#дубінізми

Відповісти
rad
Повідомлень: 1745
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: #дубінізми

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 03:25

M_M писав: Ну вони, мабуть, і не голосували за мародера, що не так?
тоді - голосували, навіть пишались тим, мої аргументи просто ігнорували,
молоді, освічені та адекватні,
пройшло п'ять років - в головах нічого не змінилося,
ті ж самі молоді хлопці поїздили по безвізу по юропам - зненавиділи баригу до всирачки,
бо занапастив країну, бо інших до того не бачили,
і розсказували, який ЗЕ чудовий манагер і при ньому все буде чікі-чікі
а в те шо макака - клінічний ідіот - не хотіли вірити
це найгірше - втрата віри,
ми пройшли це - при Ющенку, який був "чесним комуністом", та став палким патрійотом

жодна нація не пройшла подібного за такий короткий строк, та ще й війну отримала
можна б було вилікуватись...
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: #дубінізми

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 07:58

rad писав: пройшло п'ять років -
2021-2019 = 5, ага.
rad писав:
18 січня 2021, 03:25
ми пройшли це - при Ющенку, який був "чесним комуністом", та став палким патрійотом
Ппскудою був, паскудою залишився. Збирання глечиків не є ознакою патріотизму. Використав патріотизм населення і вже через півроку кинув свої виборців. Хоча, у перші місяці - єдиний президент, у якого після виборів зростав рейтинг. Він мав шанс стати народним героєм, а стаа... тим ким став. Вже через рік йому довіряли менше третини, а під кінець президенства встановив антирекорд довіри, що тримається досі.

rad
Повідомлень: 1745
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: #дубінізми

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 08:36

2014-2019
в мене враження, шо ви народилися у 2019-у...

Ющенко вже давно політичний труп, але для мене ті події наче вчора
саме завдяки ПР Україна різко змінилася, навіть Революція Гідності була її послідовником,
до речі, моє негативне ставлення до пороха було і тому, шо він з помаранчевим шарфиком вивів на сцену майдану Кілю Азіріва,
все одно голосував у 2019-у за нього, і в майбутньому буду, скільки б ви тут не верещали проти
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: #дубінізми

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 08:52

rad писав: Ющенко вже давно політичний труп,
але
rad писав:
18 січня 2021, 03:25
був "чесним комуністом", та став палким патрійотом
:girl_hospital:

Миші плакали, але продовжували жерти рошен.

Це ж ким треба бути, щоб підтримувати мародера...

rad
Повідомлень: 1745
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: #дубінізми

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 08:56

у вас каша в голові, таке враження, шо іншого життя окрім ЗЕ не бачили
це ж ким треба бути шоб підгавкувати саші дубинському, більшої мерзоти ще пошукати треба
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: #дубінізми

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 09:00

rad писав: треба бути шоб підгавкувати саші дубинському
rad - брехунець, як і його обожнювані мародер з паскудою.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 18 січня 2021, 10:14

Sergii Ivanov
16 января, 14:28 ·
Ви звернули увагу, як яскраво палає Дубінський після оголошення санкційного списку? Вчора бачив його письмове звернення до голів фракції та партії про «чергову брудну провокацію з боку непорядних опонентів», в якому він вимагає, щоб фракція та партія вжили заходів з реанімації його політичної (і не лише) кар‘єри.
Я не знаю, чи розглядатиме фракція ці питання, але на місці його колег я б спочатку з‘ясував, чи звертався Дубінський так само офіційно до фракції та партії перед тим, як взяти участь у горезвісній прес-конференції разом з прокремлівським депутатом, якого навіть українські спецслужби ідентифікують як агента російських спецслужб, і чи уповноважила фракція його на діяльність, яка очевидно суперечила стратегічній моделі відносин між Україною та США.
Також у своєму зверненні Дубінський пише, що санкції щодо нього - це спроба шантажу Президента. Якщо чесно, я не зафіксував момент, коли Дубінський встиг стати Президентом, але цілком очевидно, що рішення США є ексклюзивним фідбеком на послідовну антиамериканську діяльність Дубінського і не стосується нікого більше.
Таким чином, особисто я не бачу вагомих причин збирати фракцію заради одного недолугого депутата - в країні купа проблем, більш важливих, ніж проблема Дубінського. Що завгодно в цій країні більш важливе, ніж Дубінський.
Головне для нас - зберегти двопартійну підтримку України, і якщо заради цього потрібно розслідувати обставини та притягнути до відповідальності політиків, які вчиняли ті чи інші дії в інтересах Росії, ми мусимо це зробити.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 19 січня 2021, 18:25

Центр Протидії Корупції
4 ч. ·
⚡ Маємо для вас ще одну чудову новину. Офіс Генпрокурора після звернень ЦПК нарешті розпочав проти Дубінського кримінальні провадження за двома статтями:
✅ Ухилення від сплати податків
✅ Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом
Докладніше про порушені справи: http://bit.ly/2KtglOZ
Ви можете допомогти розповісти правду про Дубінського ще ширшому колу виборців: https://www.serpom.org.ua/.../dubinskyj-oleksandr.../
BIHUS.info
7 ч. ·
США ввели санкції проти Дубінського? Винні активісти.😳
Нардеп заявив, що позиватиметься проти Центр Протидії Корупції через держзраду. Зрадою Дубінський назвав заяву активістів в Мінфін США, яку вони подали після пресконференції Дубінського та Деркача.🤦‍♀️
👉 Через яку американці ввели санкції проти нардепа за втручання в вибори США.
Як виправдовувався Дубінський - читайте у матеріалі: http://bit.ly/2LOoJcq
І поки фейкопродюсер Саша думає, як йому вибратись з санкційного списку - подякуймо нашим друзям з Центр Протидії Корупції.
А якщо вам кортить допомогти їм покарати більше зашкварених депутатів - переходьте до проєкту "Серпом по рейтингу" (https://serpom.org.ua).

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 19 січня 2021, 18:48


:1: :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: #дубінізми

Повідомлення M_M » 19 січня 2021, 19:39

:facepalm2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 22 січня 2021, 09:46


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 22 січня 2021, 14:28

Центр Протидії Корупції
12 мин. ·
Прорізався голос ще одного захисника Дубінського. Нардеп Куницький не може прийти до тями. Не від того, що його колега заслужено потрапив під санкції в США. А від того, що Дубінського "шакали" намагаються витіснити з політики. Дякуємо за визнання!
А ще вдячні за чергове промо проєкту "Серпом по Рейтингу". Буквально кілька днів тому ми провели чергову просвітницьку кампанію в окрузі Куницького. Вийшло досить непогано: понад 27 тисяч охоплених виборців, понад 2 тисячі реакцій, коментарів. І не дуже компліментарних для Куницького, самі розумієте.
Тому так, будемо продовжувати. Інструмент, як бачите, працює. Зберемо ще на одну кампанію? Лінк тут: https://www.serpom.org.ua/.../kunytskyj ... olegovych/
Зображення
Куницкий уже очухался :pop: можно опять нерви ему пощекотать за его бизнес,которого у него не должно бить.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 23 січня 2021, 08:14

Наслідки санкцій: Монобанк пропонує Дубінському закрити рахунки.
"Особи під санкціями потрапляють "в систему фінансового моніторингу всіх банків цивілізованого світу". Зокрема і України"

https://pravda.com.ua/news/2021/01/22/7280891/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 24 січня 2021, 21:44

Зображення

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: #дубінізми

Повідомлення singel » 25 січня 2021, 11:53

Куницький это тот ЗєПє саньоГ который после шантажа мусоров своими видосиками, сьеПался в Израиль?
А потом вернулся - лег под авакяна :gs: . И дело пошло :good: даже в пролез в деПУТАНЫ Зображення
в групку такіх же пітарасоВ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 26 січня 2021, 08:23

Дубінський опублікував текст свого виступу на засіданні фракції "Слуга народу" і заявив, що добровільно не покине фракцію
Народний депутат Олександр Дубінський опублікував текст свого виступу на засіданні фракції "Слуга народу", на якому обговорювалися, зокрема і введені проти нього санкції США, і заявив, що добровільно не покине фракцію.

Повний текст свого виступу Дубінський опублікував у своєму Telegram-каналі.
СпойлерРозкрити
Дубінський заявив, що введення проти нього американських санкцій за нібито втручання в президентські вибори в США є результатом провокації "аферистів і шахраїв, які обслуговують інтереси транснаціональних корпорацій".

Нардеп наголосив, що метою провокації, яка дозволила ввести в оману вище керівництво США, є не тільки він, а й вся партія Слуга народу, а також президент України Володимир Зеленський.

"Мені немає за що і ні в чому виправдовуватися. Я ніколи не втручався в будь-які внутрішні справи іноземних держав, тим більше США. Тим більше у такій делікатній темі, як вибори. Це моя принципова позиція, яку я багато разів озвучував протягом півтора років нашої депутатської діяльності", - зазначив Дубінський.

За його словами, "аферисти давно перейшли всі червоні лінії" і "намагаються підпорядкувати собі і партію, і президента".

"А якщо хтось хоче, щоб я в такій ситуації добровільно виходив з фракції, з партії, то можу сказати їм одне: Не дочекаєтесь! Я готовий піти з політики тільки в одному випадку: якщо за мій відхід Україні повернуть вкрадені у неї як мінімум $ 25 млрд", - наголосив він.
https://ua.interfax.com.ua/news/political/718901.html
Корнієнко не виключає можливості проведення засідання фракції "Слуга народу" щодо Дубінського
Слуга народу" після проведення спеціального опитування всередині фракції щодо введення санкцій США проти народного депутата Олександра Дубінського може зібратися на окреме засідання з метою прийняття рішення щодо цього питання, повідомив журналістам після засідання фракції "Слуга народу" в понеділок перший заступник глави фракції, лідер однойменної партії Олександр Корнієнко.

"Питання, яке стосувалося пана Дубінського. Була тривала дискусія, вона була емоційною. В результаті ми виходимо на наступну пропозицію, яке буде обговорюватися з депутатами, - це проведення опитування щодо можливих дій фракції. Перший варіант - це підтримувати пана Дубінського і надсилати листи підтримки щодо нього в певні закордонні організації. Другий варіант - це виключення пана Дубінського з фракції. І третій варіант - це ініціація до певних структур, які можуть це зробити, і внесення подання про звільнення Олександра Дубінського з посади заступника глави комітету з питань податків. Думаю, найближчі день-два ми будемо вивчати цю ситуацію і можливо, потім знову збирати фракцію, щоб приймати чи ні певне рішення", - пояснив він.

Разом із тим, він підтвердив, що у Дубінського була дискусія з президентом Володимиром Зеленським під час засідання фракції, під час якої глава держави запропонував депутату вийти з фракції.

"Всю дискусію я переказувати не буду. Але факт цієї дискусії я підтверджую і факт пропозицій теж, вони звучали", - уточнив Корнієнко.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 27 січня 2021, 16:29

Центр Протидії Корупції
3 ч. ·
5 років колонії суворого режиму отримав 32-річний білорус, який провів 12 днів в реанімації після жорсткого побиття тамтешніми звірами в погонах. За словами засудженого, йому одягали на голову мішок, катували і ґвалтували кийком. Втім суд визнав його винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень омонівцю. Ось це і є лукашенківська Білорусь з чистими дорогами і смачною молочкою. І наругою над громадянами.
А на фото - двоє "слуг", які захоплюються Лукашенком. Олександр Дубінський і Євгеній Шевченко хочуть такого і в Україні. "В чому урок Білорусі для української влади? Вулицю не треба боятись, а на спроби беззаконня - відповідати законом", - писав Дубінський. Вийшов протестувати - отримай в кращому випадку реанімацію, в гіршому - ґвалтування кийками і колонію суворого режиму.
Якщо Дубінський захоплюється методами Лукашенка на відстані, то його колега Шевченко поперся в Мінськ. Там він від імені України розсипався компліментами місцевій владі: "Хвала і честь Олександру Лукашенку, що він зміг все-таки взяти все під контроль" Додав, що "Захід намагається нав'язати Білорусі і Україні фальшиві, чужі цінності, так звану свободу і ринкоку економіку". Слухайте, цю єресь каже представник правлячої партії!
Як бачите, Слуг Народу такі колеги цілком влаштовують. Нічого не муляє. Фанатіє від Лукашенка і його псів - все ок. Потрапив під санкції США - все ок. Придумував фейки про Майдан - все чудово. Впевнені, що далеко не всім виборцям такі речі прийнятні. Ось можливість розказати про цей треш якомога ширшому колу виборців: https://www.serpom.org.ua/faction/sluga-narodu/
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: #дубінізми

Повідомлення Фрося » 27 січня 2021, 17:32

Sergii Ivanov
17 мин. ·
Не без інтересу спостерігаю за агонізуючим Дубінським, який намагається зробити свою особисту проблему проблемою всіх. Він виглядає як зрадливий чоловік, зрада якого очевидна та відома, але при цьому він робить покерфейс, вигадуючи конспірологічні нісенітниці та ворогів.
Дубінський хоче, щоб за нього заступилися Президент і партія, тому що це важливо в першу чергу персонально для нього. В другу чергу це важливо для його бізнес-партнерів і певною мірою для його господаря ІВК, хоча, думаю, останній давно диверсифікував ризики відносно своїх посіпак, тому у випадку остаточної втрати політичної ваги Дубінський навряд чи може розраховувати на його інтерес та заступництво. За винятком цих двох категорій вписка за Дубінського не вигідна нікому, ба більше - вона може дуже сильно нашкодити.
Це персоніфікована санкція, і цілком логічно, що реакція на неї не може бути інституційною. Щоправда Дубінський каже, що він державний діяч і попри всю комічність словосполучення «державний діяч Дубінський» формально він таким є згідно закону, але тут важливо пам‘ятати, що його дії, які стали причиною застосування санкцій, лежали далеко за межами державництва. Невідомо, на що він узагалі розраховував, коли, нічого ні з ким не узгоджуючи, влаштовував шоу в компанії ідентифікованого російського агента. І що має, на його думку, зробити держава - зіпсувати стосунки з США через нього? Саша, серйозно?
Наразі я не знаю, яке рішення ухвалить фракція щодо Дубінського, оскільки своїми діями він всіх підставив, але з виключенням можуть виникнути проблеми суто юридичного характеру. Нехай вирішують.
Втім, я думаю, що кейс Дубінського - це нехай і неприємна для країни, але корисна ситуація з точки зору досвіду. Тепер багато гарячих голів, яких хтось спробує задіяти для втручання у політичний процес інших країн, трохи охолонуть. Плюс, визнання Деркача російським агентом на рівні уряду США має потягнути за собою розслідування та поповнення ним обмінного фонду.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: #дубінізми

Повідомлення Амосенко Олег » 27 січня 2021, 21:47

Слухав на ютубі всіляких експертів майже всі говорять "як можна було не розуміти що будуть наслідки коли ти втручаєшся у вибори у США???"
:lol:

Дубінський по суті все, навіть слуги від нього шарахаються.
А блогери на ютубі сміються при згадці. :lol:

Olegik
Повідомлень: 3972
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: #дубінізми

Повідомлення Olegik » 28 січня 2021, 12:57

Відомий відео-сервіс YouTube заблокував канал нардепа Олександра Дубінського, і зробив це через санкції, які проти нього нещодавно запровадили США.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/28/7281494/

Відповісти