Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 30 листопада 2020, 22:17

EndryX писав: І на скільки ви володієте цілістною картиною тодішньої ситуації???
При всем уважении. А насколько вы владеете информацией о том, что нынешняя власть хуже справляется чем прежняя? Ведь у вас тоже нет целостной информации... Ни в коем случае не агитирую, я всегда был и есть за ЮВТ, обвинять меня в симпатиях к другим политикам не нужно.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13703
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення M_M » 30 листопада 2020, 22:18

EndryX писав: А що ви конкретно знаєте про вихід з Дебальцево? Ну крім дописів у ФБ всепропальщиків?
Пам'ятаєте траур по загиблих у ті дні? Я теж ні. Натомість пам'ятаю парад на кістках загинувших. Не треба мародера захищати, він того не вартий.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Амосенко Олег » 30 листопада 2020, 22:45

Знову про Дебальцеве :(
Що там думати? Пєтя, Муденко і ко мали б давно вже сидіти.
А вони фільми знімають як хто до якого комутатора підходив, та що там у Мінську було, тьфу.

Я не знаю за інших, але я не забуду ті події.
І ніякі фільми, ніякі пости ікспердів мене не переконають, що Пєтя там здобув перемогу.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Амосенко Олег » 30 листопада 2020, 22:52

З цього моменту:

Протитанкових засобів не було.
Про що говорити?
Армія мова віра?
2015 рік це уже, не травень 2014.
Що будуть наступати - це було очевидно.
:dash2: :dash2: :dash2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59295
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 01 грудня 2020, 20:49

Семен Семенченко
8 ч. ·
Філософськi роздуми про недоторканого полковника Медведчука і нескінченно «викриваного» рядового Семенченка. Переглянув лінійку передач на 5 каналі та каналі «Прямий». За два роки знято фільмів про Семенченка - 4 штуки. Знято фільмів про Медведчука - 0 штук. За 5 років попереднього президентства розпочато циркiв з «позбавленням звання» майора Семенченка - 1 штука. Претензій до полковника Медведчука - 0 штук. Зростання добробуту Медведчука - поява в списку Форбс 10 рядок, 776 мільйонів доларів. Зростання добробуту Семенченка - знімна квартира з 2014 - 1 штука, рахунків в банках - 0 штук. Перший недоторканний. Другий «дуже поганий». Це все що треба знати про патріотичну боротьбу за Україну Порошенка (і тих хто його змінив) в загальному і об'єктивность телеканалів Прямий і 5 канал зокрема. А також про активну життєву позицію більшості населення України. За яку воно і було нагороджено відповідним рівнем добробуту і цивільних свобод протягом 29 останніх років...
«Тисну руку, обіймаю, велике дякую»))

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59295
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 05 грудня 2020, 14:19

Семен Семенченко
Вчера в 12:52 ·
Набирає обертів скандал з обшуками НАБУ в структурах колишнього прем'єр-міністра Гройсмана. Журналісти опублікували рішення Вищого антикорупційного суду де описуються обставини «отримання Гройсманом хабара від забудовника Микитася на суму 75 млн грн.». А я ось дивлюся і дивуюся. Цю справу порушено за фактами зловживань колишнього командувача Нацгвардії. Якраз того з ким у мене була судова тяжба майже 4 роки на тему "рядового Семенченка". А тут ще й прем'єр міністр колишній сплив - який в 2017, під час блокади торгiвлi на крові заявляв в парламенті що народний депутат Семенченко -агент Кремля. А кого ще з «справжніх патріотів України» які «боролися з агентом Кремля Семенченком» ще здасть Микитась?
Я зараз не зловтішаюся. Й тут йдеться не про «карму». Я просто згадую скільки довелося пережити у 2017-2018 захисникам наметового містечка на Грушевського - єдиного Майдану де олігархи не грали ніякої ролі. І одне з наших вимог - створення антикорупційного суду. Щоб прогнилі кишенькові суди перестали випускати корупціонерів. Його все ж створили. І він почав працювати. А значить зламані ребра і розбиті голови, тонни лайна і кримінальні справи - все це було не дарма. Дякую вам хлопці і дівчата з ким я мав честь бути поруч ті п'ять місяців під Верховною Радою. Дякую за те що в Україні є такі як ви.
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Віра » 05 грудня 2020, 19:34

EndryX писав: Семенченко аферюга, ще з Майдану...

Тільки за одне це він мав давно сидіти... Семенченко злив у соцмережі план виходу з Дебальцевого і має за це відповісти
Я добре пам'ятаю цей його допис... Переляканий ідіот...
а мені здається, що то порох здав усе з потрохами
перед яким ви зараз плазуєте

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59295
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Фрося » 15 грудня 2020, 01:11

Семен Семенченко
11 декабря, 11:45 ·
Апеляційний суд відхилив скаргу генерала Назарова і залишив вирок Павлоградського суду (7 років позбавлення волі) в силі. Вирок за службову недбалість (по збитому у 2014 Іл-76). Назаров - колишній начальник штабу АТО (безпосередній підлеглий Муженка) планував також "Іловайську операцію". У зв'язку з тим що (за повідомленнями в фб адвоката) під варту в залі суду генерал Назаров ще не взят рекомендую «5 каналу» поспішити i швидше зняти з ним ще одну програму в якості експерта. Щоб «на біс» розповів як він блд воював а «так званi добровольці» по кущах сиділи. Це і є ваше «обличчя правди». Свол*та.

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення EndryX » 17 січня 2021, 11:24

Де дівся Семен Семенченко, тут торгівля на крові, а його команда сидить тихо - тихо... Чому досі немає барикад, не перекрита залізниця і немає голосних заяв про бариг???
Вкладення
IMG_20210116_221829.jpg
IMG_20210116_221829.jpg (330.98 Кіб) Переглянуто 1179 разів
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 17 січня 2021, 12:41

EndryX писав: Де дівся Семен Семенченко, тут торгівля на крові, а його команда сидить тихо - тихо... Чому досі немає барикад, не перекрита залізниця і немає голосних заяв про бариг???
Вот не знаю. Может потому что уголь кончается?
Но все равно вы не туда копаете. Пока у олигархов не отберут энергетику, все так и будет. ЮВТ всегда выступала за гос.регулирование и за государственную энергетику. Никакой Семенченко этого сделать не сможет.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення главспец » 17 січня 2021, 13:04

Pestilence писав: Пока у олигархов не отберут энергетику, все так и будет. ЮВТ всегда выступала за гос.регулирование и за государственную энергетику.
ну, отберут и продадут другим НЕолигархам?! Как «Криворожсталь».
Помнишь, обсуждали? Ты утверждал, что не может быть эффективного гос.управления промышленностью.
А энергетика, выходит, уже не и промышленность...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 17 січня 2021, 13:18

главспец писав: ну, отберут и продадут другим НЕолигархам?! Как «Криворожсталь».
Помнишь, обсуждали? Ты утверждал, что не может быть эффективного гос.управления промышленностью.
А энергетика, выходит, уже не и промышленность...
Энергетика это стратегическая промышленность. Эффективного - не может, но и отдавать ее в частные руки на глобальном уровне было нельзя. Местные сети...ну может быть, но без монополии, а центральные нет. Криворожсталь как раз работает, потому что принадлежит не нашим олигархам, у которых лишь хватательный рефлекс. Еще в 90-е нужно было пустить иностранцев, а не выращивать своих "бизнесменов" раздавая им нашару крупняк.

Я бы не приватизировал лишь энергетику и жд. Жд потому что это таки всеукраинская сеть дорог, в отличие от асфальтированных, где каждый отрезок в принципе автономен.

По военке...там нужно смотреть, в основном мы видим неэффективное управление как государством, так и частными компаниями. Как решить - нет понимания.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення главспец » 17 січня 2021, 13:31

Pestilence писав:
главспец писав: ну, отберут и продадут другим НЕолигархам?! Как «Криворожсталь».
Помнишь, обсуждали? Ты утверждал, что не может быть эффективного гос.управления промышленностью.
А энергетика, выходит, уже не и промышленность...
Энергетика это стратегическая промышленность. Эффективного - не может, но и отдавать ее в частные руки на глобальном уровне было нельзя. Местные сети...ну может быть, но без монополии, а центральные нет. Криворожсталь как раз работает, потому что принадлежит не нашим олигархам, у которых лишь хватательный рефлекс. Еще в 90-е нужно было пустить иностранцев, а не выращивать своих "бизнесменов" раздавая им нашару крупняк.

Я бы не приватизировал лишь энергетику и жд. Жд потому что это таки всеукраинская сеть дорог, в отличие от асфальтированных, где каждый отрезок в принципе автономен.

По военке...там нужно смотреть, в основном мы видим неэффективное управление как государством, так и частными компаниями. Как решить - нет понимания.
видишь ли, если возможно эфф.гос.упр. ЖД, то оно возможно и в энергетике и в металлургии и пр., было бы желание и должная мотивация.

п.с.
«Еще в 90-е нужно было пустить иностранцев, »!
А давай судей и полицаев с налоговиками заменим честными и добрыми иностранцами? Коль мы сами все ворюги и взяточники, по нац.признаку...
И пусть нас пасут. Извне.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 17 січня 2021, 13:40

главспец писав: видишь ли, если возможно эфф.гос.упр. ЖД, то оно возможно и в энергетике и в металлургии и пр., было бы желание и должная мотивация.

п.с.
«Еще в 90-е нужно было пустить иностранцев, »!
А давай судей и полицаев с налоговиками заменим честными и добрыми иностранцами? Коль мы сами все ворюги и взяточники, по нац.признаку...
И пусть нас пасут. Извне.
Где я сказал что оно будет эффективным? Оно не будет эффективным, но не позволит олигархам уничтожать государство.
Судей и полицаев с налоговиками...чем дальше, тем больше ЗА, желательно откуда-нибудь из Швейцарии. Потому что не вижу решения.

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення EndryX » 17 січня 2021, 13:42

Pestilence писав:
EndryX писав: Но все равно вы не туда копаете.
Я взагалі нікуди не копаю...
В даному випадку, це ілюстрація, що якщо немає замовлення когось мочити, то всім похуй. І ілюстрація, що Семенченко працює за бабло і ніякого відношення до патріотизму це не має від слова взагалі...
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення главспец » 17 січня 2021, 13:46

Pestilence писав:
главспец писав: видишь ли, если возможно эфф.гос.упр. ЖД, то оно возможно и в энергетике и в металлургии и пр., было бы желание и должная мотивация.

п.с.
«Еще в 90-е нужно было пустить иностранцев, »!
А давай судей и полицаев с налоговиками заменим честными и добрыми иностранцами? Коль мы сами все ворюги и взяточники, по нац.признаку...
И пусть нас пасут. Извне.
Где я сказал что оно будет эффективным? Оно не будет эффективным, но не позволит олигархам уничтожать государство.
Судей и полицаев с налоговиками...чем дальше, тем больше ЗА, желательно откуда-нибудь из Швейцарии. Потому что не вижу решения.
это я говорю: гос.упр. может и должно быть эффективным. Хоть энергетика, хоть ларёк с шаурмой, если оч.надо!
И, в т.ч., эффективно определять что именно, когда и кому передавать. Для пущей эффективности.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 17 січня 2021, 13:47

EndryX писав: Я взагалі нікуди не копаю...
В даному випадку, це ілюстрація, що якщо немає замовлення когось мочити, то всім похуй. І ілюстрація, що Семенченко працює за бабло і ніякого відношення до патріотизму це не має від слова взагалі...
Вы все с цитатами напутали. Кто за что работает - не знаю, проверить никак не могу. Но вот мне, к примеру, не нравится такой момент:
Берем старое корыто, на "Кузне на Рыбальском" делаем из него военный корабль, и аккурат после выборов сжигаем. 80 лямов профит. Это патриотизм наверно :lol:
Как поясните?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення Pestilence » 17 січня 2021, 13:49

главспец писав: это я говорю: гос.упр. может и должно быть эффективным. Хоть энергетика, хоть ларёк с шаурмой, если оч.надо!
И, в т.ч., эффективно определять что именно, когда и кому передавать. Для пущей эффективности.
Должно и Может применительно к нам я вижу как-то в юмористическом ключе, не иначе. Как некие противоположности, которые не могут даже пересекаться.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення главспец » 17 січня 2021, 13:50

EndryX писав: В даному випадку, це ілюстрація, що якщо немає замовлення когось мочити, то всім похуй. І ілюстрація, що Семенченко працює за бабло і ніякого відношення до патріотизму це не має від слова взагалі...
а другие-прочие «патриоты», которые «не за бабло», почему-то так же не отреагировали!
А претензии только к Семенченко...
п.с.
«це ілюстрація, що якщо немає замовлення когось мочити, то всім похуй» - именно так!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Семен Семенченко: Немає межі людської дурості.

Повідомлення главспец » 17 січня 2021, 13:52

Pestilence писав:
главспец писав: это я говорю: гос.упр. может и должно быть эффективным. Хоть энергетика, хоть ларёк с шаурмой, если оч.надо!
И, в т.ч., эффективно определять что именно, когда и кому передавать. Для пущей эффективности.
Должно и Может применительно к нам я вижу как-то в юмористическом ключе, не иначе. Как некие противоположности, которые не могут даже пересекаться.
ок.
Судей наших, можно заставить творить правосудие? Если нет, то все остальные потуги - бессмысленны...

Відповісти