Верховна Рада с президентом Зеленським.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 27 листопада 2020, 15:18

ingvar писав: Тетяна Монтян

Покупайте телевизоры побольше — скоро пригодятся 😉
Ой,блин ,ти би с фотошопом не позорился.. :facepalm2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 27 листопада 2020, 15:20

Зеленський вніс в Раду законопроєкт про відповідальність за брехню в декларації https://pravda.com.ua/news/2020/11/27/7275080/

За недостовірне декларування не буде позбавлення волі, - Монастирський
https://espreso.tv/news/2020/11/27/za_n ... nastyrskyy

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення ingvar » 27 листопада 2020, 17:09

Фрося писав: Ой,блин ,ти би с фотошопом не позорился.. :facepalm2:
отличный фотошоп!
что-то я не помню твою подобную реакцию на остальные фотошопы, которые тут выставлялись ;)
Востаннє редагувалось 27 листопада 2020, 18:40 користувачем ingvar, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 27 листопада 2020, 17:16

ingvar писав:
Фрося писав: Ой,блин ,ти би с фотошопом не позорился.. :facepalm2:
отличный фотошоп!
что-то я помню твою подобную реакцию на остальные фотошопы, которые тут выставлялись ;)
"не " пропустил? :pop: фотошопи бивают разние и зависят от степени глупости и тупости постящего.. :lol:

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення ingvar » 27 листопада 2020, 18:45

Фрося писав: "не " пропустил? :pop: фотошопи бивают разние и зависят от степени глупости и тупости постящего.. :lol:
да, пропустил - уже исправил; бывает со мною, когда спешу ответить :pardon:
а чё, достаточно вероятная перспектива для того, кто из хорошего артиста переродился в ничтожного политика,ожирев морально и физически

rad
Повідомлень: 1739
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення rad » 28 листопада 2020, 09:48

ну... "хороший артист"... это очень даже с большой натяжкой,
хто реально знаком с картинкой внутри 95-го, прекрасно знали и знают, шо это примитивное животное представляет из себя на самом деле,
толпа купилась на голобородько

если провести синхрон с мировым кинематографом, есть такой персонаж во французской комедии "Чудовище" в исполнении Бельмондо,
красавец актер, мечта барышень, мужественные персонажи... а на поверку - абсолютное сцыкло и голимый пид@р
один-в-один с вашим прэзэдентом
нєдолго мучаться старушкам...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 10:30

rad писав: ну... "хороший артист"... это очень даже с большой натяжкой,
хто реально знаком с картинкой внутри 95-го, прекрасно знали и знают, шо это примитивное животное представляет из себя на самом деле,
толпа купилась на голобородько

если провести синхрон с мировым кинематографом, есть такой персонаж во французской комедии "Чудовище" в исполнении Бельмондо,
красавец актер, мечта барышень, мужественные персонажи... а на поверку - абсолютное сцыкло и голимый пид@р
один-в-один с вашим прэзэдентом
не понимаю... Да какая мне разница, кто есть по жизни комедиант, который создал (при помощи режиссера и даже гримера с суфлером) вполне приличный образ?!
Он обязательно должен быть для меня «моральным авторитетом»?
п.с.
что мне с того, что Высоцкий бухал и ширялся, это умаляет его талант поэта-песенника?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення DSMechanic » 28 листопада 2020, 10:54

главспец писав: Он обязательно должен быть для меня «моральным авторитетом»?
поки він був на екрані - можна було розглядати виключно "образ". Коли він керує і від його дій залежить житття як конкретно моє, так і країни вцілому - тут вже приходиться розглядати не образ, а реальні його "таланти". Особливо коли вони впливають.
Звісно і політики можуть "грати роль" скриваючи свої риси. Але таланту Зеленського на це вже не вистачає.
Всі хто від нього пішов - зараз розказують купу всього, Богдан, Уманський, Гончаренко, он навіть Саакашвілі - по суті всі зараз його противники. Це ще не чіпаючи тих хто заразу був проти нього.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 11:01

DSMechanic писав:
главспец писав: Он обязательно должен быть для меня «моральным авторитетом»?
поки він був на екрані - можна було розглядати виключно "образ". Коли він керує і від його дій залежить житття як конкретно моє, так і країни вцілому - тут вже приходиться розглядати не образ, а реальні його "таланти". Особливо коли вони впливають.
Звісно і політики можуть "грати роль" скриваючи свої риси. Але таланту Зеленського на це вже не вистачає.
Всі хто від нього пішов - зараз розказують купу всього, Богдан, Уманський, Гончаренко, он навіть Саакашвілі - по суті всі зараз його противники. Це ще не чіпаючи тих хто заразу був проти нього.
а сейчас - тем более! Мне пофиг его моральный облик, он профнепригоден для занимаемой должности. И шансов освоить предмет держ.управлиння у него нет. От слова «никак».

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення DSMechanic » 28 листопада 2020, 11:25

главспец писав: а сейчас - тем более! Мне пофиг его моральный облик, он профнепригоден для занимаемой должности. И шансов освоить предмет держ.управлиння у него нет. От слова «никак».
Про проф-пригодність писали зразу, але у нас значна частина людей голосує за образ, той же Гриценко. Він же ніякий, але як "образ" регулярно набирає певні голоси. І так постійно - Смешко набрав багато, той же Ярош був піар-проектом. Але вони проф-непригодні для керування.
Але коли йде голосування, люди (більшість) не можуть, або не хочуь, очінювати проф-пригодність. Вони оцінюють картинку. А картинка - Голобородько. Тому і розмова про моральний облік, бо на нього орієнтуються люди.
Ви не орієнтуєтесь на це - молодець. Але 35% в першому туру за нього, (як і великі відсотки за деяких очевидно провальних в керуванні) - показує що так як ви - думають не так вже і багато.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 11:29

DSMechanic писав: Але коли йде голосування, люди (більшість) не можуть, або не хочуь, очінювати проф-пригодність. Вони оцінюють картинку. А картинка - Голобородько. Тому і розмова про моральний облік, бо на нього орієнтуються люди.
забавно!
Так нужен проффи или моралист? Ну, для правильного голосування...

rad
Повідомлень: 1739
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення rad » 28 листопада 2020, 13:02

в голове большинства избиратьелей президент - лидер нации, несмотря на конституции и парламенты,
ну так повелось еще с царя-батюшки и генсеков,
а лидер нации просто ОБЯЗАН быть моральным авторитетом и не пустышкой
это для госчинуш еще простительно кривляться в фонтанах, жрать шаурму и накачивать рыло окорочками
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення DSMechanic » 28 листопада 2020, 13:13

главспец писав: забавно!
Так нужен проффи или моралист? Ну, для правильного голосування...
Вам по тріпатись чи не розумієте?
Треба профі - а вибирають мораліста. Певна логіка в цьому є - відповідальній людині не обов'язково знати і вміти все - для цього набираються радників і міністрів. Головне намітити цілі. А мета розвитку суспісльтсва і кроки до неї - якраз з області моралі.

rad
Повідомлень: 1739
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення rad » 28 листопада 2020, 13:27

собственно, любой политик обязан быть моралистом,
у нас же зачастую их путают с госчинушами, которые по своей природе есть функция,
большинство их можно спокойно поменять на рубильник с тремя командами "вперед-стоп-назад"
нєдолго мучаться старушкам...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 15:11

rad писав: собственно, любой политик обязан быть моралистом,
у нас же зачастую их путают с госчинушами, которые по своей природе есть функция,
большинство их можно спокойно поменять на рубильник с тремя командами "вперед-стоп-назад"
мнение представителя от биомассы? Расслабтесь, ваше влияние на процессы даже учету не поддается. Ввиду смысловой ничтожности.
Вам ведь даже недоступен смысл терминов. Например, «политик»...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 15:17

DSMechanic писав:
главспец писав: забавно!
Так нужен проффи или моралист? Ну, для правильного голосування...
Вам по тріпатись чи не розумієте?
Треба профі - а вибирають мораліста. Певна логіка в цьому є - відповідальній людині не обов'язково знати і вміти все - для цього набираються радників і міністрів. Головне намітити цілі. А мета розвитку суспісльтсва і кроки до неї - якраз з області моралі.
Какая-то вывернутая логика! Всё организовать должен тот, кто сам не умеет и не понимает? Главное, чтобы хорошим человеком был и правильных советников слушал...
п.с.
ну вот КВСом нельзя стать никак, не налетав ценз вторым пилотом?
И всем понятно, почему.

rad
Повідомлень: 1739
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення rad » 28 листопада 2020, 15:20

как красиво и вычурно наш госчинуша вывернул знаменитое: "вы все пидар@сы - а я д'Артаньян!..."
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення DSMechanic » 28 листопада 2020, 15:59

главспец писав: Какая-то вывернутая логика! Всё организовать должен тот, кто сам не умеет и не понимает?
А от не викручуйте. я такого не писав. Я регулярно вказую що "хороший хлопець - не професія", відповідно президент як мінімум має розуміти що відбувається в країні і світі.
Набридли, перекручуєте більше ніж зелені брешуть.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 16:01

rad писав: как красиво и вычурно наш госчинуша вывернул знаменитое: "вы все пидар@сы - а я д'Артаньян!..."
не надо льстить, я такой же как и все. Ну, может в силу доступа к информации знаю чуть больше прочих, как оно в реале. Возможностей что либо изменить - не имею.
Могу только офигевать от реальной тупости пересичных. И это не их (ваша) вина, это их беда.
Особенно доставляет когда с умным видом рассуждают о том, чего не понимают в принципе. Хоть про бюджет, хоть про вакцину.
п.с.
молодцы телевизионщики, освоили стёб с придурков - ловят на улице и задают вопрос, типа «глас народа», на 112-м сейчас крутят народные ответы «про вакцину».
Ну хоть один бы сказал: я не спец, не могу ничего внятного изобразить, а умняк давить на камеру считаю унизительным!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення главспец » 28 листопада 2020, 16:05

DSMechanic писав:
главспец писав: Какая-то вывернутая логика! Всё организовать должен тот, кто сам не умеет и не понимает?
А от не викручуйте. я такого не писав. Я регулярно вказую що "хороший хлопець - не професія", відповідно президент як мінімум має розуміти що відбувається в країні і світі.
Набридли, перекручуєте більше ніж зелені брешуть.
я там выделил красным, могу и продублировать:
DSMechanic писав: Певна логіка в цьому є - відповідальній людині не обов'язково знати і вміти все - для цього набираються радників і міністрів.
ну, и как тот, кто «не знает и не умеет всэ», может проконтролировать добросовестность своих «радникив»? Не, ну можно нанять радника по контролю прочих радникив...

Відповісти