Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 26 липня 2019, 08:10

ну це, мабуть, щоб не злякати...
а потім вже на допиті пред'являть підозру і одразу в наручники (мрію) :gs:

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Clone » 26 липня 2019, 09:35

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Telecaster » 26 липня 2019, 20:27


:pardon:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 29 липня 2019, 19:51

Порошенко відмовився від держохорони та виїхав з України – ЗМІ
Екс-президент України Петро Порошенко відмовився від державної охорони та разом із сім’єю поїхав за кордон.

Екс-президент України Петро Порошенко ще минулого тижня заявив про наміри поїхати у відпустку.

Згідно з джерелами Української правди, колишній президент полетів до Туреччини.

– Частина членів його сім’ї виїхала з України минулого тижня. Інша частина і він виїхали в неділю. Летіли у Стамбул, – повідомив співрозмовник.

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/polituk ... ayiny-zmi/

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 29 липня 2019, 20:13

так лексеич уже смазал лыжи? типа на отпуск, а там мигрень, геморрой, нельзя летать, а он на острове и качки боится. :lol:

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Амосенко Олег » 29 липня 2019, 22:55

asmodey писав: типа на отпуск, а там мигрень, геморрой, нельзя летать, а он на острове и качки боится.
:lol: :lol: :lol:
До речі цілком може бути.
А гроші десь уже в Панамі давно.
І все продано перепродано в Україні.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 01:19

та гроши педритто зарыл уже давно. это еще тот дядюшка скрудж. :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 01:54

Мені немає за що червоніти. Немає жодних фактів, за які б мені треба було переживати. Якщо це буде політичне правосуддя — друзі мої, я ще в 2014 році на фронті перестав боятися. І мені абсолютно байдуже. Я не від кого не збираюся ховатися, бо це дуже буде великий подарунок Путіну. Насправді ж мій опонент не Зеленський. Мій опонент — Путін.(С) Порошенко. от так вот, бля.
три четверти народа от него плюется, а оно продолжает Путиным пугать. а некоторые рассказывают шо он - в прошлом. этот говнюк еще не раз насрет на пороге. :drag:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 30 липня 2019, 10:00

Порошенко и его семья двумя самолетами покинули Украину
22:40, 29 июля 2019
Семья экс-президента Петра Порошенко вылетела из Украины двумя самолетами в Объединенные Арабские Эмираты и Германию. Об этом "Стране" стало известно из собственных источников в Госпогранслужбе.

Так, 28 июля на чартерном рейсе Киев – Стамбул из аэропорта Жуляны вылетели Петр Порошенко, Алексей Порошенко, Юлия Порошенко (жена Алексея) и Елизавета Порошенко (внучка экс-президента).

Самолет вылетел с Киева в 18:47 сел в Стамбуле в 20:22. Потом тот же борт в 21:17 вылетел из Стамбула на Дубай (ОАЭ) и сел там в 00:54 по киевскому времени. После чего он пропал из системы (возможно, полетел куда-то дальше).

Остальная часть семьи экс-президента покинула Украину несколькими днями ранее, 23 июля. Так, рейсовым самолетом Киев – Мюнхен из Украины вылетели: Марина Порошенко, Евгения Порошенко (дочка), Михаил Порошенко (сын) и Александра Порошенко (дочка).

Отметим, что Порошенко вызвали на очередной допрос в ГБР уже на 12 августа.

Не исключено, что экс-президент и его семья снова отправились на Мальдивы. Отдых на этих островах в начале 2018 года стал для Порошенко скандальным. Он обошелся президенту в баснословную сумму в полмиллиона долларов, как утверждали журналисты.

"Стране" тогда стали известны имена, под которыми семья Порошенко скрытно выезжала из Украины.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 30 липня 2019, 11:18

Мені немає за що червоніти.
А чому б це він перед гоями червонів? Не положено. Естафету передано своєму
"брату", чин чинарьом, можна й відпочити.

А лохи хай чекають "охоту", ага.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 13:50

А вот и авака подал голос. видно таки пересрались там наверху. в датском королевстве. :lol:

Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Sintez » 30 липня 2019, 14:56

Ага. Нехай отвєчаєт. Із Мальдівів. Або із ЛондОна, як Гонтарєва.

Не жаль. :sarcastic:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 15:17

Sintez писав: Ага. Нехай отвєчаєт. Із Мальдівів. Або із ЛондОна, як Гонтарєва.

Не жаль. :sarcastic:
шо ж ты хотел. ворон ворону.. там не только авака много знает про Педю, там и Педя, знает про Аваку. поэтому да - мальдивы для педи авакову приемлемы. это не желтые воды. :lol:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 30 липня 2019, 15:24

asmodey писав: А вот и авака подал голос. видно таки пересрались там наверху. в датском королевстве. :lol:

Зображення
:lol:

тільки-но вчора ввечері читала, що Аваков створює антикоаліцію в Раді.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення stan700 » 30 липня 2019, 15:30

Зображення

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 15:35

stan700 писав: Зображення
следы кнур заметает. хз чи поможет. на 12 августа ему повестка на допрос. и вроде бы хотели типа закрыть. но может это и слухи. но хорошие. :lol:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 30 липня 2019, 16:13

Порошенко снова вызывают на допрос в Госбюро расследований - СМИ

30.07.2019 15:59. Просмотрено 1549 раз. За сегодня — 1549 раз.

Госбюро расследований снова вызывает бывшего президента Петра Порошенко на допрос на 12 августа после того, как он пришел на крестный ход, хотя в ГБР говорил, что уедет в долгосрочный отпуск. Об этом "Українським Новинам" сообщил источник в правоохранительных органах.

"Вызвали на 12 августа", - сказал он.

По его словам, Порошенко ждут на допросе в 09:30. Повестка уже ему отправлена.

Как сообщалось ранее, 25 июля экс-президент Украины Петр Порошенко пришел на допрос в Государственное бюро расследований, несмотря на то, что в бюро его допрос перенесли на 8 августа. Порошенко вызвали в ГБР в качестве свидетеля в уголовном производстве относительно возможного уклонения от уплаты налогов, отмывания преступных доходов при покупке-продаже завода "Кузня на Рыбальском".https://www.ostro.org/general/society/news/573243/

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 30 липня 2019, 17:19

Труба каже, що Порошенко заперечує реальність: Провадження є, їх 11
4099 ПЕРЕГЛЯДІВ 3
Вівторок, 30 липня 2019, 16:36
60
Джерело: Роман Труба у Telegram

Директор державного бюро розслідувань Роман Труба запевняє, що його відомство розслідує 11 кримінальних проваджень щодо Петра Порошенка, а п’ятий президент заперечує дійсність, коли каже, що таких справ немає.

Пряма мова: "В останньому інтерв’ю (інтерв’ю УП, оприлюднене 30 липня – УП) Петро Олексійович протирічить сам собі, обравши дивну тактику інформаційного захисту. Він говорить, що не отримував повістки на допит, але при цьому його адвокат просить перенести допит на декілька тижнів".

"Говорить, що Директор ДБР не повинен втручатися у перебіг слідства, і йде до мого кабінету – разом з народним депутатом, прес-секретарем та охороною – з вимогою провести допит тут і зараз.

Каже про "дивні і дурні запитання слідчих", та стверджує, що проваджень в ДБР не існує.

Що означає це уперте заперечення дійсності? Провадження є, їх 11, і Петро Олексійович про це добре знає.

Чорне не стане білим, навіть якщо про це впевнено заявляти".

Деталі: Труба також попросив надати слідчому ДБР усі матеріали, які допоможуть слідству.

Що було раніше: П’ятий президент Петро Порошенко в інтерв’ю "Українській правді" заявив, що проти нього не порушено жодної кримінальної справи і "не існує жодного факту про те, що нібито Петро Порошенко порушив закон". Також він стверджував, що не отримував викликів на допит.

Раніше у ДБР пояснювали, що вони взагалі не відкривають справи проти когось, тому йдеться про провадження, де фігурує Петро Порошенко.

Також Порошенко вважає, що Труба може бути причетним до зливу інформації екс-заступнику голови Адміністрації президента Януковича Андрію Портнову.

Історія питання:

Вперше Порошенка викликали на допит на 17 липня, 09:30. Відповідну повістку було оприлюднено 11 липня.
Адвокат Порошенка Ігор Головань пояснював, що його підзахисний не піде у ДБР до виборів.
Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".
25 липня близько 15 години голова ДБР Роман Труба повідомив, що Порошенко не прийшов на допит, і його повторно викликали на 8 серпня.
Проте менше ніж за півгодини п'ятий президент все-таки приїхав у Державне бюро розслідувань.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/30/7222322/

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення asmodey » 30 липня 2019, 19:43

там вроде Пепе еще выкатили одно обвынувачэення - подслушка иностранных дипломатов. и "если правда оно, ну хотя бы на треть, остается одно - только лечь помереть"(С) если в этом есть хоть немного правды - то пепа удрала не напрсно. да только при таких раскладах и там могут посадить. или просто выдать украине.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Віра » 30 липня 2019, 20:40

asmodey писав: и там могут посадить. или просто выдать Украине.
тут уже обсуждалось: он выберет такую страну, с которой нет договора об экстрадиции

Відповісти