Пріоритети при вступі до університету

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Pestilence » 05 липня 2019, 19:39

Тут виникло питання. Потім можна в альтанку якщо що знести.

Син збирається вступати до НАУ. При вступі потрібно розставляти пріоритети за спеціальностями, і можна подати на 7 спеціальностей одразу. Не буду вдаватися в нюанси, загалом хто знає про пріоритети і додаткові бали той зрозуміє. Виходить так, що на 1 і 2 пріоритет, ми змушені ставити спеціальності, де є галузевий коефіцієнт. Але ці спеціальності не особливо до душі синові, він боїться що там не буде потрібного обсягу знань. Але ставити їх 1 та 2 пріоритетом доведеться, бо галузевий коефіцієнт буде нарахований тільки в цьому випадку, і є високий шанс взагалі потрапити на бюджет

Залишається ще 5 пріоритетів. Тобто 5 спеціальностей. Одна з найбажаніших - інженерія програмного забезпечення. Балів для вступу за цією спеціальністю в обріз, але кажуть що шанси є. Сюди не приплюсовуються галузеві коефіцієнти, бали за підготовчий курс.

Власне питання: На який пріоритет ставити найбільш бажану спеціальність? Які переваги у абітурієнта з певною кількістю балів, що поставив на 3 пріоритет, перед тим абітурієнтом, хто має стільки ж балів, але поставив цю спеціальність у 7 пріоритет?

Доповню, що якщо станеться зарахування на бюджет з будь-якого пріоритету, то все більш високі пріоритети по суті відпадають, бо на них вже неможливо потрапити на бюджет - лише контракт.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Clone » 06 липня 2019, 04:58

:patient:

Фигасе темка...

Я в не в курсе этих вопросов вообще, в смысле *приоритеты*, *7 специальностей*, но скажу.
Я сильно сожалею, что потратил 5 лет жизни своего ребёнка на обучение в Украине.
Имеется в виду ВУЗ.
Словения, Чехия, - вот приемлемые варианты, шансы.
Востаннє редагувалось 06 липня 2019, 08:39 користувачем Clone, всього редагувалось 1 раз.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Віра » 06 липня 2019, 08:01

Pestilence, у мене племінник закінчив в Україні два чи три вузи, декілька якихось учбових закладів заочно(вивчає та знає вже 7 мов). Зараз навчається в Польші на бюджеті, отримує стипендію еквівалентно нашим 7000 грн, місце в хорошому гуртожитку. І вступав він без усіляких екзаменів - привіз документи з оцінками, точно не знаю - атестат чи один з дипломів, і таким чином був зарахований. Не одразу, а чекав деякий час, потім побачив в інеті список осіб, що зараховані. Йому вже 37, а він усе навчається
Може і вам так спробувати? Подробиць не знаю, бо стосунки з ним майже не підтримую.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Clone » 06 липня 2019, 08:17

Віра- :friends:
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Clone » 06 липня 2019, 08:19

Обучение часто безоплатно, очень большие скидки на проживание и питание, но надо знать язык.
Надо потратить год, как минимум и деньги, но это того стоит.
Тут даже думать не нада..,
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Clone » 06 липня 2019, 08:20

Отучился, вид на жительство, гражданин, и родители могут приехать, хоть под конец...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Babasha » 06 липня 2019, 08:26

Віра писав: Pestilence, у мене племінник закінчив в Україні два чи три вузи, декілька якихось учбових закладів заочно(вивчає та знає вже 7 мов). Зараз навчається в Польші на бюджеті, отримує стипендію еквівалентно нашим 7000 грн, місце в хорошому гуртожитку. І вступав він без усіляких екзаменів - привіз документи з оцінками, точно не знаю - атестат чи один з дипломів, і таким чином був зарахований. Не одразу, а чекав деякий час, потім побачив в інеті список осіб, що зараховані. Йому вже 37, а він усе навчається
Може і вам так спробувати? Подробиць не знаю, бо стосунки з ним майже не підтримую.
37 лет... до сих пор учится и приживается по общагам...
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Clone » 06 липня 2019, 08:36

Babasha писав: 37 лет.
Вот это и есть потерянное время, сразу никто не дал пинка...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення DSMechanic » 06 липня 2019, 09:46

Не знав що треба розставляти пріорітети, наче подаєшь на 7 різних точок і все?
Глянемо.
200 балів з математики і 180 з фізики дають певний запас впевненості, думаємо кілька варіантів у КПІ. і парочку на стороні вузи, на всяк випадок.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення главспец » 06 липня 2019, 09:52

Віра писав: Pestilence, у мене племінник закінчив в Україні два чи три вузи, декілька якихось учбових закладів заочно(вивчає та знає вже 7 мов). Зараз навчається в Польші на бюджеті, отримує стипендію еквівалентно нашим 7000 грн, місце в хорошому гуртожитку. І вступав він без усіляких екзаменів - привіз документи з оцінками, точно не знаю - атестат чи один з дипломів, і таким чином був зарахований. Не одразу, а чекав деякий час, потім побачив в інеті список осіб, що зараховані. Йому вже 37, а він усе навчається
Може і вам так спробувати? Подробиць не знаю, бо стосунки з ним майже не підтримую.
а красиво! В Украине второе высшее только по контракту! Учи языки, ищи где возьмут со стипендией и общагой, можно и не работать. Мир посмотришь, и студентки без комплексов всегда в наличии...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Babasha » 06 липня 2019, 11:12

Clone писав:
Babasha писав: 37 лет.
Вот это и есть потерянное время, сразу никто не дал пинка...
Вкладення
F0C9371A-8217-4DA5-8299-FAB5E257BE4D.jpeg
F0C9371A-8217-4DA5-8299-FAB5E257BE4D.jpeg (149.24 Кіб) Переглянуто 1651 раз
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Pestilence » 06 липня 2019, 11:33

DSMechanic писав: Не знав що треба розставляти пріорітети, наче подаєшь на 7 різних точок і все?
Глянемо.
200 балів з математики і 180 з фізики дають певний запас впевненості, думаємо кілька варіантів у КПІ. і парочку на стороні вузи, на всяк випадок.
Ну с баллами все не так хорошо, хоть и не плохо. 158 по математике, что в принципе для КПИ недостаточно. Потому и ищем варианты попасть на бюджет в более доступные места. Но 158 он дотянул почти с нуля за 2 года, пока учился в Севастополе, знания по математике были никакие. Это его школьная учительница в Севастополе



Вытягивает за счет английского, почти 190 баллов и сертификат B2.
Было бы 200 баллов и вопросов не было, но много ли у нас таких двухсотбальных.

Что касается заграницы, то там не все так пушисто. Столько денег у нас нет. Пусть учится у нас на английском языке. Кстати и знания там в восточной Европе дают для выращивания исключительно рабсилы для Европы, чтобы закончил и пошел работать в низший персонал без особых перспектив.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення DSMechanic » 06 липня 2019, 11:54

Pestilence писав: но много ли у нас таких двухсотбальных.
Не багато, у нього в технічному ліцеї, який не з останіх, всього троє.
В якості резерва будемо і в КНУБА подавати (будівництво) хоча він і слабенький, але там виклаємо, так що "свій", та й саме будівництво - теж має певні перспективи.
А взагалі треба дійсно більше на себе і самонавчання розраховувати. Світ швидко міняється, програма не встигає. Навіть рідний Сопромат - може підручникам більше ніж п'ятдесят років - але обчислювальні пакети під задачі - свіжі, навіть старі наработки на Фортрані, які надійні - але все рівно - треба користуватись новим, виграш в точності і часі.
Вміня самостіно витягнути на такі бали по математиці знадобиться. Це в школі малий і домашку через раз робив, ліньки було, скільки не казав що в універі треба буде вже вчитись - не вірить, думає так витягне. А ваш вже готовий до навчання.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Амосенко Олег » 06 липня 2019, 12:30

Моя думка:

Якщо навчання за кордоном не варіант, тоді в Україні шукайте ВУЗ, який більш менш відомий ( для того щоб у роботодавця не виникало зайвих питань) і в ньому спеціальність де легше вчитися.

Те як і що вчать у нас - це суцільний жах, студент який реально вчиться виходить з ВУЗу морально надломленим. Без логічного мислення, зі страшенною втомою від життя.
Воно вам потрібно?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Віра » 06 липня 2019, 12:53

главспец писав: В Украине второе высшее только по контракту!
А я іншого не казала і це знаю.
СпойлерРозкрити
главспец писав: Мир посмотришь, и студентки без комплексов всегда в наличии...
Він першу освіту здобув, навчаючись на стаціонарі, а далі працював, викладав в університеті і попутно ще заочно навчався, давав приватні уроки з китайської, японської, польської, чеської ... Але! Главспец, прошу вас писати по темі гілки і не засмічувати тему, як ви це любите.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Pestilence » 06 липня 2019, 13:39

Амосенко Олег писав: і в ньому спеціальність де легше вчитися.

Те як і що вчать у нас - це суцільний жах, студент який реально вчиться виходить з ВУЗу морально надломленим. Без логічного мислення, зі страшенною втомою від життя.
Воно вам потрібно?
Какой смысл учиться по специальности которая не интересна, но там легче учиться?
Жах для того кто его ищет.
И НАУ недостаточно известен?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Pestilence » 06 липня 2019, 13:41

DSMechanic писав: А взагалі треба дійсно більше на себе і самонавчання розраховувати
А без этого и нет смысла барахтаться. Кто не хочет учиться тот и не будет учиться

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Sintez » 06 липня 2019, 13:42

А ти сам те, чим на життя заробляєш, де вивчав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Pestilence » 06 липня 2019, 13:55

Sintez писав: А ти сам те, чим на життя заробляєш, де вивчав?
Сам исключительно

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Пріоритети при вступі до університету

Повідомлення Sintez » 06 липня 2019, 14:04

Pestilence писав:
Sintez писав: А ти сам те, чим на життя заробляєш, де вивчав?
Сам исключительно
А навчити його не зможеш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти