр, як я можу відмовитися від фокусу "8/24", запропонованого найкращою банкіршою всіх часів Гонтарєвою.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 08:31

Sintez писав:
З позичайлами ще простіше. Від позики МВФ чи послуг будь-якого банку відмовитись можна.
Дааа?! Ану розкажіть мені, як я можу відмовитися від позик МВФ.
Від послуг МВФ відмовитись може той, хто має на це повноваження.
Може вошдь кредитів не брав?

Мова про примусове позбавлення грошей, житла, життя "по разнарядке", без суду. А оскільки це відбувалось й до 1939, мова про "що міг зробити" не йде. На той час він вже зробив те, за що нема прощення.
Легли Сара с Абрамом спать. Абрам не спит, вздыхает, ворочается… Сара:
— Ты чего не спишь?
— Да я должен Мойше сто рублей, вот думаю, как буду отдавать…
Сара встает, открывает окно и кричит «Мойша, Мойша!»
Открывается окно напротив и Мойша спрашивает: «Чего тебе, Сара?»
— Абрам должен тебе сто рублей?
— Да!
— Так вот, он тебе их не отдаст!!!
Закрывает окно и говорит: «Спи, Абрам, пусть теперь Мойша не спит!»
PS. Я ніде не захищаю ані гонтарєву, ані будь кого з прикоритних. Наявність крадіїв у сучасності аж ніяк не покращує карму вошдя, що не тільки крав, але й вбивав.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 09:00

Гонтарєви і їхні хазяї вбивають куди більше, аніж звалено на Сталіна. Але Ви не бачите цього. Ібо команди не було.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 09:03

Від послуг МВФ відмовитись може той, хто має на це повноваження.
А, он воно як... Ну й від спецпоселення легко міг відмовитися той, хто мав повноваження. У чому проблема?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 09:17

Sintez писав:
Від послуг МВФ відмовитись може той, хто має на це повноваження.
А, он воно як... Ну й від спецпоселення легко міг відмовитися той, хто мав повноваження. У чому проблема?
Якщо зараз комусь не подобається монетарна чи якась інша політика країни, він має шанс поїхати поза межі країни, пошукати щастя, наприклад, в Канаді. Чи в Австралії. Чи поближче, в Польщі. За спробу втечі з спецпоселення ... іноді навіть розстрілювали. Різниця відчутна?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення главспец » 13 травня 2019, 10:21

Sintez писав: Або, напримєр, як я можу відмовитися від фокусу "8/24", запропонованого найкращою банкіршою всіх часів Гонтарєвою.
а при Сталине, можно было, например, отказаться голосовать? Или голосовать «против»?

а теперь - голосуй как хочешь! Хоть «за», хоть «против».

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 10:35

Sintez писав: Ібо команди не було.
До речі, повідомте, коли вошдя народ собі вибрав? У 37-му - взагалі перші вибори, безальтернативні. Вистава ще та. :bad:

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Archer » 13 травня 2019, 10:39

Прикольно. Сталина нет с 53 года, а дураков колбасит до сих пор. :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 11:09

M_M писав:
13 травня 2019, 09:17
Sintez писав:

А, он воно як... Ну й від спецпоселення легко міг відмовитися той, хто мав повноваження. У чому проблема?
Якщо зараз комусь не подобається монетарна чи якась інша політика країни, він має шанс поїхати поза межі країни, пошукати щастя, наприклад, в Канаді. Чи в Австралії. Чи поближче, в Польщі. За спробу втечі з спецпоселення ... іноді навіть розстрілювали. Різниця відчутна?
А, ну да. Так щастя в тому, що я маю шанс звідси з'їпати, помінявши рабство тут на рабство десь інде?! Дякую, благодєтєлі! Тільки я змолоду добре пам'ятаю анекдота про підводний човен... І тому хочу жити достойно саме ТУТ і саме ЗАРАЗ, а не в світлому майбутньому.

Ок, совок був лайном. Сталін взагалі казьол. Але рєбята, скоро 70 років як нема Сталіна, 30 років як здох совок і ми йдемо кошерним і правильним путьом... і врешті "щастям" виявилася можливість з'іпати з рідної землі?! Дякую, як кажуть, в тряпочьку...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 11:13

Archer писав: Прикольно. Сталина нет с 53 года, а дураков колбасит до сих пор. :lol:
А більше нема на кого поточьний пц звалити. Хіба що ще на іго.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 13 травня 2019, 11:47

Sintez писав: І тому хочу жити достойно саме ТУТ і саме ЗАРАЗ, а не в світлому майбутньому.
Так можна радіти, що саме ТУТ а не в спецпоселенні. І саме ЗАРАЗ є можливість полялякати на тему вошдя і не бути відправленим у спецпоселення чи у кращий світ. Ви, мабуть, не бачите, що те саме життя, що Вам не подобається (і не тільки Вам) - це логічний наслідок царювання більшовиків. І де б "ліві" не з'являлись - там обов'язково квітне корупція, партійні династії та зубожіння. Це наслідок поганої організації зворотнього зв'язку у системі управління. Невже КОБ цьому не вчить?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24964
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 13 травня 2019, 23:03

M_M писав:
Sintez писав: І тому хочу жити достойно саме ТУТ і саме ЗАРАЗ, а не в світлому майбутньому.
Так можна радіти, що саме ТУТ а не в спецпоселенні. І саме ЗАРАЗ є можливість полялякати на тему вошдя і не бути відправленим у спецпоселення чи у кращий світ. Ви, мабуть, не бачите, що те саме життя, що Вам не подобається (і не тільки Вам) - це логічний наслідок царювання більшовиків. І де б "ліві" не з'являлись - там обов'язково квітне корупція, партійні династії та зубожіння. Це наслідок поганої організації зворотнього зв'язку у системі управління. Невже КОБ цьому не вчить?
Які-такі "ліві-праві"? Хіба "ліві" бігали й кричали про "незалежність" у 91-му? Чи насправді "нацоналісти" - внєбрачні онуки більшовиків? Яка "логіка", де? Так, я не бачу. Якщо у 91-му році НЕ ЗНАЛИ, що робити, то так і слід було сказати, мовляв, люди, хз що робити, давайте подумаємо... Були такі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення M_M » 14 травня 2019, 00:20

Люди поділяються за різними ознаками. Ліві/праві - майновий стан, до націоналістичного руху має відношення тільки тому, що часто майновий стан однієї нації покращується за рахунок іншої. Тому націоналістичний рух має мету покращення життя своєї нації, послідовно обмежуючи експлуатацію усілякими "мишебраттями".
91й рік - тільки початок. 70+років совка всеж таки викорінювати доводиться. Миттєво все змінити ще нікому не вдавалось.

Відповісти