Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Adjuster
Повідомлень: 275
З нами з: 23 березня 2018, 19:38
Звідки: Ізмаїл

Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Adjuster » 15 липня 2019, 10:56

І дуже коротка людська пам'ять. Тиждень до виборів

Читаю заголовки: Зеленський те, Зеленський се. Семенченко - чому не критикуєш Зеленського?

Немає межі людської дурості. І дуже коротка людська пам'ять. Тиждень до виборів. Читаю заголовки. «Зеленський викупався в море в червоних трусах». «Зеленський побігав по фонтанам». Зеленський то, Зеленський се. «Семенченко - чому не критикуєш Зеленського? Ти подивися - реванш, ти подивися - він нічого не робить. А ти уявляєш порошенка, який би нічого не робив перші 100 днів? А ось Портнов! А ось Медведчук». І цьому голосинню немає кінця... Люди. Люди! Человеки!!! Я тому і чекаю перші 100 днів тому що я вмію порівнювати. І з пам'яттю у мене все в порядку. Вам розповісти що робив Порошенко через 22 дні після інавгурації? Я нагадаю. Він оголосив одностороннє припинення вогню. Він запропонував свій мирний план (амністія, зашита російської мови, спільне патрулювання з бойовиками). Він узгодив цей план з Путіним.

Ви цього не пам'ятаєте? Згадайте. І поїхали в Донецьк Кучма, Медведчук і Шуфрич. А російські найманці терміново почали бетонувати на своїх позиціях. У чому їм активно допомагали російські фахівці. 29 червня, на 22 день після інавгурації Порошенко я зібрав батальйон Донбас і з Нових Петрівців, ми поїхали і заблокували адміністрацію президента. І висунули Петену вимоги. Припинити одностороннє перемир'я і не дати найманцям зміцнитися. Ввести військовий стан на сході; Забезпечити добровольців батальйонів зброєю і дозволити їм проводити заходи зі знищення терористів; Виконати свої передвиборчі обіцянки щодо соціального забезпечення військових; Вимагати від Заходу введення 3-го етапу санкції до Росії.

Потім резолюцію нашого мітингу затвердили на Майдані. І на наступний день Петен тріснув і оголосив про закінчення перемир'я. Ви цього не пам'ятаєте бідненькі? Ви до сих пір кричите про »страшні речі» які Зеленський накоїв за 50 днів президентства? Ви до сих пір кричите що порошенко в 2014 «захистив країну»? Досить брехати, безпам'ятні ви наші. Ми в 2014 захистили країну. Добровольці, військові. Ми змусили Порошенко відмовитися від плану узгодженого з Медведчуком і Путіним. І змогли звільнити ще трохи наших територій, штурмуючи бетонні укріплення які набудували за час його одностороннього перемир'я. Так що у мене з пам'яттю все гаразд. І я можу порівнювати. І краще б якщо Порошенко бігав в 2014 році через фонтани і купався в морі. Менше б шкоди і горя приніс би країні.

P.S. Тим хто пам'ятає - зробіть репост будь ласка. Нехай згадають і крикуни.

Семен Семенченко


Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 15 липня 2019, 12:10

stan700 писав: як Ю здала Донецк
А Ю причем тут?

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення stan700 » 15 липня 2019, 12:28

Pestilence писав:
stan700 писав: як Ю здала Донецк
А Ю причем тут?
так казали ж шо вона крим віддала на СНБО.
всі хотіли с пістолетами їхать захищать. а Ю закрила двері в дитсадочку і не пустила

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 15 липня 2019, 13:01

stan700 писав: так казали ж шо вона крим віддала на СНБО.
всі хотіли с пістолетами їхать захищать. а Ю закрила двері в дитсадочку і не пустила
а, ну да :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення asmodey » 15 липня 2019, 14:45

хоть семен не совсем дурак, в отличие от многих других "сотныкив", типа парубия.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Амосенко Олег » 15 липня 2019, 17:42

Потрібно пам'ятати.
Потрбіно зберігати свідчення.
Бо почнусть "історики" писати лапшу.

І не забувати, ні Іловайськ, ні здачу Дебальцево, ні здачу ДАП, і т.д.
І прийде час, і будуть винні відповідати.
І Ростов не допоможе.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 15 липня 2019, 19:36

asmodey писав: хоть семен не совсем дурак, в отличие от многих других "сотныкив", типа парубия.
Семенченко вообще ни разу не дурак.
Организовал батальон Донбасс.
Стал депутатом и всегда был им активным, блокада контрабаса.
Акции биля рады...
Кто поехал в Грузию?
Он активный, достаточно умный, ведь живой до сих пор, с ним всё в порядке и жаль, что он не баллотирутся ещё...
Но понять можно.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Adjuster
Повідомлень: 275
З нами з: 23 березня 2018, 19:38
Звідки: Ізмаїл

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Adjuster » 15 липня 2019, 19:38

Амосенко Олег писав:
І не забувати, ні Іловайськ, ні здачу Дебальцево, ні здачу ДАП, і т.д.
І прийде час, і будуть винні відповідати.
І Ростов не допоможе.
Ще і здачу Луганська, Донецька. Спробу здачі Маріуполя....

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Archer » 15 липня 2019, 20:37

Амосенко Олег писав: Потрібно пам'ятати.
Потрбіно зберігати свідчення.
Бо почнусть "історики" писати лапшу.

І не забувати, ні Іловайськ, ні здачу Дебальцево, ні здачу ДАП, і т.д.
І прийде час, і будуть винні відповідати.
І Ростов не допоможе.
Товарищ, верь, взойдет она....

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення asmodey » 15 липня 2019, 21:05

Clone писав:
asmodey писав: хоть семен не совсем дурак, в отличие от многих других "сотныкив", типа парубия.
Семенченко вообще ни разу не дурак.
Организовал батальон Донбасс.
Стал депутатом и всегда был им активным, блокада контрабаса.
Акции биля рады...
Кто поехал в Грузию?
Он активный, достаточно умный, ведь живой до сих пор, с ним всё в порядке и жаль, что он не баллотирутся ещё...
Но понять можно.
та это демоверсия Рады. имхо будут внеочередные выборы года через полтора-два. там во всех фракциях кроме юли Пса одни "новые лица", которые обжившись в раде начнут батькувать бегать из фракции в фракцию. вспомни самопомощь. и зеленому (если он настроен на реформы)придется опять всех менять, если же все это баловство, то шоб изобразить дела. менять придется так же. :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 15 грудня 2019, 14:36

Зображення
СпойлерРозкрити
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Віра » 15 грудня 2019, 14:46

Adjuster писав: Вам розповісти що робив Порошенко через 22 дні після інавгурації? Я нагадаю. Він оголосив одностороннє припинення вогню. Він запропонував свій мирний план (амністія, зашита російської мови, спільне патрулювання з бойовиками). Він узгодив цей план з Путіним.

Ви цього не пам'ятаєте? Згадайте.
Я пам'ятаю. Я про це декілька разів тут писала.
Наші переможно звільняли територію, до мого міста залишилось близько 4 км, і - перемир'я! І наші пішли назад на десятки, сотні кілометрів....

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 26 березня 2020, 12:14

Семен Семенченко
5 ч.
Мені багато чого не подобається як громадянину своєї країни. Мені не подобається що депутати і чиновники обласних рад (які заразилися коронавірусом в куршавелях і на світських тусовках) лікуються в Києві. Вони повинні бути на своїх округах і в своїх містах. Сьорбати вітчизняну медицину ложками. Як заварювали так і сьорбати. Мені не подобається тональність вчорашньої заяви міністра охорони здоров'я. «Вітчизняну медицину руйнували роками»? Хто з руйнівників за це сів у в'язницю? У вас зараз вся влада в руках. Прокуратура, СБУ, поліція. Де посадки «руйнівників»? Міністр заявляє, що «частина людей і зараз заважає міністерству працювати». Заважає готуватися до лікування і порятунку людей? Де прізвища тих хто заважає? Якщо всім силовим структурам держави ці люди, жахливіші за можливу кількість жертв то повідомте про це публічно. Суспільство розбереться з ними набагато швидше імпотентних державних структур.

Мені не подобаються заяви, типу «якщо Україна не зможе зупинити поширення хвороби, то з масовими лікуванням хворих вона вже не впорається». Мені не подобається коли міністр повідомляє що якщо їм і далі «будуть заважати працювати» «кількість жертв буде катастрофічною». Так, якщо їх завдання заважати, а вони такі жахливі, що міністр навіть не може назвати імена, то може їх мета і є щоб було «катастрофічно багато жертв в Україні»? І подібне визнання державою своєї безпорадності і боягузтва їх тільки мотивує?

Мені не подобається що після прогнозованої міністром «катастрофічної кількості жертв» (якщо це не дай Бог стане реальністю) братня допомога країни агресора буде бажана і прийнятна для багатьох. А кількість «втомлених від епідемії» перевищить кількість «втомлених від війни». Тоді єдиною альтернативою «братнім обіймам путина» може стати ТІЛЬКИ масове розвішування «мудрих державників» і «міцних господарників» на телеграфних стовпах. Там вони не зможуть нічого більше розвалити. Ні армію, ні медицину, ні економіку. Тільки самих себе.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Vollmer » 26 березня 2020, 13:19

Фрося писав: Семен Семенченко
5 ч.
Мені багато чого не подобається як громадянину своєї країни. Мені не подобається що депутати і чиновники обласних рад
.................................................................................................................
кількість «втомлених від епідемії» перевищить кількість «втомлених від війни». Тоді єдиною альтернативою «братнім обіймам путина» може стати ТІЛЬКИ масове розвішування «мудрих державників» і «міцних господарників» на телеграфних стовпах. Там вони не зможуть нічого більше розвалити. Ні армію, ні медицину, ні економіку. Тільки самих себе.

За що мені подобався завжди Семенченко - за його конструктивний оптимізм.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 13:31

В пионерлагере, на левом берегу Днепра, в районе Приднепровский, Коломойский организовал первый?, свой центр подготовки.
В 14-м.
Я сейчас не очень хорошо помню, сколько их было, первых добровольцев, на всех 3 или 4 ак, я слышал такую инфу, дали 10+, но заржавелых.
Так формировался батальон), взвод, Донбасс.
Приехали местные, агенты фсб, расшатывать, Семенченко не прятался, вывел своих, проблему решил.
Первый бой.
Карловка.
Этот.... эпизод войны Украины за свою независимость! дети должны, и обязаны!, учить в школах...
Все помнят голубой Камаз *боевиков*, к которому был привязан бендеровец?!
Это один из прикрытия отхода основной группы будущего батальона Донбасс....


Донбасс и Азов, это скелет нашего сопротивления кацапам.
Точка.
Шахтерск, затем Торнадо, дискредитирован просто пиздец.
Уничтожен в нашем сознании настолько, что о нём просто не вспоминают.
Стыдно.
Не только за это....
И не только сейчас.
Берегите себя.
Любите себя.
Постарайтесь сделать все. Для ваших детей. Внуков.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 13:39

Vollmer писав: За що мені подобався завжди Семенченко - за його конструктивний оптимізм.
Если человеку нет ради чего жить, и всьо пропало, то только лапки слеить и дожидаться...
Он оказался не таким.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Vollmer » 26 березня 2020, 14:10

Clone писав: ...............................................................................................................................
Донбасс и Азов, это скелет нашего сопротивления кацапам.
Точка.
Шахтерск, затем Торнадо, дискредитирован просто пиздец.
Уничтожен в нашем сознании настолько, что о нём просто не вспоминают.
Стыдно.
Не только за это....
.................................................................................................................................

Шахтарськ, Торнадо, Айдар - закидали брудом, залили лайном, а у них не було стільки медіа - можливостей, як у Донбаса і Азова, щоб відбитися.
Справа на майбутнє - відновити добре ім'я хлопців.
Розчистити завали кізяків, і щоби лайномети за все заплатили, а не так, як завжди.
Прикметно, що найперше і найсильніше намагалися дискредитувати саме добробати місцевого, донбаського формування, як найбільш небезпечні ідеологічно, затяті, як найбільш руйнівні для коцапської тези про "повсталих шахтьорів". Контора, мусора, Мафіоз із Пєціком - працювали по цей бік фронту, на інтереси Прутєна.
Але повністю нейтралізувати цей феномен - їм вже не вдалося.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 14:15

Немного ошибаетесь.
Медиа это перетаскивание бойцов Донбаса, на проволке за Камазом сочуствовавшей стороны.
Азов, Широкино, которое практически утрачено, развод войск зеленским пидором, самый широкий розгалос, это Шахтёрск!
Нам преподали, как группа криманала создала свои вооружённые красные бригады, кто в курсе, тот в теме...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 15:20

Кто не помнит, тому напоминаю.
Цинк с ржавыми патронами, - это в порядке вещей.
Ничего, перебирали, ничего, осечки, передёргивали...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Відповісти