Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 15:26

Clone писав: Немного ошибаетесь.
Медиа это перетаскивание бойцов Донбаса, на проволке за Камазом сочуствовавшей стороны.
Азов, Широкино, которое практически утрачено, развод войск зеленским пидором, самый широкий розгалос, это Шахтёрск!
Нам преподали, как группа криманала создала свои вооружённые красные бригады, кто в курсе, тот в теме...
Перечитал, полно двусмысленностей.
Местные криминальные бригады достучались до местных сбу, там пошло по нарастающей, контрабас был открвт, законы приняты, виновные наказаны...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 15:30

10 месяцев клоун президент и он ничего не здеоал, чтобы упрочнить своё аховое положение.
Я не говорю о внешней политике.
Кто этот негодяй?!
И откуда взялся?
Какого ху мы это терпим?
Пля...
Что?
Есть перспективы?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 26 березня 2020, 15:31

Люди вокруг есть?!
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 10 вересня 2020, 20:31

Семен Семенченко
1 ч. ·
У тій дупі яка твориться з нашою країною більше 29 років в першу чергу винні не олігархи чи корупціонери. І не Путін з Соросом. Винна більшість нашого населення. Та сама, яка не бажає жити як вільні люди. Типовий приклад. Сьогоднішня прес-конференція Турчинова і Луценка. В захопленні Криму, кажуть, винні ті негідники хто розвалювали армію і економіку України. Нехай мовляв, Зеленський йде його відвойовує. Конгеніально. Бурхливі оплески. І проголосують за них - нікуди не дінуться. І чомусь ніяк до аплодуючих не доходить хто це говорить.

Голова правлячої коаліції в 2014, генеральний прокурор в 2016-2019, який не довів до суду ні Іловайськ, ні вбивства на Майдані, а Медведчука з Бойком тільки по голівці гладив. Колишній міністр МВС переможного Першого Майдану, який нам казочки розповідав в 2005 про «бандитам - тюрми». Другий - колишній в.о. президента при котрому здали Крим без єдиного пострілу, Голова РНБО з 2014 по 2019 і голова СБУ після того же першого Майдану. І обидва вони - члени команди колишнього президента, міністра економіки уряду Януковича і голови РНБО в 2005. Хто ці невідомі люди які «розвалювали армію і економіку»? Хто ці люди, які після цього ще i не розслідували всі ці злочини, а тільки фейки по фейсбуку ганяли? Запитайте це у тих тупоголових які почухавши багатостраждальну i вже сиву голову буде знову і знову голосувати за них. I знову і знову наступати на граблі. Але шишка то від цих граблів не тільки у них. Вона у нас з вами....

Тому головне питання не про те коли будуть реформи в країні. А про те як будуть співіснувати вільні люди і раби без критичного мислення і пам'яті. В одній країні, але в різних часових епохах. І слава Україні. Незважаючи ні на що. Україні вільних людей. Вона маленька, але за нею майбутнє.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Sintez » 11 вересня 2020, 12:14

Фрося писав: 10 вересня 2020, 20:31

Семен Семенченко
1 ч. ·
У тій дупі яка твориться з нашою країною більше 29 років в першу чергу винні не олігархи чи корупціонери. І не Путін з Соросом. Винна більшість нашого населення.
Он воно чьо?!!!111 Нарешті! А я-то думаю, та шо ж такоє! А мудрий СеменченКо все розставив по місцях! Так і комуністи тоді не винні, їх же сам народ революцією поставив правити, звєрггувши кормільца й благодєтєля батюшку-сцаря... І Гітлер не винен ні в чому, то тупий німецький нарот його обрав...
Пздц дєятєль. Нє, ну він-то, єссно, не такий! Він - меншість, еліта, опозиція, взірець! Данко!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Sintez » 11 вересня 2020, 12:20

Clone писав: Кто не помнит, тому напоминаю.
Цинк с ржавыми патронами, - это в порядке вещей.
Ничего, перебирали, ничего, осечки, передёргивали...
Ржаві патрони бувають завжди. Просто нормально за такі "жарти" когось згодом вішають. За шию. Але ж ми гуманісти, ворогів народу у нас нема, він "сам винен".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Clone » 30 жовтня 2020, 22:00

Скольких ты повесил?
Когда пьяный пидор убивает машиной людей.



Сатисфакция случалось?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Віра » 31 жовтня 2020, 13:37

Фрося писав: Семен Семенченко
1 ч. ·
У тій дупі яка твориться з нашою країною більше 29 років в першу чергу винні не олігархи чи корупціонери. І не Путін з Соросом. Винна більшість нашого населення. Та сама, яка не бажає жити як вільні люди. Типовий приклад. Сьогоднішня прес-конференція Турчинова і Луценка. В захопленні Криму, кажуть, винні ті негідники хто розвалювали армію і економіку України. Нехай мовляв, Зеленський йде його відвойовує. Конгеніально. Бурхливі оплески. І проголосують за них - нікуди не дінуться. І чомусь ніяк до аплодуючих не доходить хто це говорить.

Голова правлячої коаліції в 2014, генеральний прокурор в 2016-2019, який не довів до суду ні Іловайськ, ні вбивства на Майдані, а Медведчука з Бойком тільки по голівці гладив. Колишній міністр МВС переможного Першого Майдану, який нам казочки розповідав в 2005 про «бандитам - тюрми». Другий - колишній в.о. президента при котрому здали Крим без єдиного пострілу, Голова РНБО з 2014 по 2019 і голова СБУ після того же першого Майдану. І обидва вони - члени команди колишнього президента, міністра економіки уряду Януковича і голови РНБО в 2005. Хто ці невідомі люди які «розвалювали армію і економіку»? Хто ці люди, які після цього ще i не розслідували всі ці злочини, а тільки фейки по фейсбуку ганяли? Запитайте це у тих тупоголових які почухавши багатостраждальну i вже сиву голову буде знову і знову голосувати за них. I знову і знову наступати на граблі. Але шишка то від цих граблів не тільки у них. Вона у нас з вами....

Тому головне питання не про те коли будуть реформи в країні. А про те як будуть співіснувати вільні люди і раби без критичного мислення і пам'яті. В одній країні, але в різних часових епохах. І слава Україні. Незважаючи ні на що. Україні вільних людей. Вона маленька, але за нею майбутнє.
серед усього політичного сміття один Семенченко радує - є "вільні люди і раби без критичного мислення і пам'яті".

от зараз раби без критичного мислення і пам'яті намагаються захистити 15-ть негідників- бо вони не вільні люди, а дійсно раби

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 07:16

Негідників усього 15-ть? І часовню теж вони? А як виженуть цих негідників і призначать їм пенсію тисяч по 200, й наберуть інших негідників, настане всезагальне щастя?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 21 листопада 2020, 19:21

Семен Семенченко
1 ч ·
Про пробіг на Феофанію. Вот вам фото. 27.08.2014 родичі та друзі тих хто потрапив в оточення під Іловайськом вимагають відправки їм підкріплення. Порошенко і Гелетей повідомлять що допомога вже пішла. Через два дні кілька сотень людей будуть розстріляні з танків в упор. Після попередніх домовленостей генштабів України і РФ про вихід українських добровольців з міста. З узгодженням місця і часу цього виходу. Ще через 5 днів будуть підписані перші мінські угоди і Україна потрапить в пастку на багато років. Я не вірю в те що серед учасників пробігів є ті хто хоча б були на цій площі в той день. Може я помиляюся але така моя думка на зараз. І я не хочу брати участь у історіях де одну дупу на золотому унітазі замінять іншим задом. Знявши з одного заду ватник і надівши на інший вишиванку...
Я хочу виходити туди де буде вирішуватися інше питання. Про демонтаж золотого унітазу і відправці обох протиборчих сторін до в'язниці. З нашим гербом на жовто блакитному фасаді. Це не просто. Бо ми маємо 90% рабів і зовсім невеликий відсоток вільних людей в країні. Ми маємо втому, розчарування і спустошеність багатьох патріотів. Але ж Бог для чогось все ж зберіг Україну? Незважаючи на багаторічну низку тупості, слабкості і зрад? А значить у нас ще є час, у нас є шанс. Все в наших руках. Буде ще час для слави. До нього треба дожити. Залишаючись вільної людиною.
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 30 листопада 2020, 20:06

Семен Семенченко
28 ноября, 20:40 ·
Заявляти про «позбавлення військового звання» громадянину який створив один з перших успішних добровольчих батальйонів - це найкращий «погляд в очі» Путіну на сьомому році війни. 22 квітня 2014 я прийняв рішення почати збройну відсіч російським окупантам на Донбасі. Навколо було багато офіцерів української армії, міліції, спецслужб які перейшли на бік агресора. Ще більше кадрових офіцерів і генералів сиділи в кущах і дивилися чим все це закінчиться. Я взяв на себе відповідальність і ризикнув всім. Своїм життям, безпекою своєї сім'ї, своїх дітей. Нам багато що вдалося. Звільнені нами міста і райони Донецької і Луганської області до сих пір українські. Ми змогли виграти дорогоцінний час коли більшість була ще паралізована страхом і нерозумінням того що відбувається. Ми дали надію що опір після здачі Криму без єдиного пострілу - можливий. Ми показали приклад. Але сьогодні я прочитав в ЗМІ чергову інформацію : «Верховний Суд відмовився повертати Семенченку звання офіцера». Цікаве повідомлення ))) (хоча пам'ятається у 2014 році тодішній верховний головнокомандувач називав мене «зразком мужності і стійкості офіцера», а нинішній - жертвував особисті гроші на створений мною добровольчий батальйон).
Це не перше рішення суду. І не останнє. За шість років змінилося багато чого. Довіра до українських судів стала нижче останнього плінтуса. Колишній командувач Нацгвардією (якого призначили в 2015) тепер звинувачується в розкраданні державних коштів, а нинішній президент як і раніше мріє побачити щось «в очах Путіна». Багато чого змінилося в Державі. Але нічого не змінилося у мене. І навіть якщо з усіх ЗМІ мені будуть кричать що я зробив щось неправильно йдучи 6 років тому на фронт я завжди буду впевнений що це маячня. Якщо суди будуть заявляти що добровольчий батальйон Донбас створив «простий громадянин», що ж - я не проти. Нехай полковниками будуть Ківи та Медведчуки, а генералами - Гелетеі. Якби я зміг би повернутися назад в часі я зробив би все те ж саме. Знов. І, якщо нинішня влада хотіла мене цим рішенням принизити, то у них це не вийшло. Я пишаюся званням Українського солдата, я пишаюся званням Українського добровольця. Неможливо принизити тим чим пишаєшся! І ще дякую за те що допомогли сьогодні зрозуміти. Нам вже пора повертатися і братися за всіх вас всерйоз. Чекайте). Честь маю. Український доброволець Семенченко.
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 30 листопада 2020, 20:09

Семен Семенченко
6 ч. ·
Журавлина в стилі НТВ. Подивився чергову творчість 5 каналу про «поганого Семенченка». Вражає не нахабство і рівень брехні. І навіть не те що всі ці «сюжети» ось уже 6 років клепають з одними і тими ж акторами (які з тих пір сильно постаріли) і без спроб дати мені сказати слово у відповідь. Вражає саме рівень неповаги до власних прихильників яким потім все це лайно дивитися. Абсолютно очевидно що цих людей просто вважають ідіотами без критичного мислення. І тут якраз повна схожість з російським НТВ. Навіть в манері подачі матеріалу. Тисну руку - обіймаю)).
Приклад. Запускається тезіс- «батальйон Донбас приписав собі одноосібне звільнення Слов'янська». Потім ця теза успішно 5 каналом спростовується. Але ж таких заяв ні батальйон «Донбас» ніколи не робив. Більш того - Слов'янськ взагалі ніхто не звільняв. Батальйон «Донбас» разом з іншими частинами взяли Миколаївку і перекрили шляхи постачання Слов'янську. А потім доблесне командування тупо випустило колону Гиркина в Донецьк і зайняло пусте місто. Навіщо брехати, приписуючи нам то що можна легко перевірити і що ми не говорили? Тільки один варіант- ставлення до глядача як до бидла. Вони точно впевнені що ніхто перевіряти не буде. Ну а те що «експертом» до сюжету виступає генерал Назаров - колишній начальник Штабу АТО засуджений судом за збитий у 2014 (в тому числі і по його службової недбалості) Іл-76 це м'яко кажучи ... ганьба.
Коротше, )) постараюся прискорити вихід своєї книги присвяченої подіям 2014-2018 років. Журналістам п'ятого каналу дякую за її попередню рекламу і епічно фото де я з Муженком в стилі «імперія завдає удару у відповідь». Колаж класний, поставлю на обкладинку.
Зображення

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення EndryX » 30 листопада 2020, 20:37

Семенченко аферюга, ще з Майдану...

Тільки за одне це він мав давно сидіти... Семенченко злив у соцмережі план виходу з Дебальцевого і має за це відповісти
Я добре пам'ятаю цей його допис... Переляканий ідіот...
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення ingvar » 30 листопада 2020, 21:21

Ага! Когда-то мой пост с разоблачением проходимца Кости Гришина был снесён в "Смитнык".
Интересно, а что будет с этим?
:pop:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 30 листопада 2020, 21:23

ingvar писав: Ага! Когда-то мой пост с разоблачением проходимца Кости Гришина был снесён в "Смитнык".
Интересно, а что будет с этим?
:pop:
А 5 колонны наши непонятки вообще не касаются, иди себе...

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення ingvar » 30 листопада 2020, 21:53

Pestilence писав:
ingvar писав: Ага! Когда-то мой пост с разоблачением проходимца Кости Гришина был снесён в "Смитнык".
Интересно, а что будет с этим?
:pop:
А 5 колонны наши непонятки вообще не касаются, иди себе...
"к себе" это к иностранцам
а этот пройдоха, которому посвящена целая тема, живёт в моём родном городе и корчит из себя "патриота";
к тому же, умудряется высказывать своё ублюдочное мнение по поводу киевских выборов

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 30 листопада 2020, 21:55

EndryX писав: Семенченко аферюга, ще з Майдану...

Тільки за одне це він мав давно сидіти... Семенченко злив у соцмережі план виходу з Дебальцевого і має за це відповісти
Я добре пам'ятаю цей його допис... Переляканий ідіот...
Я другое помню.. :pop:
Петро Порошенко
@poroshenko
· 18 февр. 2015 г.
Наші частини і підрозділи вийшли планово і організовано. Повністю з бойовою технікою, з танками, з БМП, з САУ, з автомобільною технікою.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 30 листопада 2020, 22:09

ingvar писав: "к себе" это к иностранцам
а этот пройдоха, которому посвящена целая тема, живёт в моём родном городе и корчит из себя "патриота";
к тому же, умудряется высказывать своё ублюдочное мнение по поводу киевских выборов
Нет уж, ты и есть иностранец в своей стране. Так ненавидишь все украинско, что до сих пор непонятно как бедный выдерживаешь. А в попытке вбиться на противоречиях похож на соседа, который встряет в сварку другой семьи.

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення EndryX » 30 листопада 2020, 22:11

Фрося писав: Петро Порошенко
@poroshenko
· 18 февр. 2015 г.
Наші частини і підрозділи вийшли планово і організовано. Повністю з бойовою технікою, з танками, з БМП, з САУ, з автомобільною технікою.
А що ви конкретно знаєте про вихід з Дебальцево? Ну крім дописів у ФБ всепропальщиків? І на скільки ви володієте цілістною картиною тодішньої ситуації??? бо на приклад конкретний боєць, або волонтер який там находився бачив картину тільки в своєму вузькому секторі. А для прийнятття тих чи інших рішень по будь якій операції керівництво має бачити цілістну картину і володіти повною інформацією...

Ось рекомендую подивитися, бажано до кінця і потім подумати і проаналізувати...
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення M_M » 30 листопада 2020, 22:14

EndryX писав: Семенченко аферюга, ще з Майдану...
Неправда. Він був аферюгою задовго до Майдану. :lol:

Відповісти