Сезон полювання на Порошенко відкрито.


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 17 січня 2022, 23:48

Парасюк не витримав: “Ви біля “пoрoхa” зібралися, ви хоч вкурсі, що він більше ніколи не стане лідером рeвoлюцiї чи пoвcтaння?”
Січень 17, 2022
По-перше. Порошенко – це олігарх, засновник Партії регіонів, міністр часів Азарова, бізнес-патнер Медведчука.
Гладковський, офшори і ухлення від сплати податків, торгівля з окупованими територіями і росією, загалом, сотні добровольців по тюрмах – це теж все сивочолий недогетьман. На ньому нема де ставити корупційного клейма, бо все його життя – це суцільний обман і корупція. Чому я почав з цього? Бо так було, є і переконаний, буде.
По-друге. Те, що він ліпить з себе за гроші патріота – смішне і жалюгідне явище. Він ніколи не стане лідером революції чи повстання. Знаєте чому? Бо при першій нагоді він все це продасть з вигодою для себе. Люди все дуже добре знають і відчувають, тому не буде жодних масових протестів навіть якщо його без суду і слідства відравлять в тюрму. Де загалом йому і місце.
По-третє. Мені шкода людей, які фанатично йому вірять. Вони залякані і обмежені в своїх думках. Світ існує без Порошенка і його брехні. Для чого тягнути цей баласт корупції у майбутнє? Для чого відповідати за все лайно, яке він нагадив на кожному сантиметрі нашої країни? Але з часом все зміниться. В когось очі відкрються, комусь перестануть платити, а ще хтось усвідомить, що лизати без цілі – теж не варіант.
По-четверте. Петро Олексійович обурюється, що його судитимуть в Печерському суді. Саме в тому суді, який був “реформований” за його часів і який йому служив вірою і праводою. Все те добре, що було заплановане після Революції Гідності він або знищив або намагався знищити. Він і є усоблення ціє системи, про яку всі так говорять.
По-пяте. Люди не зупиняйтесь. Така наша громадянська місія – пошук істини і чогось кращого. Думайте і аналізуйте. Для нашої країни потрібно завжди щось нове, бо це паливо для розвитку країни. Зупинившись, ми просто втратимо найцініше що у нас є – час.
P.s. Я собі обіцяв більше не писати про нього, бо просто шкода, як вже казав, часу. Але коли в країні істерика зі всіх боків і тут ще “великий революціонер” знову хоче вилізти на трактор, то просто хочеться нагадати хто такий Петро Олексійович Порошенко.
Володимир Парасюк

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 18 січня 2022, 09:24

Зображення
Панове дебіли, йдіть лісом...
@AllaUkraine2015
"Играл членом на пианино"-как последний аргумент Петьмана в адрес Зеленского, но тут такое дело получается, Зеленский имитировал игру на пианино, а Петьман реально торговал углем и спонсировал террористов, а сценка "игра на пианино"-от Ч.Чаплина

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 18 січня 2022, 09:32

"Я лідер громадської підтримки. Я п'ятий президент. Я людина, яка врятувала Україну". Порошенко заявив, що його переслідують, як Тимошенко та Саакашвілі
https://gordonua.com/ukr/news/politics/ ... 90872.html
:facepalm2: штопанньій гандон тьі,а не лидер..
Зображення

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення costashu » 18 січня 2022, 10:10

Фрося писав: Зображення
у свині вже психіатрія
ХЖВСУ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 18 січня 2022, 11:18

Порошенко анонсував об’єднання демократичних опозиційних сил
https://ukrinform.ua/rubric-polytics/33 ... h-sil.html
:lol: с кем?с кирой рудык уже объединился :pop: Тимошенко ему сказала-петя,иди посиди в СИЗО-это не страшно.Яценюк не пришел,обидчивый зараза,не ты ли его выкинул с премьеров?остальные ждут денег.. :pardon:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 19 січня 2022, 18:16

:facepalm2: мда..таким тоном приказьівают собаке -"к ноге"..

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 19 січня 2022, 23:20

Порошенко після суду "святкує" у столичному ресторані
https://pravda.com.ua/news/2022/01/19/7321015/
СпойлерРозкрити
Зображення
Зображення
Украинская правда поймала Порошенко в элитном ресторане «Царское село», куда он свёз отмечать всю свою свиту
Кузнец Вакула
@blacksmithVakul
·
8 ч
Я один раз был с Порошенко на банкете,после победы Померанчевой Революции.На всю жизнь запомнилось,как они с Червоненко раз пять под аккомпанемент пьяно голосили:"Этот праздник порохом пропах...".Он пьяный-вообще без берегов.Жаль не снял видео.
MoonRiver
@luba_alena
·
8 мин
Це не просто ресторан "Царське село". Це партійний штаб. Цар приїхав посвідчення про відрядження здавати.
Востаннє редагувалось 20 січня 2022, 09:37 користувачем Фрося, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 20 січня 2022, 00:04

Sergii Ivanov

Насипав


Петре Олексійовичу, ніхто не зробив задля розколу суспільства більше, ніж ви, — Іванов

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 20 січня 2022, 11:32

Фрося писав: :facepalm2: мда..таким тоном приказьівают собаке -"к ноге"..
о.. не я одна заметила :pop:
Serg
@Serg62997894

«Марина, сюда иди» - а вот тут Порох настоящий.Это он с «любимой» женой так общается.Отрывисто,жестко,как с собакой. Сравните с постановками,которыми обычно нас его пиарщики кормят…точно такую разительную разницу вы бы заметили, если б Порох был искренен насчёт нашей страны..

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення rad » 20 січня 2022, 11:37

да, тут должно быть более приемлимое: "баба-да-баба-да!" и "корабельная сосна"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 21 січня 2022, 10:44

Зображення
жлоб.. :lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення главспец » 21 січня 2022, 10:53

Фрося писав: жлоб..
паталогическая жадность ещё не повод для конкретных обвинений.
А вдруг те официанты - зелефаны? И обслуживали его с пренебрежением?
А чаевые, в данном случае, доп.благодарность. За удовольствие.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 22 січня 2022, 13:46

Кому війна, а кому і мати рідна. Бізнес Порошенко на крові. Саме під час війни Україна стала кормовою базою для сім'ї Порошенко та його оточення
https://google.com/amp/s/amp.tsargrad.t ... ovi_186604

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 23 січня 2022, 13:48

Anton
@haha_blat
·
18 ч
А можно как-то сывого пидора привлечь за разглашение подобной инфы? Может ещё и расположение всех бригад озвучит?
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 23 січня 2022, 14:36

Andrew Dubinin
4 ч. ·
Порошенко: я отвоевал
Порохоботы: великий воин.
Теперь факты:
14 год - то что сделали добровольцы и волонтеры.
15 год - "победа" Порошенко. После Минска.
За что я презираю Порошенко ? За бесконечную ложь, манипуляции, бесприципность, несусветную подлость, лицемерие и полное отсутствие политической культуры.
#вивіх_мізків
Зображення


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59291
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сезон полювання на Порошенко відкрито.

Повідомлення Фрося » 24 січня 2022, 09:23

Порошенко заявив, що Зеленський не пускає його за кордон
https://pravda.com.ua/news/2022/01/23/7321418/
Tamal
@__Tamal__
·
14 ч
Перше. Порошенко, як будь-який інший громадянин України, повинен виконувати рішення суду. Є заборона на пересування - виконуй!
Друге. Порошенко мав 5 років, щоб вести переговори з НАТО. Мало?
Третє. Він звинувачується у держ.зраді, які можуть бути контакти по лінії НАТО?
Kostiantyn Yelisieiev
@k_yelisieiev
· 21 ч
Ще один приклад, що Флаг Украины влада підігрує Кремлю, гальмуючи інтеграцію в НАТО - Банкова включила до складу делегації Флаг Украины для участі у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО представника ОПЗЖ, виключивши П‘ятого Президента, лідера ЄС. Хіба це не зрада? Альянс у шоці!
yehorcherniev
@yehorcherniev
·
12 ч
В ответ
@k_yelisieiev
Я, як Голова постійної делегації ВРУ в ПА НАТО, хочу вас запитати, кого саме було включено до делегації з ОПЗЖ і хто саме з Альянсу в шоці? Бо ані перше, ані друге, м’яко кажучи, не відповідає дійсності. Я зараз саме в Брюсселі.



Відповісти