Верховна Рада с президентом Зеленським.

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Erika » 25 травня 2019, 04:59

Vollmer писав:
oven писав: ........................................................................................................................................
Він уже проголосований в першому читанні. Але його блокує БПП

Не тільки БПП, НМСД. Там більша команда, олігархічної прислуги. Пєціки - тільки її частина.
Але !!! Мене завжди насторожувала висока узгодженість їхніх дій. Щоб вони почали між собою гризтися - треба вживати спеціальних заходів, і все одно, то буде залежати від Мертвечука і Путєна.

І еті люди будуть нас вчити, про реванш, перемогу, та ін.
А я думаю, що це природня відповідь ображених людей на ляпаса, отриманого від Зеленського з приводу розпуску ВР.
Якби Зеленський був би трохи розумнішим, то спочатку повирішував би свої питання, шантажуючи ВР розпуском, а потім вже розпустив.
А так він програв стратегічно. При цій системі в нього не буде більшості.
Тому ця його "фішечка" в розпуском під час інаугураційної промови отримала отвєтку.
Треба було краще ходи прораховувати. ;)

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Pestilence » 25 травня 2019, 08:17

Erika писав: Тому ця його "фішечка" в розпуском під час інаугураційної промови отримала отвєтку.
Не напомните, до какого мая он имел право распустить ВР? У него было время на другой вариант? А не ВР ли затягивала кенгурацию?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення M_M » 25 травня 2019, 09:08

Саме час згадати перлину термінології "нестача політичної волі" ;)

Аватар користувача
Чуболхан
Повідомлень: 257
З нами з: 07 квітня 2018, 17:34

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Чуболхан » 25 травня 2019, 09:19

Erika писав:
Vollmer писав:
Не тільки БПП, НМСД. Там більша команда, олігархічної прислуги. Пєціки - тільки її частина.
Але !!! Мене завжди насторожувала висока узгодженість їхніх дій. Щоб вони почали між собою гризтися - треба вживати спеціальних заходів, і все одно, то буде залежати від Мертвечука і Путєна.

І еті люди будуть нас вчити, про реванш, перемогу, та ін.
А я думаю, що це природня відповідь ображених людей на ляпаса, отриманого від Зеленського з приводу розпуску ВР.
Якби Зеленський був би трохи розумнішим, то спочатку повирішував би свої питання, шантажуючи ВР розпуском, а потім вже розпустив.
А так він програв стратегічно. При цій системі в нього не буде більшості.
Тому ця його "фішечка" в розпуском під час інаугураційної промови отримала отвєтку.
Треба було краще ходи прораховувати. ;)
слушно, і це ще не все, він ще буде отримувати отвєткі кожного дня, чювак Вова налаштував проти себе Раду повністю,
тепер вони будуть слідкувати за кожним його кроком, такіє дєла в странє із нємєцкіх
фільмов для взрослих, факінг чювак Вовчік

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Vollmer » 25 травня 2019, 10:11

Erika писав: ....................................................................................................................................................................
А я думаю, що це природня відповідь ображених людей на ляпаса, отриманого від Зеленського з приводу розпуску ВР.
Якби Зеленський був би трохи розумнішим, то спочатку повирішував би свої питання, шантажуючи ВР розпуском, а потім вже розпустив.
А так він програв стратегічно. При цій системі в нього не буде більшості.
Тому ця його "фішечка" в розпуском під час інаугураційної промови отримала отвєтку.
Треба було краще ходи прораховувати. ;)

А нічого, що п'ять років "ображені люди" дуркують, пиляють бюджет, кнопкодавлять, закидаються, обідають, торгують прямо у залі ВР, влаштовують показ дорогих шмоток і секретарок? А потім, коли їх звідти спробували турнути - їм чєртовскі захотілося поработать ???

Так, Зєліньський зараз, експериментально, побачить різницю, між правдою сцени, і правдою жизні. Затямить, що "система Пєці" і "система Станіславського" - то різні речі. Вермахт у перших боях в Польщі, теж, знаєте, не завжди був ідеальний. Зєліньського обрали, щоб він головою пробивав Пєцікову стіну, хай працює.

Неможливо "стратегічно програти" на третій день, маючи попереду п'ять років і Верховну Раду, яка сидить на чемоданах. Закликаю Вас до реалізму! Чи, може, депутати мали, отак, одразу, з місця, погодитись сідати на дієту, здати асистенток назад, у агенство, пересісти з "Рейнд-роверів" на просто ровери, доганяючи Ляшка ??? Як Ви це собі уявляєте ??? Стройними рядами ???

А чому Ви не допомогли Зєліньському прорахувати ходи ??? Де Ваша пролетарська свідомість ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Віра » 25 травня 2019, 12:22

Vollmer писав: А нічого, що п'ять років "ображені люди" дуркують, пиляють бюджет, кнопкодавлять, закидаються, обідають, торгують прямо у залі ВР, влаштовують показ дорогих шмоток і секретарок? А потім, коли їх звідти спробували турнути - їм чєртовскі захотілося поработать ???
Волмер, про що це ви? До кого ви хочете достукатися? Їх не хвилює обдирання Радою-КМ обдирання народу через різні схеми а-ля Роттердам-плюс, тут їх єзиг у сраці. От Зе - то неоране поле для викривання несправедливості, отут вони порєзвятся. Із гівна цукерочку зроблять - шоколадну, як вже було заПетра. А зараз цукерку хочуть перетворити на гівно. І ніякі аргументи їх не хвилюють.

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Erika » 25 травня 2019, 17:11

Pestilence писав:
Erika писав: Тому ця його "фішечка" в розпуском під час інаугураційної промови отримала отвєтку.
Не напомните, до какого мая он имел право распустить ВР? У него было время на другой вариант? А не ВР ли затягивала кенгурацию?
Чому ж? Його юристи і 16 червня називали.
Але це вже не суттєво.
Історія в тому, що Зеленський мав би розуміти, що ВР просаботує його ініціативи.
Ображені люди саме так і діють. І ВР не стала винятком. :)

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Erika » 25 травня 2019, 17:15

Vollmer писав:
А нічого, що п'ять років "ображені люди" дуркують, пиляють бюджет, кнопкодавлять, закидаються, обідають, торгують прямо у залі ВР, влаштовують показ дорогих шмоток і секретарок? А потім, коли їх звідти спробували турнути - їм чєртовскі захотілося поработать ???
Я зовсім про інше.
Я про те, що наразі реакція ВР була абсолютно очікувана.
А чому Ви не допомогли Зєліньському прорахувати ходи ??? Де Ваша пролетарська свідомість ???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ну я ж кажу - він не герой мого роману.
Тому нехай сам... сам... :lol: :lol: :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 27 травня 2019, 18:38


Стефанчук поспорил с Парубием и передал «ультиматум» от Зеленского
InfoResist

Представитель президента Владимира Зеленского в Верховной Раде Руслан Стефанчук обвинил руководство парламента в нарушении процедур при принятии законов и заявил, что президент не подпишет ни одного закона, принятого таким образом, передает Украинская правда.

На согласительном совете в понедельник спикер Рады Андрей Парубий дал Стефанчуку слово, несмотря на «юридическую дилемму».

«Один из депутатов подал в суд по поводу того, что представитель президента не имеет права на выступление на согласительном совете. Суд принял решение, но оно еще не вступило в действие, еще не пришло в Верховную Раду. Я думаю, что никто не будет против, если я дам слово представителю президента Руслану Стефанчуку», – сказал он.

Стефанчук отметил, что еще нет решения апелляционной инстанции, поэтому у него есть право на слово.

«Выступая перед Верховной Радой, президент обратился с тремя предложениями: неприкосновенность депутатов, вернуть процедуру незаконного обогащения, избирательный кодекс… Мы и в дальнейшем будем просить сконцентрироваться на этих трех задачах», – заявил он.

По словам Стефанчука, Зеленский настроен на конструктивное сотрудничество с парламентом. «Единственное, он очень просил: эра каких-то кулуарных договоренностей завершилась – все четко, понятно и прозрачно. Он готов поддержать любую инициативу парламента при таких условиях», – сказал представитель президента в ВР.

Он заявил, что «что не пишет управления о качестве законопроекта, Верховная Рада все равно лоббистски протягивает его».

«Демократия – это торжество процедур. Президент не подпишет ни одного закона, принятого с нарушением процедуры. 10 раз ставить на голосование, кнопкодавство – такого больше не будет», – сказал Стефанчук.

Парубий ответил: «Мы ежедневно чувствуем настрой президента на конструктивную работу. И тогда, когда он назвал Верховную Раду почему-то русским словом ВРУ, и тогда, когда он процитировал мои слова, которые не являются правдой, и сейчас, когда он обратился к Верховной Раде с очень унизительным и оскорбительным обращением».

«Я считаю это неправильным. Он постоянно хочет кого-то «сделать». И еще призывает к тому других. С этим мы тоже должны что-то решить», – возмутился глава парламента.

«Я считаю, что государственные институты, особенно во время военных действий, должны уважать друг друга. Это должно быть взаимно», – сказал он.

Парубий также добавил, что Рада работает в соответствии с законом и согласно своему плану. «И вы, когда поработаете здесь некоторое время, – будете понимать, что такое торжество процедур», – заявил Парубий.

По его словам, по избирательному кодексу огромное количество людей в этой Раде провели титаническую работу. Он добавил, что является одним из авторов этого кодекса. «Рабочая группа, где были собраны лучшие специалисты Украины, работала почти год, только в марте закончила свою работу», – отметил глава ВР.

«Со временем Вы поймете, что для того, чтобы подготовить качественный закон, надо не в одну ночь или утром его бросить и требовать решения до вечера. Ибо торжество процедур – это также и подготовка законодательного акта», – сказал Парубий.

«Я очень надеюсь, что, поработав здесь, Вы будете более корректно и с большим уважением относиться к высшему законодательному органу Украины, как и новоизбранный президент Владимир Зеленский», – добавил он.
https://inforesist.org/stefanchuk-pospo ... elenskogo/
Востаннє редагувалось 27 травня 2019, 19:51 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.


Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Telecaster » 28 травня 2019, 12:43

Зображення
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Telecaster » 28 травня 2019, 12:44

кароче ждемс коли карать почнуть..... :sleep:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Archer » 28 травня 2019, 13:59

Цикаво що мав на увазы пришелепуватий грантожер ? - Мати некорумпованого i принципового Генпрокурора-в інтересах самого Президента. А Батько некорумпованого i принципового Генпрокурора немає ніякого значення ? Тоді в чьих інтересах батько та іншиі родичі некорумпованого та принципового ? :lol: :lol: :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Sintez » 28 травня 2019, 14:38

Telecaster писав:
28 травня 2019, 12:44
кароче ждемс коли карать почнуть..... :sleep:
Гоп! А хто казав, що будуть карать? У них же дєті!©.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!




Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 06 червня 2019, 19:43

Жизнь в Резервации
@CleanAuthoritie
9 ч.9 часов назад

Рада приняла в целом закон «О временных следственных комиссиях и временных специальных комиссиях Верховной Рады Украины»
"За" 279 нардепов

Рекомендовал бы Президенту Зеленскому подписать этот закон в последний день работы Рады 8-го созыва❗️
Зображення

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Telecaster » 06 червня 2019, 20:11

після виборів преза пропав інтерес до політ подій і пісне-плясок навколо виборів у раду
хм :olen: :drag: ... одним словом стало якось поф все - хто буде де буде шо буде... :sleep: :patsak: :drag:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Верховна Рада с президентом Зеленським.

Повідомлення Фрося » 06 червня 2019, 21:24


:facepalm2: миллионеры украли милостыню от народа..

Відповісти